47 roč. PRVOSYPAČ

Vstup od 18 rokov

Re: 47 roč. PRVOSYPAČ

Príspevokod užívateľa Markus07 » 09.12.2017

Vinny, super koment-rada čo sa Cabestu týka. Taký hint stále pomôže! Zdá sa, že to ma už dosť silné kontúry, už len ísť krok za krokom...
Ph34k, Metku možno v 3 cykle vynechám, ale Oxym tam určite dávať nebudem kvôli retencii vody a veľkej toxicite...Preto tam mam Bolde a Stanozol, aby som 3 cyklus išiel do kvality nabraného svalstva, keďže v 2 cykle mám Nandrolon, ktorý zvykne tiež dosť ťahať vodu...Skôr namiesto Oxymeth. by som už dal Oxandrolon...Ber to ako skromné hútanie zatiaľ "teoretika" :-)
Užívateľov profilový obrázok
Markus07
Dátum registrácie: 13.09.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 45 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát

Príspevokod užívateľa Ph34k » 09.12.2017

ten bold tam kludne nechaj ;) a metan je viac toxickejsi ako oxym. Tahanie vody vies pekne obmedzit stravou (znizit sachre) a pridanim IA, napr anastrazolom
Ph34k
Dátum registrácie: 16.10.2015
Poďakoval: 197 krát
Bolo mu ďakované: 100 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 09.12.2017

nemas to dobre, 2 cyklus by som dal deku uz dva tyzdne pred ukoncenim mostu aby si isiel na deke aspon 14w a zaroven by som metan vymenil za stanozol (urcite nie oxy) pretoze k deke sa viac hodi stan nez oxy zaroven by som dal k deke tst na 500mg/w
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 124 krát
Bolo mu ďakované: 428 krát

Príspevokod užívateľa finist » 09.12.2017

po roku sypky v tvojom veku to vidím skôr na TRT ako na PCT
finist
Dátum registrácie: 30.06.2016
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 09.12.2017

Aj ja si myslim, ked uvidis ako su na tom tvoji rovesnici a ty tak budes rozmyslat skor o tom ako v tom pokracovat, nemyslim to vobec v zlom, budu ti zavidiet ako to robis ze mas plno energie, po sexualnej stranke zena nebude chapat co sa deje :) osobne som tatkovi doporucoval (ale on radsej to pivko) verim ze sa to niekedy posunie a bude to viac akceptovane lekarmi, aj ked u nas.....
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 522 krát

Príspevokod užívateľa Markus07 » 09.12.2017

Beriem na vedomie Darty, tak ako písal Chaskar, v 2 cykle Deca, TstE, Stan /žiaden Oxy/...Taktiež nie je problém natiahnúť 2cykl. na 14 týždňov bez toho, aby som začínal Decu skôr, začal by so naraz s TSTe...dik
Markus07

Príspevokod užívateľa Markus07 » 11.12.2017

Takže, po vašich komentoch za ktoré ďakujem, som pôvodných 47 týždňov natiahol na 51 takto:

1. Cyklus 10weeks/on * 4w/most - TestosteroneE 250mg/e4d, Dianabol 30mg d/5w; v moste * TST 200w
Proviron 3tabl/d. Anastrazol ½ tabl. E3d
2. Cyklus 14weeks * 6w/most - TestosteroneE 250mg/e4d, Nandrolon - 250mg/e5d,
Dianabol 30mg d/5w, Stanozolol - 30mg d/posled.5w; * TST 200w
Proviron 3tabl/d. Anastrazol ½ tabl. E3d.; Cabest 1xtýždenne (posled.6 tyzd.), Zinoc 100mg + HCG 6 x 500iu
3. Cyklus 17w * - TestosteroneE 500mg/e5d, Boldenon - 250mg/e3d,
Oxandr. 50mg d/prvých 6w, Stanozolol - 30mg d/posled.5w
+ HCG 6 x 500iu/posledna strela 10-14 dni pred PCT
Po týchto 51 týždňoch PCT, ktoré v závere-pred koncom ešte prediskutujem. Toto je “Hard plan”, ktorý sa môže zmeniť – záleži samozrejme v 1 rade na zdravičku. Bude to dúfam nová skúsenosť pre chlapov v mojom veku, plus-mínus. Určite sa rád podelim.
Markus07

