PCT - POST CYCLE THERAPY

Vstup od 18 rokov

Re: PCT - POST CYCLE THERAPY

Príspevokod užívateľa piterko » 08.11.2019

ja aom amater, ty si noob
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 568 krát
Bolo mu ďakované: 448 krát

Príspevokod užívateľa Nygo974 » 08.11.2019

ja aom amater, ty si noob
Tož to je pravda 😄
Chlapy dřepuji bez pásku
Nygo974
Dátum registrácie: 23.09.2018
Poďakoval: 45 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 08.11.2019

:D sorry nyga.. urcite chod do toho ibuta, ~20mg a ten tamox urcite netahaj uz dalej
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 568 krát
Bolo mu ďakované: 448 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 08.11.2019

.
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 238 krát
Bolo mu ďakované: 570 krát

Príspevokod užívateľa Nygo974 » 12.11.2019

Zdar Borci!! Musím to sem prostě napsat 3. týden Pct a je to Dpc :D začal jsem dávat ten ibuta +proviron(50mg)tak třeba bude změna k lepšímu..První dva týdny paráda cítil jsem se až na menší únavu OK ted už jsem spíš K.O. a libido K.O. Proviron trochu pomůže?? Regenerace a chuť do tréninku 0 ale to je jasné co bych chtěl že.Ale síla tam pořád je což je jediný +.. V jednom vlákne jsem četl že prostě musíš jít cvičit za každou cenu toho se teď držím a budu se držet!! Končím hlášení
Chlapy dřepuji bez pásku
Nygo974

Príspevokod užívateľa Prometheus » 12.11.2019

Zdar Borci!! Musím to sem prostě napsat 3. týden Pct a je to Dpc :D začal jsem dávat ten ibuta +proviron(50mg)tak třeba bude změna k lepšímu..První dva týdny paráda cítil jsem se až na menší únavu OK ted už jsem spíš K.O. a libido K.O. Proviron trochu pomůže?? Regenerace a chuť do tréninku 0 ale to je jasné co bych chtěl že.Ale síla tam pořád je což je jediný +.. V jednom vlákne jsem četl že prostě musíš jít cvičit za každou cenu toho se teď držím a budu se držet!! Končím hlášení
Daj si zmerať hormony, pičovina aby ťa hneď odjebalo v 3 týždni, ... možno si si dokurvil estro
Prometheus
Dátum registrácie: 11.05.2019
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 20 krát

Príspevokod užívateľa Nygo974 » 12.11.2019

Daj si zmerať hormony, pičovina aby ťa hneď odjebalo v 3 týždni, ... možno si si dokurvil estro
Týden před Pct a necelý týden po poslední střele w125mg tst jsem si nechal změřit hormony měl jsem
e2 91 a mírně zvýšené
Tst 32 zvýšené
PRL PROG KORTIZOL v normě tohle mi řekla doktorka do telefonu.. Měl jsem v plánu jít na testy po pct takže asi mám jít dřív?? .. Jdu Clomid 1w. 100mg 2w. 75mg, 3w. 50 atd... Exemestan 1w. 12,5mg/d; 2w. e2d12,5mg. 3w.e2d 12,5mg/d a konec prvních deset dní 10mg tamox..
Chlapy dřepuji bez pásku
Nygo974

Príspevokod užívateľa Darty » 12.11.2019

praveze najhorsi je 2 a 3 tyzden v Pct, je to realne prakticky preukazane, dodam vzorku minimalne 10 chalanov ktory realne potvrdia, ze 2 ale najviac 3ti tyzden v Pct byva kriticky, zbytocne ist na testy, postupne by si sa mal dostat do normalu, aj ked je to na hlavu postavene a netusim preco to tak je tak je to proste realita, paradoxne prvy tyzden v Pct ked mas tst, LH, FSH na uplnych nulach sa clovek citi este dobre a az dalsi tyzden prichadza utlm na libide, neskor unava a celkovy upadok
mozme to tu kludne rozviest podrobnejsie preco to tak je, moze to byt v dosledku hormonalnej nerovnovahy, alebo zatazenie tela liekmi, prilis zrazeny estrogen.... ktovie
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 132 krát
Bolo mu ďakované: 455 krát

Príspevokod užívateľa Prometheus » 12.11.2019

ved tam je... peknú mrdu toho exe a ani tst nedávas, tamox ti zvýši estro trochu ale podľa tohto čo píšeš to bude tým estro
Prometheus
Dátum registrácie: 11.05.2019
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 20 krát

Príspevokod užívateľa Legi74 » 13.11.2019

Taky jsem byl nejvíc K.O. ve 3-4 týdnu PCT (na Clomidu), připadal jsem si jak po chemické kastraci, libido žádný a problémy s ED. Četl jsem, že tohle právě může způsobit Clomid, měl jsem po něm i trochu rozostřené vidění, ale pomohlo si dávku rozložit na několik menších částí, kdy jsem to bral 4x denně. No a ty nepříjemnosti s libidem a ED jsem tenkrát řešil za pomoci PT-141 a Tadalafilu.
Do PCT jsem šel s E2 na spodní referenčce, tuším někde kolem 35-37 pmol. ale ani s Exe už mě potom níž nespadlo, naštěstí. No nebylo to hezké období a tvorbu vlastního TST mě to tenkrát stejně už nenahodilo. Jak léky vyprchaly z těla, byl jsem na 6 nmol. TST.
Legi74
Dátum registrácie: 13.01.2019
Poďakoval: 40 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa Nygo974 » 13.11.2019

Darty díky moc! Taky si myslím že to bude jen přechodné a bude to lepší a lepší....jak píšeš 2 3 týden peklo i když je to nelogické můj názor je že se tělo nějakým způsobem přepíná a asi je to všecho se vším mám o obavu a doufám že to estro nemám úplně vypnuté pak by se asi tst těžko nahodil...Už se těším na 4 - 5týden ..haha.. Legi74 doufám že ja budu mít to štěstí a nahodím je mi 29 a chci dítě :P podle toho odběru před pct jsem ale pozitivne naladěný vím že to není směrodatné ale cekal jsem ty hodnoty o dost horší...Ps:jinak koule mám celkem nalité :-D jen ted občas bolí máte s tím někdo zkušenost?libido a erekce mají velkou spojitost?? Borci moc díky za Vaši zpětnou vazbu
Chlapy dřepuji bez pásku
Nygo974

Príspevokod užívateľa rapsic » 13.11.2019

Vela z toho je aj v hlave , mne chalanisko po 5dnoch po poslednej strele tst pisal ake ma stavy.....

Ja som naposledy vysadil bez nicoho a dalo sa to
Paradoxne libido bolo lepsie ako v kure ,ale to sa mi vzdy dojebe ked idem dlho nor19

Daval som iba volno predajne veci a za seba mozem tvrdit ze som sa citil lepsie ako po klasickej pct
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 238 krát
Bolo mu ďakované: 570 krát

Príspevokod užívateľa Nygo974 » 13.11.2019

Myslím že máš pravdu jak píšeš vela z toho je v hlavě proto je dobrý trénovat i hlavu :-) no uvidíme tento 3. týden bude pro mě asi nekonečný haha :-D můžeš mi napsat jaké volně prodejné věci konkrétně máš na mysli?Teď dávám klasika vitamíny + teď jsem přidal D3 a selen.. Kolik ty D3 můžu tak dávat?Na pak mám macu a tribulus...Díky moc..
Chlapy dřepuji bez pásku
Nygo974

Príspevokod užívateľa dyw » 19.11.2019

caute tahal som kuru 7 mesiacov tst + bolde a oraly som striedal provi zo začiatku potom stanko a naposledy mdrostu.. vyklesal som a 3 týždne som šiel HCG po 500 ui e2d a pred 7 dnami som mal poslednú strelu tst mixu (den predtým poslednú strelu hcg) a PCT mám v pláne ísť takto:

Clomid 100 / 100 / 50 / 50
Tamox 10 / 10 / 5 / 5
Exe 12.5mg ed / 12.5 mg eod / 12.5 mg eod / 12.5 mg e3d
Salbutamol 16-20mg
niečo na pečeň + nejaký zinok a tribulus

Len by som chcel vedieť názor či to môže byť fajn. DIki.
dyw
Dátum registrácie: 17.08.2011
Poďakoval: 16 krát

Príspevokod užívateľa 028! » 19.11.2019

Já do PCT dával (a znovu bych asi dal) clomid 50/50/25/25, exe 25 ED/12,5 ED/12,5 E2D/12,5 E3D, salba 12.
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014
Poďakoval: 207 krát
Bolo mu ďakované: 47 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Jozko450, Terinek a 6 neregistrovaných