Psychika

Vstup od 18 rokov

Re: Psychika

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 03.10.2017

ja potrebujem dačo učiine lebo ma odvalí... chcel som sypnut ale to by som pozabíjal skor ludí ako sa ukludnil :) :D
Pipik88
Dátum registrácie: 29.09.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa HAVANA » 03.10.2017

alebo potom slabšie opiáty, napr. dihydrokodeín. treba dávať pozor na to, že obidve skupiny liečiv sú značne návykové.
500 mg tramalhydrochloridu po dobu 10 + dní. Do toho samozrejme kopu iných sračiek. To bol riadny hukot keď som to vysadil!
Užívateľov profilový obrázok
HAVANA
Dátum registrácie: 24.05.2010
Poďakoval: 15 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 03.10.2017

čo konkrétne si kombinoval s tým ? lebo 500mg tramadolu je najvyššia dávka čo som skúšal x rokov dozadu a bohate mi stačilo. neviem si predstaviť ešte niečo k tomu dávať a už vôbec nie 10 dní po sebe :D a ten opiátový absťák musel byť nádhera :D
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 66 krát
Bolo mu ďakované: 452 krát

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 03.10.2017

ja som mal nejake morfiove kapky po mamke čo mala rakovinu a to bol iny ulet... preto sa tychto vecí dost obavam ale potrebujem trošku podporiť :D
Pipik88

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 05.10.2017

Ahojte koho to zaujíma šlahol som si 0.5mg xanaxu pred hodkou...
Zo začiatku nič moc a potom prišiel na mna taky utlm... cely den mi bilo srdce bolo mi divne zle a teraz sa mi tak príjemne točí hlava chce sa mi spinkať srdce je kludne tras ruk stres vsetko opadlo... Take je to neviem pohodička čakal som že to bude silnejšie zvladol som aj odšoferovat auto takze zas take silne to podla mna nieje aspon nie pre mna a to mam psychiku uz dlhy čas v pečku a prvy krat som si dal takuto srandu a zatial pohodička.
Jedine vedlajšaky trošku ma začína bolieť hlava inak taky príjemny utlm nič strasne ako sa opisuje taka "naladova" tabletka.
ALE je to moja osobna skusenost dalšiu dam za 5 dní maximalne pojdem 12-15 tabletiek E5D uvidíme ako to bude a samozrejme potom vysadím po 0.25mg uvidíme ako často čo a ako.

Ako uprimne čakal som viac ked tu o tom vsade vsetci tak píšu že aka to je jeba tak čo ja viem pohodka relatívne :) taka fakt tabletka na ukludnenie a pokoj zabere hned do hodinky takze podla mna nič silne uvidíme ked prestane učinkovať. :D Taka príjemna euforia a ukludnenie len cuvať na tom sa cuva celkom zle :D tak som to parkol na travu aby som cuvat nemusel rano :D
Pipik88

Príspevokod užívateľa Jozko1309 » 05.10.2017

Ahojte koho to zaujíma šlahol som si 0.5mg xanaxu pred hodkou...
Zo začiatku nič moc a potom prišiel na mna taky utlm... cely den mi bilo srdce bolo mi divne zle a teraz sa mi tak príjemne točí hlava chce sa mi spinkať srdce je kludne tras ruk stres vsetko opadlo... Take je to neviem pohodička čakal som že to bude silnejšie zvladol som aj odšoferovat auto takze zas take silne to podla mna nieje aspon nie pre mna a to mam psychiku uz dlhy čas v pečku a prvy krat som si dal takuto srandu a zatial pohodička.
Jedine vedlajšaky trošku ma začína bolieť hlava inak taky príjemny utlm nič strasne ako sa opisuje taka "naladova" tabletka.
ALE je to moja osobna skusenost dalšiu dam za 5 dní maximalne pojdem 12-15 tabletiek E5D uvidíme ako to bude a samozrejme potom vysadím po 0.25mg uvidíme ako často čo a ako.

Ako uprimne čakal som viac ked tu o tom vsade vsetci tak píšu že aka to je jeba tak čo ja viem pohodka relatívne :) taka fakt tabletka na ukludnenie a pokoj zabere hned do hodinky takze podla mna nič silne uvidíme ked prestane učinkovať. :D Taka príjemna euforia a ukludnenie len cuvať na tom sa cuva celkom zle :D tak som to parkol na travu aby som cuvat nemusel rano :D
Jurtifko nas už sype. Hehe.
Jozko1309
Dátum registrácie: 16.05.2016
Poďakoval: 173 krát
Bolo mu ďakované: 37 krát

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 05.10.2017

Nie jožku len teraz tieto xanaxy ale podla toho čo som čítal a podla recenzii som čakal ze to bude silnejšie dal som si to zo začiatku taky utlm a teraz uz nejak nič necitim... :D hlavne som to potreboval na ukludnenie srdca lebo z toho stresu bije ako dive... najskor sa potrebujem dat do poriadku tymto... nabehnut na poriadny režim urobit testy a potom zasypem :) iba taky light prečítaj si čo .)
Pipik88

Príspevokod užívateľa Jozko1309 » 06.10.2017

Nie jožku len teraz tieto xanaxy ale podla toho čo som čítal a podla recenzii som čakal ze to bude silnejšie dal som si to zo začiatku taky utlm a teraz uz nejak nič necitim... :D hlavne som to potreboval na ukludnenie srdca lebo z toho stresu bije ako dive... najskor sa potrebujem dat do poriadku tymto... nabehnut na poriadny režim urobit testy a potom zasypem :) iba taky light prečítaj si čo .)
Čítal som .Je to strašne málo.S toho budú akurát tak 3-4 jebaky.
Jozko1309
Dátum registrácie: 16.05.2016
Poďakoval: 173 krát
Bolo mu ďakované: 37 krát

Príspevokod užívateľa Miki 125 » 06.10.2017

Neurol 0,5 budes v pohode a hlavne nebudes ako opity.
Miki 125
Dátum registrácie: 31.03.2017
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Gombik » 06.10.2017

Za mna tiez neurol obcas lexaurin ked som nasrany vecer a viem, ze by som nezaspal.
Gombik
Dátum registrácie: 19.01.2012
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 06.10.2017

vy dvaja degeši, Neurol = Xanax
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 66 krát
Bolo mu ďakované: 452 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 06.10.2017

asi tak nejak no ostal som radsej ticho...
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 06.10.2017

:tay:
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 126 krát
Bolo mu ďakované: 441 krát

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 06.10.2017

Neviem kazdy to po nete opisuje ako neviem aku popičovku riadnu zavislačinu a včera som si nedal 0.5mg ale 1mg a nič mi nieje nejako to dnes uz necitim vobec akurat včera som sa chvilu citil lepšie a rano nemohol vstat ale inak nič špecialne kazdy to opisuje ako neviem aku hrozu no ja som sklamany :D :D
Pipik88

Príspevokod užívateľa silný » 06.10.2017

To iste to bude aj s tou kúrou ci TRT ci co tochces ist :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 113 krát
Bolo mu ďakované: 664 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Nygo974 a 16 neregistrovaných