Volna diskuze

Vstup od 18 rokov

Re: Volna diskuze

Príspevokod užívateľa rapsic » 05.09.2019

Pokracujte v suplementacii 10mg denne s ranajkami
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 222 krát
Bolo mu ďakované: 516 krát

Príspevokod užívateľa Adonis » 05.09.2019

Zdravím místní pardáli..

Trochu tady rozepíšu svoji problematiku, snad to nebude vadit.

Když to vemu od úplného začátku, kdy jsem začátkem roku 2016 začal cvičit. Měl jsem 75kg na 183cm v nějakých 20 letech, zhruba po roce a něco cvičení jsem došel na 95kg v docela slušný kvalitě. Cvičil jsem primárně silově v čem chci mimochodem i pokračovat.. ovšem i BB soutěže bych někdy zkusil. Ani ne po roce a půl jsem začal s první kůrou (těším se na hate.. :thumbup: ). Nějak jsem v sobě cítil, že jsem téměř dosáhl svého naturálního maxima.. ohledně postavy samozřejmě. Ale hlavní důvod byl chtíč.. neobyčejně silný chtíč tahat rachejtle a závodit.

Pro představu výkony u základních cviků
Natural: Bench press: 160kg, Deadlift: 240kg, Squat: 235kg
AAS: Bench press: 200kg (zhruba rok sypání, 190kg po nějakých 6 měsících, poté zranění malého prsního svalu > 5 měsíců mimo), Deadlift: 300kg (lehce po půl roce sypání), Squat: 280kg (4-5 měsíců sypání)

Jen nejzmiňovanější disciplíny.. jinak jsem byl, jsem a budu komplexní.. kdy při těchto výkonech jsem podával i 20+ shybů.. kliky na bradlech se 100kg.. sprinty na 100m pod 13s.. šplh na laně bez přírazu mezi 5-8s.. a mnoho jiného.

První a zatím moje jediná kůra trvala rok a půl, kde jsem se posunul váhově z 95kg na stabilních 100kg (6-8% tuku zhruba), rozsah se jinak pohyboval 97-103kg.

Rozpis kůry.. asi jako plno lidí, kteří začínali s AAS to udělali pěkně na kokos a já nejsem vyjímka. První zkušenost přišla s D-bolem od BP.. čistě samotný. No nějak to šlapalo, ale chtěl jsem tomu porozumět více, tak jsem si studoval kde jakou blbost, co jsem v tu dobu našel. Někdy po měsíci a něco jsem tedy rozjel první skutečnou kůru, která skončila v prosinci 2018. Po dobrání danabolu jsem tam začal s propíkem (Bionichee) a winny (GEP), pak jsem přihazoval tak různě masteron (B), ze začátku jsem točil i clen (BP, B, AP, a nějaký značky si už ani nepamatuju..), pak taková základovka danabol a poté stan.. (BP, B, AP, PHC,..), po čase se základ mojí kůry odvíjel od sustu a decy (X-corp) a občas jsem tam protočil oxandrolon (BP,SIS,..) a ten danabol se stanem. Jako IA jsem používal ze začátku anas a pak exe (lékárna).. a po celou kůru proviron (BP) a poslední 4 měsíce kůry jsem přidal ibutamoren (TP, MP).
Občas jsem zkusil i PH.. což mi přijde jako takový bezcenný.. už bych to zbytečně nebral, pokud by nepřišlo něco extra. SARMs mi přišli nějaký v pohodě obzvlášt cardarine a ten ibutamoren.. zbytek je spíš takový nadrámec.

Důvod mého ukončení cyklu je opakované zranění ramene..

Dávkování:
TST: 300-600mg tydně
Deca: 200-400mg týdně
Danabol: 30-50mg denně
Stan: 30-50mg denně
Oxan: 40-60mg denně
Proviron: 25-100mg denně
Masteron: 200-300mg týdně? Už si nejsem jistý..
Clen: klasicky 40mcg-160mcg > zvyšování většinou po 20mcg
Anas: 0.25-0.5mg co 3 dny
Exe: 12.5mg denně
Ibutamoren 25-80mg denně (jen před spaním)

PS: nikdy jsem nejel žádný hardcore dávky ani hardcore látky typu tren, halo, sdrol apod..

Zhruba to co si nějak pamatuju.. ale podstata článku je, Váš názor na styl sypání, kdy člověk chce závodit v powerliftingu a strongmanech a snad by i zkusil bb soutěž. Asi nejjednodušší představa Larry Wheels.. už dávno jsem pochopil, že sypání je o dlouhodobosti a ne 8-16 týdnu být on a pak se po zbytek roku třeba dávat dohromady, aby mohl zase člověk pár týdnů sypat. Teď přichází otázka ohledně IA v kůře a hlavně v silových sportech.. často jsem někde slyšel či se dočetl, že IA jednoznačně ubírají na síle AAS.. sice za to, že má člověk víceméně pohlídané hormony v krvi, ale za jakou cenu? Vím, že vše je ohledně genomu.. typu stravování.. trénování.. životního stylu apod.. vše se jistou mírou ovlivňuje, avšak co s těmi IA? Již delší dobu jsem studoval místní články.. hlavě ty o AAS. Občas jsem narazil i na bořitele mýtů Gh15.. a poté na články zde od Testnmast. Avšak vše se odvíjí čistě jen od kulturistiky a obzvláště nejvyšších soutěží.. (Mr.O) ale, jak je to v silových sportech? Třeba se tím zbytečně zaobírám a ani je nebudu potřebovat, jelikož jsem nikdy moc vedlejšáky neměl.. krom nespavosti (3-5h) denně, když jsem sice po ránu byl rozstřelený jak po týdenní pařbě, ale pak jsem byl celý den cajk.

Váš názor na NPP vs. Deca?

Látky, který mě zajímají a který bych chtěl případně v další kůře (snad už celoživotní) zkusit, tak pokud byste se k tomu mohli někdo vyjádřit. Budu rád- hlavní asi inj. danabol rozdíl mezi tabl. a inj. v praxi obzvlášť, inj. clen+yohimbine, DHB, a pak už ty známější jako halo, tren, sdrol, oxy apod..

PS: snad jsem někoho neunudil k smrti tím článkem.
Nikdo nerozdává tak tvrdý rány jako život, ale nejde o to, jak inkasuješ.. tady jde o to, kolik ran uneseš a přes to se znovu zvedneš, kolik ran dokážeš přijmout a nezastaví tě.. jenom tak se vítězí.
Adonis
Dátum registrácie: 31.08.2019
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Laier1981 » 05.09.2019

Pokracujte v suplementacii 10mg denne s ranajkami
V jejím případě bych se bál následků po ...ale naše NORská dvojčata už budou velmi brzy na světě, a ty už mají dobře našlápnuto odemne, takže od pěti let slabší kůra a budou to profici 👍
We can live in a world that we design...
Laier1981
Dátum registrácie: 30.04.2018
Poďakoval: 31 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 05.09.2019

Zdravím místní pardáli
...
strasne vela riadkov k jednoduchej otazke, rozdiel medzi dekou a npp .. deka je dlhy nan, npp je kratky :) nie je zac
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 504 krát
Bolo mu ďakované: 387 krát

Zdravím místní pardáli
...
strasne vela riadkov k jednoduchej otazke, rozdiel medzi dekou a npp .. deka je dlhy nan, npp je kratky :) nie je zac
:what:

Právě jsi vyřešil můj problém roku.. :thumbup:

Nevím, jestli jsi četl vůbec můj článek.. ale všechno to do sebe "jaksi taksi" zapadá.. čili ten nejzřetelnější rozdíl mezi NPP a Decou zná i moje nenarozený dítě. :)

Zajímalo mě především užití v silových sportech a v kombinaci bez IA.
Nikdo nerozdává tak tvrdý rány jako život, ale nejde o to, jak inkasuješ.. tady jde o to, kolik ran uneseš a přes to se znovu zvedneš, kolik ran dokážeš přijmout a nezastaví tě.. jenom tak se vítězí.
Adonis

Nevím, jestli jsi četl vůbec můj článek.. ale všechno to do sebe "jaksi taksi" zapadá.. čili ten nejzřetelnější rozdíl mezi NPP a Decou zná i moje nenarozený dítě. :)

kedze tvoje nenarodene dieta pozna rozdiel medzi npp a dekou, tak preco sa tu musis pytat este vo fore ? tu tvoju sukromnu spoved (,,clanok") som presiel este znova, otazky oznacim cervenou
Zdravím místní pardáli..

Když to vemu od úplného začátku, kdy jsem začátkem roku 2016 začal cvičit. Měl jsem 75kg na 183cm v nějakých 20 letech, zhruba po roce a něco cvičení jsem došel na 95kg v docela slušný kvalitě. Cvičil jsem primárně silově v čem chci mimochodem i pokračovat.. ovšem i BB soutěže bych někdy zkusil. Ani ne po roce a půl jsem začal s první kůrou (těším se na hate.. :thumbup: ). Nějak jsem v sobě cítil, že jsem téměř dosáhl svého naturálního maxima.. ohledně postavy samozřejmě. Ale hlavní důvod byl chtíč.. neobyčejně silný chtíč tahat rachejtle a závodit.

AAS: Bench press: 200kg (zhruba rok sypání, 190kg po nějakých 6 měsících, poté zranění malého prsního svalu > 5 měsíců mimo), Deadlift: 300kg (lehce po půl roce sypání), Squat: 280kg (4-5 měsíců sypání)

Jen nejzmiňovanější disciplíny.. jinak jsem byl, jsem a budu komplexní.. kdy při těchto výkonech jsem podával i 20+ shybů.. kliky na bradlech se 100kg.. sprinty na 100m pod 13s.. šplh na laně bez přírazu mezi 5-8s.. a mnoho jiného.

První a zatím moje jediná kůra trvala rok a půl, kde jsem se posunul váhově z 95kg na stabilních 100kg (6-8% tuku zhruba), rozsah se jinak pohyboval 97-103kg.

Rozpis kůry.. asi jako plno lidí, kteří začínali s AAS to udělali pěkně na kokos a já nejsem vyjímka. První zkušenost přišla s D-bolem od BP.. čistě samotný. No nějak to šlapalo, ale chtěl jsem tomu porozumět více, tak jsem si studoval kde jakou blbost, co jsem v tu dobu našel. Někdy po měsíci a něco jsem tedy rozjel první skutečnou kůru, která skončila v prosinci 2018. Po dobrání danabolu jsem tam začal s propíkem (Bionichee) a winny (GEP), pak jsem přihazoval tak různě masteron (B), ze začátku jsem točil i clen (BP, B, AP, a nějaký značky si už ani nepamatuju..), pak taková základovka danabol a poté stan.. (BP, B, AP, PHC,..), po čase se základ mojí kůry odvíjel od sustu a decy (X-corp) a občas jsem tam protočil oxandrolon (BP,SIS,..) a ten danabol se stanem. Jako IA jsem používal ze začátku anas a pak exe (lékárna).. a po celou kůru proviron (BP) a poslední 4 měsíce kůry jsem přidal ibutamoren (TP, MP).
Občas jsem zkusil i PH.. což mi přijde jako takový bezcenný.. už bych to zbytečně nebral, pokud by nepřišlo něco extra. SARMs mi přišli nějaký v pohodě obzvlášt cardarine a ten ibutamoren.. zbytek je spíš takový nadrámec.

Dávkování:

PS: nikdy jsem nejel žádný hardcore dávky ani hardcore látky typu tren, halo, sdrol apod..

