Volna diskuze

Vstup od 18 rokov

Re: Volna diskuze

Príspevokod užívateľa Adonis » 06.09.2019

najskor som precital Silneho komentar, az potom tvoje otazky. Mam jednu vseobecnu odpoved pre teba ako cvicenca-sypaca, nastuduj si to a potom sa prid pytat na nejasnosti. Ty sa dotazujes komplexne, na principy, na farmakokinetiku, na prax. Takto to nefunguje na svete nikde v nicom, to co ty pozadujes ti da zadarmo len idiot. Nikto ta nebude ucit, a uz urcite nie pre dobry pocit :D

otazky neboli ani jasne ani polozene, preto som ta nasmeroval k polozeniu otazok, ktore opat nie su otazkami, napr c.2 netusim absolutne aky vplyv na hormony ma mat nandrolon .. ale uz sa nebudem tocit okolo formy tvojho prejavu
1. Volba stylu kůry: IA názory proč ano a proč ne, jak jinak krotit estradiol, prolaktin, apod... (Primárně silový sporty) + vlastní zkušenosti
2. NPP vs. Deca: náročnost esteru a vliv na hormony, jako 19-nor.. délka užívání, vliv IA, dopamin agonisty, alternativa + vlastní zkušenosti
3. Inj. Danabol vs Tabl. Danabol: funkčnost, vstřebatelnost, náročnost na organismus + vlastní zkušenosti..
4. DHB: možnosti zařazení, rozdíl oproti EQ, využitelnost + vlastní zkušenosti..
5. Nejčastější kombinace pro silový rozvoj bez nadměrného přírůstku váhy..

Nějak shrnuto z článku.. kdyby něco, tak doplním.

1. Volba stylu kůry
- neviem co pod tym mam chapat, styl kury, fakt neviem ci ide o sposob uzivania, metodiku zostavenia atp., pokial mam rozumiet z toho co pises, ze stylom kury ma byt napr. chodit bez IA, tak ti rovno vravim ze to je nanjvys tvoj vlastny omyl a nie styl
1. IA názory proč ano a proč ne
- bez komentara
1. jak jinak krotit estradio, prolaktin, apod... (Primárně silový sporty)
- ,,krotenie" estrogenu, primarne v silovom sporte prebieha naprosto rovnako ako pri leiceni rakoviny prsnika metodou zamedzenia estrogenneho posobenia. krotenie prolaktinu, apod... prebieha pomocou kroticov prolaktinu
1. vlastní zkušenosti
- nepouzivat IA je nieco ako neumyvat si zuby

2. NPP vs Deca
- npp a deka su identicky nandrolon, na inej nosnej molekuli, rozdiel je v ryclosti nastupu a o pominuti ucinku
2. náročnost esteru a vliv na hormony, jako 19-nor..
- s mierou narocnosti esteru som sa v praxi zatia nestretol, osobne ani netusim co ma byt narocne na nom, zakreslit chemicky vzorec alebo narocnejsie vstrebavanie alebo co?
- vliv na hormony - vobec netusim, ake hormony myslis, alebo aku chces odpoved, aj sam TST o sebe ma priamy vplyv na dalsich aspon 10 hormonov, cize analogicky je mozne povedat, ze ano, nandrolon ma vplyv na hormony, ak sa pytas na supresiu vlastnej tvorby tak: bez komentara.
2. délka užívání, vliv IA, dopamin agonisty, alternativa
- ked vies co konas, dlzka uzivania zacina na 8w a konci pri lubovolnej dlzke uzivania
- IA su latky, ktorych ucinok (a mechanizmus ucinku) je postaveny na restrikcii estrogenneho posobenia. nandrolon je gestagen
- ked dojde na parkinsona, bude potrebne siahnut po agonistoch dopaminu
- alternativa k nandrolonu nie je, obdobny je trestolon
2. vlastní zkušenosti
- tst/npp 600/300

3. Inj. Danabol vs Tabl. Danabol
- identicka latka, identicka skodlivost, v odlisnom aplikacnom prevedeni,
3. funkčnost, vstřebatelnost, náročnost na organismus + vlastní zkušenosti..
- metan v principe funguje rovnako dobre, ako ktorykolvek iny steroid
- udaj vyjadrujuci mieru vstrebatelnosti INJ a ORL verzie je bezpredmetny, kazdopadne nie je od veci vediet, ze latky podane injekcne vstupuju do systemu inac, ako latky prijate cez traviaci trakt, kedy inj. aplikacia je oznacovana ako ,,bezstratova" (vstrebatelnost 100%)
- narocnost na organizmus je tak siroky dotaz.. narocne na metabolizaciu ? narocne na krvny obraz?atd.. kazdy steroid je pre organizmus praca navyse, cim vyssia davka alebo nezmyselnejsia kombinacia latok, tym vyssie zatazenie
3. vlastní zkušenosti
- metan 30-30-40-40, pred 6 rokmi, sila, gyno

4. DHB: rozdíl oproti EQ
- jedna sa o 2 odlisne latky , s odlisnym ucinkom, s odlisnym davkovanim a odlisnym vyuzitim, s boldenonom ma spolocny nazov a testosteronovy steroidny skelet a to je vsetko
4. možnosti zařazení,využitelnost
- je mozne ho zaradit aj vyuzit
4. vlastní zkušenosti
- nemam ale vraj aplikacia aj postapp su bolestive, 100mg ED je ta rozumnejsia volba

5. Nejčastější kombinace pro silový rozvoj bez nadměrného přírůstku váhy..
- mam poddotaz, aky je nadmerny prirastok vahy v porovnani iba s ,,prirastkom vahy"?
- najcastejsie kombinacie neexistuju a najlepsie kombinacie su kryje know-how
- bez toho, aby si rozumel veciam ako funguju a ako sa robia, tvoje silove prirastky na akomkolvek stacku budu ,,bezne" a potencial ostane nevyuzity
- moje tipy na latky vplyvajuce vyraznejsie na silu (nie su v poradi): tst, tren, mtren, desoxymt, mdrost, fluox, oxym, met, stan
- o vybudovanie sily sa stara treningova metodika
- o hmotnostnom prirastku rozhoduje kilokaloricky prijem, selekcia nutrientov, e2 a prl v norme

TAKZE ADONIS, do buducna
- my nie sme skola, my sme diskusne forum, ty si sa prisiel skolit, nie diskutovat
- sice si doprezentoval ze mas grznarovske myslienky, ale nikto ti tu nebude robit servis na tacke
- Rapsic bol strucny ale trafil, cize nerozumiem co nema zmysel a cenu komentovat

a a .. a ... a .
nie je zac
Za prvé.. když teda vidím, že něčemu z tomu nerozumím.. jak to autor myslí tedy. Tak buď na to nereaguji a nebo se zeptám, jak to přesně myslel. Chápu to nejspíš jinak, ale bohužel. Tady bude akorát většina nejspíš dělat z lidí idioty apod.. samozřejmě Vy, jak jste do ruky dostali první jehlu, tak jste hned věděli všechno.. :thumbup:

Přesne jak píšeš v prvním odstavci.. tak to přesně nepotřebuju vědět. A když budu chtít nějaké info, které se nedostává, jak ty říkáš "zadarmo" tak určitě nebudu psát články tady.

1. bod,
-když nevím, tak tam střelím odpověď, kterou si myslím. K čemu mi je, že tam rozepíšeš bod, ke kterýmu se vůbec nevyjádříš. A ano šlo mi hlavně o názor kůry bez IA, díky za tvůj pohled. A ptal jsem se na alternativa k IA.. a ty mi tam vyhodíš klasický IA.

2. bod, děkuji za vyjádření.
- ano myslel jsem náročnost vstřebávání
- jaké další hormony jsou touto látkou zasaženy ( krom prolaktinu) a ovlivněny.. případně, jak moc.. chápu, že to nemusíš komentovat
- o trestolonu jsem slyšel, D agonist jsou cabest a bromo.. to že se tím léčí parkinks je snad irelevantní.. myslel jsem, že nějaká souhra s IA tam hraje roli a vím, že to je gestagen.. a délce užívání jsem si nebyl jistý ohledně nástupu, díky.

