Cykly vhodné pre ženy

Vstup od 18 rokov

Re: Cykly vhodné pre ženy

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 09.08.2019

To je bot ktery kopiruje prispevky napric weby :)
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 238 krát

Príspevokod užívateľa silný » 09.08.2019

Vinnie asi si prepracovaný... dovolenka/ trochu voľna... :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 684 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 09.08.2019

ale kde. len som dnes vstal asi nesprávnou nohou z postele. v gyme ma seklo kus v krku, potom toto a podvečer som išiel na prechádzku do prírody a stratil som sa a keď som zistil kde som, tak som musel bežať asi tak 5km dopiče odtial kým sa úplne zotmie. nuž nie najlepší deň :D
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 72 krát
Bolo mu ďakované: 486 krát

Príspevokod užívateľa VojakMotak » 24.11.2019

Peknú nedeľu prajem. Mám na vás prosbu o názor na kúru. Žena 27 rokov. Navrhovaný cyklus TST Enan (250mg/E7D)+ Oxandrolón (20mg/EOD - pomalý nábeh + vyklesanie). Dĺžka cyklu 6-8W, podľa toho, či pôjde naraz obidve zložky, alebo TST začne 2W skôr. A ešte jedna dôležitá vec: Ako je to s PCT pri ženách? Ďakujem veľmi pekne.
VojakMotak
Dátum registrácie: 01.02.2019
Poďakoval: 19 krát

Príspevokod užívateľa Prometheus » 24.11.2019

Peknú nedeľu prajem. Mám na vás prosbu o názor na kúru. Žena 27 rokov. Navrhovaný cyklus TST Enan (250mg/E7D)+ Oxandrolón (20mg/EOD - pomalý nábeh + vyklesanie). Dĺžka cyklu 6-8W, podľa toho, či pôjde naraz obidve zložky, alebo TST začne 2W skôr. A ešte jedna dôležitá vec: Ako je to s PCT pri ženách? Ďakujem veľmi pekne.
Takže lol ? Aké očakávania alebo účel ? 6-8 w a potom čo ? pct ? a čo chceš nahadzovať, vajca predpokladám nemáš .... nezmysel, čistý nezmysel, dobrá cesta k tomu aby sa dotýčná hormonálne rozjebala ... súťažné ambície ?? pochybujem .... ak nehce v kuse sypať látky typu tst atď a nie je zmierená s tým, že sa dojebe a nemá súťažné ambície tak nech sa na to prosím jebe a zostane tak maximálne pri oxandrolone a podobné lightky .... absolútne sa púsťať týmto smerom ako žena bez spičkového trénera a vypytovať sa tu na fóre je slušný hazard.
Prometheus
Dátum registrácie: 11.05.2019
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 20 krát

a len pre porovnanie, slečna si najebe 250 mg enanu čo je v prepočte cca 140mg čistého TST týždenne. Chlap dokáže týždenne vyprodukovať 77 mg tst a aj to by si musel byť nejaký genetický zázrak čiže ten slušný dobrý priemer je tých 50 mg. a žena so 140 mg bude chodiaci Ivan zo severu ktorého ožiarila černobyl keď bol loviť mamutov. Tých 20 mg oxanu k tomuto už je zlý vtip, 100mg oxy bude adekvátne. Fakt nie nie nie ....
Prometheus

Ďakujem veľmi pekne za odpovede Prometheus. Takže PCT je vybavené. Ten TST 250mg/W to je moja chyba. Prosto som to odpísal a nerozmýšlal som nad tým. Oxandrolon 20mg to tu predsa tak doporučovali, myslím v tomto vlákne dokonca. Však pre mužov v cykle sa doporučuje 40-80mg/D. Alebo sa mýlim?
VojakMotak

Príspevokod užívateľa Vinnie » 24.11.2019

Bohate jej stačí salbutamol
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 72 krát
Bolo mu ďakované: 486 krát

Ďakujem veľmi pekne za odpovede Prometheus. Takže PCT je vybavené. Ten TST 250mg/W to je moja chyba. Prosto som to odpísal a nerozmýšlal som nad tým. Oxandrolon 20mg to tu predsa tak doporučovali, myslím v tomto vlákne dokonca. Však pre mužov v cykle sa doporučuje 40-80mg/D. Alebo sa mýlim?
Oxan 20mg ako vrchol 6 týždňov max, potom normálne pauza bez pct a znova postupne pyramída pri ďalšom cykle. Vravím, že k tomu tst by to bol zlý vtip ... ten salbutamol ako vraví vinnie bude fajn, prípadne nejaké peptidy by neboli na škodu
Prometheus

Bohate jej stačí salbutamol
To už užívala pri rysovaní. Z toho jej svaly nenarástli :)
VojakMotak

Oxan 20mg ako vrchol 6 týždňov max, potom normálne pauza bez pct a znova postupne pyramída pri ďalšom cykle. Vravím, že k tomu tst by to bol zlý vtip ... ten salbutamol ako vraví vinnie bude fajn, prípadne nejaké peptidy by neboli na škodu
Peptidy poznáme. Užívala GHRP6 + CJC + TB500. Neskôr sme vymenili GHRP6 za Ipamorelin. Je to ale beh na dlhé trate. Do ďaľších súťaží máme iba 5 mesiacov, takže preto skúšame alternatívu v AAS a krátkom cykle.
VojakMotak

Peptidy poznáme. Užívala GHRP6 + CJC + TB500. Neskôr sme vymenili GHRP6 za Ipamorelin. Je to ale beh na dlhé trate. Do ďaľších súťaží máme iba 5 mesiacov, takže preto skúšame alternatívu v AAS a krátkom cykle.

Oxan do 20mg + správne nakombinovať peptidy upraviť žrádlo na to prípadne pridať ešte ibuta a salbu a za tých 5 mesiacov dokáže spraviť veľa muziky ako žena. Záleží na financiách, na peptidy tu máme iných odborníkov. Ak sú financie na GH tiež by nebol problém.
Prometheus

Príspevokod užívateľa rapsic » 24.11.2019

Miesto peptidov rh ked uz 2iu

Inak oxan 20 je tiez dost uplne staci 5-10-.-. pyramida

Nic v zlom ale tu baby dokurvis ked budete tlacit na jeden termin vsetko

Casom sa moze pridat male davky primo/bolde

Alebo ak z nej chces urobit babu co bude mat clit ako mensi penis tak kludne aj tych 250tst popripade tren pred sutazou
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 239 krát
Bolo mu ďakované: 576 krát

Chalani, ďakujem veľmi pekne. Skúsime ten oxan + salba + GH.
VojakMotak

Príspevokod užívateľa rapsic » 24.11.2019

Ale oxan a gh nie viac ako som pisal
U zien sa berie 10x menej ako u muzov
Teda aj 10mg bude pre nu asi ako 100mg pre teba
(Teda pokial chce este ostat zenou)

Ps, akonahle budu virilizacne znaky tak ukoncit cyklus
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 239 krát
Bolo mu ďakované: 576 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 46 neregistrovaných