Gynekomastia

Vstup od 18 rokov

Gyno po sarms uz 4. mesic bolest

Príspevokod užívateľa prdonek44 » 15.12.2017

Zdravim uz sem zoufalej a nevim co s tim jel sem sarms kombo rad 140 + stenabolic 15mg od kazdyho 6 tejdnu v prubehu tech 6 tejdnu me zacalo brutalne bolet gyno co mam z as jen na levem prsu, tak jsem vysadil jel mensi pct a nechal telo at se da do pohody. No, ale uz je to cca 4 mesice a gyno stale boli jen na leve strane. Uz si zacinam myslet jeslti to neni rakovina prsa je to divne vzdy po AS cyklech odeznelo do 2 mesicu. Chci si zajit na krevni testy co krome estrogenu si dat testovat pokud chci zjistit jestli to neni rakovina? Uz v minulosti jsem byl (cca 3 roky) na ultrazvuku a potvrdilo se ze je to gyno, ale ted ty sarms to jeste vice dokurvily a nevim jestli nezajit zas k doktory na ultrazvuk aby to projel. DIKY (edit mam to jen na leve strane)
prdonek44
Dátum registrácie: 15.12.2017
Cash on hand: Locked

Re: Gyno po sarms uz 4. mesic bolest

Príspevokod užívateľa rapsic » 15.12.2017

Tipujem ze si si to hladal na gúgli a ti vyslo nejake forum typu modry konik a tam si sa docital ze mas raka
Nepiste mi spravy ohladom sprostredkovania aas, pretoze nic nemam, nepredavam, a nikoho nepoznam kto by sa s tym zaoberal
Ak chces velke svaly daj si kotvicnikovy caj lebo meni tuk na sval
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 122 krát
Bolo mu ďakované: 210 krát

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 15.12.2017

Gyno ti nedokurvilo SARMs ak si mal ozajstne SARMs, tie nearomatizuju. Ibutamoren ale len fakt vynimocne moze mat na toto vplyv ale to co tam mas nie. V prvom rade si to mal riesit ihned ako sa ti obiavilo a nie az teraz. Chod na testy, zisti co mas zvysene, potlac to prislusnymi prostriedkami. Ta rakovina je sprostost, boli ta to preto lebo s tym nic nerobis, co cakas ze to zmizne len tak ked mas tie hormony stale rozhadzane?
EQ total 740kg (Drep 290kg Tlak 205kg MT 245kg)
BW 90kg
xxxpetko
Dátum registrácie: 03.07.2013
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 16 krát

Príspevokod užívateľa prdonek44 » 15.12.2017

Gyno ti nedokurvilo SARMs ak si mal ozajstne SARMs, tie nearomatizuju. Ibutamoren ale len fakt vynimocne moze mat na toto vplyv ale to co tam mas nie. V prvom rade si to mal riesit ihned ako sa ti obiavilo a nie az teraz. Chod na testy, zisti co mas zvysene, potlac to prislusnymi prostriedkami. Ta rakovina je sprostost, boli ta to preto lebo s tym nic nerobis, co cakas ze to zmizne len tak ked mas tie hormony stale rozhadzane?
to ja vim ze sarms mi to nemelo spustit, proto se divim, protoze sarms meli bejt kvalitni od mp kody sedely + objednavka od staryho skroids. Proto se bojim
prdonek44
Dátum registrácie: 15.12.2017

Príspevokod užívateľa malyivko » 15.12.2017

Ako ti to tu majú vyšetriť ? Veď choď na endokrinologiu a tam ti presne zistia o čo ide. Rakovina?prečo hneď myslieť na najhoršie?
*Tento svet potrebuje zreštartovať*
Užívateľov profilový obrázok
malyivko
Dátum registrácie: 19.07.2007
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 8 krát

Príspevokod užívateľa Ph34k » 15.12.2017

Alebo na neurologiu nech ti urobia lobotómiu... mal si gyno po AS, zjavne si to neriešil, narval tam sarms a teraz plačeš že ta bolia bradavky...
Nepíšte mi a nežiadajte odo mňa kontakt na sponzora. Chceš sypať? Kúp si práškový cukor a ten si syp do kávy
Ph34k
Dátum registrácie: 16.10.2015
Poďakoval: 139 krát
Bolo mu ďakované: 42 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 15.12.2017

alebo si myslel ze ma sarmy a mal tam AS .. ak si s tym uz bol u doktora tak neviem co potrebuejs tu na fore, prisiel si znevazit sarms alebo cakas ze ta tu niekto na rakovinu vysetri, nerozumiem
tréner kulturistiky III. stupňa | súťažná príprava | športová metodika | fyzioterapia | kinesiotaping | peptidy

dotazy PM. Nechcem nikomu poradiť, len zbieram body za príspevky
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 137 krát
Bolo mu ďakované: 72 krát

Re: Gynekomastia

Príspevokod užívateľa koren1 » 19.12.2017

takze chalani jasna pricina mojho gyna. ( ustupovalo pomaly, ked som znizil na 15mg tamox tak sa to nejak zastavilo)
idem druhy mesiac, tst enan 500mg tyzdenne, deca 370 tyzdenne, ale uz vyklesavam. co s tym estrom ? prosim o radu, mam doma tamox, anastrozol-cele nove balenie, a uzivam exemestan mylan pol tbl e3d. vcera som si praskol uz aj hcg.
uz to bude hadam mesiac co idem tamox, a ziadne zlepsenie s gynom.uz idem iba na tst, vysadzam na 0,5ml E5D a dam asi pct aj ked nerad. : - (
davam 20mg tamox - denne, E3D exe pol tbl .
koren1
Dátum registrácie: 10.05.2017
Poďakoval: 5 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 20.12.2017

Hmm...mesiac dávaš 20 mg tamoxu? Aj ťa bolia/svrbia bradavky?
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 29 krát
Bolo mu ďakované: 47 krát

Príspevokod užívateľa koren1 » 21.12.2017

Vobec...
koren1
Dátum registrácie: 10.05.2017
Poďakoval: 5 krát

Príspevokod užívateľa frk.1 » 21.12.2017

Zdravim uz sem zoufalej a nevim co s tim jel sem sarms kombo rad 140 + stenabolic 15mg od kazdyho 6 tejdnu v prubehu tech 6 tejdnu me zacalo brutalne bolet gyno co mam z as jen na levem prsu, tak jsem vysadil jel mensi pct a nechal telo at se da do pohody. No, ale uz je to cca 4 mesice a gyno stale boli jen na leve strane. Uz si zacinam myslet jeslti to neni rakovina prsa je to divne vzdy po AS cyklech odeznelo do 2 mesicu. Chci si zajit na krevni testy co krome estrogenu si dat testovat pokud chci zjistit jestli to neni rakovina? Uz v minulosti jsem byl (cca 3 roky) na ultrazvuku a potvrdilo se ze je to gyno, ale ted ty sarms to jeste vice dokurvily a nevim jestli nezajit zas k doktory na ultrazvuk aby to projel. DIKY (edit mam to jen na leve strane)
Zajdi na krev, odeber si potřebné hormony a podle toho poresis. Rakovina to určitě být nemůže..
frk.1
Dátum registrácie: 26.10.2016

Príspevokod užívateľa Kloficz » 11.01.2018

Lidi jsem po kůře kde jsem měl tst -400mg tren E-500mg stan -40mg ruzne rozcyklovane vyklesavane atd.. bohuzel se mi udelali bulky na obou prsou i když jsem dával prevenci-pramipexol anastrazol letrozol(né dobromady anastrazol a letro)a stejne se stalo.. ted jedu most minimalne 8w 200mg tst/week.dávám 20mg tamoxu/day a 1mg E2D anastrazolu jsem v 4 týdnu a bulky vůbec nemizí bradavky mám furt citlivé.je nějaká možnost jak se toho zbavit? Krom skalpelu? Uz se mi tak stalo ze bulky zacinali nasadil jsem tamox a po 2tydnech zacalo vše mizet.
Kloficz
Dátum registrácie: 07.08.2017
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 11.01.2018

koľko si išiel toho letrozolu a ako dlho ?
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 27 krát
Bolo mu ďakované: 210 krát

Príspevokod užívateľa Kloficz » 14.01.2018

koľko si išiel toho letrozolu a ako dlho ?
Když nastali problemy sel jsem celou tabletku tusim 2,5mg kazdy den a krom vypnuteho libida mi to nepomohlo.. musel to byt urcite prolaktin/progesteron kterej to zpusobil ... A ani pramipexol ktery jsem do toho daval nepomohl..
Kloficz
Dátum registrácie: 07.08.2017
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa edgarius » 14.01.2018

no ono to je tak, estro a prolaktin uregulujes priamo inhibitormi, ale progesteron nie... stan "by mal" regulovat progesteron, avsak ked ides kombo, kde je deka a oxym + mas vysoko estrogen, tak treba ratat, ze progesteron bude tiez v oblakoch... znizenim estra by mal progesteron klesnut, ale ked tam budu progestin-like latky, tak treba ratat, ze bude vysoko... isiel som nan.mix 400mg/w, mal som prog 12, teraz idem nan.mix 200mg/w, oxy 150mg/d a mam prog 14nmol/l (strop je 4.62nmol/l)

edit: jo, zhodil som to vsetko na nandrolon, ale vlastne 19-nor-tst sa spravaju ako progestiny, takze aj trenbolon...

kedysi bol vo vyvoji SPRM (selektivny modulator progesteronovych receptorov) Asoprisnil, nieco ako "progesteronovy tamox", ale kvoli nabehu na endometriozu bol vyvoj ukonceny v III. klinickej faze... bayer robi momentalne vyvoj svojho SPRM, momentalne je v II.faze, dufajme, ze za 2 roky bude na trhu - SPRM by pomohli bojovat s prog.gynom, ale nevyriesilo by to zrejme vysoku hladinu progesteronu v krvi pri kure s 19-NOR

ked sa pozrieme na proces steroidogenezy, progesteron je takmer na zaciatku - cholesterol -> pregnenolon -> progesteron... teoreticky by slo "zrusit" tvorbu PRG z PREG inhibiciou enzymu 3-betaHSD, avsak nie je to take jednoduche ako pri inhibicii aromatazy pripadne 5-alfareduktazy... 3-betaHSD je enzym ktory vstupuje do hry pre cely blok hormonov a jeho inhibiciou by sa velmi rozhasil hormonalny profil a to si vyskumnici nezoberu na triko

edit2: tak predsa som sa dostal k styrom inhibitorom 3betaHSD, ale ani jeden z nich nie je na trhu... jeden stiahli v roku 1994, dalsi je pre psov a zvysne dva ostali len vo faze vyskumu
Naposledy upravil/-a edgarius v 14.01.2018, upravené celkom 1 krát.
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 30 krát
Bolo mu ďakované: 94 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Dejv80, edgarius, Novacek, Ph34k, rapsic, Yzerman a 9 neregistrovaných