3. bod,
- měl jsem na to podobný pohled, jen jsem si to chtěl ujistit, zda to chápu správně, zádrhel jem měl, když původně dělali inj. danabol a vznikl bold..

4. bod,
- nevěděl jsem právě, zda to je totožná látka nebo ne.. o té postapp jsem četl a dávkování je cajk.. díky za info

5. bod,
- tak nadměrný přírůstek váhy je pro mě 10-20kg např..
- rozumím..
- vím, jak to do sebe zapadá s tím silovým progresem.. spíš ohledně těch podpůrných látek jsem chtěl nějaký pohled
- rozumím..

Však já vím, že tohle není škola.. snad diskutuji ne? Kdybych se chtěl nechat školit.. vypadá to jinak. To je tak, když nechápeš moje výrazy.. tak se snad zeptám. Nepotřebuji nic na stříbrným podnose.. stačí mi jen probrat problém, který znám a chci na něj pohled dalších lidí. A k Rapsicovi.. proč to nemělo smysl komentovat? Když se člověk vyjádří k obsahu celýho článku a není schopen si ho ani přečíst, tak se k němu nevyjadřuji nebo ne tak, jako on,

PS: Proč jsem sepsal tak dlouhý a obsáhlý článek? Přeberte si to jako u prvosypače, který se zeptá na první kůru.. co byste mu řekli? Jedna skupina řekne rovnou odpověď bez toho, aniž by věděli na co, proč, důvod využití apod.. a někdo se zeptá, jak dlouho cvičiš, na co to chceš, máš zvládnutý trénink, stravu, svý tělo apod.. a pak dává rady. Proto jsem to sepsal, abych to snad usnadil člověku, který bude chtít diskutovat.. popřípadě radit.

Díky. :clap:
Nikdo nerozdává tak tvrdý rány jako život, ale nejde o to, jak inkasuješ.. tady jde o to, kolik ran uneseš a přes to se znovu zvedneš, kolik ran dokážeš přijmout a nezastaví tě.. jenom tak se vítězí.
Užívateľov profilový obrázok
Adonis
Dátum registrácie: 31.08.2019
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 06.09.2019

kamarat, nediskutujes, len skladas otazky zo svojich dojmov. skus zbehnut na pubmed, ncbi, nie je to vzdy najjednoduchsie ale da sa dopatrat takmer vsetko, neviem preco sa citis tak, ze teraz kazdy ti bude pisat preco IA ano, preco nie.

inac si dostatocne mimo, najskor prehlasis, ze ked sa rozhodnes si za tento tvoj ,, sukromny vzdelavaci festival" niekomu zaplatit, tak nebudes tu pisat. A predsa tu pises a pozadujes pokrocile informacie, mas vyselektovane dotazy, a dost nestandardne, take co ti vacsina ludi z rukavu nevysype, nerozdrapuj sa si fakt smiesny aj s tvojimi lifelogmi

zrejme to vnimam inac, ale ja by som verejne nezvladol polozit otazku, na ktoru si sam vygooglim uspokojivu odpoved do 30 sekund. Ja som dodnes nasiel odpoved na vsetko co som potreboval, stalo to vsetko vela casu aj penazi. nevidim najmensi dovod sa tebou zaoberat viac
NASHLE
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 510 krát
Bolo mu ďakované: 390 krát

Príspevokod užívateľa Adonis » 06.09.2019

kamarat, nediskutujes, len skladas otazky zo svojich dojmov. skus zbehnut na pubmed, ncbi, nie je to vzdy najjednoduchsie ale da sa dopatrat takmer vsetko, neviem preco sa citis tak, ze teraz kazdy ti bude pisat preco IA ano, preco nie.

inac si dostatocne mimo, najskor prehlasis, ze ked sa rozhodnes si za tento tvoj ,, sukromny vzdelavaci festival" niekomu zaplatit, tak nebudes tu pisat. A predsa tu pises a pozadujes pokrocile informacie, mas vyselektovane dotazy, a dost nestandardne, take co ti vacsina ludi z rukavu nevysype, nerozdrapuj sa si fakt smiesny aj s tvojimi lifelogmi

zrejme to vnimam inac, ale ja by som verejne nezvladol polozit otazku, na ktoru si sam vygooglim uspokojivu odpoved do 30 sekund. Ja som dodnes nasiel odpoved na vsetko co som potreboval, stalo to vsetko vela casu aj penazi. nevidim najmensi dovod sa tebou zaoberat viac
NASHLE
:uuu:

Totálně si mě utřel.. :thumbup:

Za prvé.. kde vidíš "piterko" poraď mi prosím tě na kolenou.. :eh: . Však se k tomu teda nevyjadřuj.. nevím čemu na tom nerozumíš. Nikoho tady nenutím, aby mi musel odpovídat.

Za druhé.. já hledám všude možně.. a pokud vím tak toto fórum spadá pod "všechno".

Za třetí.. si sám odpovíš.. :clap:

Měj se, ať se ti daří. :thumbup:
Nikdo nerozdává tak tvrdý rány jako život, ale nejde o to, jak inkasuješ.. tady jde o to, kolik ran uneseš a přes to se znovu zvedneš, kolik ran dokážeš přijmout a nezastaví tě.. jenom tak se vítězí.
Adonis
Dátum registrácie: 31.08.2019

Príspevokod užívateľa Mikes.01 » 06.09.2019

IMG_20190906_211723.jpg
IMG_20190906_211723.jpg (83.94 KiB) 754 zobrazení
Zdravím, čím myslíte že je způsobena tak odlišná barva boldenonu od SISu, obě vialky po 300mg/ml.
Mikes.01
Dátum registrácie: 05.05.2019

Príspevokod užívateľa Piter36 » 07.09.2019

jinou sarzi test e ,to ma stejne

Piter36
Dátum registrácie: 01.01.2019
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa jankopan » 07.09.2019

Sú to fejky to preto :D

A miliónkrát to bolo povedané prečo sú odchýlky v rôznych sarzach
    jankopan
    Dátum registrácie: 18.03.2017
    Poďakoval: 32 krát
    Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa Dianabolik » 07.09.2019

Čaute, môže Oxym 200mg denne v kombinácii s Methanom 30mg denne spôsobovať ťažkosti s dýchaním?
    Dianabolik
    Dátum registrácie: 26.01.2016

Príspevokod užívateľa Mikes.01 » 07.09.2019

Oxytmeholone zvyšuje tvorbu červených krvinek, takže ano.
    Mikes.01
    Dátum registrácie: 05.05.2019

Príspevokod užívateľa rapsic » 07.09.2019

Oxytmeholone zvyšuje tvorbu červených krvinek, takže ano.
    A methan znizuje
    rapsic
    Dátum registrácie: 27.04.2017
    Poďakoval: 223 krát
    Bolo mu ďakované: 517 krát

Plus pocit tazoby na hrudníku. Je nejaká možnosť, ako tomu predísť, či len vysadiť?..
    Dianabolik

Jansom to mal na metane od swissu
    Trapil som sa 3 tyzdne potom som ho vysadil a hned sa mi polespilo
    rapsic

Anopyrin 30mh alebo Aspirin 50mg nepomôžu?
    Dianabolik

Zalezi na tom ci ti je prednejsie zdravie ako kilo vody navyse
    rapsic

Methan už nejdem užívať, Oxym mam nechať a skúsiť ten Anopyrin, alebo aj ten Oxym vysadit?
    Dianabolik

Príspevokod užívateľa finist » 07.09.2019

Methan už nejdem užívať, Oxym mam nechať a skúsiť ten Anopyrin, alebo aj ten Oxym vysadit?
    meral si si tlak ?
    finist
    Dátum registrácie: 30.06.2016
    Poďakoval: 2 krát
    Bolo mu ďakované: 9 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Firstm, johnyzlate, Norny, Terinek a 19 neregistrovaných