47 roč. PRVOSYPAČ

Vstup od 18 rokov

Re: 47 roč. PRVOSYPAČ

Príspevokod užívateľa majo43 » 14.04.2019

myslel som to zo srandy...ale rok si bol ON a to uz mam pravo do teba rypnut v dobrom...ja som v zaciatkoch a vela mi pomohlo tvoje vlakno....
majo43
Dátum registrácie: 08.12.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 50 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa petrdo97 » 16.05.2019

Nečetl jsem to tady celé pozorně, tak mě když tak berte s rezervou, ale jestli máš testy dělané pár dní po skončení PCT, je gratulace k dostatečnému nahození TST předčasná. Tou dobou jsi ještě nastimulovaný (clomidem a pod.) a může se ti úplně klidně stát, že ti ještě klesne. Stejně tak ti naopak může časem ještě stoupnout, nevím jaká je tvá přirozená hladina.
petrdo97
Dátum registrácie: 20.10.2016
Poďakoval: 27 krát
Bolo mu ďakované: 16 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 16.05.2019

Áno, máš pravdu, SERMs látky majú veľmi dlhý half-life a ostávajú v tele dosť dlho. Spomeniem napríklad Tamoxifen, ktorý má dvojitý hafl-life, prvý je síce krátky, ale druhým myslím že až 1 týždeň, preto po PCT by som šiel na krvné testy hneď po skončení a potom po mesiaci. Pekne to bude odzrkladľovať 2 dôležité veci a to, že či PCT bola úspešná, a čo sa udialo, mesiac po PCT. Vieš ti to potom pekne porovnať a riešiť prípadný problém, či zaujať reálne stanovisko, čo ďalej. Ak ale ideš hneď do dalšieho cyklu, tak ti postačia aj krvné testy hneď po PCT, lebo vieš, že hypofýza reaguje a tiež že semenníky pracujú ako majú.
som rád, že si sa vrátil
Užívateľov profilový obrázok
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa petrdo97 » 17.05.2019

Já jsem o tři roky mladší a po 4 měsících off S-TST 11 nmol/l ... nedá se s tím žít.
petrdo97

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 17.05.2019

To ma byt jako co, vzkaz na rozloucenou?
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 217 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 17.05.2019

Já jsem o tři roky mladší a po 4 měsících off S-TST 11 nmol/l ... nedá se s tím žít.
Skus Clomid 25 mg denne, normálne sa takto predpisuje ak chces zvýšiť tst ale treba to užívať dlhsiu dobu, nikto ti zrejme nezaručí že po vysadení sa to nevráti do normálu. Tu sa môže stať, že hoci tst nabehne vysoko, libido nebude nič moc. Clomid vie navodiť aj erektilnu disfunkciu, ale skôr pri výdych dávkach ako pri takto nízkych.

Tiež zaujímavá voľba je undestor a tamox, čo som písal v inej téme, ale to je tak na pokusneho králika, ja to neskôr určite vyskúšam

Máš potom este možnosť nasadiť Proviron, ale to ti pomôže docasu kým ho budeš užívať a keď ho vysadis tak si myslím že budeš tam kde si bol. Ale na druhej strane môže fungovať podobne ako kombi unde a tamox, čiže nemusí to byt zle, čiže v tvojom prípade dať napr Clomid a Proviron na dlhšie obdobie
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa petrdo97 » 17.05.2019

Carnapolis to zabil :-)
Fluoxy u mě je to spíš o tom si připustit, že opravdu dřív nebo později skončím na TRT. Zatím si dám zas delší plavbu na Testu Drostě a možná občas trochu něco k tomu a bude fajn. Jediný co pak musím řešit je vyšší hladina červených krvinek, což je častý problém zejména u nás starších i jen na Testu. Jinak ten Clomid na sex u mě opravdu nic moc a aby to bylo úplně ideální, tak proviron zas naopak vůbec necítím ani 100mg. Prostě genetický zázrak :-)
Osobně bych tedy na zvýšení testu preferoval Tamox a exem, a clomid spíš na spermatogenezi, kde se ale tluče právě pořeba ho tahat déle s jeho vlastností snižovat libido a citlivost hypofýzy vůči GnRH.
petrdo97

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 18.05.2019

Myslím si, že pri dávkach 12,5 až 25 mg Clomidu to s tou citlivosťou tak strašné nebude, ale môžem sa mýliť. Tiež je jasné, že ak budeš užívať 100 mg Clomidu denne, tak problémy s erekciou alebo libidom prídu skôr či neskôr, u väčšiny. Ja to skôr vidím tak, že Clomid by som do PCT zaradzoval neskôr, niekde v polovičke PCT snáď a nie od začiatku, už keď má len dopomôcť a zvolil by som nižšie dávky do 50 mg denne.

Uvažoval som nad tým viac krát, do akej miery je ihnibítor v PCT potrebný. Je mi jasné, že hladina estrogénov stúpne, keďže stúpne aj TST, čím je viac priestoru pre aromatizáciu. Ale volil by som fakt len nízke dávky, pretože nepredpokladám, že hladina estrogénov v PCT bude nejak extra brutálna. Aj keď samozrejme, záleží určite aj od toho, ako kto ich má pod kontrolou v cykle.

A áno, to je asi ta najľahšia cesta ostať na TRT a takto to plánujem zrejme asi aj ja :D
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 18.05.2019

A ešte k tým RBC, nájdi si známeho lekára čo ti vyrieši odčerpanie krvi (darovanie), razom ti klesne krvný tlak, srdečný tlak, nebudeš tak rýchlo červeniet počas tréningu keď sa prekrvis, a hlavne budeš mat pocit, že si o 10 kg ľahší, pritom stačí tak malo a máš o RBC postarané. Znizis si rýchlo hustotu krvi a dá sa povedať že ak budeš pod dozorom tak aj bezpečne. Sú ľudia čo to robia sami doma, tam je ale riziko že vypustíš veľa krvi, upadnes do bezvedomia a tak ďalej
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa petrdo97 » 18.05.2019

To je samozřejmě nejlepší a vlastně jediné možné řešení.
petrdo97

Príspevokod užívateľa piterko » 18.05.2019

alebo spavat/travit pol dna v pretlakovej komore s nizkou hustotou vzduchu, serapeptidaza s velmi nizkou dsvkou aspirinu, alebo s domacim cajikom z vrby bielej, resp. salicin. zriedenie krvi okyslicenim, znizeny krvny tlak s/d o 10%, kedze je to rovnako sledovany doping tak thc znizenie tlaku nezavisle na aspirine a serapept on10-15%, individualne. Jedna plzen k jedlu, 4,4% alkohol zvysi rozsirenie ciev, nemarusi bilanciu glutaminu, B6, B12, ph 8,2, izotonicky napoj, co2(7v1).meldonium.
a dalej by sa dalo pokracovat este priamo cez farmakologiu a internu, ciest je vela
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 475 krát
Bolo mu ďakované: 352 krát

Príspevokod užívateľa petrdo97 » 19.05.2019

Nesouhlasím s tebou. Podle mě je na zvýšenou hladinu červených krvinek reálně jedna účinná cesta a tou je odběr. Dost dobře se nedostanu do přetlakové komory a i kdybych zapil meldonium Plzní a dál si k tomu acylpyrin tak mi to krevní obraz nezmění. Jaké další cesty přes farmakologii máš na mysli? Pokud vím tak neexistuje nic na jejich snížení, ale budu rád za smysluplnou radu, nebo tip.
petrdo97

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných