Volna diskuze

Vstup od 18 rokov

Re: Volna diskuze

Príspevokod užívateľa piterko » 12.01.2019

Pokud skipneš nějakou partii, tak jí v zásadě vynecháš a v čosovém harizontu např. týdnu, ti bude chybět. Pokud ji však s nějakou partií prohodíš, zůstavá tréninkový objem naprosto stejný, pouze prostřídáš dny a čas mezi dalším procvičení dané partie mírně pozměníš. Stále však nechápu, proč to musím rozepisovat, protože si mě zcela rozhodně dávno pochopil. Moje otázka tedy zní (a za mě pro změnu bez urážky). Proč ze sebe stále děláš naprostýho blbečka a máš potřebu zase někomu něco strkat do úst, jak to ty umíš perfektně, když o žádném skipování nepadla žádná řeč. Máš snad opět svojí klasickou potřebu se s někým hádat nebo se mě zcela neúmyslně podařilo urazit nechvalně známé „piterkovo ego“?
piterkovo ego. co sa este dozviem? mne je jedno co si myslis o mne. mam prejav aky mam a vid tam co chces. aj do ust si pchaj co chces, ved vies ako to myslim. sypanie absolutne nie je pre vsetkych, skor vylucne pre velmi malu mensinu ludi venujucich sa cviceniu. ja nie som ani zastanca hobby sypania, resp. jedine takeho, kde to vypada ako realna sportova priprava akurat vysledok je osobny pocit. marnit potencial a zdravie skusobnym sypanim, alebo, ja to volam ,,nepresvedcenym” sypanim, kedy ides bomby 2 roky a 7 dni a zrazu koniec. Lebo prestahoval som sa, lebo nocne smeny mam, lebo , lebo inferno bla bla , to nie proste, takto sa nesype. To je zivotne presvedcenie a nie ze teraz sa nosia platenky Vans alebo narolovane rifle do pol lytok. Chapes, ty cvic svoje partie kedy chces, tebe vyhovuje trening podla pocitu, ja mam programovy trening spocitany a tym padom sa mi takmer vobec nestava, ze nejaky den ked ma byt cvicena dana partia, nebude v poriadku na cvicenie. hold ze si dojebany z prace je tvoj udel, ja mam tiez svoje problemy a obmedzenia, ale mam nejake super exaktne ciele a tam inac ako cez plan to nejde a kazdy krok vedla je strata casu, KAZDOPADNE vies ze aas su zasah do tela, do vnutra, do psychiky duse metabolizmu CNS v krvi vsade to posobi a zanechava stopy. je to podla mna. zbytocne velky hazard sypat len tak pre potesenie alebo pre znizenie naskoku od kvalitnych naturalov alebo roky oddretych obetovanych cviceniu. To je moj pohlad a reakcia na tvoj pristup. Len tak medzi recou, keby sa dal vratit cas urcite by som sa aas uz nedotkol, nie som stary ale bol som bohuzial tiez mlady, nastastie som sa zorientoval

tiez sa teraz neuraz :D ked mas mat v pondelok leg day a das si nakoniec po prichode overeny tg bicak/tricak prsicka, nie je to skip? ja sa rad dozviem nove. aspon ze si zdejsi

eatclenhard. pocuvaj ma ty pravidelny pripič, kedy napises uz nieco normalne, relevantne k foru. stale. nejaky hate a zahranicie porovnavacky a zhadzovacky, co si skaredy ze ta nechcu zeny? alebo co je tvoj problem vešiak?
Užívateľov profilový obrázok
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 489 krát
Bolo mu ďakované: 367 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 12.01.2019

Granko, kamarati poradili?
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 219 krát
Bolo mu ďakované: 501 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 12.01.2019

tiez sa teraz neuraz :D ked mas mat v pondelok leg day a das si nakoniec po prichode overeny tg bicak/tricak prsicka, nie je to skip? ja sa rad dozviem nove. aspon ze si zdejsi
napr. ja osobne ak mám ísť dané partie a nie sú dostatočne zregenerované, tak tomu prispôsobím tréning namiesto preskakovania. ak mám rozjebané predné stehná, tak tréning bude primárne zameraný na zadné stehná a o to viac ich rozhasím, alebo opačne, alebo ak oboje mám rozjebané, tak si dám lahšie cviky, ktoré som dlho nerobil zameranú na disbalancie a mobilitu a na záver lýtka hardcore.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 61 krát
Bolo mu ďakované: 425 krát

Príspevokod užívateľa John1003 » 12.01.2019

NE !!! Není to skip. Pokud zmíněné nohy máš ve svém tréninku např. pondělí/pátek. A v pondělí nastane situace, kdy je pro tebe nekomfortní odjed nohy. Nějaká neplánovaná vytíženost, problém po aplikaci nebo jak píše Vinnie problém v regeneraci atd.. Tak pokud ty nohy posuneš na úterý a tam je prohodíš např. s hrudníkem. Tak se v týdením plánu absolutně nic nezmění, nohy odjedeš 2x týdně.
Pokud skipneš nějakou partii, protože seš na ní prostě línej a dáš místo ní v pondělí bicák/tricák, který si plánoval na středu a ve středu odjedeš zase bicák/tricák. Tak ti v týdením plánu budou chybět nohy a to je špatně. Ale o vynechávání partii NEPADLA žádná řeč.
Vážně se mě nechce věřit tomu, že to vysvětluju už po 4x.
Ano takhle to dělám já a Ano budu tak pokračovat a nepotřebuju k tomu žádné svolení. Já zase nechápu lidi, co v pondělí dělají 12 hodin v práci a jdou do fitka, protože jim to ukazuje nějaký blbej plán. A v úterý, kdy dělaj klasickou 8ku a budou naprosto fresh, budou tvrdnout doma a čumět do televize, protože jim to zase nařizuje Excel, nebylo by logické ty dny si prohodit?? hm?? V tu dvanáctku si odpočinout a nahradit si to v úterý?? No jelikož to už po Xtý vysvětluju, tak to asi problém je.
John1003
Dátum registrácie: 26.04.2017
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 58 krát

Príspevokod užívateľa silný » 12.01.2019

Pokial ale trenujem 3+0, max 4+0 ako mozme daco prehodit, ten den oddychu na pratiu tam bude chybat. Ja idem napriklad na doraz vzdy. Velka partia 2 dni volno mala 1. A stale dokola a stale na doraz.
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 629 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 12.01.2019

tak dobre jony. ja cvicim kedy chcem, niekedy ked vstanem. 11:15, niekedy o 6:00 otvaram, niekedy si to rozhodim na 2 fazy. je mi luto vas vsetkych prehadzovacov a skipperov a diky bohu za excel ci ktory ta oslovil to program, a ako je v nom pre mna spocitane, tak bude. sucit s tymi ktori cvicia po celych dnoch na nohac
😎
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 489 krát
Bolo mu ďakované: 367 krát

Príspevokod užívateľa Bench » 13.01.2019

ZA NEJAKY BODIK PORADIM DO SPRAVY..

„if your choice is to go down that road don't sit and think that nothing's gonna happend that everything's great“
Bench
Dátum registrácie: 23.02.2018
Bolo mu ďakované: 66 krát

CT Fletcher Emotional Comback Story After a Heart Transplant at 59yro
[ENG]

https://www.youtube.com/watch?v=-JQ7BtAomdY

„if your choice is to go down that road don't sit and think that nothing's gonna happend that everything's great“
Bench

Príspevokod užívateľa Skinnyfuck » 13.01.2019

Chalpci vy co jste někdy jeli okolo 1g tst, kolik jste k tomu dávali lékárenského exe? Nikdy jsem nejel 750+ bez boldu, který mi (myslím) držel estro relativně na uzdě. Tři týdny si teď nemůžu zajít na testy protože mám ranní školení, tak to musím střelit takhle "od oka".
Skinnyfuck
Dátum registrácie: 20.10.2017
Poďakoval: 27 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 13.01.2019

A tenhle nápad máš z vlastní hlavy? A co vlastně čekáš za odpoveď, když je to ryze individuální záležitost?
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 224 krát

to chces ist samotny tst?

Bench

Príspevokod užívateľa Skinnyfuck » 13.01.2019

Nikdy jsem tolik tst nejel a když si to teď nemůžu hlídat testama, tak se jednoduše ptám kolik by mi přibližně mohlo stačit. To že jedmu aromatizuje testák 3x víc než druhému je sice pěkné, ale furt jsou určité mantinely abych to aspon na ty tři týdny bud nesrazil na nulu nebo neměl 4x vyšší.
Benchi, ty nereaguj prosím.
Skinnyfuck
Dátum registrácie: 20.10.2017
Poďakoval: 27 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 13.01.2019

Mantinely možná, ale abys je našel, tak bys potřeboval statistiku, tzn. dostatečně velký vzorek. A ten tady ani nikde jinde nenajdeš.
Nevím, proč sis na takové hokusy pokusy vybral zrovna to nejhroší období, spěcháš někam?
Buď se na to vyser, anebo se začni konečně spoléhat na vlastní úsudek a vědomosti. Nikdo tě za ruku vést nebude a říkat ti, kolik čeho máš dávat, protože to ani dost dobře nejde.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 224 krát

na toto nejde nereagovat..
3tyzdne bez kontroly no boze..
zacne aromatizovat das si nato nieco to nejde necitit.pokial budes mat priznaky zvyseneho estra tak si na to tiez nieco das. nevidim dovod preco to tak komplikujes. potom si zajdes na testy a doladis to. snad mi dajubvsetci za pravdu. bud do toho chod alebo nechaj ako mas teraz

Bench

Príspevokod užívateľa Jozko1309 » 13.01.2019

Chalpci vy co jste někdy jeli okolo 1g tst, kolik jste k tomu dávali lékárenského exe? Nikdy jsem nejel 750+ bez boldu, který mi (myslím) držel estro relativně na uzdě. Tři týdny si teď nemůžu zajít na testy protože mám ranní školení, tak to musím střelit takhle "od oka".
1g tst+750-800decy 1tbl exe do týždňa na 2x a parlo 1tbl za 2 týždne na 4x.To mi vyhovovalo.
Jozko1309
Dátum registrácie: 16.05.2016
Poďakoval: 154 krát
Bolo mu ďakované: 32 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: hary7 a 32 neregistrovaných