Volna diskuze

Vstup od 18 rokov

Re: Volna diskuze

Príspevokod užívateľa dem » 11.11.2018

Sme síce na stránke kulturistika atď... tomuto plne chápem záujem o kulturistov od komisárov mimo sezónu moc nieje aj keď majú najviac trestov.

Ale ako to je v "kategórii" Olympijské športy veď sa sype všade tam je to iné ? A napríklad Sagan mal v roku 2017 cca 48 testov.

Vrtam sa vtom už niekoľko rokov ale zatiaľ nič moc som sa nedozvedel iba ak toto:
1. testy sa nevykonávajú tak ako sa propaguje - veselo sa sype
2. testy sa vykonávajú tak ako sa propaguje - nesype sa
3. funkcionári a spol. to zametú ak je test pozitívny
dem
Dátum registrácie: 26.08.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Príspevokod užívateľa Luegner » 11.11.2018

Sype se ve většině sportů a testy každý tvrdí něco jiného. Každopádně všichni víme že v kulturistice se nedá závodit bez aas a ten zlomek lidí co je ročně pozitivní je opravdu JEN zlomek
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 67 krát
Bolo mu ďakované: 14 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Gluteus » 11.11.2018

A proč mi řikáš abych bench abych nespamoval??? Si pičo nemůže člověk ani nic .napsat!
Vyjimecne ma pravdu :) A napsat si muzes, zvlast do volne diskuze, ale ne 4 zprávy sam pro sebe a pak další dve kvůli jedne odpovedi :c
Tak smutek byl no. Ale dobrý už. Už sou koule zase zpátky.. Pardon
Gluteus
Dátum registrácie: 15.10.2017
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa dem » 11.11.2018

Nezabudnite dnes od 20:00 hod. sledovať MS 2018 predstaví sa Križánek a spol. liveastrem som tu dával včera.
dem

Príspevokod užívateľa John1003 » 12.11.2018

A na záver čo poviete natoto?:
Čo podľa vás rozhoduje vo vrcholovom športe (postupnosť môžete upraviť):
1. Genetika-Talent
2. Tréning, Doping
3. Strava + legálne doplnky stravy a lieky (vid. v cyklistike napríklad tramadol)
4. Regenerácia

Tu pridám SVK doping: http://www.antidoping.sk/data/files/345 ... ia-adp.PDF
Úplně si zapomněl na jeden (pro mě) z nejpodstatnější bodů. A to je soutěž na domácí půdě/sociálně známá osobnost. Člověk rozšířeně známej, který bude navíc nastupovat v domácím prostředí, prostě půjde dopředu.

1) Genetika / známá osobnost
2) Genetika
3) Genetika
4) Doping
5) trénink, strava, suplementace, regenerace
John1003
Dátum registrácie: 26.04.2017
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 56 krát

Príspevokod užívateľa dem » 12.11.2018

Akože uplna pitchovina, tie pravidla. Odkiaľ s vaginy máš vedieť kde budes vo februári v stredu o 18:22 ??? :D to kvôli sprostej medaile niektorým fakt riadne hrabe v hlave...

"Šťastie" že kulturistika nieje olympijským športom lebo ju bude čakať niečo podobné:

Aj v novembri 2018 - dopingoví komisári striehnu všade

Cyklisti musia rátať s dopingovými kontrolami aj mimo sezónu, no po jednej z nich Pieter Serry stratil trpezlivosť a svoj prípad sa rozhodol medializovať. Belgický jazdec sa práve chystal na slávnostný ceremoniál vyhlásenia najlepšieho flámskeho cyklistu, keď sa mu ozvali dopingoví komisári. Musel tak odovzdať vzorku priamo počas programu. Serry bol veľmi nahnevaný, lebo na prípadné testovanie v ten deň mal uvedené v systéme, že kontrola môže prísť k nemu domov ráno medzi siedmou a ôsmou. A namiesto toho dorazila za ním večer na galaprogram. "Chápem, že musia byť kontroly a komisári si musia robiť svoju prácu, ale vykonanie dvoch testov vykonaných tesne za sebou považujem za mrhanie peňazí. Cítim sa ako väzeň s náramkom na nohe," reagoval po tom, čo stratil polovicu slávnostného programu a musel odovzdať vzorku na toalete. Navyše predchádzajúcu dopingovú kontrolu absolvoval len pätnásť dní predtým.

Na incident reagoval aj prezident Asociácie profesionálnych cyklistov Gianni Bugno. "Vyskytli sa prípady, že jazdci boli testovaní počas svadobného dňa, pohrebu alebo prvého dňa s dieťaťom v škole. Už nemôžeme dlhšie akceptovať takéto správanie, ktoré nerešpektuje práva osobnosti na súkromie. Pretekári si uvedomujú opatrenia, ktoré vyplývajú z boja proti dopingu, ale žiadajú väčší rešpekt," vyjadril sa odhodlane a sľúbil, že bude iniciovať stretnutia s dopingovými komisármi, aby k takýmto nepríjemným udalostiam nedochádzalo a našiel sa správny kompromis medzi testovaním a súkromím jazdcov.
dem

Príspevokod užívateľa Novacek » 12.11.2018

Nevite nahodou jmeno jednej transsexualni sportovkyne ? Vyhrava behy na dlouhou vzdalenost a jsou na ni stiznosti vzhledem toho ze byla chlap
Všechno je fake.
Novacek
Dátum registrácie: 06.05.2017
Poďakoval: 176 krát
Bolo mu ďakované: 27 krát

Príspevokod užívateľa dem » 12.11.2018

Nevite nahodou jmeno jednej transsexualni sportovkyne ? Vyhrava behy na dlouhou vzdalenost a jsou na ni stiznosti vzhledem toho ze byla chlap

Tato Caster Semenyaová ? https://cs.wikipedia.org/wiki/Caster_Semenyaová
dem

Príspevokod užívateľa Ja-Ro » 12.11.2018

Keď sme už pri MS zaujíma ma ako to naozaj robia - hlásia že sú natural (sú aj v dlouhodobém monitoringu ze strany Antidopingového výboru České republiky) to už nieje sranda lebo zazvoniť komisár môže naozaj kedykoľvek - tak teda ako - robia to naozaj naturálne alebo ... ???

No na toto chcem aj JA odpoveď ... Ako to robia ?
Ja-Ro
Dátum registrácie: 08.08.2016
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Lumicko » 12.11.2018

Lumicko este raz podakuj za dalsi prispevok moj a najdem si ta a to nechces
Som uz aj klikol nechtiac aj na tento prispevok podakovat :D
Oka sefe asi som to uz prehanal bral som to nieco ako "LIKE"
Az teraz mi doplo ze to bol asi slusny spam upozorneni
Lumicko
Dátum registrácie: 07.09.2018
Poďakoval: 38 krát

Príspevokod užívateľa Novacek » 13.11.2018

Tato Caster Semenyaová ? https://cs.wikipedia.org/wiki/Caster_Semenyaová
áno diky
Všechno je fake.
Novacek
Dátum registrácie: 06.05.2017
Poďakoval: 176 krát
Bolo mu ďakované: 27 krát

Príspevokod užívateľa edgarius » 13.11.2018

amaterov (ifbb - timea teajtelova, peter tatarka a spol) nikto nebude nikde hladat a chodit za nimi, nemusia hlasit pobyt ani nic, antalovi ako trenerovi zo sakfst nezostava nic ine len strasit ludi aby chodili cisti. lebo ked je nominacka na poharovke bez dopingovky 2 tyzdne pred MS tak ak vyhra niekto kto nemoze ist (pred 3 ci 4 rokmi vyhral chalan ktory sam vv backstagi povedal ze ide boldenon a ze na MS to teda nevidi :D a chudak splaseny sekretar Meško nevedel co robit zrazu.

proste pride komisar a volam sanitku bodka
jj, zlaty Mesko, si mi ho pripomenul :) ked som "obhajoval" na 3.stupen trenersky pracu na temu zneuzivanie farmaceutickych pripravkov a dopingu, tak sa ma spytal, preco som nedal do prace vzorove kury, ze ako sa to chodi teraz :D
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
Užívateľov profilový obrázok
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 47 krát
Bolo mu ďakované: 138 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 14.11.2018

amaterov (ifbb - timea teajtelova, peter tatarka a spol) nikto nebude nikde hladat a chodit za nimi, nemusia hlasit pobyt ani nic, antalovi ako trenerovi zo sakfst nezostava nic ine len strasit ludi aby chodili cisti. lebo ked je nominacka na poharovke bez dopingovky 2 tyzdne pred MS tak ak vyhra niekto kto nemoze ist (pred 3 ci 4 rokmi vyhral chalan ktory sam vv backstagi povedal ze ide boldenon a ze na MS to teda nevidi :D a chudak splaseny sekretar Meško nevedel co robit zrazu.

proste pride komisar a volam sanitku bodka
jj, zlaty Mesko, si mi ho pripomenul :) ked som "obhajoval" na 3.stupen trenersky pracu na temu zneuzivanie farmaceutickych pripravkov a dopingu, tak sa ma spytal, preco som nedal do prace vzorove kury, ze ako sa to chodi teraz :D
teraz mozes ako kapitan spravit dohodu o autorskom diele a dat ju utajit, aby nahodou niekto nevystopoval tvoju pracu bez cyklov :D ale keby si tam dal nejake navrhy tu z fora tak ani cez meska neprejdes :D
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 475 krát
Bolo mu ďakované: 352 krát

Príspevokod užívateľa Gluteus » 14.11.2018

Obrázok

Celkam vtipný :-)
Gluteus
Dátum registrácie: 15.10.2017
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 14.11.2018

Pro lidi co se narodili v 60. letech.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 216 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných