PCT - POST CYCLE THERAPY

Vstup od 18 rokov

Re: PCT - POST CYCLE THERAPY

Príspevokod užívateľa 028! » 05.06.2019

Od poslední střely HCG za 10 dní začátek PCT. Jinak nejlepší máš si v tom období zajít na krevní testy a zjistit si jak na tom jsi a až pak podle toho volit dávky exe/anas atd.
Užívateľov profilový obrázok
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 204 krát
Bolo mu ďakované: 46 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 05.06.2019

Od poslední střely HCG za 10 dní začátek PCT. Jinak nejlepší máš si v tom období zajít na krevní testy a zjistit si jak na tom jsi a až pak podle toho volit dávky exe/anas atd.
Nerýpem, pýtam sa.

Prečo práve v tomto období v čase keď končí cyklus má isť na krvné testy aby zistil čo? Lebo uvádzaš, že na základe toho si určí dávky E/A. Môj názor je taký, že toho veľa v tomto čase nezistí a preto v tom nevidím žiadny význam. Narážal si na hladinu estrogénov? Aby si ju zmeral a následne na to prispôsobil dávky A/E v PCT? Lebo ak počas cyklu užíval inhibítor aromatázy, nevidím dôvod to sledovať, počas HCG predsa len môže stúpnuť hladina E2, ale to ešte neznamená, že ju treba hneď zbíjať dole. Možno by som maličký zmysel videl, naozaj urobiť krvné testy deň pred PCT, ale aj tak, neviem ako by to zmenilo môj názor na plánovanú PCT, budú vyššie estrogény, tak nasadím vyššie dávky E/A? V PCT? To by som asi nerobil, ale možno mi unikajú nejaké info, preto fakt pýtam sa a rozmýšľam nahlas.
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 41 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 05.06.2019

Davnejsie tu jeden clen dosiel s tymto napadom a odvtedy to tu obcas niekto vytihane , tiez v tom nevidim ziadny vyznam
Teda ani to nema mat aky , co zmenis nasledne v pct? Das o 3 dni menej clomidu?
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 554 krát

Presne na to narážam, že nevidím v tom akosi význam a preto sa pýtam radšej, keďže možno niečo neviem čo by som mal vedieť
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa 028! » 05.06.2019

V pohodě :)

Měl jsem na mysli především hodnoty estrogenu, podle kterých navolí "vhodnou" dávku IA. Samozřejmě souhlasím, pokud užíval IA počas cyclu, tak se počítá s tím, že by "měl mít" hodnoty v normě a tudíž volil nějaké nižší dávkování IA, aby si e2 nezabil na úplnou nulu. Při mém prvním cyclu s PCT jsem IA nedával počas celého cyclu a sahal po nich až v době, kdy jsem cítil vedlejší negativní účinky (byla to chyba, vím), takže jsem neměl představu, jak na tom s e2 jsem. Proto pro mě bylo lepší (přišlo mi to taky rozumnější) si v té době na ty krevní testy zajít a zjistit si přesnou hodnotu - podle toho určit dávkování. A samozřejmě u HCG e2 vyjede, proto jsem na krevní testy šel v době co nejblíže začátku PCT a co nejdál od poslední střely HCG, aby v těle už ty hodnoty nebyly tolik zkreslené.

Takto jsem to alespoň viděl jako dobrý přístup, pokud je něco z toho zbytečné a nemá žádný význam, rád se přiučím.
028!

Príspevokod užívateľa piterko » 05.06.2019

jebe? co riesis
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 545 krát
Bolo mu ďakované: 430 krát

V pohodě :)

Měl jsem na mysli především hodnoty estrogenu, podle kterých navolí "vhodnou" dávku IA. Samozřejmě souhlasím, pokud užíval IA počas cyclu, tak se počítá s tím, že by "měl mít" hodnoty v normě a tudíž volil nějaké nižší dávkování IA, aby si e2 nezabil na úplnou nulu. Při mém prvním cyclu s PCT jsem IA nedával počas celého cyclu a sahal po nich až v době, kdy jsem cítil vedlejší negativní účinky (byla to chyba, vím), takže jsem neměl představu, jak na tom s e2 jsem. Proto pro mě bylo lepší (přišlo mi to taky rozumnější) si v té době na ty krevní testy zajít a zjistit si přesnou hodnotu - podle toho určit dávkování. A samozřejmě u HCG e2 vyjede, proto jsem na krevní testy šel v době co nejblíže začátku PCT a co nejdál od poslední střely HCG, aby v těle už ty hodnoty nebyly tolik zkreslené.

Takto jsem to alespoň viděl jako dobrý přístup, pokud je něco z toho zbytečné a nemá žádný význam, rád se přiučím.
Tú zvýšenú hladinu estrogénov z HCG by som neriešil, a akosi ani neverím, že bude extra vysoká. Predpokladám, že ak sa užívajú dávky 250-500 iu raz za 3 dni vo väčšine prípadov, tak ozaj E2 nemôže nejako extra stúpať, zase ale je to môj názor, do ktorého vkladám subjektivitu z mojej strany, ale nikdy som po takto nízkych dávkach HCG nevnímal prejavy zvýšenej hladiny E2, tie pocitové. Lebo ak buchnem len 250 mg TST, na druhý deň cítim vždy, že bradavky sú citlivé, aj napriek tomu, že idem IA počas cyklu, u mňa zhruba 1-2 dni po aplikácii to takto cítim, na tretí deň to už je ok, prisudzujem to práve zvýšenej hladine E2. Pretože ak IA nedávam, mam citlivé bradavky stále. A po hcg naozaj nikdy som tento pocit nemal či už som IA dával alebo nie.
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa 028! » 06.06.2019

Ty dávky HCG jsou opravdu malé, taky teď dávám 250iu e3d a musím uznat, že úplně v pohodě a to jsem z toho měl obavy. Pokud by ale zvolil dávkování např. 500-800-1000-1200-15000 (celé balení za kratší čas), tak tam už by to e2 mohlo vyjet víc. A nezkoušel jsi ten tst rozdělit ještě do menších dávek do víc dnů v týdnu? Jestli bys zabránil úplně citlivosti z něj?
028!

Príspevokod užívateľa Luegner » 06.06.2019

O tom jsme tu už diskutovali a zakončili u otázky zda HCG přímo vyvolává zvýšení hladiny estrogenů a nebo zda toho dosáhne přes TST jehož produkci vyvolá?
Často tu někdo opakuje ustálené téže bez znalosti důvodů...
HCG ať už ho jedu 50, 100 či 200 iu na den má minimální vliv na hladinu estrogenů.
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 70 krát
Bolo mu ďakované: 19 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 06.06.2019

Ty dávky HCG jsou opravdu malé, taky teď dávám 250iu e3d a musím uznat, že úplně v pohodě a to jsem z toho měl obavy. Pokud by ale zvolil dávkování např. 500-800-1000-1200-15000 (celé balení za kratší čas), tak tam už by to e2 mohlo vyjet víc. A nezkoušel jsi ten tst rozdělit ještě do menších dávek do víc dnů v týdnu? Jestli bys zabránil úplně citlivosti z něj?
Niekedy som skúšal, a bolo to presne ako pišeš, v pohode, ale teraz idem smiešne dávky, 250 mg TST v jednorázovej dávke, a už sa mi nechce aj toto rozkladať na 125 mg nejaké každé 2 alebo 3 dni, už som lenivý, som ochotný tak raz za 5 dní si dať inj :D už som starý na to.
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

O tom jsme tu už diskutovali a zakončili u otázky zda HCG přímo vyvolává zvýšení hladiny estrogenů a nebo zda toho dosáhne přes TST jehož produkci vyvolá?
Často tu někdo opakuje ustálené téže bez znalosti důvodů...
HCG ať už ho jedu 50, 100 či 200 iu na den má minimální vliv na hladinu estrogenů.
Podľa štúdií, ak sa pozrieš na ne, tak prvé 2-3 dni stúpa hlavne hladina estrogénov a TST pomenej a potom až na 3-4 deň začína prudko stúpať TST a hladina estro už klesá, takže by som povedal, že tak akosi na 2 x tie estrogény polezú hore, v tej prvej fáze a potom možno pri premene TST na E
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa Luegner » 06.06.2019

Osobně jsem takové studie neviděl, ale testoval jsem třetí den po aplikaci hcg a estrogen v normě a tst na spodní hranici normy...
Luegner
Kontaktovať užívateľa:

Áno za povšimnutie stojí aj to, že u mladších mužov hcg má trosku iný efekt ako u starších. Veď kuk Google, u mladších nie je badať tak silný nárast E ani Tst, ale zase robiť hodnotenie na základe jednej dávky je tiež nie moc dobre riešenie, šiel si niekoľko dávok za sebou? Alebo len jednu a hneď test ? Mal si lekáreň alebo ug ? Tam môže byt toľko dôvodov, ktoré skreslia výsledok
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa 028! » 07.06.2019

Niekedy som skúšal, a bolo to presne ako pišeš, v pohode, ale teraz idem smiešne dávky, 250 mg TST v jednorázovej dávke, a už sa mi nechce aj toto rozkladať na 125 mg nejaké každé 2 alebo 3 dni, už som lenivý, som ochotný tak raz za 5 dní si dať inj :D už som starý na to.
Taky jsem napřed rozdělovat i těch 250mg/w tst (co teď jedu v mostě) na víc dávek, ale pak jsem přešel na "klasické" 2 dávky týdně. Aspoň si trochu to tělo odpočine od denodenního píchání a taky mám chvíli menší spotřebu stříkaček a jehel :grin:
028!

Príspevokod užívateľa Luegner » 07.06.2019

Áno za povšimnutie stojí aj to, že u mladších mužov hcg má trosku iný efekt ako u starších. Veď kuk Google, u mladších nie je badať tak silný nárast E ani Tst, ale zase robiť hodnotenie na základe jednej dávky je tiež nie moc dobre riešenie, šiel si niekoľko dávok za sebou? Alebo len jednu a hneď test ? Mal si lekáreň alebo ug ? Tam môže byt toľko dôvodov, ktoré skreslia výsledok
Samozřejmě že to bylo více dávek za sebou, není myšleno jedna dávka, ale ta poslední...
Obdobně takový test jsem nedělal jen jeden...
Luegner
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: 028!, dyw, mirutko, piterko, Richie1 a 12 neregistrovaných