Príspevokod užívateľa piterko » 11.12.2017

neboj, Dexter Jackson ma 48 :D

a teda tvoj ciel je ? ale urcite ak budes chodit na testy a davat cisla na forum tak budes prinosom, v tvojom veku sa tu neohrieva vela cvicencov, takze boli by to raritne prispevky :)

v 1. cykle mozno, v 2. cykle urcite budes potrebovat kontrolovat aromatizaciu pocas cyklu,, ked zacnes citit bradavky, nie je odveci skocit si na krv.. kazdoapdne z prevencie by som si obden nasadil IA v prahovej davke uz hned z prvym metanom, lebo mal by si mat uz z toho mostu 14 dni zabehnuty nandrolon ak teda budes postupovat podla rad z fora... lebo pri nan+metan+tst to mas aromatizacne kombo 3000 a istotu nezelaneho estrogenu

ten Zinoc ak myslis zinok, tak je zbytocne ho hrotit 100mg popri TST , jedine co ti to zneprijemni je, ak ti skoci nejake akne, tak pri takejto davke zinku budes mat kozu pevnu ako hroch a vytlacenie bubáčiku bude pocitovo na urovni rypania si srobovakom do seba

neviem aky mas teda ciel ale v 3. cykle by som prve 2-3. tyzdne nesiel nic a zvysnych 8 alebo kolko by som dal oxan, teda pises ze ti aj zalezi co to na zdravi

ale neviem ten ciel, celkovo je pre mna otazny ten 4 tyzdnovy ,,most,, ak ratam dobre 10w+4w+14w, tj 24w prisypanych a 4w most medzitym, no pride mi to zbytocne hluchy priestor,lebo ides 250mg tst, a mostujes 4 tyzdne s 200mg.. za mna nezmysel to znizit o 50mg, bud drzat 250mg alebo zhodit na polku a dat na -8 tyzdnov ligandrol, v tvojom pripade 20mg konstantne by bolo akura, a az potom ist 3ti cyklus, priapdne pocas prvych 2 tyzdnov 3. cyklu pokracovat s ligandrolom, 10 tyzdnov 20mg/d je stale citit a nebije to do zdravia tak, ako ine latky

moj nazor, nazor inych sa moze lisit, ale ja vzdy v prvom rade hladim na ciele, pretoze tazko sa zostavuej cyklus, ked neviem co chcem, chcem byt mohutny, velky ? chcem byt v 51. tyzdni najvysekanjesi v zivotnej forme ? chcem sa pacit zenam? chcem aby frantovi spadla sanka v praci zo mna ? vsetky ciele maju ine naroky na zlozenie cyklu
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 520 krát
Bolo mu ďakované: 396 krát

Stručne to nebude, takže:
1. Testy mám každé 2mesiace už teraz - určite si priebežne dám aj sám spraviť, po napr. 2 cykle a hneď po poslednej HCG (po 3 cykle), aby som vedel akú PCT zostaviť.
2. Cieľ. Začal som po rokoch cvičiť, lebo som bol po hnusnej chorobe a povedal som si, že dosť, treba seriózne niečo zo sebou robiť...Po cca pol roku, keď som videl že telo má fakt veľmi dobrú pamäť, mi bolo jasne, že to chcem skúsiť, skrátka sa posunúť, lebo - vek ... Čo robím, robím fakt pre seba, svoje ego, nie pre susedky, ani kolegov v praci, žene je to jedno, decká vidia už teraz istý posun a kladne to skomentovali. Teda žiadne extra ciele, jednoducho čo NAJ vyzerať, mať silu, byť vitálny v každom smere (s malým “S”)...
10 týždňov “ON” 4most, (1-14week)
14 “on” 6most, (15-34week)
17t. “on” (35-51week)
1cyklus je ľahký základ pre prvosypača, 2cyklus mierny upgrade (Nandrolon) na väčsie objemy, a 3 cyklus je skôr kvalita svalstva - preto celých 17 týždňov Bolde a Oxan 6w ...
V každom cykle niečo iné, mierne viac a nové látky. V moste 200mg je na týždeň, môžem to dať na menej, treba ale vidieť, že už v 1cykle pojdem 250mg TstE E4D. teda nie je to zníženie o 50mg, ale takmer 300!
Dik za koment hlavne k tomu zinku a za povzbudenie.
Markus07

Príspevokod užívateľa Darty » 11.12.2017

ak stavias cykly na tom aby v nich "slapal" aj testosteron tak mostovanie na minimalnych davkach ma vyznam, problem u teba je v tom, se chces buchnut 3 blasty v relativne kratkom casovom horizonte (11mesiacov) s tym ze budes postupne obmienat sekundarne latky (nazvime ich pracovne latky) pricom ich budes menit po mesacnych pauza na moste, a toto sa mi zda blbost celkom, nechapem totizto uplne podstate tych mostov
aby som vysvetlil - most/cruise sluzi na precistenie tela po tazkych blastoch, idealne v moste je drzat dietu aby si sa zbavil prebytocneho tuku a zaroven davas v moste dokopy rozhadzane hormony a celkovy stav tela po blaste, a na to sa mi zda mesiac malo, mne osobne
ja by som to spravil inak, dufam ze si si vedomy, ze vzhladom na tvoj vek sa nemusime bavit o tom, ze po 51w budes mat velky ale naozaj velky problem nakopnut endo tst, cize predpoklad je ze ostanes na TRT ci sa ti to paci a ci nie a od toho by som sa odrzazil a poskladal tie Blast inak, prvy Blast by som dal taky ako mas ale zaroven by som nekoncil po 10w a neprechadzal by som do mostu ale pridal by som do stacku Deku a zdvihol tst a tahal by som dalsich 16w a az potom by som presiel do mostu, (8w cruise) a tu by som sa rozhodol co dalej
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty

Darty, znova dik za názor. Rozumiem k čomu ma smeruješ, napriek k tomu, vysvetlenie mojej “filozofie”. Kým som sa rozhodol do toho ísť, prečítal som si tu na fore od augusta skoro všetko (možno mám mišung z toho). Viem, že niektorí ľudia dokonca už po 8 týž. radia PCT, potom začať znova novu kúru a zas po nej PCT atď.... Toto je ale aj podľa mňa nerozumné...Preto som zvolil už po 10 týždňoch radšej 4týždne mostu a potom po 16t. blastu znova 6t. most...
Jedným dychom ale píšem, že to, čo som si pripravil NIE JE pre mňa Biblia! Je to šablóna podľa ktorej chcem ísť, POČÚVAŤ svoje telo a podľa toho sa následne zariadiť. Som úplne na začiatku sypania, ale je mi jasné, že to čo platí pri cvičení - posilovaní, že treba ísť krok za krokom, že treba načúvať telu, áno, aj to, že si dať poradiť (mať aj v tom čo NAJL.mentora) platí minimálne 2-násobne pre tých, čo sypu...Je teda dosť možné, že postupne ako pôjdem, budem robiť take zmeny a zásahy do toho čo som si pripravil, že nebudem sám veriť.... Fakt som veľmi zvedavý a len verím - som presvedčený, že mi to dá oveľa viac, ako vezme (vezme?)
Markus07

Príspevokod užívateľa finist » 11.12.2017

ide o to, či si vysporiadaný s tým, že skončíš na TRT, v tom ti počúvanie tela nepomôže,lebo v kúre sa budeš cítiť báječne....
finist

Príspevokod užívateľa Darty » 11.12.2017

ak to beries takto tak to sprav inak, daj 12w kuru na teste a nejakych oraloch (uplne jedno ake si vyberies) a potom daj Pct, ak nakopnutie bude problematicke ale nakoniec sa za dva / tri nesiace nakopnes tak mas dve moznosti
- zacnes sypat s tym ze uz budes dozivotne na tst
- vyjebes sa na to

ak sa nenakopnes uz vobec tak volba je jasna
Darty

Príspevokod užívateľa finist » 11.12.2017

píšeš, že už teraz chodíš na testy, kolko si mal tesťáku a kolko estra ? to dosť napovie, ako dopadne PCT po tých 12w kúry čo navrhuje Darty
finist

Finist, testy mám preto, lebo som po CA lymf. uzlín...cca rok...teda, nie na tst, E2, LH, FSH, SHBG, PRG....
-------------
Darty, ani to vylučiť nemožem...Ale skôr nie ako áno - PCT až po roku najskôr. A že je pravdepodobnosť že ostanem na TRT-te, nie je mi to jedno, ale som optimista a počítam s tým...Verím si!
Markus07

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných