Volna diskuze

Vstup od 18 rokov

Re: Volna diskuze

Príspevokod užívateľa nokos » 15.04.2018

Trosku zmenim temu.
Mozno dost omielana otazka ale tak aspon ju trochu zaktualnim.
Darujete krv ked ste on? Resp. aky mate na to nazor?
Rad by som pustil zilou pre dobru vec, ale tak zase aby to fakt bolo pre dobru...
Pre info idem tst e 350mg/w, rh 3iu/d, od stredy pridavam bolde 700mg/w pre skvalitnenie (mozno by stacilo aj menej na 1.krat).
Ja som bol 3x a na 4x ma vykopli ze mam stale zvyseny hemoglobin mimo kury,este mi napisala doporucenie hematologovi
Užívateľov profilový obrázok
nokos
Dátum registrácie: 13.05.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 26 krát

Príspevokod užívateľa 028! » 15.04.2018

Tak doufám, že až budu potřebovat krev, tak že jí dostanu od nějakého dárce co sype :D :D
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 106 krát
Bolo mu ďakované: 14 krát

Príspevokod užívateľa palestiny » 16.04.2018

Stara old skul garda ej kej ej staro stare forum si určite pamata uzivatela SHAMIK a pozrite ni aky je slavny teraz :D :D Ešte legendy ako ja si pamataju ked mal vlastnu FB stranku :D :D a tie jeho zajeby no nazdar... :D MY Legendy čo sme tu ked ešte boli stare posilovanie.sk trička a mal to tu Andrej a nie protejin.sk
Si ma predbehol :D
palestiny
Dátum registrácie: 06.08.2009
Poďakoval: 4 krát

Príspevokod užívateľa 028! » 16.04.2018

Jsem narazil opět na "zajímavý" článek, jen mi příjde, že to ten borec trochu až moc přehání :D

https://www.bezfrazi.cz/nesmrtelny/
028!

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 16.04.2018

Jsem narazil opět na "zajímavý" článek, jen mi příjde, že to ten borec trochu až moc přehání :D

https://www.bezfrazi.cz/nesmrtelny/
teraz to tunajsie fitko zdielalo ach...
dobry kokotizmus, normalne ma serie ked toto vidim a este ked to napise vzdelany clovek... "drogy/steroidy mi znicili zivot" a kto ho to nutil uzivat pripadne este to robit debilne, za to ze sa clovek nevie ovladat si moze vzdy sam!
EQ total 740kg (Drep 290kg Tlak 205kg MT 245kg)
BW 90kg
xxxpetko
Dátum registrácie: 03.07.2013
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 16 krát

Príspevokod užívateľa 028! » 16.04.2018

Já jak to četl, tak jsem chytal úplný rage :D Hrozné kraviny tam píše a nejhorší je, že plno lidí tomu pak věří, že člověk dopadne po aas jak největší troska -_-
028!

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 16.04.2018

ach jaj chlapci prečo si to nechcete pripustit ze ma pravdu? Ano nik ho nenutil sam to priznal ale jednoducho Vás to zmení tu píšete ako to zvladate ale potom píšete aky ste nadrzany aky rage ste dostali ze nedal niekdo prednost alebo len zatrubil... nehrajte sa na hrdinov ked je zname ze steroidy ničia psychiku a vytlačaju tie negatívne stranky človeka skor či neskor u kazdeho sa ista čas psychiky zmení takze tieto heroicke komentare... :) :)
Pipik88
Dátum registrácie: 29.09.2016
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Gunnik » 16.04.2018

To jsem jediný komu to přijde celkem slušně napsaný? Však on nepíše, ze za všechno můžou ASS a ze jsou středobodem všeho zla.
Z mého pohledu to je prave Dobre napsané, možná zbytečne zmiňované látky, ale to vem cert.
Za vsim pochopitelne stalo EGO, hloupost a v koncích i drogy, sám si toho musel spoustu uvědomit.
To, ze se diky AS cítil jako bůh, kterému musí všechno vyjít? Na tom taky nevidím nic zle a dam ruku do ohne, ze jsem v kuře měl chvíle podobne. Občas jsem si připadal jako by mi patřil svět... A ano, AS umocní tve povahové rysy, ale už je individuální na mentalitě, jak moc to jedince dovede ovlivnit. Zase si tu nebudeme lhát, ze je to cajicek, co nic nedělá.

Btw Jako z tebe dokážou udělat trosku drogy, tak z tebe dovede udělat trosku i užívání AS. V úplně stejne rovině. A to nemyslím, ve smyslu toho, ze nějaká daná látka je špatná. Jde o to, ze se můžeš dostat do kolotoče, kdy nechceš vysadit, aby ti nepadla forma. Půjdes stále dal, přes zvyšující se negativa, neresis nic jinyho jen nějakou vidinu, až se třeba sesypes(extrémní příklad). Takže všechno je proste o lidech a psychice. Ale ano, i AS ti takhle muže zničit život. Stejně tak hra na PC, přehnaný sport i bez AS, workoholismus,...vlastně cokoliv, když se dostaneš do špatne situace.
Naposledy upravil/-a Gunnik v 16.04.2018, upravené celkom 1 krát.
Gunnik
Dátum registrácie: 03.04.2017
Poďakoval: 21 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 16.04.2018

Gunnik suhlas ;) Palec hore ze to povedal verejne aj tu na fore je anketa o vedlajšakoch anonymna a tu nik nema vedlajšaky ale anketa plna :D :D Nik sa neprizna a o tom to je nik ti nepovie ze mu to dojebalo srdce atd... a kazdy vie aka je to zavislost psychicka :D Ved niekdo len ma dat PCT na chvilu tak uz depky ma a nie to uplne s tym seknut :D
Pipik88
Dátum registrácie: 29.09.2016
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 16.04.2018

najradsej mam vyjadrenia tych co nemaju nic za sebou...ty toho nakecaju najviac.a vsetko ma plusy a minusy,nepaci sa ti neries to a straj sa o ine veci ne nerozoberaj to co nemas vyskusane!
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 244 krát
Bolo mu ďakované: 332 krát

Príspevokod užívateľa silný » 16.04.2018

idiot... ale Trenbolone neskúsil...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 59 krát
Bolo mu ďakované: 368 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 16.04.2018

idiot... ale Trenbolone neskúsil...
:-D
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 42 krát
Bolo mu ďakované: 202 krát

Príspevokod užívateľa silný » 16.04.2018

to by ma ako najviac sralo, takto dopadnuť a v hlave furt nosiť myšlienku, ze vlastne to nejalpšie som este nemal... :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 59 krát
Bolo mu ďakované: 368 krát

Príspevokod užívateľa Mr. Muscle » 16.04.2018

to by ma ako najviac sralo, takto dopadnuť a v hlave furt nosiť myšlienku, ze vlastne to nejalpšie som este nemal... :D
To je ako keby si sa neozenil :D
Nesypem len jem toľko veľa krupice každý deň

SQ - 170kg
BP - 170kg
Mr. Muscle
Dátum registrácie: 17.08.2015
Poďakoval: 56 krát
Bolo mu ďakované: 72 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 16.04.2018

To je ako keby si sa neozenil :D

Fuuu kámo, to vážne ? :)
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 41 krát
Bolo mu ďakované: 167 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: efraim, fiNN, Jiri774, Majky36, Petarosus18, Ph34k, rapsic, Sparky a 12 neregistrovaných