Psychika

Vstup od 18 rokov

Re: Psychika

Príspevokod užívateľa mirutko » 24.05.2019

Niečo málo by sa dalo, ak by sa to robilo pod dohľadom a kontrolou tretej osoby, ale je to veľké riziko.. Celkovo začínať s AS, ak máš problémy. Umocnia to dobré a zlé v tebe, ja osobne by s tým určite nezačínal, aby sa to náhodou nevymklo z pod kontroly.
SQUATS SAVE LIVES !
Užívateľov profilový obrázok
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 100 krát
Bolo mu ďakované: 409 krát

Príspevokod užívateľa Norny » 24.05.2019

„Istá smrť" :D
Norny
Dátum registrácie: 03.03.2019
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 24.05.2019

Chalani antidepresiva a sypajda? Grznar spomínal v jednom videu že antidepresiva a trenbolon istá smrť. Už od malička mám psychické problémy a chcem to už riešiť. Dá sa sypať aj popri tomu alebo počkať kým sa to vyrieši a tak začať?
No v prvom rade by som najprv skúsil 5-HTP (5-hydroxytryptofan), čo je prekurzor serotonínu a Mucuna Pruriens, ktorý obsahuje L-Dopa, čo je prekurzor dopamínu. Viem, že finančne to vychádza podstatne viac ako tých pár eur čo dáš za antidepresíva, ale ver mi, že šetriť na psychickom zdraví sa nevypláca.

Ja osobne som bral tu za body Surge, ktorý obsahuje okrem iného aj L-tryptofán a Mucunu pruriens, Pochopiteľne odporúčané dávkovanie som úplne ignoroval, ale pomohlo mi to.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 421 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 25.05.2019

grznar je piker, cokolvek povie, nema hodnotu a pardon ak dakto sfetovany robi video a povie v nom bez hanby NaCl3 alebo voda ma vzorec HO2 s dodatkom pro vymrdane kundy co to nevedia , ak netusi ze rozprava kktiny tak by som sa tomu nedivil, ak o tom vie, tak je uplny piker lebo mu to je jedno.

a ty frantek, je mi ta luto, pises o tom ako o chripke ze pockame a ked prejde tak nasypes. od mala vies ze ta daco kosi, a chces to uz riesit. vinnie pise daco o tom ze nieco vychadza viac.. podla mna jeho recept je lacnejsi ako AAS .. ak mas na AAS tak toto musi byt malickost pre teba ALE HLAVNE

chod k doktorovi po diagnozu
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 475 krát
Bolo mu ďakované: 352 krát

Príspevokod užívateľa Prometheus » 25.05.2019

grznar je piker, cokolvek povie, nema hodnotu a pardon ak dakto sfetovany robi video a povie v nom bez hanby NaCl3 alebo voda ma vzorec HO2 s dodatkom pro vymrdane kundy co to nevedia , ak netusi ze rozprava kktiny tak by som sa tomu nedivil, ak o tom vie, tak je uplny piker lebo mu to je jedno.

a ty frantek, je mi ta luto, pises o tom ako o chripke ze pockame a ked prejde tak nasypes. od mala vies ze ta daco kosi, a chces to uz riesit. vinnie pise daco o tom ze nieco vychadza viac.. podla mna jeho recept je lacnejsi ako AAS .. ak mas na AAS tak toto musi byt malickost pre teba ALE HLAVNE

chod k doktorovi po diagnozu
Grznar nevedel vymenovať v jednom z jeho novších videi ani látky na zníženie estro a prolaktinu 😀
Prometheus
Dátum registrácie: 11.05.2019
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 25.05.2019

Oxymetholone spomína často vo videách. Aj v starších, tak 2-3 roky dozadu a aj v tých dnešných. No, keď ešte dnes ti povie vo videu, že " Oxymetalón " tak to hovorí za všetko... Tých látok nie je až tak veľa a Oxy si to naozaj nezaslúži... A že on preto nepozná ženské hormóny a ich inhibítory, lebo že on nikdy s tým problém nemal. Hlavne, že všade hlási, že keď máš s tým problém, tak on je najväčší odborník, že sa mu máš ozvať, bože moj...
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 100 krát
Bolo mu ďakované: 409 krát

Príspevokod užívateľa Prometheus » 25.05.2019

Oxymetholone spomína často vo videách. Aj v starších, tak 2-3 roky dozadu a aj v tých dnešných. No, keď ešte dnes ti povie vo videu, že " Oxymetalón " tak to hovorí za všetko... Tých látok nie je až tak veľa a Oxy si to naozaj nezaslúži... A že on preto nepozná ženské hormóny a ich inhibítory, lebo že on nikdy s tým problém nemal. Hlavne, že všade hlási, že keď máš s tým problém, tak on je najväčší odborník, že sa mu máš ozvať, bože moj...

Krajec chleba na ranajky, podpriemerny ektomorf čo jazdí maximalne 50mg acetatu obden s Max 500 tst/w. Niekedy mám výčitky že sa kurvym "vecami" a potom si spomeniem, že tu existujú ľudia ako grznar, tak hneď mi odlahne 😀
Prometheus
Dátum registrácie: 11.05.2019
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 25.05.2019

oxymetalón.

to znie ako mysticky item z warkraftu.
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 475 krát
Bolo mu ďakované: 352 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 25.05.2019

Sice uz sme off top
Ale pocas grznar boomu si kamarat dalnutobit u neho jedalnicek aj som ho sem niekde postol

Potom som zistil ze este dalsi dvaja chalani mali ten isty
Najvaaaac boli ranajky kde som si zapamatal centimeter hruby krajec chleba
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 216 krát
Bolo mu ďakované: 485 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 25.05.2019

aaaaa tak toto je prax mnohých, čo robia akože online jedálničky, pošleš 100€ a dostaneš vo Worde niečo, čo pred tebou dostalo dalších 10 ľudí :D
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa Luegner » 26.05.2019

To je běžná praxe u všech jídelníček pro chlapy a pro ženský na hubnutí a na nabírání víc než 4 nemá A když už je trošku férový tak ho pro tebe trošičku upraví. Ale fakt jenom trošičku 😁
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 69 krát
Bolo mu ďakované: 14 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa silný » 26.05.2019

hlavne každy kto si od niekho nehca spraviť jedalniček je vytrepana gebula a nezasluži si nič ine ako byť ojebaný...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 99 krát
Bolo mu ďakované: 599 krát

Príspevokod užívateľa ***** » 26.05.2019

hlavne každy kto si od niekho nehca spraviť jedalniček je vytrepana gebula a nezasluži si nič ine ako byť ojebaný...
A ze takovych ovecek dneska po svete beha, jak na strane tech co si to nechaji sestavit tak i na druhe co na tom stavi vydelek, tim si mi i pripomnel jak jsem se kdysi zeptal jednoho fitkare ze jestli mi muze neco sehnat tak jeho prvni odpoved byla ze musim zacit na jeho jidelnicku ktery samozrejme bude neco stat a ze az potom muzu zacit sypat =D jinak to pry nebude tak dobre slapat, tak jsem mu rekl ze mam jidelnicek od Colemana, potom ho to preslo =D
Dátum registrácie: 22.05.2019
Poďakoval: 23 krát

Príspevokod užívateľa worllink4 » 26.05.2019

:cage:
oxymetalón.

to znie ako mysticky item z warkraftu.
worllink4
Dátum registrácie: 16.05.2019
Poďakoval: 11 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: 30predator, mirutko, Romsli a 16 neregistrovaných