Melanotan 2

Vstup od 18 rokov

Re: Melanotan 2

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 28.06.2019

dejavu
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 232 krát

Príspevokod užívateľa Iphone7x10 » 29.06.2019

To začervenanie najmä v oblasti tvare je pri každej aplikácii alebo to vymizne po čase ?
Iphone7x10
Dátum registrácie: 12.03.2018
Poďakoval: 3 krát

Príspevokod užívateľa marek123 » 01.07.2019

Je to individualne. Ja to napr nemam vobec.
marek123
Dátum registrácie: 12.03.2013
Poďakoval: 50 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát

Príspevokod užívateľa Iphone7x10 » 03.07.2019

Aha tak potom okej. Mal inak niekto takú červenú škvrnu pri užívaní ? Predtým som to nemal a mám už 2 na nohe myslel som si že má postipal komár ale je to insie
Iphone7x10

Príspevokod užívateľa piterko » 03.07.2019

Aha tak potom okej. Mal inak niekto takú červenú škvrnu pri užívaní ? Predtým som to nemal a mám už 2 na nohe myslel som si že má postipal komár ale je to insie
mozes sa menej dementne spytat (polozit zmyselnu otazku)?

inac ten popis je dost dobry, minule ked som uzival obed, tak sa mi pri tom take to male spravilo. urcite ta nenapadne co, moze to byt ze sa mi namrvilo, ale v klude mozem mysliet zaludocne vredy .. a ze si nieco nemal a nieco mas :D top poznatok, si velmi vsimavy tvor

mal si kde na nohe konkretne skrvnu? velku malu teplu svrbiacu rastucu tvrdu ? ako myslis ,,pri uzivani" ? ze pocas obdobia kedy si do seba pichal kadejaky humus alebo to myslis to tak ze po aplikacii ti nieco naskakalo ? alebo v meiste aplikacie ? pocas aplikacie ? iny hmyz? kapociho sarkom? lepra? alergia? sepsa ? poskodena pecen
Užívateľov profilový obrázok
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 508 krát
Bolo mu ďakované: 389 krát

Príspevokod užívateľa Iphone7x10 » 04.07.2019

No je to červene svrbí to taká mala Hrčka svbrcia tepla a rastúca sa mi nezdá že by bola resp. Zatiaľ som si nevšimol že by sa to zväčšovalo mám take 3 teda na nohe na lýtku na oboch z predu aj zo zadu už vyzerá to ako štípance od komára (možno aj sú neviem) len teraz počas aplikácie tento týždeň sa to spravilo a nie v mieste aplikácie to dávam do brucha predtým som už peptidy užíval iné samozrejme a pohoda iba prvý deň svrbela aplikácia potom už ok tak neviem či to je z toho alebo má niečo ozaj postipalo preto som sa pýtal či niekto nemal niečo podobne a či to nemôže mat súvis a nie ja Nesypem nič ani podobne všetko je ok alergie sú tiež ok môže to byt najpravdepodobnejsie štípanec od hmyzu alebo aj nemusí preto má zaujimalo či niekto mal niečo podobne ak to zmizne tak je to pravdepodobne od hmyzu
Iphone7x10

Príspevokod užívateľa Iphone7x10 » 04.07.2019

mozes sa menej dementne spytat (polozit zmyselnu otazku)?

inac ten popis je dost dobry, minule ked som uzival obed, tak sa mi pri tom take to male spravilo. urcite ta nenapadne co, moze to byt ze sa mi namrvilo, ale v klude mozem mysliet zaludocne vredy .. a ze si nieco nemal a nieco mas :D top poznatok, si velmi vsimavy tvor

mal si kde na nohe konkretne skrvnu? velku malu teplu svrbiacu rastucu tvrdu ? ako myslis ,,pri uzivani" ? ze pocas obdobia kedy si do seba pichal kadejaky humus alebo to myslis to tak ze po aplikacii ti nieco naskakalo ? alebo v meiste aplikacie ? pocas aplikacie ? iny hmyz? kapociho sarkom? lepra? alergia? sepsa ? poskodena pecen
No je to červene svrbí to taká mala Hrčka svbrcia tepla a rastúca sa mi nezdá že by bola resp. Zatiaľ som si nevšimol že by sa to zväčšovalo mám take 3 teda na nohe na lýtku na oboch z predu aj zo zadu už vyzerá to ako štípance od komára (možno aj sú neviem) len teraz počas aplikácie tento týždeň sa to spravilo a nie v mieste aplikácie to dávam do brucha predtým som už peptidy užíval iné samozrejme a pohoda iba prvý deň svrbela aplikácia potom už ok tak neviem či to je z toho alebo má niečo ozaj postipalo preto som sa pýtal či niekto nemal niečo podobne a či to nemôže mat súvis a nie ja Nesypem nič ani podobne všetko je ok alergie sú tiež ok môže to byt najpravdepodobnejsie štípanec od hmyzu alebo aj nemusí preto má zaujimalo či niekto mal niečo podobne ak to zmizne tak je to pravdepodobne od hmyzu
Iphone7x10

Príspevokod užívateľa rapsic » 04.07.2019

Postipal ta komar alebo nejaka kundovina
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 517 krát

Príspevokod užívateľa garmin » 08.07.2019

Zdravim ludia, idem uz tyzden MT2, 250 mcg kazdy vecer.
Telo mam neopalene a hlavu mam uz dost hnedu(hlav a bola opalena uz pred uzivanim prirodzene od slnka). Vyrovna sa mi ten odtin ci budem mat hlavu ako arab? :D Na slko moc nechodim preto som siahol po MT2 .
Po akej dobe ste spozorovali dostatocne opalenie pri akych davkach?
Mate nejake tipy na uzivanie?
garmin
Dátum registrácie: 08.07.2019

Príspevokod užívateľa ChrisBeast » 08.07.2019

Zdravim ludia, idem uz tyzden MT2, 250 mcg kazdy vecer.
Telo mam neopalene a hlavu mam uz dost hnedu(hlav a bola opalena uz pred uzivanim prirodzene od slnka). Vyrovna sa mi ten odtin ci budem mat hlavu ako arab? :D Na slko moc nechodim preto som siahol po MT2 .
Po akej dobe ste spozorovali dostatocne opalenie pri akych davkach?
Mate nejake tipy na uzivanie?
Začať chodiť na slnko. Telo je viac citlivé na tie miesta kde je vystavené žiareniu.
ChrisBeast
Dátum registrácie: 04.05.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa marek123 » 08.07.2019

Budes mat hlavu vzdy viac opalenu, ale nebude to az tak vyrazny rozdiel. Kazdym dnom sa to zacne viac a viac vyvazovat ale treba si uvedomit, ze hlavu stale budes vystavovat ziareniu a teda bude hnednut az kym nedosiahne tvoje maximum. Ostatku to potrva dlhsie. Ja som na slnku skoro cely den a mt2 pouzivam skor ako prevenciu, kedze vzdy ma nechutne spali do cervena a potom vyblednem a ozaj to tak funguje. Jedina oblast, kde som biely je v intimnych partiach, ale aj to uz hnedne. Akurat je vidno rozdiel v opalenosti ked sa vyzleciem. Btw melanotan ma vyjde lacnejsie nez opalovaci krem
marek123

Príspevokod užívateľa Darty » 09.07.2019

a melatonan ti akoze poskytuje ochranu pred UV ziarenim ci ako si to myslel? ci myslel si samoopalovaci krem? lebo mi to nedava akosi zmysel
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa marek123 » 09.07.2019

Mozno to vyznie blbo, ale ano. Nepouzivam vobec uz ochranny opalovaci krem, iba cisto melanotan a jedine kde zhorim je nos (na ten si budem davat pozor). A to som fakt na slnku cely den.
marek123

Príspevokod užívateľa polysmi » 10.07.2019

potvrdzujem nespali ma cely den na slnku bez kremu a pohoda iba vdaka MT2 predtym by som zhorel :D
polysmi
Dátum registrácie: 26.03.2016
Bolo mu ďakované: 9 krát

Príspevokod užívateľa meow321 » 10.07.2019

Mozno Vas nespali ale volne radikaly nasajete tak ci tak;) urcite by som si daval aj krem
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 117 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: andrej, Bing [Bot] a 16 neregistrovaných