47 roč. PRVOSYPAČ

Vstup od 18 rokov

47 roč. PRVOSYPAČ

Príspevokod užívateľa Markus07 » 07.12.2017

Ahojte. Mám 47rokov, 173cm/85kg. Cvičím iba rok, avšak mám odcvičených 6 rokov po dlhšej prestávke. Kvôli veku by som rád šiel AAS, keďže mám dosť rokov nato, aby som čakal dlhšie. Na cca koniec januara mám pripravený nasledujúci rozpis. Chcem ťahať celý rok, pravda, ak nenastanu nejaké zdrav. komplikácie. TSTe je už doma aj Metka, tamoxifen.
1. Cyklus 8weeks/on * 4w/most - TestosteroneE 250mg/e5d, Dianabol 30mg d/5w, v moste * TST 200w
2. Cyklus 12weeks * 6most - TestosteroneE 250mg/e5d, Nandrolon - 250mg/e5d, Dianabol 30mg d/5w * TST 200w
3. Cyklus 17w * - TestosteroneE 500mg/e5d, Boldenon - 250mg/e3d, Dianabol 30mg d/prvých 5w, Stanozolol - 30mg d/posled.5w
Po 47týž. kvalitné PCT.
Potrebujem seriozny názor k rozpisu a poradiť čo v ňom brať a koľko IH, proti gynu a pod. PCT budem riešiť neskôr.
Za každú rozumnu radu dik.
Užívateľov profilový obrázok
Markus07
Dátum registrácie: 13.09.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 45 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát

Re: 47 roč. PRVOSYPAČ

Príspevokod užívateľa VICTORY999 » 08.12.2017

Prečo chceš ten prvý cyklus potiahnuť tak krátko ? V 8 týždni budeš najlepšie rozbehnutý a vtedy to zastavíš :(
Sú to malé dávky, môžeš to potiahnuť aspoň 12w (aj viac). Môžeš tam zacyklovať ďalší orál na skúšku (stan, oxan ...)

Do druhého cyklu by si mohol k Nandrolonu dať Stanozol, to je dobré kombo.

Bolo by vhodné počas cyklov chodiť pravidelne na krv a strážiť si Estrogén, to je najlepšia možnosť. Lebo vhodné dávkovanie ti nikto presne neporadí, každý jedinec reaguje inak.
Mnou poskytnuté informácie sú len mojim osobným názorom a nikoho nenabádam, aby sa nimi riadil.
VICTORY999
Dátum registrácie: 05.02.2016
Poďakoval: 16 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa Markus07 » 08.12.2017

Rozmýšľal som, že 8 týždňov na začiatok by malo telu stačiť, su to takmer 2 mesiace, po 4 týž.mostu pôjdem vlastne hneď ďalej spolu už aj s Nandrolonom...
Do 2 cyklu som uvažoval dať Stanozol ako pišeš, a to na poledných 5 týždňnov tak ako v 3 cykle, takže asi ho tam tiež dám, ak bude taký "všeobecný názor"...O Oxane som uvažoval v 2 alebo 3 cykle na 6 týždňov/50mg denne. Ide ale dosť do ceny, tak som ho nateraz vynechal. Všetko vlastne záleži od toho, ako bude telo reagovať, ak pojde všetko v poriadku, pridám ho niekde. Alfa a Omega v mojom veku je cítíť sa čo najlepšie, spolu s čo najlepším výsledkom. Dik ešte raz za každu radu a rozumný koment.
Markus07

Príspevokod užívateľa rapsic » 08.12.2017

Ver mi ze po roku nebudes chciet vysadit :)
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 226 krát
Bolo mu ďakované: 520 krát

Príspevokod užívateľa Planet » 08.12.2017

enan E4D 250mg 12w
Planet
Dátum registrácie: 09.03.2017
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 08.12.2017

ak ti ide najma o to citit sa co najlepsie,uplne ti do prveho cyklu postacuje tst a proviron.si o nieco starsi ako ja cize budes profitovat aj s takychto latok v prvom cykle len zena sa musi mat na pozore👀no urcite by som dal tst aspon E4D ako uz bolo spomenute aby si bol na hladine cca 500mg weekly.most ok,druhy cyklus stanozol,deca,tst....ale prvy ako spominam by som vobec methan nedaval.ver mi ze v tvojom veku tst s provironom urobi krasnu robotu.
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Chaskar, vdaka! Otázka k provironu, ako ho v mojom prípade dávkovať, kedy v 1 cykle začať a kedy vysadiť...stačí dávka 25mg/deň, cca po 2-3 týždňoch od 1strely Testu-E kým nabehne, alebo...? Okrem iného, je samozrejme, že očakávam aj nárast sily a hlavne sval.hmoty, nie iba sa cítiť lepšie... ;-)
Markus07

Príspevokod užívateľa Darty » 08.12.2017

hned ako skoncis metan nasadis proviron - 75mg denne az do konca kury, metan v tomto pripade je nutnost vzhladom na pouzity tst
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 124 krát
Bolo mu ďakované: 428 krát

Dik Darty! Dúfam, že mi tie 3 tabl. provironu neutrhnú môjho hadíka...
Otázka ešte: 1. Mám, resp. môžem Provirom užívať rovnako aj v 2 mojom cykle (a aj v 3 cykle), keď skončím po 5 týždnoch Metku?
2. Stačí samotný Proviron vo všetkých cykloch? Nie je potrebne pridať napr. Tamoxifen, HCG? Ak ano, kedy, kolko...?
Dik
Markus07

Príspevokod užívateľa Darty » 08.12.2017

proviron znizuje iba SHBG na nic ine neni (mimo libida), do.prvej kury sa dava pretoze "zvysuje" vyuzitelnost aplikovaneho tst, v druhej kure ti uz stacit nebude, budes potrebovat uz ine latky alebo.aspon zvysene davkovanie atd atd.
tamoxifen a Hcg samozrejme maju vyznam ale mna to nebavi to tu pisat stale.dookola.tak.snad ti tu chalani odpovedia
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 124 krát
Bolo mu ďakované: 428 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 09.12.2017

prečo chceš ísť vlastne PCT ? ja by som po tých cykloch dal TRT, keďže vzhľadom na vek vlastný test už nie je to čo býval a bude náročnejšie to nakopnuť ako pri niekom o 20 rokom mladšom.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 63 krát
Bolo mu ďakované: 435 krát

Príspevokod užívateľa Markus07 » 09.12.2017

Vinnie (a colleagues), PCT plánujem, ale až keď ukončím 3 cyklus, čo bude podľa rozpisu po 47 týždňoch. Chcem to ísť preto, aby si telo odpočinulo, ak ma sypanie v niečom nazvem to "silno" osloví, tak sa možno z neho nevymotám, ako tu spomenul vyššie rapsic. Zatiaľ su to pre mňa čisto dohady, skrátka teória a plány...Nateraz riešim čo nahodiť v ktorom cykle. Prvý už mám poriešený - budem tam mať Proviron, v 2 cykle prvých 6 týždňov plánujem e3d Anastrozol v druhej polovici cyklu aby bola zmena /6týždňov/ Cabest 2xtýždenne. V moste po 1 aj po 2 cykle nahodim určite ešte HCG, pravda, ak mi ho niekto z vás nevyhodí z hlavy...
Treba mi ešte poradiť či je to OK, no a čo v 3 cykle...Takže, babo raď
Markus07

Príspevokod užívateľa Vinnie » 09.12.2017

anastrozol by som išiel počas všetkých cyklov, zatiaľ čo caber ti bude stačiť párkrát pol tablety ku koncu druhého cyklu. 6 týždňov 2x týždenne by ti zrazilo prolaktín veľmi nízko pri tom množstve decy
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 63 krát
Bolo mu ďakované: 435 krát

Príspevokod užívateľa Ph34k » 09.12.2017

V treťom by som nechal to čo máš v druhom, iba namiesto metanu dal oxym, pripadne ich skombinoval.
Ph34k
Dátum registrácie: 16.10.2015
Poďakoval: 197 krát
Bolo mu ďakované: 100 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 09.12.2017

S caberom veru opatene, ja davam raz mesacne a idem raz tolko nandrolonu.
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 226 krát
Bolo mu ďakované: 520 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: loktibrada88, zoltan a 13 neregistrovaných