PCT - POST CYCLE THERAPY

Vstup od 18 rokov

Re: PCT - POST CYCLE THERAPY

Príspevokod užívateľa mirutko » 20.08.2019

Alpha Medical (Šancová 110 - pri tržnici na Trnavskom mýte) budova Železničnej nemocnice. Pozri cenník
SQUATS SAVE LIVES !
Užívateľov profilový obrázok
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa garonko » 20.08.2019

dik mirutko
garonko
Dátum registrácie: 10.11.2018
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa M4t3S » 20.08.2019

Prave idem odtial, uplne perfektne to tu mate, necaka sa, neni to predrazene ako u nas, akurat ta cesta na lacno z trnavy bola celkom blba 😀
M4t3S
Dátum registrácie: 14.02.2016
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 14 krát

Príspevokod užívateľa godzila » 20.08.2019

Co si si dal testovat a kolko si platil?
godzila
Dátum registrácie: 29.07.2019
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 20.08.2019

rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 517 krát

Príspevokod užívateľa M4t3S » 20.08.2019

presne, podla cenniku si mozes pozriet co len chces, mna to vyslo okolo 32e, vysledky mi uz prisli na mail ale este mi neprisla sms, neviete kedy to zvycajne posielaju?
M4t3S
Dátum registrácie: 14.02.2016
Bolo mu ďakované: 14 krát

Príspevokod užívateľa kozlik » 20.08.2019

Zdravím, máte někdo zkušenosti ke klasické PCT přidat i peptidy? jsem 2 roky ON, poslední 4 měsíce cruise, myslel jsem že dám v září další blast ale na podzim jedu na 3 měsíce pryč a budu víceméně na cestách takže cvičení bude spíš sporadicky, takže jsem se rozhodl že chtě nechtě budu muset dát PCT s tím že na jaře bych se eventuelně pustil do další "kůry" (ale možná taky ne, to bude záležet jak se budu cítit když budu off, ale nejspíš jako kupa hoven). Peptidy jsem bral na jaře ale v kůře. Mám k nim celkem lehký přístup a za dobré peníze, za měsíc chci začít PCT tak mě zajímá, zda se vyplatí je třeba teď nasadit a potáhnout přes PCT až do toho podzimu. Zda to bude mít vůbec nějaký vliv. Díky.
kozlik
Dátum registrácie: 24.01.2017

Príspevokod užívateľa mirutko » 20.08.2019

presne, podla cenniku si mozes pozriet co len chces, mna to vyslo okolo 32e, vysledky mi uz prisli na mail ale este mi neprisla sms, neviete kedy to zvycajne posielaju?

Heslo ti pošlú neskôr, ale pošlú... Kamošovi poslali zlé, tak tam volal a poslali nanovo, čiže kľudne volaj keby boli nejaké problémy...
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 20.08.2019

Zdravím, máte někdo zkušenosti ke klasické PCT přidat i peptidy? jsem 2 roky ON, poslední 4 měsíce cruise, myslel jsem že dám v září další blast ale na podzim jedu na 3 měsíce pryč a budu víceméně na cestách takže cvičení bude spíš sporadicky, takže jsem se rozhodl že chtě nechtě budu muset dát PCT s tím že na jaře bych se eventuelně pustil do další "kůry" (ale možná taky ne, to bude záležet jak se budu cítit když budu off, ale nejspíš jako kupa hoven). Peptidy jsem bral na jaře ale v kůře. Mám k nim celkem lehký přístup a za dobré peníze, za měsíc chci začít PCT tak mě zajímá, zda se vyplatí je třeba teď nasadit a potáhnout přes PCT až do toho podzimu. Zda to bude mít vůbec nějaký vliv. Díky.
Vyplati se ti je potahnout az do dalsiho blastu.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 232 krát

Vyplati se ti je potahnout az do dalsiho blastu.
Že bych si sebou vozil balení inzulinek pár vialek peptidu a příruční ledničku jo.. Můžu protáhnout max do konce listopadu. spíš se mi jedná o to, zda to bude mít vliv na to že neztratím tolik svalové hmoty jako bez nich a něco to podrží. . Přeci jen 2 roky v kuře, 13 kilo nahoře, abych do vánoc nebyl tam kde před 2 lety.
kozlik

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 20.08.2019

Vliv to mít bude. Svalová hmota se neztrácí zas tak rychle, vyčůráš akorát pár kg vody.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 232 krát

Príspevokod užívateľa godzila » 20.08.2019

Mam laicky dotaz,preco miesto pct nepokracuje dalej v blaste,udrziavat to cisto na tst,nebude to mat lepsi efekt ako pct?
godzila
Dátum registrácie: 29.07.2019
Poďakoval: 5 krát

Vliv to mít bude. Svalová hmota se neztrácí zas tak rychle, vyčůráš akorát pár kg vody.
To vycuram po kazdy akci tsk či onak :D... Jo tak do půlky listopadu pojedu na peptidech a od dubna nejspíš další kůra. Aspoň si skočím na testy a zjistím jak na tom po 2 letech ON budu.
kozlik

Príspevokod užívateľa petrs » 02.09.2019

Cau chlapi, poradil by mi nekdo prosim s PCT. Budu koncit prvni kuru. Jedu ted dva mesice, chtel bych to dotahat na tri mesice. Prvni dva tydny jsem tam mel Dbol 30mg na kick ale pak jsem to vysadil, jel jsem na dovolenou tak by to bylo zbytecne kdyz jsem do toho nedaval vse....

Vyplati se dat HCG? ze bych dal na posledni tyden nez vysadim, je to prvni sypka tak nevim jak tezko se mi muj TST bude vracet, a jeste nevim kolik a jak casto, poradil by prosim nekdo prosim?

a pak PCT:

3 tydny po posledni aplikaci zacinam PCT

akroat si nejsem presne jisty kolik bych toho toho mel davit po takove kure, jestli tam nemam moc velke davky,

4 tydny pct.

1W: 100mg clomid/ 20mg Nolvadex / 25mg Exemestan

2W: 75mg clomid / 20mg Nolvadex / 12 mg Exemestan

3W: 50mg clomid / 10 mg Nolvadex / 12 mg Exemestan e2d

4W: 25mg clomid / 5mg Nolvadex / 12mg exemestan e4d

Tento protocol jsem nasel tady, jeste bych chtel prihodit ten proviron a zinek, akorat si moc nejsem jistej kolik

Mohl by nekdo poradit prosim, klidne do DM.

Dik moc chlapi
petrs
Dátum registrácie: 16.07.2018
Poďakoval: 8 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 02.09.2019

Hcg urcite daj
Tamox,exe polovicne davky
Provi 50denne
Zinok 40
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 517 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: ananolicfre4k, gabi921, Markus07, mirutko, wtfko1994 a 18 neregistrovaných