Zhruba to co si nějak pamatuju.. ale podstata článku je, Váš názor na styl sypání, kdy člověk chce závodit v powerliftingu a strongmanech a snad by i zkusil bb soutěž. Asi nejjednodušší představa Larry Wheels.. už dávno jsem pochopil, že sypání je o dlouhodobosti a ne 8-16 týdnu být on a pak se po zbytek roku třeba dávat dohromady, aby mohl zase člověk pár týdnů sypat. Teď přichází otázka ohledně IA v kůře a hlavně v silových sportech.. často jsem někde slyšel či se dočetl, že IA jednoznačně ubírají na síle AAS.. sice za to, že má člověk víceméně pohlídané hormony v krvi, ale za jakou cenu? Vím, že vše je ohledně genomu.. typu stravování.. trénování.. životního stylu apod.. vše se jistou mírou ovlivňuje, avšak co s těmi IA? Již delší dobu jsem studoval místní články.. hlavě ty o AAS. Občas jsem narazil i na bořitele mýtů Gh15.. a poté na články zde od Testnmast. Avšak vše se odvíjí čistě jen od kulturistiky a obzvláště nejvyšších soutěží.. (Mr.O) ale, jak je to v silových sportech? Třeba se tím zbytečně zaobírám a ani je nebudu potřebovat, jelikož jsem nikdy moc vedlejšáky neměl.. krom nespavosti (3-5h) denně, když jsem sice po ránu byl rozstřelený jak po týdenní pařbě, ale pak jsem byl celý den cajk.

Látky, který mě zajímají a který bych chtěl případně v další kůře (snad už celoživotní) zkusit, tak pokud byste se k tomu mohli někdo vyjádřit. Budu rád- hlavní asi inj. danabol rozdíl mezi tabl. a inj. v praxi obzvlášť, inj. clen+yohimbine, DHB, a pak už ty známější jako halo, tren, sdrol, oxy apod..

ja ti rad nasharujem moj nazor, ale skus napisat otazky 1.,2.,3., atd, a nie v zmysle kontextu oznamovacie vety menit otaznikom na opytovacie, alebo pytat sa tendencne (odpoved v otazke) alebo ze sa spytas nieco co nevies a nemas v tom jasno, a pritom si hned zodpovies svoj dotaz ze vies o com to je a bla bla.. napis zrozumitelne otazky
piterko

kedze tvoje nenarodene dieta pozna rozdiel medzi npp a dekou, tak preco sa tu musis pytat este vo fore ? tu tvoju sukromnu spoved (,,clanok") som presiel este znova, otazky oznacim cervenou
Zdravím místní pardáli..

Dávkování:

ja ti rad nasharujem moj nazor, ale skus napisat otazky 1.,2.,3., atd, a nie v zmysle kontextu oznamovacie vety menit otaznikom na opytovacie, alebo pytat sa tendencne (odpoved v otazke) alebo ze sa spytas nieco co nevies a nemas v tom jasno, a pritom si hned zodpovies svoj dotaz ze vies o com to je a bla bla.. napis zrozumitelne otazky
Psal jsem to jako průběh kůry, co jsem jak dělal apod.. do toho zahrnul jisté otázky, které mě zajímají. Sám na ně mám jistý názor, ale ne vždy bude správný pro to, co chci. Proto jsem to takto rozepsal, aby člověk, který tomu rozumí a ví, jak poradit.. tak aby věděl snad všechny ovlivňující faktory. Všechno je to daný bodově.. čili člověk se může a taky samozřejmě nemusí vyjádřit ke všemu.. ale k tomu, co třeba zrovna ví a má to podložené výsledky.

Jestli to potřebuješ sepsat podle čísel, není problém.

1. Volba stylu kůry: IA názory proč ano a proč ne, jak jinak krotit estradiol, prolaktin, apod... (Primárně silový sporty) + vlastní zkušenosti
2. NPP vs. Deca: náročnost esteru a vliv na hormony, jako 19-nor.. délka užívání, vliv IA, dopamin agonisty, alternativa + vlastní zkušenosti
3. Inj. Danabol vs Tabl. Danabol: funkčnost, vstřebatelnost, náročnost na organismus + vlastní zkušenosti..
4. DHB: možnosti zařazení, rozdíl oproti EQ, využitelnost + vlastní zkušenosti..
5. Nejčastější kombinace pro silový rozvoj bez nadměrného přírůstku váhy..

