47 roč. PRVOSYPAČ

Vstup od 18 rokov

Re: 47 roč. PRVOSYPAČ

Príspevokod užívateľa Legi74 » 13.01.2019

HCG bych vynechal, trpíš momentálně nějakou atrofií? Nebo jaký má být důvod?
Do PCT bych dal jen clomid. Na tři týdny, 50/50/25 denně. Pak za další tři týdny testy.
HCG asi jistota mít 100% připravený koule, přeci jenom od poslední aplikace HCG už je to měsíc. Dále doufám že mě to pomůže zvýšit Estrogen + TST alespoň trošku, než tam pustím látky z PCT. Teď mám Estrogen tak nízko a bojím se že PCT by v tomhle stavu byla sebevražda ;-) Je pravda že já po dobu sypky nikdy nebyl nějak moc náchylnej na zvýšení Estrogenu, pouze vždy společně s HCG a to už jsem měl problém při hodnotách kolem 130pmol/l :-(
Legi74
Dátum registrácie: 13.01.2019
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 29 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Markus07 » 13.01.2019

Legi74: nemôžem sa vyjadrovať k tomu, čo si zanedbal, skôr z toho mála čo viem, by som podotkol asi toto:
Máš málo aj TST aj Estra, čo vieš aj sám, takže, 1. Aj keď chceš isť HCG, podľa mojich skromných vedomosti dávať 3 celé balenia a k tomu 2000 IU každý 2 deň je nerozumné (jemne povedané). 2. Rovnako tak, ak by si pozorne čítal len túto stranu, zistil by si, že ísť Exemestane 25mg/e1d je znova kontraproduktívne! Estro si zrazíš ešte viac a myslím, že by si sa cítil blbo aj ďalej...Prečítaj si čo tu píše Saldat12 aj s Dartym a budeš dúfam múdrejší...Držím palce!
Užívateľov profilový obrázok
Markus07
Dátum registrácie: 13.09.2017
Poďakoval: 45 krát
Bolo mu ďakované: 14 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 13.01.2019

je nemozne namerat 3w po poslednej appke tst 17, hlavne po tych davkach co si daval, mne to pride divne, ale toto sa mi nechce riesit, ide o tvoj cely protokol na Pct ktorym si zasral Markusovi vlakno, on je totizto te protokol zbytocny a prehnany, pre teba je podstatny Clomid !!!!! zozen si clomid a urobis nasledovne -
1, 2, 3d - 75mg
1-2w - 50mg
3-6w - 25mg

Exemestan neries vobec, ani sa ho nechytaj, mozes pridat tamoxifen 5mg denne po dobu 3w

alebo este idealnejsie -
das tripto a potom zacnes s clomidom a tamoxom tak ako som pisal a nasledne po ukonceni sa anabolik nedotknes minimalne pol roka, ideal 9 mesiacov
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 413 krát

Príspevokod užívateľa Legi74 » 14.01.2019

alebo este idealnejsie -
das tripto a potom zacnes s clomidom a tamoxom tak ako som pisal a nasledne po ukonceni sa anabolik nedotknes minimalne pol roka, ideal 9 mesiacov
Díky Darty za typ, co je tripto? ... L-tryptofan?
Legi74
Dátum registrácie: 13.01.2019
Poďakoval: 29 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 14.01.2019

Triptorelin
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 217 krát

Príspevokod užívateľa majo43 » 12.02.2019

ahoj markus...ako pécétéckujes? pocity? sila,nalada,hmota?...cakam tu na zvesti ako na cesrtvy chleba :-)
majo43
Dátum registrácie: 08.12.2018
Poďakoval: 50 krát

Príspevokod užívateľa Markus07 » 13.02.2019

Minulý týždeň v piatok som mal poslednú strelu HCG, takže samotné PCT začnem 18.02. v pondelok. Ku každej HCG strele som dal 12.5mg Exemestanu, a tu mam postreh taký, že som stále prakticky 2 hodinky nato začal cítiť žalúdok, čo trvalo celý deň - po každej strele HCG. Počas kúry som Exemestan nikdy neužíval, až teraz, s určitosťou viem, že to bolo ním, lebo ani HCG mi problém nerobilo...Takže sa "teším" ako ho budem cítiť celých cca 6 týždňov...
Čo sa týka sily, musím povedať že mne o niečo klesla hlavne po vysadení Deky. Teraz je to tak ako bolo, zatiaľ. Nálady zatiaľ fajn, nič sa nezmenilo. Povedal som si, že celé PCT prejdem bez straty květinky, takže som hlavou (ako vždy) dobre nastavený, čo je asi základ. NO PANIC! Nechám sa ale prekvapiť. :-)
Naposledy upravil/-a Markus07 v 13.02.2019, upravené celkom 1 krát.
Markus07

Príspevokod užívateľa rapsic » 13.02.2019

Skus ked tak omeprazol
Popripade nejake probiotika atd malo by to zmiernit tie stavy
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 216 krát
Bolo mu ďakované: 485 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 13.02.2019

Prípadne užívaj exe pred spaním
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 81 krát
Bolo mu ďakované: 86 krát

Príspevokod užívateľa Markus07 » 15.02.2019

Páni, keďže v pondelok začínam PCT, mám dve otázky.
1. Strava počas tohto obdobia PCT
2. Cvičenie.
Ďakujem.
Markus07

Príspevokod užívateľa rapsic » 15.02.2019

Mne sa osvedcilo
Sachre v okoli treningu
Tuky zvysit na 1-1.2g
B 2-2.5
Cvicenie skor take pumpicky
No poznam ludi co im je to jedno a idu si aj v pct bomby
Bude to individualne, skor ny som sa pokusal moc nepriberat do tuku a trening musis vediet asi sam co ti bude sediet, popripade skusat
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 216 krát
Bolo mu ďakované: 485 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 15.02.2019

treba znizit intenzitu treningov, ako pise rapso, hlavne neprestavaj cvicit, cvic za kazdu cenu, pohraj sa so sachrami, priprav sa ze sa to zacne ukladat kam nechces ak ich nevychytas, hlavne v obdobi nez sa nakopnes, drzim ti palce
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 413 krát

Príspevokod užívateľa MAKI » 18.03.2019

AHOJ Markus, tak jak se cítíš po 3 týdnu v PCT, nějaké pocity a postřehy?
MAKI
Dátum registrácie: 08.03.2019
Poďakoval: 11 krát
Bolo mu ďakované: 8 krát

Príspevokod užívateľa Markus07 » 19.03.2019

Ahojte borci! Je toho ozaj dosť, čo by som rád zdieľal, takže, poporiadku a trpezlivosť...
To, čo som doposiaľ o PCT iba čítal, nateraz na sebe skúšam a reálne prežívam. Niekedy, doslova.
Platí to hlavne o tréningoch. V nich mi často príde ako povzbudenie veta od Dartyho: „Hlavne neprestavaj cvičiť, cvič za každu cenu“...! A tak cvičím, hoc často s nechuťou, sebazaprením atď...
Včera som začal 5 tyž. PCT...Už pri vyklesávaní TST som cítil, že sila ide dole, klesá a klesá.
Nič iné, negatívne som vtedy nepociťoval. Naplno to prišlo v 2 týždni PCT, keď som bol ani nie lenivý, ale maximálne letargický, sila išla tak dole, nestačil som tlačiť, dvíhať. V tom momente si treba len uvedomiť, že je to prirodzené, že to jednoducho tak mám byť, ináč by nám ďalší TST (a iné látky) boli tak na prd...A tak cvičim s menšími váhami, tak aby som vládal, bol spokojný s tréningom v takej miere, ako sa mi dá...
Ďalej, stratil som chuť do jedla, nemám ju takú, aka bola. S tým ide aj metabolizmus (vyprázdňovanie), keď som chodil na wc ráno a podvečer, teraz je to výlučne raz denne.
Častejšie mám bolesti žalúdka, ale nie je to nič kritické, hoci 2 dni som bral Omeprazol lebo v tie dni to bolo blbé. Čo som postrehol, že som dosť impulzívny, podráždený, čo som v samotnej sýpke vôbec nepoznal...Nehovorím tu o agresivite, ale dokážem sa skôr vytočiť a rozladiť. Dúfam, že sa to týždeň, dva po PCT zmení k lepšiemu.
Noo, čo sa maželky týka, tá si teraz nesťažuje, skôr by som povedal že je rada, že je v spálni dosť kľud, oproti tomu, čo bolo predtým...Takže áno, aj chuť išla dole, ale zas to nie je nič kritické čo by ma znepokojovalo...
Jedno pozitívum čo som počas týchto dní našiel je, že Salba mi pomáha fakt dobre spaľovať tuk. Na ňu som v tom smere zareagoval fakt veľmi dobre. A to sa v jedle nijak neobmedzujem (hoc som písal, že jem menej), t.j. zjem v pohode všetko normálne, fastfoody však nie...
Nateraz ma nič viac nenapada, snáď ešte váha, počas doterajšieho PCT som schudol 4kg presne, takže keď som nabral v kúre niečo málo cez 9kg, teraz mi ešte ostálo cca 5kg.
Na testy plánujem ísť budúci týždeň, potom dám update, ako som na tom, čo ukázali.
Otázky? Rád odpoviem
Markus07

Príspevokod užívateľa majo43 » 03.04.2019

myslim ze odpoved bola viac nez vycerpavajuca...preto sa nikto nepyta, ale sme zvedaví ako sa tvoje telo popasovalo s obnovou testosteronu... mimochodom som to napalil uz aj ja, idem ale od stredy minuleho tyzdna bez frontloadu 300mg/week kazdych 5 dni, potiahnem 4 tyzdne..uvidime co to spravi a pridam proviron na dalsie 4...mam vyhodu ze moja priatelka je byvala zdravotna sestra, tak nemam s tym starosti, ani necitim nieco ako panensky sval alebo sustanon nejake vedlajsie sides po aplikacii,/to minuly mesiac co som dostal do zadku na pohotovosti ked ma seklo v krizoch som krival 2 tyzdne co to tak bolelo/..ale ja som zmiereny ze nevysadim..mam 43 a uz mi je to fakt jedno...tych 200mg/e7d TRT by ma nezabilo ak by som sa citil lepsie...
majo43
Dátum registrácie: 08.12.2018
Poďakoval: 50 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných