Volna diskuze

Vstup od 18 rokov

Re: Volna diskuze

Príspevokod užívateľa Nygo974 » 11.04.2019

V prvom rade vyhoď stan, počkaj 2 dni a ked to neustúpi, tak môže to byť viacero dôvodov. Intolerancia na lepok, laktózu alebo v lepšom prípade len prekyslený organizmus. Takže ráno začni deň tak, že si odšťavíš celý citrón a pridáš za 1-2 polievkové lyžice kvalitného jablčného octu do 3 dcl vlažnej vody. Na pár dní vyraď tučné a mastné jedlá, maso, pridaný cukor atd, a snaž sa jesť viac zeleniny a niektoré druhy ovocia, daj si fazulu, šošovicu, jedz viac orechov. Na nete si najdeš potraviny, ktoré neutralizujú prekyslenie. Choď na to vylučovacou metódou.
Velké díky za radu!!Budu se držet toho co si napsal má to hlavu a patu.. takže hned ráno jedu koupit jablečný ocet a citrony :) a tu dietu taky zvládnu hlavně abych byl okey..
Chlapy dřepuji bez pásku
Nygo974
Dátum registrácie: 23.09.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 33 krát

Príspevokod užívateľa Alex004 » 12.04.2019

Zdravím chcel by som sa spitat na názor o tejto značke MAGNUx PHARMACEUTICALS SUSTANON 250 ?
Alex004
Dátum registrácie: 28.03.2019

Príspevokod užívateľa mirutko » 12.04.2019

A co chces vediet ? Co tak pohladat daco tu na fore ? Je to najcastejsie spominana znacka a mimochodom si vybral aj konkretnu latku, zas dalsi amater, co sa rozhodol sypat
SQUATS SAVE LIVES !
Užívateľov profilový obrázok
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 99 krát
Bolo mu ďakované: 399 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 12.04.2019

este trpi aj syndromom CAPS LOCK :-)
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 112 krát
Bolo mu ďakované: 406 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 12.04.2019

aspon ze napisal sustanoN a nie sustanoL ☝🏻
nie si ziadna kapacita, aby si tu viedol rovnocennu diskusiu. nie je to odkaz ale pre tych co zlozia dementny dotaznso snahou dostat odpoved ktoru by radi prijali. nemehajte cas ludom a zite realne
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 466 krát
Bolo mu ďakované: 341 krát

Príspevokod užívateľa Nygo974 » 13.04.2019

V prvom rade vyhoď stan, počkaj 2 dni a ked to neustúpi, tak môže to byť viacero dôvodov. Intolerancia na lepok, laktózu alebo v lepšom prípade len prekyslený organizmus. Takže ráno začni deň tak, že si odšťavíš celý citrón a pridáš za 1-2 polievkové lyžice kvalitného jablčného octu do 3 dcl vlažnej vody. Na pár dní vyraď tučné a mastné jedlá, maso, pridaný cukor atd, a snaž sa jesť viac zeleniny a niektoré druhy ovocia, daj si fazulu, šošovicu, jedz viac orechov. Na nete si najdeš potraviny, ktoré neutralizujú prekyslenie. Choď na to vylučovacou metódou.
Tak v patek jsem nakonec jek k obvodní doktorce ta mi dala něco na stáhnutí žaludečních šťáv a že mám zánět.. a dnes se to zhoršilo tak jsem jel na pohotovost..prvni co bylo jestli sypu.. Tak jsem mu řekl co a jak.. a on tě to zánět žaludku není že je jen hodně rozdraždeny.. nejspíš tím stanem asi ta konkrétní značka mi nesedí.. Ale že by udělal utrazvuk nebo cokoliv jiného to ne.. Prostě sypes máš to z toho jdi domu.. 😃Doufám že budu brzo okey nejhorší je že do jídla se musím hodně nutit.. Konec relacie.. Velký dík tobě a tomuhle fóru a za to že jsou tu borci co poradí
Chlapy dřepuji bez pásku
Nygo974
Dátum registrácie: 23.09.2018
Poďakoval: 33 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 13.04.2019

Dúfam, že Stan si už dávno vysadil :) Ja to mám podobne ako ty. Momentálne riešim dlhodobo problémy s trávením, orály už prakticky vôbec nemôžem a najnovšie som zistil, že mám laktózovú intoleranciu, proste stále nejaké prekážky. Tebe bude pravdepodobne stačiť aj diéta a oddych, no je možné, že sa ti to bude stávať častejšie, tak už budeš vedieť, čo robiť... Robil som si pre isotu doma aj test z lekárne z krvi na helikobakter pilori. Keď netreba, tak nemocniciam sa vyhýbam...
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko

Príspevokod užívateľa Beast123 » 15.04.2019

Zdravím potrebujem poradiť ide o to,že už nemám iihly 0,6x26mm snimi som píchal do zadku no mám uz len 0,7x30mm snimi.nasťahujem olej...môžem aj tou dať do zadku?
Beast123
Dátum registrácie: 08.12.2018

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 15.04.2019

Co cekas za odpoved?
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 22 krát
Bolo mu ďakované: 210 krát

Príspevokod užívateľa luhrach » 15.04.2019

Zdravím potrebujem poradiť ide o to,že už nemám iihly 0,6x26mm snimi som píchal do zadku no mám uz len 0,7x30mm snimi.nasťahujem olej...môžem aj tou dať do zadku?
V žádném případě, ty 4mm navíc jsou už moc nebezpečný
luhrach
Dátum registrácie: 23.11.2018
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa M4t3S » 15.04.2019

Kludne, neboj sa neprevrtas si tym panvu
M4t3S
Dátum registrácie: 14.02.2016
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa Lipton » 15.04.2019

Začali niekomu padať vlasy na T3?
Lipton
Dátum registrácie: 04.02.2018
Poďakoval: 15 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 15.04.2019

Beriem 50 mcg denne asi mesiac a takýto side effect som zatiaľ nespozoroval
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko

Príspevokod užívateľa Lipton » 15.04.2019

Aj som si myslel že to bude tren :D len to som si pripustiť nechcel keďže ho vysadiť nechcem.
Lipton
Dátum registrácie: 04.02.2018
Poďakoval: 15 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 15.04.2019

Ked oholis hlavu tak tieto preblemy prestanu :)
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 215 krát
Bolo mu ďakované: 480 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: jankopan, Kokoska, Mar111, mirutko a 29 neregistrovaných