47 roč. PRVOSYPAČ

Vstup od 18 rokov

Re: 47 roč. PRVOSYPAČ

Príspevokod užívateľa Boklife666 » 23.11.2018

Neporadil by si mě něco co je dostupné v lékárně ? nemám přímo svého dea. za rohem a jedu tam jenom pro velkou zásilku...
to zadýchání je na hovno.. jestě jak kouřim, tak mám pocit že chcípnu, aspoň jsem to omezil :D ... ten Stacyl jsem našel v nějakých tabletách
Boklife666
Dátum registrácie: 04.10.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Ph34k » 23.11.2018

Neporadil by si mě něco co je dostupné v lékárně ? nemám přímo svého dea. za rohem a jedu tam jenom pro velkou zásilku...
to zadýchání je na hovno.. jestě jak kouřim, tak mám pocit že chcípnu, aspoň jsem to omezil :D ... ten Stacyl jsem našel v nějakých tabletách
Anopyrin kúpiš normálne v lekárni je to voľne predajný liek
Užívateľov profilový obrázok
Ph34k
Dátum registrácie: 16.10.2015
Poďakoval: 197 krát
Bolo mu ďakované: 100 krát

Príspevokod užívateľa Gluteus » 30.11.2018

Stacyl
Gluteus
Dátum registrácie: 15.10.2017
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Markus07 » 08.12.2018

Presne pred rokom som prvý x napísal o mojich plánoch začať "sypať". Celkovo som v 44 týždni.
Aktuálne 14 týž. idem Boldenon 580mg/w. + TST E 550mgw. Posledná táto 2-kombinácia bude 7 januára 2019 /celkom 19w./, potom zrejme bude treba vyklesať ešte TST. pred začiatkom PCT, počítam cca 4 týždne na vyklesanie. Postačia počas týchto 4 týž. cca 4-5 strely prvé dve-tri po 200mg a potom 2-3 po 150? Alebo nejaký lepší spôsob vyklesania TST-E? Vďaka!
Markus07
Dátum registrácie: 13.09.2017
Poďakoval: 45 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 08.12.2018

Mas to dobre naplanovane
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 517 krát

Príspevokod užívateľa majo43 » 08.12.2018

Presne pred rokom som prvý x napísal o mojich plánoch začať "sypať". Celkovo som v 44 týždni.
Aktuálne 14 týž. idem Boldenon 580mg/w. + TST E 550mgw. Posledná táto 2-kombinácia bude 7 januára 2019 /celkom 19w./, potom zrejme bude treba vyklesať ešte TST. pred začiatkom PCT, počítam cca 4 týždne na vyklesanie. Postačia počas týchto 4 týž. cca 4-5 strely prvé dve-tri po 200mg a potom 2-3 po 150? Alebo nejaký lepší spôsob vyklesania TST-E? Vďaka!
super ze pises, mam o chvilu 43rokov a pojdem do toho aj ja..tvoje prispevky a podobne tebe su tu naozaj hodnotne narozdiel od teenagerov ktorí tu mali blbe pripomienky...forum by malo byt o tom aby si clovek spravil obraz a ci to niekoho odradi, alebo nie, to uz je na jednotlivcovi ako nalozi s informaciami ktore tu dostane...som zvedavy ako obnovis TST, obdivujem trosku ako si veris ze to bude po roku v pohode..Ja uz by som byt tebou radsej TRT zvazoval..ale ved nechame sa prekvapit, hlavne pis ako pises
majo43
Dátum registrácie: 08.12.2018
Poďakoval: 61 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Príspevokod užívateľa Markus07 » 08.12.2018

Majo43, presne preto tuna píšem. Po prvé preto, aby som dostal dobru radu od chlapcov, ktorí majú bohaté skúsenosti a vedia dobre poradiť /Chaskar, Darty, Viennie, Rapsic atd./, a po druhé, aby to poslúžilo iným chlapcom, ktorí by to chceli skúsiť rovnako ako ja. Zatiaľ som mal poradené veľmi dobre, a dúfam, že aj ďalšie rady budú užitočné, a pomôžu nielen mne, ale aj iným skôr narodeným :-)
Markus07

Príspevokod užívateľa Chaskar » 08.12.2018

a teraz si polozte otazky:preco v takom veku vysadit??ste na tom zdravotne zle?mate nejake problemy ci telesneho ci dusevneho charakteru?chodite na testy aspon preventivne?v zamori je TRT bezna vec aj ked x ludi sa na to pozeta a aj bude cez prsty ale preco si nepredlzit aktivmy zivot,mladost?zeny ked si upravuju roznymi sposobmi telo v urcitych medziach aby vyzerali stale mlado,pritazlivo je to nieco odsudzujuce?