Nějak shrnuto z článku.. kdyby něco, tak doplním.
Adonis

Príspevokod užívateľa silný » 05.09.2019

Kokos čítať celý tento šalát a ešte vypracovať odpovede na otázky zo základov sypania... no jedine ako seminárnu prácu, ináč by som sa ani za 20€ neunúval :) ale prajem ti všetko dobré, nech sa ti darí, podľa nicku a profilovej fotky môžeš byť fajn típek :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 05.09.2019

1., To nemyslis vazne
2., Uz ti bolo odpovedane ,neviwm aky iny vyznam tam hldas, prostwbako bybsi porovnaval tst prop a tst dekaonat...
3., Ak mas peniaze tak inj
4., Bolde
5., Vsetky aas pokial sa vies stravovat inat topky , tren a halo

A tu bakalarsku pracu citat nebudem
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 222 krát
Bolo mu ďakované: 516 krát

1., To nemyslis vazne
2., Uz ti bolo odpovedane ,neviwm aky iny vyznam tam hldas, prostwbako bybsi porovnaval tst prop a tst dekaonat...
3., Ak mas peniaze tak inj
4., Bolde
5., Vsetky aas pokial sa vies stravovat inat topky , tren a halo

A tu bakalarsku pracu citat nebudem
:cage:

Tak tenhle výrok nemá cenu ani jinak komentovat.
Adonis

najskor som precital Silneho komentar, az potom tvoje otazky. Mam jednu vseobecnu odpoved pre teba ako cvicenca-sypaca, nastuduj si to a potom sa prid pytat na nejasnosti. Ty sa dotazujes komplexne, na principy, na farmakokinetiku, na prax. Takto to nefunguje na svete nikde v nicom, to co ty pozadujes ti da zadarmo len idiot. Nikto ta nebude ucit, a uz urcite nie pre dobry pocit :D

otazky neboli ani jasne ani polozene, preto som ta nasmeroval k polozeniu otazok, ktore opat nie su otazkami, napr c.2 netusim absolutne aky vplyv na hormony ma mat nandrolon .. ale uz sa nebudem tocit okolo formy tvojho prejavu
1. Volba stylu kůry: IA názory proč ano a proč ne, jak jinak krotit estradiol, prolaktin, apod... (Primárně silový sporty) + vlastní zkušenosti
2. NPP vs. Deca: náročnost esteru a vliv na hormony, jako 19-nor.. délka užívání, vliv IA, dopamin agonisty, alternativa + vlastní zkušenosti
3. Inj. Danabol vs Tabl. Danabol: funkčnost, vstřebatelnost, náročnost na organismus + vlastní zkušenosti..
4. DHB: možnosti zařazení, rozdíl oproti EQ, využitelnost + vlastní zkušenosti..

Nějak shrnuto z článku.. kdyby něco, tak doplním.

1. Volba stylu kůry
- neviem co pod tym mam chapat, styl kury, fakt neviem ci ide o sposob uzivania, metodiku zostavenia atp., pokial mam rozumiet z toho co pises, ze stylom kury ma byt napr. chodit bez IA, tak ti rovno vravim ze to je nanjvys tvoj vlastny omyl a nie styl
1. IA názory proč ano a proč ne
- bez komentara
1. jak jinak krotit estradio, prolaktin, apod... (Primárně silový sporty)
- ,,krotenie" estrogenu, primarne v silovom sporte prebieha naprosto rovnako ako pri leiceni rakoviny prsnika metodou zamedzenia estrogenneho posobenia. krotenie prolaktinu, apod... prebieha pomocou kroticov prolaktinu
1. vlastní zkušenosti
- nepouzivat IA je nieco ako neumyvat si zuby

2. NPP vs Deca
- npp a deka su identicky nandrolon, na inej nosnej molekuli, rozdiel je v ryclosti nastupu a o pominuti ucinku
2. náročnost esteru a vliv na hormony, jako 19-nor..
- s mierou narocnosti esteru som sa v praxi zatia nestretol, osobne ani netusim co ma byt narocne na nom, zakreslit chemicky vzorec alebo narocnejsie vstrebavanie alebo co?
- vliv na hormony - vobec netusim, ake hormony myslis, alebo aku chces odpoved, aj sam TST o sebe ma priamy vplyv na dalsich aspon 10 hormonov, cize analogicky je mozne povedat, ze ano, nandrolon ma vplyv na hormony, ak sa pytas na supresiu vlastnej tvorby tak: bez komentara.
2. délka užívání, vliv IA, dopamin agonisty, alternativa
- ked vies co konas, dlzka uzivania zacina na 8w a konci pri lubovolnej dlzke uzivania
- IA su latky, ktorych ucinok (a mechanizmus ucinku) je postaveny na restrikcii estrogenneho posobenia. nandrolon je gestagen
- ked dojde na parkinsona, bude potrebne siahnut po agonistoch dopaminu
- alternativa k nandrolonu nie je, obdobny je trestolon
2. vlastní zkušenosti
- tst/npp 600/300

