Volna diskuze

Vstup od 18 rokov

Re: Volna diskuze

Príspevokod užívateľa Nygo974 » 11.11.2019

Borci prosím zkušenosti s Rewix Labs?? někdo máte ? Konkrétně mám od nich ibutamoren dobrá cena celkem...zaráží mě že většinou je to v tobolkach a tohle jsou normální tabletky.. DÍKY BORCI
Chlapy dřepuji bez pásku
Nygo974
Dátum registrácie: 23.09.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 45 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 11.11.2019

sa pytas nieco v style ze ci je normalne ist aj inde na dovolenku ako do chorvatska.. ja mam ibuta v kvapalnej forme, ako mnohi dalsi z tejto anabolickej sekty :D
Užívateľov profilový obrázok
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 552 krát
Bolo mu ďakované: 434 krát

Príspevokod užívateľa Michal1986 » 11.11.2019

Má cenu užívat kotvičník(terrestris tribulus) k AAS, TRT?
Michal1986
Dátum registrácie: 13.03.2019
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

ked uz ides na nas s latincinou, prve pismeno je vzdy velke a je to Tribulus terrestris a nie naopak, potom to nedava zmysel, cenu uzivania nedokazem osobne presne urcit, mam chut ti napisat ano, kup si vela baleni
piterko

Príspevokod užívateľa Nygo974 » 11.11.2019

sa pytas nieco v style ze ci je normalne ist aj inde na dovolenku ako do chorvatska..
Twl :-D :-D si zabil jak si to napsal
Pravda moje otázka je hloupá :-D
Jen jsem si říkal jestli to není nějaká extera shit značka..
Že by mi to někdo napsal.. DÍK PITERKO
Chlapy dřepuji bez pásku
Nygo974
Dátum registrácie: 23.09.2018
Poďakoval: 45 krát

Príspevokod užívateľa Michal1986 » 11.11.2019

ked uz ides na nas s latincinou, prve pismeno je vzdy velke a je to Tribulus terrestris a nie naopak, potom to nedava zmysel, cenu uzivania nedokazem osobne presne urcit, mam chut ti napisat ano, kup si vela baleni
tak copak já vím, jak se řekne Kotvičník ve Slovenštině? :-D Za tu latinu se omlouvám, já zkopíroval první odkaz z netu a taky mi to moc nešlo do hlavy
Michal1986

Príspevokod užívateľa rapsic » 11.11.2019

Mozno bude lepsie libido no viac od toho necakaj
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 230 krát
Bolo mu ďakované: 564 krát

nechcem ti oponovat ale sam vies ze nebude
, ani ked doda 10g bulharus kotvicnikus, popri aas bez sance. alebo placebo ale to som mu az teraz nastrbil :D
piterko

tak copak já vím, jak se řekne Kotvičník ve Slovenštině? :-D Za tu latinu se omlouvám, já zkopíroval první odkaz z netu a taky mi to moc nešlo do hlavy
tak ok inac - co sledujes zaradenim tribulusu v TRT?
ak su v tebe synteticke hormony, tak potencial ucinku tribulusu je prakticky nulovy, nebude to mat prinos v cykle/trt, jedine odber z penazenky
piterko

Príspevokod užívateľa Darty » 11.11.2019

tribulus do cyklu? to s tymi peniazmi si radsej zakur v krbe
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 129 krát
Bolo mu ďakované: 444 krát

Príspevokod užívateľa Michal1986 » 12.11.2019

tak ok inac - co sledujes zaradenim tribulusu v TRT?
ak su v tebe synteticke hormony, tak potencial ucinku tribulusu je prakticky nulovy, nebude to mat prinos v cykle/trt, jedine odber z penazenky

efekt TT na produkci TST je i podle pub medu neprokázaný. A i kdyby zvedal TST, tak je to díky hladině z AAS nebo TRT k ničemu(není co zvedat, když LH=0). Moje myšlenka se opírá o to, že Androlog říkal, že když už něco kotvičník zmůže, jakože spíš ne, tak umí zvedat hladinu volného testosteronu.
Jasný že mě tady sežerete, ale šlo o to, že jsem svému starému otci koupil pět balení kotvičnínku a zrovna se to potkalo s dobou další injekce nebida. Jeidné, co jsem si od toho sliboval, že bych ty dva tři týdny, kdy mám díky nebida 20+ nmol trochu protěžil a třeba i díky kotvničníku mohl přidat na tréninku, když by mi vlastně větší využitelnost exo TST pomohla trochu s regenerací. Subjektivně v prvním měsíci po nebidu regeneruji o dost lépe, než ty poslední dny před další injekcí
Michal1986

Príspevokod užívateľa 028! » 12.11.2019

sa pytas nieco v style ze ci je normalne ist aj inde na dovolenku ako do chorvatska.. ja mam ibuta v kvapalnej forme, ako mnohi dalsi z tejto anabolickej sekty :D
Já ještě stále ibuta ne :silent: :')
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014
Poďakoval: 204 krát
Bolo mu ďakované: 46 krát

Príspevokod užívateľa rezzerino » 18.11.2019

Custe chtel bych poradit s kurou ted mam uz mesic a pul tst e 2x0,5ml od magnusu a zbyva mi tak ctvrtka ampule tak bych se zeptat jestli nechat ten tst e a jen zvysit treba na 500+ . Chtel bych zkusit propik a trosku zkvalitnit . Vyska 180cm vaha 100 bf nevim ale na pindoura si pres bricho vidim 😁
rezzerino
Dátum registrácie: 18.04.2019
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 18.11.2019

Tak zadietuj
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 230 krát
Bolo mu ďakované: 564 krát

Príspevokod užívateľa Laier1981 » 18.11.2019

Custe chtel bych poradit s kurou ted mam uz mesic a pul tst e 2x0,5ml od magnusu a zbyva mi tak ctvrtka ampule tak bych se zeptat jestli nechat ten tst e a jen zvysit treba na 500+ . Chtel bych zkusit propik a trosku zkvalitnit . Vyska 180cm vaha 100 bf nevim ale na pindoura si pres bricho vidim 😁

To je hodně dobrý měření bf: ještě si vidím na pinďoura 😂😢
We can live in a world that we design...
Laier1981
Dátum registrácie: 30.04.2018
Poďakoval: 42 krát
Bolo mu ďakované: 40 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Amino, Cawalli, Lukas02, MSN [Bot], Raklo, zvratkyakrv a 12 neregistrovaných