ja som on 6,7rokov a vobec si nestazujem.nie,nikoho nenavadzam na nieco podobne ale nestoji to cele na zvazenie?resp.v com su vacsie benefity?kazdy si odpoved musi najst sam...staci 250tst a 2iu gh a clovek je v inom leveli a vobec to nieje tak zdraviu skodlive jak by sa ocakavalo..
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa Markus07 » 09.12.2018

Chaskar, dúfam, že mi nevykáš a že si tie otázky kládol nie iba mne, ale všeobecne ;-)
Teraz k otázkam.
1. Na testy chodím pravidelne, zdravotne som zatiaľ FIT, dušenvý stav je ešte lepší, i keď v dnešnej dobre prepnúť môže kdekomu a neočakávane...
2. Vysádzam nateraz preto, lebo pichať 12mesiacov v kuse pre mňa v mojom veku je dosť. Potrebujem jednoducho pauzu, rovnako pocítiť, ako zapôsobí u mňa PCT. Aj pocitovo mám dosť, keď si pichám do kvadricepsu (striedam ľavy a pravý), ide to už ako do polystyrénu, koža aj sval je akoby "vyschnutý"... Zdá sa mi, že keď dám PCT, po cca 1/2 roč. pauze môžem dosiahnúť potom zas väčší progres.
3. Vyplýva, že s pichaním nadobro nekončím, skôr naopak, teším sa už na ďalši poriadny cyklus cca najskôr v septembri 2019.
4. Dúfam, že s PCT pomôžeš, počítam s tebou, ako aj s chlapcami hore spomenutými ;-)
Markus07

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 09.12.2018

A kdo ti říkal že můžeš aplikovat jen do stehen?
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 232 krát

Príspevokod užívateľa Markus07 » 09.12.2018

Carnapolis, toto nie je podstata veci, ale ak chceš odpoveď, NIKTO mi to nepovedal, pretože som o to ani nikoho nežiadal, pretože viem presne, kde všade môžem aplikovať...Picham len do nôh, lebo mi to takto najlepšie vyhovuje. Ešte nejaká "zaujímavá" otázka?
Markus07

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 09.12.2018

Jasně, plno. Proč ti to tak vyhovuje?
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 232 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 09.12.2018

ja ti vobec nezavidim tu Pct 🙈
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa petrdo97 » 15.12.2018

Většího progresu dosáhneš určitě, protože se ti rychle vrátí to co ti teď během a po PCT spadne. Já ale chápu že chceš vysadit a myslím že by měl čas od času každý kdo nesoutěží. Jednou za čas se z Matrixu vrátit do reality. Chasky je starej robocop, ten nemůže pochopit vnímání nás obyčejných důchodců. :D
Spíš nechápu proč pořád aplikuješ z pohodlnosti jen do stehen, když už sám vnímáš že to po tak dlouhé době není ono. Koleduješ si o problém.
petrdo97
Dátum registrácie: 20.10.2016
Poďakoval: 27 krát
Bolo mu ďakované: 16 krát

Príspevokod užívateľa majo43 » 16.12.2018

a teraz si polozte otazky:preco v takom veku vysadit??ste na tom zdravotne zle?mate nejake problemy ci telesneho ci dusevneho charakteru?chodite na testy aspon preventivne?v zamori je TRT bezna vec aj ked x ludi sa na to pozeta a aj bude cez prsty ale preco si nepredlzit aktivmy zivot,mladost?zeny ked si upravuju roznymi sposobmi telo v urcitych medziach aby vyzerali stale mlado,pritazlivo je to nieco odsudzujuce?

ja som on 6,7rokov a vobec si nestazujem.nie,nikoho nenavadzam na nieco podobne ale nestoji to cele na zvazenie?resp.v com su vacsie benefity?kazdy si odpoved musi najst sam...staci 250tst a 2iu gh a clovek je v inom leveli a vobec to nieje tak zdraviu skodlive jak by sa ocakavalo..
presne tak...do toho pojdem aj ja,jedine v com by som videl problem..ak by niekomu uz davka na 250mg tst sposobovala gyno a musel by to riesit oralmi , vtedy TRT strati na krase ked telo si neda rady samo o sebe , co tvoj pripad asi nebude...
majo43
Dátum registrácie: 08.12.2018
Poďakoval: 61 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: andrej, piterko a 15 neregistrovaných