3. Inj. Danabol vs Tabl. Danabol
- identicka latka, identicka skodlivost, v odlisnom aplikacnom prevedeni,
3. funkčnost, vstřebatelnost, náročnost na organismus + vlastní zkušenosti..
- metan v principe funguje rovnako dobre, ako ktorykolvek iny steroid
- udaj vyjadrujuci mieru vstrebatelnosti INJ a ORL verzie je bezpredmetny, kazdopadne nie je od veci vediet, ze latky podane injekcne vstupuju do systemu inac, ako latky prijate cez traviaci trakt, kedy inj. aplikacia je oznacovana ako ,,bezstratova" (vstrebatelnost 100%)
- narocnost na organizmus je tak siroky dotaz.. narocne na metabolizaciu ? narocne na krvny obraz?atd.. kazdy steroid je pre organizmus praca navyse, cim vyssia davka alebo nezmyselnejsia kombinacia latok, tym vyssie zatazenie
3. vlastní zkušenosti
- metan 30-30-40-40, pred 6 rokmi, sila, gyno

4. DHB: rozdíl oproti EQ
- jedna sa o 2 odlisne latky , s odlisnym ucinkom, s odlisnym davkovanim a odlisnym vyuzitim, s boldenonom ma spolocny nazov a testosteronovy steroidny skelet a to je vsetko
4. možnosti zařazení,využitelnost
- je mozne ho zaradit aj vyuzit
4. vlastní zkušenosti
- nemam ale vraj aplikacia aj postapp su bolestive, 100mg ED je ta rozumnejsia volba

- mam poddotaz, aky je nadmerny prirastok vahy v porovnani iba s ,,prirastkom vahy"?
- najcastejsie kombinacie neexistuju a najlepsie kombinacie su kryje know-how
- bez toho, aby si rozumel veciam ako funguju a ako sa robia, tvoje silove prirastky na akomkolvek stacku budu ,,bezne" a potencial ostane nevyuzity
- moje tipy na latky vplyvajuce vyraznejsie na silu (nie su v poradi): tst, tren, mtren, desoxymt, mdrost, fluox, oxym, met, stan
- o vybudovanie sily sa stara treningova metodika
- o hmotnostnom prirastku rozhoduje kilokaloricky prijem, selekcia nutrientov, e2 a prl v norme

TAKZE ADONIS, do buducna
- my nie sme skola, my sme diskusne forum, ty si sa prisiel skolit, nie diskutovat
- sice si doprezentoval ze mas grznarovske myslienky, ale nikto ti tu nebude robit servis na tacke
- Rapsic bol strucny ale trafil, cize nerozumiem co nema zmysel a cenu komentovat

a a .. a ... a .
nie je zac
piterko

Príspevokod užívateľa ind0bene » 05.09.2019

Caute, chcel by som ísť TRT enantat 125 e7d alebo e5d. Čo by som sa chcel opýtať, čo všetko by som mal mat po ruke popri TRT ? Nejaký ia ? + otázka do budúcna, keď sa rozhodnem vysadiť trebárs po 2 rokoch bude potrebné nejaké pct ? Viem že otázka gyna je na jedincovi ako je nachylny, taká artrofia môže nastať tiež v trt dávkach ? Ešte v ničom nejdem len sa informujem u skúsenejších ľudí tak má tu nedissujte hneď ;)
ind0bene
Dátum registrácie: 13.11.2017

Caute, chcel by som ísť TRT enantat 125 e7d alebo e5d. Čo by som sa chcel opýtať, čo všetko by som mal mat po ruke popri TRT ? Nejaký ia ? + otázka do budúcna, keď sa rozhodnem vysadiť trebárs po 2 rokoch bude potrebné nejaké pct ? Viem že otázka gyna je na jedincovi ako je nachylny, taká artrofia môže nastať tiež v trt dávkach ? Ešte v ničom nejdem len sa informujem u skúsenejších ľudí tak má tunedissujte hneď ;)
ind0bene, prelozim ti, co si nam tu napisal:
,, Caute, som uplne mimo a pekne vypatlany, tak dufam ze ked sa slusne spytam a porposim nech ma hned nedisuju, tak mi mozno este do polnoci niekto odpise. Diky bohu ze existuje tato poradna kde mi poradia, a dobre ze to maju vedene zadarmo.
Vobec nechapem co tym TRT chcem dosiahnut. v pdostate ani netusim co to je, ale pisu ostatni ze su tiez na TRT a niekto pisal ze je spokojny. Niekde som cital ze 250mg/w dakto ide, ja si na to netrufam a dam radsej polku, typek je urcite velky a mne tolko netreba. Aj o IA som daco sa docital, mam aj ten pouzit? Len si tu robim hanbu, ale nevadi, spytam sa ze ci bude potrebne PTC ci ako sa to pise po napr. 2 rokoch ked sa rozhodnem vysadit. Este viem ze nejake gyno tam figuruje a hrozi ked je niekto nachylny, scvrknu sa mi vajcia na TRT? A teraz prosim o realne uzemnenie. Dakujem pekny vecer"
Nieco malo, co ti uniklo:
1. TRT je skratka od ,,testosterone replacement therapy" - je to liecebny postup pre pacientov s nedostatocnou tvorbou tst
2. TRT sa nasadzuje vtedy, kedy pacient trpi na prejavy spojene s nizkymi hladinami androgenov a nizkou produkciou vlastneho testosteronu
3. davka testosteronu v TRT sa presne urcuje z krvnych testov podla trendu vyvoja hladin hormonov krvnych testov
4. davka testosteronu v TRT sa snazi kopirovat povodne/referencne/ hladiny vlastneho testosteronu
5. davka IA sa nasadzuje a stanovuje podla krvnych testov

TRT znamena zamena syntetickeho testosteronu za vlastny vnutorny. TRT sa ,,nevysadza" , TRT sa praveze nasadzuje, to je vec co ti ma pomoct navodit najprirodzenejsi stav, resp. vytvarat take vnutorne prostredie, ktore vdaka nizkej produkcii vlastneho TST nemas. Myslienka ,,keď sa rozhodnem vysadiť trebárs po 2 rokoch .." sa vylucuje s elementarnou logikou metody TRT. Pride mi to dost podobne hlupe ako ked mas anginu, zly stav, tak zvolis antibiotika aby si to vyliecil, a po 3 dnoch sa rozhodnes vysadit antibiotika.

Ina vec je pouzitie terminu ,,trt davka" pri AAS, kedy tym uzivatel mysli davku, kedy mu telo hormonalne funguje tak ako ma, resp. je davka poupravena tak, aby udrzovala dotycnemu hmotu pred dalsim cyklom. A toto sa ta urcite netyka. Tvoje davkovanie nema zmysel rozoberat

Ak nemas od lekara vymerane nizke hladiny, alebo realne nepocitujes prejavy nizkych hladin, tak mi prides len ako odveci spekulant. Vsak napis aky si stary, ake su okolnosti pre TRT
piterko

Príspevokod užívateľa Piter36 » 06.09.2019

,,a teraz poprosim o realne uzemnenie,dakujem pekny vecer,, hned je piatok krajsi
Piter36
Dátum registrácie: 01.01.2019
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Príspevokod užívateľa 028! » 06.09.2019

Díky piterkovým reakcím mám hned i zábavnější ráno :D On je tady jak antivirus - obrovský palec nahoru za reakce i za ty nervy.
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014
Poďakoval: 196 krát
Bolo mu ďakované: 44 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: BohemianSlav, doNny_ a 22 neregistrovaných