PCT - POST CYCLE THERAPY

Vstup od 18 rokov

Re: PCT - POST CYCLE THERAPY

Príspevokod užívateľa rapsic » 06.09.2019

Myslim to tak ako som pisal
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 222 krát
Bolo mu ďakované: 516 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 06.09.2019

Niekomu stačí, inému nemusí... Ja by som pridal nejaký IA, no ak sa nedá, tak 10-20 mg Tamoxu v pohode... Tribulus nechaj po PCT, keď už nebudeš mať žiadnu chémiu k dispozícii.
Jen taková technická, je fakt potřeba v PCT anastrazol, když jsem ho dával preventivně 0,5 tablety s každou střelou v kůře? Znamená to že bych měl mít estrogeny na uzdě tak naco dávat inhibitor když mi nemá v PCT z čeho růst estrogen?

To je jen taková technická, pokud to má nějaký smysl rád se ho dozvím a anastrazol nasadím ještě i v PCT.

Už len preto, že si napísal že mal by som mať estro na uzde.. Nie si si istý, nebol si na testoch na konci cyklu, len sa domnievaš. A pol tbl. s každou strelou to je čo, 0,5 mg E3-4-D ? Ak áno, tak to je naozaj bieda. Zvýšený estrogén počas PCT znamená zhoršená obnova vl. tvorby Tst. Ale ako som napísal, hoď tam aspoň trochu Tamoxu, ak nemáš Anastrozol.
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 425 krát

Príspevokod užívateľa petrs » 07.09.2019

no a nech si chlapec vyberie

este pocas cyklu hcg 250 iu E2D
tamoxifen vylucit uplne

klomifen 50/50/25/?
exemestan 25/12,5/12,5 - E2D/E4D/E4D
proviron 50/50/50/50/50/...

zinok 75mg
vit D 2500iu
daa 3g

Dik moc Piterko, pojedu tohle.

Hele ohledne anastrazolu, davam ted pulku e2d, jak to je s anastrazolem kdyz vysadim, jak dam posledni testak a dojedu posledni hcg, tak uz pak nedavam anasrazol a zacnu pct za tri tydny, kdyz sem jel ten sustak, takze nedavam zadny AI, a pak zacnu normalne tenhle protocol? nebo mam treba jeste tyden po tom co vysadim TST davaj aji nejake AI - nebo aspon proviron at to trosku nastartuju? nebo neni treba kdyz bude HCG xD
petrs
Dátum registrácie: 16.07.2018
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa lofie » 09.09.2019

Nazdar jak berete tu salbu pocas pct? idealne davkovanie atd...resp.Hodi sa do kazdeho pct?alebo je lepsi ostarine na udrzanie? v mojom pripade po kure tren enanthate a tst enanthate+stan...nakolko osobne nemam vobec zo salbou skusenost dik za odpoved
lofie
Dátum registrácie: 27.09.2017

Príspevokod užívateľa silný » 09.09.2019

Salbu možeš brať hocikedy, do pct sa hodi idealne... dávkovanie od 8mg nahor, u mňa bol strop 32mg
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa louielou » 12.09.2019

čaute. Mám otázku budem nútený vysadiť nakoľko prišla neplánovaná operácia v decembri a nebudem schopný cvičiť poriadne cca 4 mesiace...bol som on rok a momentálne doťahujem tst e 400mg a tren e 250mg relatívne light kúra..moja otázka je čo by ste doporučili ako zostaviť pct po ruke mam clomid,nolvu a hcg vďaka.
louielou
Dátum registrácie: 10.01.2013

Príspevokod užívateľa piterko » 13.09.2019

čaute. Mám otázku budem nútený vysadiť nakoľko prišla neplánovaná operácia v decembri a nebudem schopný cvičiť poriadne cca 4 mesiace...bol som on rok a momentálne doťahujem tst e 400mg a tren e 250mg relatívne light kúra..moja otázka je čo by ste doporučili ako zostaviť pct po ruke mam clomid,nolvu a hcg vďaka.
tren prec
tst do 200/w
ia podla potreby

do pct pred operaciou by som sa nehrnul, ten tst je nad ramec maximalnej vlastnej tvorby, ale stale je ho malo aby sa prejavil negativne.cize cerpas benefity ako zvysena regeneracia, co by si mohol ocenit po operacii. tlak a ine fyziologicke funkcie budu po stvrtroku urcite v norme. este ber v uvahu fakt ze nemusi ta pct vyjst a splnit co ocakavas, co potom?
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 504 krát
Bolo mu ďakované: 387 krát

Príspevokod užívateľa louielou » 13.09.2019

tiez ma napadlo tahat len ten tst no neviem sa rozhodnut po pravde...a za predpokladu ze sa rozhodnem pre pct vedel by si mi prosim ta poradik ? vdaka
louielou
Dátum registrácie: 10.01.2013

Príspevokod užívateľa silný » 13.09.2019

A co tam chces ako radit? Hcg pred PCT a PCT tu mas rozpisane na milu jarnilu, je to furt dokola to iste... Staci klasicka PCT ziadne HMG ani nic ine tam davat nemusis... Ako bonus tam mozes dat salbu, peptidy, ibu, daky sarms...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: BohemianSlav a 19 neregistrovaných