Vaše negatívne skúsenosti so značkami AS

Vstup od 18 rokov

S ktorou značkou ste mali najhoršie skúsenosti?

Pharmacom
2
1%
ARL
6
4%
Alpha Pharma
13
8%
Balkan Pharma
4
3%
Genesis
49
32%
British Dragon
23
15%
Shree Venkatesh
3
2%
Norma
2
1%
Galenika
2
1%
Thajské značky
19
12%
Iné lekárenské produkty
1
1%
Iné undergroundové značky
29
19%

Celkom hlasov: 153

Re: Vaše negatívne skúsenosti so značkami AS

Príspevokod užívateľa mirutko » 10.06.2018

Alpha je dlhé roky na scéne. Ako pri všetkých solídnych značkách aj tu sa jeden čas skloňoval pojem fake, niekto "ževraj" natrafil na nejaké poľské napodobeniny, ale nič nebolo aj tak oficiálne potvrdené, takže AP by som sa určite nebál. Vždy sa nájde niekto, kto nejakým spôsobom spochybní značku, tak, ako sa to práve deje aj u Mag.
SQUATS SAVE LIVES !
Užívateľov profilový obrázok
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 100 krát
Bolo mu ďakované: 409 krát

Príspevokod užívateľa silný » 10.06.2018

aj pri Swisse sa jeden pokúšal :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 99 krát
Bolo mu ďakované: 599 krát

Príspevokod užívateľa Laier1981 » 22.06.2018

Dneska mi borec z ameriky na jedné sociální síti nabídl své produkty od British Dragons... cenovky u orálů normální, ale oleje za 30e po 50ampulích !!! To je slušná cená za olej na fritovačku...:-)
We can live in a world that we design...
Laier1981
Dátum registrácie: 30.04.2018
Poďakoval: 28 krát
Bolo mu ďakované: 35 krát

Príspevokod užívateľa Dereks » 26.06.2018

Alpha je dlhé roky na scéne. Ako pri všetkých solídnych značkách aj tu sa jeden čas skloňoval pojem fake, niekto "ževraj" natrafil na nejaké poľské napodobeniny, ale nič nebolo aj tak oficiálne potvrdené, takže AP by som sa určite nebál. Vždy sa nájde niekto, kto nejakým spôsobom spochybní značku, tak, ako sa to práve deje aj u Mag.
Bohvie ako to je.. napr. u tst idem teraz mags prešiel som zo swissu a rozdiel necítim. teda cítim lebo so ho zvýšil :D
a predtým ako som prechadal na swiss som siel len most dlhšie a tiež som prechádzal z genezy na mag. novu várku a zrazu po 2 týždňoch libido dole, nechuť cvičiť, nálada v riti, únava... a ešte pred genezou som ho ťahal dlho a žiaden problém..
Dereks
Dátum registrácie: 21.09.2016
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 26.06.2018

A nebude to estrom???
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 81 krát
Bolo mu ďakované: 86 krát

Príspevokod užívateľa Dereks » 26.06.2018

nie exe som davkoval rovnako skor by som povedal že estri bolo niekedy až nižšie... davky tst boli rovnaké :)
Dereks

Príspevokod užívateľa efraim » 26.06.2018

Však tie priznaky sedia aj na nizke estro...

Odoslané z K4000_PRO pomocou Tapatalku

efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 81 krát
Bolo mu ďakované: 86 krát

Príspevokod užívateľa Dereks » 27.06.2018

ano ale išiel som presne také isté davky exe a estro bolo nižšie ale nie moc... všetko paráda(geneza) nasadil som mags a zrazu čo som písal, dokonca, strava, trening, všetko rovnaké to som mal. len jednu vial potom som prešiel swiss a zrazu boom ale prve varky a tie boli dosť naddimenzovane :) ten som tahal dlhšie a nove varky.. a prešiel som na mgs a v necitim rozdiel...no cítim ho viac ale dvihol som dávkovanie :)
Dereks

Príspevokod užívateľa Sed1vak » 16.08.2018

Dovolím si přidat mou zkušenost s mgs,poslední kúra nandro,susta.stan.vse mgs v pct clomit,tamox,taky mgs.Kura super progres,to co jsem měl cítit jsem cítil,vc.vedlejsaku.Ted mě čeká cyp,tren,bold opět vše mgs,ověřovací kódy souhlasí,nemám nejmenší důvod si dělat hlavu z nějakých fejku...jestli je účinek látek slabší než od jiných výrobců,to nemohu posoudit,takže asi tak :) a to jedu kinder porce ve 38letech 93kg a slapetka super
Sed1vak
Dátum registrácie: 30.07.2018

Príspevokod užívateľa Laier1981 » 17.08.2018

Já bohužel musim Mgs trošku pomluvit.. blast sem začínal na ARL viálce, druhou, třetí a čtvrtou jsme na mgs...stejný rok a šarže,,, a při téhle poslední sem začal pocitově, výkonově a regenerací neskutečně padat... už sem to trošku zle cítil v druhé půlce viálky...zrovna v pauze od orálů, jen na provironu..trošku líp to jede na 100Mg provironu..ale to je jen chvilkový skok ( v minulých pauzách s provi sem se citíl super)..teď se mě už poslední dva týdny nedrží ani moje oblíbený noční pocení , a sem dost nevyspalý...což mě asi opravdu indikuje že jsem trošku na dně...včera sem viálku dojel (poslední tři dávky sem zvýšil z 250 na 400...abych to dorazil a najedu na Swiss...tak sem zvědav....
edit: každopádně sem teď s poslední střelou najel decu achci najet od příštího týdne Mdrostu... tak tam uvidím jak mě to "skope" na nízkým tst...
Laier1981

Príspevokod užívateľa meow321 » 17.08.2018

Umna zas naopak. Zo swiss na mgs tst sa citim ovela lepsie a aj vaha dokonca poskocila.
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 118 krát

Príspevokod užívateľa Laier1981 » 20.08.2018

Asi to chce při delších blastech prostřídat značku...aby poskočilo i placebo, který znova nakopne procesy v těle:-D
Laier1981

Príspevokod užívateľa Peter555 » 20.08.2018

Bohvie ako to je.. napr. u tst idem teraz mags prešiel som zo swissu a rozdiel necítim. teda cítim lebo so ho zvýšil :D
a predtým ako som prechadal na swiss som siel len most dlhšie a tiež som prechádzal z genezy na mag. novu várku a zrazu po 2 týždňoch libido dole, nechuť cvičiť, nálada v riti, únava... a ešte pred genezou som ho ťahal dlho a žiaden problém..
Sa ti aj tak divím ze si toľké peniaze vyjebal za tren a nic a zasa si sa dal na tie značky :D to nemáš co zohnať ja davam most ale dostal sa mi tren 300ka nechceš? :D vzivote by som uz do tej značky nešiel a ty si este viac prerobil natom ako ja a zasa ides :D mama help him
Peter555
Dátum registrácie: 09.01.2018
Poďakoval: 200 krát
Bolo mu ďakované: 82 krát

Príspevokod užívateľa Dereks » 20.08.2018

Igor to bolo ešte predtým a islo len o 1 vial testu(mag) o ktorej som písal ze neslapala potom som siel swiss dlho... že teraz som šiel znova mag po swisse a pohoda.. a tiež si dovolím povedať že je rozdiel vo varkach swissu. A inak ano ten problém si mal aj ty(šak kľudne môžeš porovnať to čo ideš teraz a to co si šiel) a ani ja už v živote by som nešiel do tejto latky od tejto značky(ale fest to nasere) , a ešte teraz som odpodal poranych 9ml tren ace(dmx) 0.5ml ed a v diete a je to normálne vidno oproti tomu keď som čisto na tst :) jasnéže z ďaleka nie ako na 500 trenu a viac weekly :)
Dereks

Príspevokod užívateľa Milous » 11.09.2018

Hoši mam decu swiss od sponzora prvni strela byla 23.7. Takze je to pres 6 týdnů a zda se mi ze ji necitim. Davka 350mg/w pri 88 kilech. Mam pridat? Premyslim ze vezmu decu od dmx protoze z tech ampul se blbe taha 0,7ml :-D
Co ti nedá genetika, to si musíš vydřít sám.
Milous
Dátum registrácie: 01.04.2017
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných