Volna diskuze

Vstup od 18 rokov

Re: Volna diskuze

Príspevokod užívateľa RiskMatrix » 10.12.2018

Ja zostanem rozhodne verný.
Pipik čo sa týka tvojej odpoveda ja sa zasa teším vraj po 30tke sú ženy viac nadržané tak som zvedavý :D:DD
Užívateľov profilový obrázok
RiskMatrix
Dátum registrácie: 16.04.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 98 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 10.12.2018

Date pct a prejde vas chut na jebacku ihned
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 542 krát

Príspevokod užívateľa 028! » 10.12.2018

Proto nedáme nikdy PCT :D I když radši ani nemyslím na to, že bude někdy potřeba skončit.
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 202 krát
Bolo mu ďakované: 45 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 10.12.2018

Ja zostanem rozhodne verný.
Pipik čo sa týka tvojej odpoveda ja sa zasa teším vraj po 30tke sú ženy viac nadržané tak som zvedavý :D:DD
Moja je čerstvo po 30tke a žiadne zmeny tam nebadám (nieže by som sa sťažoval) :-)
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 94 krát
Bolo mu ďakované: 97 krát

Príspevokod užívateľa Laier1981 » 10.12.2018

...
We can live in a world that we design...
Laier1981
Dátum registrácie: 30.04.2018
Poďakoval: 39 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa Lumicko » 10.12.2018

Vim ze je nekde uvadeno ze se ma chodit kolem 1 hodiny ze mame v tu dobu nejvetsi sekreci tesrosteronu...
:wtf: :wtf: :wtf: tak to by som si pozrel v akom mystery članku je toto "uvedeno" :)
https://www.quora.com/Why-is-the-testos ... he-morning
To som potom celkom o nicom co sa tyka natural hodnot pred cca 2rokmi ked som bol na odbere cize cca okolo 8/9 som mal len cca 400ng/dl cize na tejto krivke akoby bolo nejak 18 hodin alebo neskor :D na druhu stranu bolo to pred 2rokmi takze neviem ci to je az tak aktualne ci som stale na takych hodnotach

Inak zaujimalo by ma ze ako sa presne konvertuju TST hodnoty pre predstavu ked napr. davas 350mg TST za tyzden tak na akych cca hodnotach sa pohybujes potom ked to dame na ng/dl?? Pre predstavu ze na kolko si to asi tak zvysis. Alebo sa to neda takto konvertovat na porovnanie? Ja neviem mozno pisem kokotiny
Lumicko
Dátum registrácie: 07.09.2018
Poďakoval: 67 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Novacek » 10.12.2018

Borci jak funguje zakon, kdyby v mem dome nejakou nahodou nasli vetsi mnozstvi drog a ja reknu ze jsou moje, tak se ostatnim co jsou v baraku nic nestane ze ano ?
Všechno je fake.
Novacek
Dátum registrácie: 06.05.2017
Poďakoval: 175 krát
Bolo mu ďakované: 27 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 10.12.2018

ako zvykneš mať dosť jebnuté otázky, ale teraz si prekonal sám seba :D
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 65 krát
Bolo mu ďakované: 450 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 10.12.2018

Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 233 krát

Príspevokod užívateľa Tattoo » 11.12.2018

Borci jak funguje zakon, kdyby v mem dome nejakou nahodou nasli vetsi mnozstvi drog a ja reknu ze jsou moje, tak se ostatnim co jsou v baraku nic nestane ze ano ?
:D :D :D :D :D To je borec. Ale jsi kamarad, ze to vemes na sebe =)
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 84 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 12.12.2018

ten dotaz v zmysle pochopenia Novaceka, ze je pricetna svojpravna dospela gramotna osoba, hranici s elementarnou logikou pre schopnost fungovat v dnesnom svete a absolutnou infantilnostou jedinca. ale rozvediem kratko:

ak by nasli v akomkolvek cudzom dome napriklad fet, a ty sa k nemu prihlasis, tak je to tvoje, a budu riesit teba a tvoj fet.
ak by nasli v tvojom dome, alebo v adrese trvaleho bydliska naprikald fet, a ty sa k nemu prihlasis alebo nedokazes hodnoverne vysvetlit a preukazat, ako sa tam dostal, tak je to tvoje, a budu riesit teba a tvoj fet.

chapes. priznanie
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 532 krát
Bolo mu ďakované: 420 krát

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 12.12.2018

Domová prehliadka je najzávažnejší zásah do domovej slobody. Môže byť vykoná len na presne stanovený účel, teda na zaistenie " očakávaných " dôkazov na príkaz prokurátora, resp. sudcu podla štádia trestného konania. Na vydanie príkazu by si musel byť z niečoho dôvodne podozrivý atd., čiže tu náhoda neexistuje.
Piterko ti odpovedal na tvoju otázku, ja len doplním že spolubývajúci budú vo veci tiež vypočúvaní, nakoľko ani tvrdenie o vlastnej vine nestačí a je potrebné preveriť všetky okolnosti k náležitému objasneniu veci.
Príklad z praxe...jeden chalan po dopravnej nehode vzal na seba vedenie vozidla (bol triezvy), no všetci prítomní sa museli aj tak podrobiť dychovej skúške. Objasňovaním sa zistilo a svedeckým výpoveďami a kamerovým záznamom sa preukázalo že vozidlo viedla iná osoba - majiteľ vozidla, ktorý mal pozitívny výsledok dychovej skúšky. Záver bol taký, že ten čo to vzal na seba bol odstíhaný za krivú výpoveď a druhý za ohrozenie pod vplyvom návykovej látky.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 228 krát

Príspevokod užívateľa RiskMatrix » 12.12.2018

Hlavne ze mladého Weisa neodstíhali či ? :D a čo prehliadka motorového vozidla? viem, že pri prechode cze hranice atd mozu ale čo za inych beznych okolnosti? mozu mi prehladavat vozidlo? a ak nie čo mozem robit ak to budu robit bez suhlasu?
RiskMatrix
Dátum registrácie: 16.04.2018
Poďakoval: 98 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 12.12.2018

Ja som siel cez ukrainsku hranicu a chceli mi policajti odmontovat tapacire dokonca, iba preto lebo som mal "podozrive spz"
Samozrejme cele auto na colnici vyhadzane
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 542 krát

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 12.12.2018

§ 23 Zákon o PZ:
1) Pri plnení úloh vyplývajúcich z tohto zákona je policajt oprávnený dávať pokyny na zastavenie dopravného prostriedku, zakázať jazdu, plavbu alebo let na nevyhnutne potrebný čas alebo prikázať smer dopravného prostriedku.

(2) Policajt je oprávnený vykonať prehliadku dopravného prostriedku, vecí, batožiny a nákladu, ktoré sa v ňom prepravujú, alebo elektronickú kontrolu vozidla prepojením kontrolovaného vozidla so zariadením určeným na kontrolu identifikačných údajov vozidla,

a) ak je podozrenie, že používaním dopravného prostriedku, na dopravnom prostriedku alebo v súvislosti s dopravným prostriedkom bol spáchaný trestný čin,

b) pri pátraní po hľadanej alebo nezvestnej osobe, zbraniach, strelive, výbušninách, omamných latkách, psychotropných látkach, jedoch, prekurzoroch, jadrových alebo iných rádioaktívnych materiáloch, vysokorizikových chemických látkach a vysoko rizikových biologických agensoch a toxínoch a veciach pochádzajúcich z trestnej činnosti alebo súvisiacich s trestnou činnosťou,

c) pri odhaľovaní neoprávneného prechodu štátnej hranice alebo neoprávneného pobytu.

Ak to robia, tak majú na to nejaký dôvod o ktorom ty ani len nemusíš tušiť. Príklad z praxe: Ak majú napríklad v Jasnej väčší počet majetkovej trestnej činnosti a operatívne informácie nasvedčujú tomu, že páchatelia sú zo SNV, tak je logické, že každé vozidlo, ktoré sa bude v noci potulovať po Jasnej a bude mať značky SNV bude zastavené a podrobené prehliadke. Ako máš chytiť páchateľov ak nevykonávaš úkony k tomu smerujúce ?
Weis bol prejednaný v správnom konaní.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 228 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Krusty, mirutko, nERv a 34 neregistrovaných