47 roč. PRVOSYPAČ

Vstup od 18 rokov

Re: 47 roč. PRVOSYPAČ

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 03.04.2019

To ti nejspíš sestra na pohotovosti trefila sedací nerv.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 232 krát

Príspevokod užívateľa majo43 » 03.04.2019

no neviem ako to funguje..ale aplikacia bolela minimalne...ale na druhy den uz bolo peklo..a to neprehanam a fakt znesiem bolest
majo43
Dátum registrácie: 08.12.2018
Poďakoval: 61 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Príspevokod užívateľa Soldat12 » 04.04.2019

Nemyslím že mu trafila sedací nerv to by ho tam rovno vystrelo... Mne tak trafila sestrička v nemocnici sedací nerv a rovno som odpadol ... A bola to presne tá injekcia na uvoľnenie keď ma seklo a tiež som mal asi 3 dní také bolestivé miesto a aj to dosť svrbelo
Soldat12
Dátum registrácie: 05.01.2015
Poďakoval: 22 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa Markus07 » 05.04.2019

Dnes som bol na testy, takže zrejme zajtra to tu dám......
Majo43, čo sa teba týka, 4 týždne je dosť málo na kúru. Nie som profík, ale 10-12 týždňov by bolo veľmi vhodné. Osobne by som do tak krátkej kury nešiel, minimálne 10w. Aaaa, tak ako Soldat12 píše, tiež si nemyslím, že to dala sestrička do nervu. Jednoducho, OBSTREK bolí, a nevravím už o samotnom chrbáte keď sekne...Pekný víkend borci!
Užívateľov profilový obrázok
Markus07
Dátum registrácie: 13.09.2017
Poďakoval: 45 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát

Príspevokod užívateľa majo43 » 05.04.2019

Markus ale ja som písal ze som zvedavý ako zareagujem po 4tyzdnoch,ze potom pridám proviron... Ale o PCT a off nikde žiadna zmienka, práve naopak... Ako mám nakúpené všetko, ale iba pre každý prípad... Neplánujem off vôbec
majo43

Páni, tu to máme. Výsledky sú jasné, TST sa podarilo reštartnuť, PCT bola úspešná. TST je síce nižší, ale je. Dúfam ešte zlepšenie :-)
E2 je nízke minimálne o polovicu, niečo by s tým trebalo spraviť...
Markus07.png
Markus07.png (92.26 KiB) 609 zobrazení
Markus07

Príspevokod užívateľa Ghor998 » 05.04.2019

Páni, tu to máme. Výsledky sú jasné, TST sa podarilo reštartnuť, PCT bola úspešná. TST je síce nižší, ale je. Dúfam ešte zlepšenie :-)
E2 je nízke minimálne o polovicu, niečo by s tým trebalo spraviť...
Markus07.png

Ten prolaktin ti zrejme brzdí TST, trebalo by ho znížiť a AI už netreba dávať, jak si crashol E2 . Ked hodis cabest prolaktin pôjde dole a zároveň TST hore, Proviron hodiť tiež nebude na škodu trocha znížiť to SHBG ale počkal by som s nim pár dní nech troška vystúpia estro. Ale však ty asi vieš čo s tým 😁
Ghor998
Dátum registrácie: 12.01.2019
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 05.04.2019

Pokial uz si dobral pct tak nechaj tak to e2
Aj ja som maval po pct stale nizko a nijak zle som sa necitil, ani by som nevedel keby neidem na krv

Inak si to uspesne zvladol
Ziadny cabest neber ani nic podobne, radsej suplementuj zinok a vitaminy
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 517 krát

Príspevokod užívateľa Ghor998 » 05.04.2019

Počúvni Raspica on je múdrejší 😄🙄
Ghor998
Dátum registrácie: 12.01.2019
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

PCT som skončil 27.3. teda pred 9 dňami. Preto som s testami trošku počkal. Verím, že sa to bude zlepšovať. Teraz keď cvičím, tak sa mi ešte fakt zahmlieva pred očami, hlavne po ťažkých cvikoch - drepy napr. takže to musím predychávať. Som ale rád, že som to dal, mám fakt neskutočne skvelý pocit. Musím napísať, že aj VĎAKA všetkým radám, ktoré ste mi tu chlapci dali, poprípade našiel sám. Menovať tu nebudem, kto číta vlakno, dobre vie....DIKY!
Markus07

Príspevokod užívateľa Darty » 05.04.2019

mozes to este doladit, zozen si proviron a bez obav ho cely mozes vyzrat, postacia 2 tabletky denne
nevidim ze by si daval testovat LH a FSH, co je dost dolezita polozka
co sa tyka prolaktinu ten neries vobec, v tvojom pripade nema Prl a Tst nic spolocne (jak tvrdi Ghor)
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa MAKI » 06.04.2019

Markus gratuluji ke znovunahození TST a samozřejmě ti děkujeme za skvělé a hodnotné informace. Mohu Tě uklidnit, že už to bude jenom lepší. Já jel PCT hodně podobné (téměř shodné s tvým) a od druhého týdne jsem byl totálně KO, zmizela chuť cvičit, energie, slabší libido, shodil jsem cca 5-6 kg (ztrácel jsem cca 1kg týdně) hmoty a připadal jsem si jak po chemické kastraci. Musel jsem se hodně přemáhat abych vydržel cvičit. Ale zlomí se to, po ukončení PCT je to teď pořád lepší a lepší. Chuť cvičit je zpět, svaly neztrácím, naopak už zase rostou i síla jde na horu a regenerace je v pohodě. I když s tím jak jsem regeneroval na TST se to samozřejmě nedá srovnat :-) Ale hlavně, sex-drive je zpátky :D
Hodně mě pomohlo brát si na noc L-Tyrosine (suplementace dopaminu), GABA (regenerace ve spánku), DAA (4000 mg/d), Zinek+Mg. (chelát 50mg/d) a vyšší dávky vitamínů D a E. Před/po cvičení Arginin + Kreatin a cítím se skvěle.
PS: nechal jsi si dělat krevní testy před kůrou (naturální hodnoty TST a E2 jsi měl kde)? Bylo by zajímavé vědět, zda jsi se nahodil do stavu před AS, nebo o kolik klesla vlastní produkce.
MAKI
Dátum registrácie: 08.03.2019
Poďakoval: 11 krát
Bolo mu ďakované: 8 krát

Príspevokod užívateľa Markus07 » 06.04.2019

Riadim sa východniarskym "Radši zostac jak nedostac", a tak mám doma ešte 1celú krabičku Provironu (okrem iného, čo som užival v PCT), takže ju rozbalím Darty!
MAKI, moje výsledky pred začiatkom mojej ročnej kury nájdeš na 4 strane tohto vlákna, niekde v strede som ich pridal...Myslím, že včerajšie výsledky sú v niečom lepšie, ako z januára 2018, okrem TST, ten bol o 4,0 vyšší... ;-)
Chcel som sa spýtať práve na Creatín, keďže som ho nikdy nebral, či je teraz vhodný čas po PCT. Plánujem ho brať po Veľkej Noci, ak mi to tu "odklepnete" (mám už kupený UNIVERSAL NUTRITION)
Markus07

Príspevokod užívateľa majo43 » 06.04.2019

no ked ho uz mas kupeny, nic s nim nepokazis...ja za seba som ho citil...dokonca slabu pumpu, mozno sa niekto bude smiat ale naozaj som citil ked som isiel a aj stale idem 5 -15 g denne...2kg hore vody...sila neviem, anabolicky ze vraj je, ale osobne neviem ci pokrok ktory mam mozem pripisat jemu...cvicim po 25rocnej prestavke :-)tieto vianoce som bol na sri lanke 2 tyzdne a strasne krce v nohach ako som ho vysadil uz tyzden pred a pocas dovolenky...bal som sa ze nejake krcove zily ,ale ako som ho zas dal tak bolest zmizla...proste **** ktora mi aspon takto dala bez as trochu vody do svalov... ale tebe ako staremu sypacovi ti pride "sila" kreatinu , asi ako ked si komar sadne na slona ktory ide po moste a komar mu vravi "ale dupoceme co?" :-)
majo43

Príspevokod užívateľa Markus07 » 11.04.2019

Creatin nepreceňujem, ale ani nepodceňnujem. Pýtal som sa kvôli tomu, že som po PCT, aby to nemalo nejaké kontradikcie...
Nooo, a Majo, nepreháňaj, ja sa v žiadnom prípade nepovažujem za "starého sypača". To môžu povedať chlapci čo idú buď nepretržite aspoň 3 roky, alebo v priebehu 5 rokov majú za sebou cca 10-15 poriadných poriadnych kúr... ;-)
Markus07

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: marek123 a 9 neregistrovaných