T4

Vstup od 18 rokov

T4

Príspevokod užívateľa skater-225 » 28.12.2017

zdavim piatelia poteboval by som vase rady a to k dannej latke t4 ci ma take spalovacie ucinky ako t3 samozejme ze davkovanie by tam bolo inde doocital som sa ze sa to dava t4:t3 a to v pomere 4:1..ide mi hlavne o to ze mam moznost vziat lekarensku t4 len ci mi spravi sluzbu ako t3...viacmenej ma zaujimaju ludia co skusili tu t4 :)vdaka vsetkym za vyjadrenia
skater-225
Dátum registrácie: 01.04.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 9 krát

Re: T4

Príspevokod užívateľa Chaskar » 28.12.2017

nie nema
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Užívateľov profilový obrázok
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa Soldat12 » 29.12.2017

TAKUTO RADU SOM DOSTAL JA ESTE 2 ROKY DOZADU :)

T4 je vlastne "neaktivny" hormon, ktory pomocou enzymu meni na aktivnu T3ku... takze ak nemas problemy s konverziou (gastrointest., pecenove, nadoblicky, stres), mozes pouzit T4 a to v 4x vyssej davke, ako by si daval T3 (25ug T3 ~ 100ug T4)... existuju prirodne latky na podporu konverzie, mozno tie by pomohli (ashwaganda-indicky zensen, macca, zihlava)... tuto je o tom trochu viacej popisane:
http://www.naturalendocrinesolutions.co ... n-problem/

kazdopadne, lepsie urcite zaberie rovno T3, ale zasa ked pojdes T4 (s dobrou konverziou), tak nemusis davat takmer ziadnu thyro-PCT (obnovovacku kvoli jojo-efektu)

Skúšať som to vtedy neskúšal šlo to bez toho....
Soldat12
Dátum registrácie: 05.01.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 22 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 29.12.2017

t4 neprispeje k zrychleniu metabolizmu
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 484 krát
Bolo mu ďakované: 365 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 29.12.2017

este raz:ano meni ale iba do takej miery aku potrebuje telo na spravne fungovanie ak mas daneho hormonu nedostatok cize pri pouziti akeholkovek mnozstva t4 bude konvertovat na pr mcg potrebne pre spravne fungovanie stitnej zlazy(teda v tom pripade ak ti z roznych dovodov spravne nefunguje).zvysok t4 ako neaktivny hormon bude kolovat v tele pokym sa uplne nevyluci.
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa Soldat12 » 29.12.2017

Chaskar ďakujem za objasnenie tiež má to zaujímalo keďže plánujem niečo v tom zmysle ale z T3...avšak zaujímalo by ma načo sú tablety kde tvorí 3/4 dávky T3 a zvyšok T4 ide čisto len o nejaký reklamný ťah? Keďže T3 už budem mať užívaním nadbytok tak T4 sa potom vyplaví z tela preč ako nadbytočný hormon ak som porozumel správne
Soldat12
Dátum registrácie: 05.01.2015
Poďakoval: 22 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], jules winnfield, Laier1981, moramiki, Peterkoporec123 a 31 neregistrovaných