Psychika

Vstup od 18 rokov

Re: Psychika

Príspevokod užívateľa scml » 06.10.2017

To iste to bude aj s tou kúrou ci TRT ci co tochces ist :D
:-D :-D
Užívateľov profilový obrázok
scml
Dátum registrácie: 23.08.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 77 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 06.10.2017

Neviem kazdy to po nete opisuje ako neviem aku popičovku riadnu zavislačinu a včera som si nedal 0.5mg ale 1mg a nič mi nieje nejako to dnes uz necitim vobec akurat včera som sa chvilu citil lepšie a rano nemohol vstat ale inak nič špecialne kazdy to opisuje ako neviem aku hrozu no ja som sklamany :D :D
si si asi poplietol xanax s heroinom :D
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 66 krát
Bolo mu ďakované: 455 krát

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 06.10.2017

nie ale tak kazdy take stavy písal hento tamto kazdy ako na tom budeš zavisly a podobne a ja nič ešte som aj po podaní odšoferoval :D
Pipik88
Dátum registrácie: 29.09.2016
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa HAVANA » 08.10.2017

Daj si Xanax s tramalom ako ja večer pred operáciou, to ťa uvoľní :D
HAVANA
Dátum registrácie: 24.05.2010
Poďakoval: 15 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 08.10.2017

Pekna sracka ten xanax 2mg a nic z toho necitim len ma viac boli hlava je to origo z lekarne jebol som to do kosa take sracky nechapem ako to daktory opisuju :D uplny shit
Pipik88

Príspevokod užívateľa Kloficz » 09.10.2017

Nic to nedělá to samý lexaurin xanax neurol,diazepam.. jediny co je fakt znát je rivotril (4mg) a zolpidem(salvan,stilnox) z benzodiazepamu..
Kloficz
Dátum registrácie: 07.08.2017
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 09.10.2017

ako co chces citit z xanaxu???to je na ukludnenie nie na oblbnutie!!!daj si morfin ked potrebujes byt mimo!!!
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa bold14 » 09.10.2017

Nic to nedělá to samý lexaurin xanax neurol,diazepam.. jediny co je fakt znát je rivotril (4mg) a zolpidem(salvan,stilnox) z benzodiazepamu..
Sanval - stillnox - Hypnogen (Zolpidem) není benzodiazepin patří pod hypnotika
bold14
Dátum registrácie: 03.05.2017
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 09.10.2017

Praveze ma to neutlmi a ked pisem ze nic necitim tak fakt nic trosku uvolnenia a len bolest hlavy :D
Pipik88

Príspevokod užívateľa Vinnie » 09.10.2017

ak sa chceš skludniť a cítiť sa inak tak prečo sa jednoducho nezhúliš ?
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 66 krát
Bolo mu ďakované: 455 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 09.10.2017

ano ano Rivotril kvapky su good to mozem.potvrdit :-D
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 130 krát
Bolo mu ďakované: 445 krát

Príspevokod užívateľa Igor12345 » 09.10.2017

ano ano Rivotril kvapky su good to mozem.potvrdit :-D
Moja babka na tom ficala 6rokov malá alzheimera tak sme jej museli dávať nech spí a nech je kľudna no po 6r bola imunma aj keď sme dali viac nic jej nepomohlo síce bola malatna ale bola nervozna atď.. Ja som si dal na jej pohrebe tiež pár kvapiek a áni som nevedel že som na pohrebe pozeral som na oblohu
Igor12345
Dátum registrácie: 24.04.2017
Poďakoval: 21 krát

Príspevokod užívateľa Igor12345 » 09.10.2017

Praveze ma to neutlmi a ked pisem ze nic necitim tak fakt nic trosku uvolnenia a len bolest hlavy :D
Alebo si zasukaj sex je liek
Igor12345
Dátum registrácie: 24.04.2017
Poďakoval: 21 krát

Príspevokod užívateľa bazywoah » 12.10.2017

Sex vyleci vsetko.
bazywoah
Dátum registrácie: 11.09.2016
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa malyivko » 01.11.2017

Veľký pozor na benzodiazepiny ako je Xanax,Neurol atď!žiadny doktor ťa na to neupozorni,ale skús si prečítať o tom,ako si od toho ľudia nedokážu odvyknut.benzodiazepiny patria medzi najsilnejšie návykové látky na svete a to nepreháňam.vravim to z osobnej skúsenosti.tiez som mal zle obdobie tak som bral xanax-predpisala mi ho obvodacka.bral som pol roka 1mg.velka chyba.povedal som si že treba vysadiť a vysadil som zo dňa na deň a na tretí deň má odviezla sanitka s tlakom 200 na 120 pulzom 150.kompletne rozhádzané minerály atď.potom mi povedali o čo ide take mám vysádzať pomaly a znova keď som sa dostal pod 0.5mg zas to isté.vraj je to silný abstinencny príznak ktorý vyústil až v Tetaniu! Trvalo mi to 3 mesiace kým som sa toho zbavil a dovolím si tvrdiť že co sa týka nervov tak som si to hodne posral.vytoci mi každá kkcina do nepríčetnosti,ale som rád že som sa z toho zbavil! A to mi predpisovala obvodacka nie psychiatricka a neupozornila má aké je to svinstvo.
Možno vám to príde že preháňam ale skutočne to tak nie je.

A k téme Pepo ak ti môžem poradiť radšej uži na večer hypnotikum niečo ako zolpidem,stilnox,hypnogen...tie prinášajú pocit uvoľnenia a dobrý stav ale oproti neurolu a xanaxu nie sú tak škodlivé a nevzniká na nich taká závislosť! Daj si ju len keď sa ti nedá spať
A depka je zavazny stav ktorý neprejde sám od seba a tak isto nie tabletkami ako neurol atď.pomoct môžu lieky ktoré vplývajú na serotonin ale to už sú AntiDepresiva a určite by som sa poradil s lekárom.
Neviem prečo,ale my Slováci sme stále tak zaostali ,že sa hanbíme zájsť na psychiatriu-lebo tam vraj chodia len blbci.Zapadne vyspelé krajiny sú na tom inak-kazdy v rodine má svojho psychiatra je to tam normálne.tu sa z toho robí veda..Ale prečo? Možno sa potrebuješ len porozprávať ukáže ti cestu a nebudeš potrebovať ani žiadne lieky :) len prosím ťa nezačni si sám dávkovať xanax a už vôbec nie dlhodobo 2 týždne a viac.
*Tento svet potrebuje zreštartovať*
malyivko
Dátum registrácie: 19.07.2007
Bolo mu ďakované: 12 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 27 neregistrovaných