Cykly vhodné pre ženy

Vstup od 18 rokov

Cykly vhodné pre ženy

Príspevokod užívateľa Kloficz » 16.08.2017

Přítelkyně se chce posunout na novej level a rozhodla se sypat. Látky který bych jí naordinoval by byl Sibutramin(už sním má zkušenosti),T3 a k tomu menší dávky Stanu.. Moje otázka zní.. Na kolik mg stanu se může denně dostat? Váží okolo 65kg.. A také jestli bude mít nějaká z vybraných látek vliv na antikoncepci kterou užívá konkrétně ta T3 jestli neurychlí metabolismus ty antiny a nedostane se z těla dřív. Díky moc
Kloficz
Dátum registrácie: 07.08.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Re: Cykl pro ženu

Príspevokod užívateľa Chaskar » 17.08.2017

ak to bude prvy cyklus tak stanozol je naozaj dobra volba,o boze moj...
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Užívateľov profilový obrázok
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa Kloficz » 17.08.2017

Ok.Co bys jinýho doporučil chasky?turin?oxan?
Kloficz

urcite oxan v medziach do 20mg.zacal s 5mg a postupne dvihal.kazda zena ma inu citlivost na mieru virilizacie atd.cize lepsie zacat od nuly v podstate ale nad 20mg by som nesiel.to musi postacovat uplne kazdej.moja sla vo vrchole 15mg a spokojnost maximalna.ako ty ked porovnas cvicenie ked si natty a ked na AS.treba brat do uvahy fakt ze napr.tvoj 2mesacny cyklus by zena mala na roky cize asi tak.samozrejme max dlzka cyklu je 6weeks,4weeks pauza a moze ist od znova.vyhodou je ze nieje potrebne zvysovat davky ako je to u muzov,androgeny budu slapat vzdy u zeny rovnako!!
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar

Príspevokod užívateľa Kloficz » 17.08.2017

A pct ženy dělat vůbec nemusí že?.. A na tu míru virilizacie něco pravdy bude když znám holku co jela půl roku klasiku tst 250mg E5D a nepoznal bys na ní žádnou změnu že by se začala měnit v mužatku.Btw tvoje žena brala do toho i antinu?
Kloficz

ne to nikdy neuzivala.
Chaskar

Príspevokod užívateľa Vlad » 05.09.2017

S aas nejlepší oxan co se týče vedlejších účinků a sarms byla ta moje spokojená nejvíc kombinace yk-11+testolon,takovou formu nikdy neměla a vedlejšaky se daly udržet na uzdě. Teď jede stenabolik s kreatinem a taky spokojenost
Vlad
Dátum registrácie: 02.04.2017
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 05.09.2017

nebal si sa jej dat silny dht derivat yk-11?
Chaskar

Nebál je to "sarms" to co to doopravdy je jsem se dozvěděl až tady,bylo mi divný že síla šla nahoru hned druhy den a zvětšili se jí prsa
Vlad

Nebál je to "sarms" to co to doopravdy je jsem se dozvěděl až tady,bylo mi divný že síla šla nahoru hned druhy den a zvětšili se jí prsa
cize ziadne virilizacne znamky,vsetko v poriadku?mohol by si to rozpisat trosku-dlzka uzivania,davky,progres
Chaskar

Začla testolonem 5 mg 1x denně cvičení super ale slabá regenerace a po dvou týdnech přidala yk-11 4mg si rozdělila na 4 x za den a to brala co 4 hodiny po měsíci zkousela 8 mg ale to už se stupňovali vedlejší účinky tak zase snížila na 4mg za den. Délka cyklu 7 týdnu někdy ke konci se jí začli dělat obcas uhry ale hned bílý a druhý den zmizli a zvětšil se jí trochu klitoris ale po vysazení se zase zmenšil. Pct salbu ursosan
Vlad

no ja by som sa bal dat yk zene,moja max gh a oxan nic viac a pekne to leze
Chaskar

Príspevokod užívateľa Vlad » 06.09.2017

No jo,když to prezentovali jako sarms a ve skutečnosti to má asi daleko od sarms,tak to zkusila,jinak bych se taky bál asi. Jinak měla už i primobolan,oxan,turinabol a i nandrolon v terapeutickych dávkách protože má problémi s kloubami s klíšťové encefalitidy. Kromě oxanu musela nasadit vždycky roacutan po kůře ale stačilo vždycky tak na dva týdny. Teď bere stenabolik a vyhovuje jí asi nejvíc klouby neboli má víc energie a žádný viditelný vedlejší účinky a síla a postava se taky pomalu rýsuje
Vlad

Re: RADA - sem smerujte príspevky ktoré neviete kam zaradiť !

Príspevokod užívateľa B-Mine » 11.02.2019

Ahojte! Mám 38, 162cm a momentálne 58kg. Cvičím 6 rokov a mám za sebou 3 kúry - Bonavar+T6. Posledná kúra žiaľ nedopadla podľa mojich predstáv (10 týždňov, pyramída, strop 30mg/d) , tak som sa rozhodla dať si ročnú pauzu. Vedel by mi niekto poradiť, čo by som si mala nasadiť pred letom? Chcela by som trocha kvalitnej hmoty bez zaliatia. Mám ostať pri oxane, alebo Proviron+Salba? Na fórach sa o ženách moc nepíše. Za odpovede vám vopred ďakujem.
B-Mine
Dátum registrácie: 11.02.2019

Re: Cykly vhodné pre ženy

Príspevokod užívateľa ChrisBeast » 12.02.2019

Záleží od toho aké veľké vedlajšie účinky z toho chceš cítiť. Klitoris ako uhorka nie je cesta. Proviron do 50 mg, ale zo začiatku opatrne 25mg. Salbutamol až po 6w kúre z provironom. Prípadne ešte Ibutamoren a následne by sa mohla riešiť iná kúra, ale kým nie sú odskúšané zakládné látky tak nie. Pri provirone dlhšie vysádzať aby tam nebol skok v libide.
ChrisBeast
Dátum registrácie: 04.05.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: 028!, BeJimmieDug, fiNN, wtfko1994 a 7 neregistrovaných