Salbutamol & Klenbuterol

Vstup od 18 rokov

Re: Salbutamol & Klenbuterol

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 25.05.2019

Dajte si hodinu pred tréningom 10 mg Methanu a 10 mg Tadalafilu, tiež k tomu arginín, pumpa jak vyšitá bez zbytočného búšenia srdca. U mňa je to potom až niekedy neznesiteľné. Výhodou Methanu je, že efektívne zvyšuje hladinu IGF-1, čo sa zíjde, a má krátky polčas. Keď si dobre pamatám, vrchol v krvi je dosahovaný v rozmedzí 45-60 minút po užití, preto užiť približne hodinku pred tréningom.
som rád, že si sa vrátil
Užívateľov profilový obrázok
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa silný » 25.05.2019

10mg? ja som dával 50 :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 99 krát
Bolo mu ďakované: 599 krát

Príspevokod užívateľa Tattoo » 25.05.2019

Za A) nikdy neprestanu! za B) Ja uz tu tak často nechodim, takze ctu jenom par prispevku a zrovna tvůj jsem vynechal :( ted z toho mam spatne pocit :(
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 57 krát
Bolo mu ďakované: 83 krát

Tak ale ako celodennú dávku nie? Ja som nikdy ešte ani 50 mg Methanu nešiel, raz som ako debil daval 60 mg Stanozolu, ale bolo to dávno a dnes by som takú dávku nedal, zbytočnosť. Narážal som len na dávku pred tréningom na zlepšenie pumpy, teraz konkrétne idem

10 mg methanu
10 mg tadalafilu (podľa toho ako mam trening)
20 mg SR9009
10 mg GW1516
Arginin

nechcem nič, čo by zvyšovalo tep, rovnako tiež toto kombo mi pekne upravuje tlak, v pohodičke vládzem s "dychom" a krásne sa pumpujem, aj keď čakal som viac od SR a GW
Naposledy upravil/-a Fluoxy v 26.05.2019, upravené celkom 1 krát.
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

No ja som daval 50mg pred TG a vzdy tak idem oraly, najvacsiu davku pred TG... Mdrostu teraz davam 10mg rano 30mg PredTG a 10mg po TG... k tomu samozrejme este kadeco ine ale tak to dako nepocitam uz ani, to berem ako bezny stav... :) a tieto kktiny SR GW tu ani nepleť :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Vieš čo, chcel som vyskúšať to GW a SR, a neviem ani definovať či to malo úžitok alebo nie, keďže zmenil som aj roidy v cykle, tak zadýchavam sa menej a vládzem viac. A to som prešiel so silnejších na slabšie. Len zase aj hladinu červených krviniek mam už nižšiu, aj tlak je lepší, tak neviem, určite neidem písať že GW a SR spravili zazrak, fakt čakal som viac noooo :D
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

No ja zatial niesom v štádiu, že by som potreboval riešiť toto čo ty... osobne dáky prínos v Sarmoch nevidím, teda v porovnaní s AS... a cenovo uz ani nevravím... takže somou na tuto temu diskutovať moc nema význam :)
silný

Príspevokod užívateľa Michal1986 » 27.05.2019

Dajte si hodinu pred tréningom 10 mg Methanu a 10 mg Tadalafilu, tiež k tomu arginín, pumpa jak vyšitá bez zbytočného búšenia srdca. U mňa je to potom až niekedy neznesiteľné. Výhodou Methanu je, že efektívne zvyšuje hladinu IGF-1, čo sa zíjde, a má krátky polčas. Keď si dobre pamatám, vrchol v krvi je dosahovaný v rozmedzí 45-60 minút po užití, preto užiť približne hodinku pred tréningom.
Proč tadalafil zrovna před tréninkem? Jinak mě jen napadá, že peak tadalafilu je po cca třech hodinách od požití, takže bych ho když tak poslal asi o něco dřív
Michal1986
Dátum registrácie: 13.03.2019
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 27.05.2019

Ano, môžeš aj skôr, to máš pravdu, presne ako pišeš, odporúča sa 2 hodiny pred, len ja keď mam napr. 3 dni treningy za sebou, už to nie je až tak podstatné pre mňa, ked polčas ma dlhý. Zvyšuje to pump efekt, žily ti krásne vybehnú, dobre to vyzerá, samozrejme musíš mať aj menej tuku, lebo cez tuk ti nevylezie nič :D

Používa sa aj v PCT, presne pre tento účel aj pre iné samozrejme. No píšeme o pump efekte, tak spomeniem len ten, väčšina ľudí počas PCT má zlé stavy napumpovanosti, tí čo dajú Salbutamol tak ešte horší efekt. Ak dáš Tadalafil, tak s tým problém nemáš, ale tie dávky musia byť maličké.

Čo je dôležité vedieť, že kombinácia Tadalafilu (aj Sildenafilu) spolu s SERMs môže dočasne (aspoň zatiaľ sa uvádza, že len dočasne), dosť negatívne vplývať na zrak. A tí čo majú vrodené chyby zraku, asi by som to ani zbytočne nekombinoval, pre istotu.
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa Darty » 27.05.2019

neco na tom bude, ja vidim rozmazane po kamagre aj bez Serms :-D
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 413 krát

Príspevokod užívateľa silný » 27.05.2019

Piči a ja čo tak zle vidím v poslednej dobe :)
silný

Príspevokod užívateľa maxik » 28.05.2019

"ku každej 0,4 mg-vej tablete Klenbuterolu je nutné pridať 1 g taurínu"

takze, kdyz budu koncit na 18 mcg, mam davat 4,5g?
nebo to je o te citlivosti takze normalne po gramu?
maxik
Dátum registrácie: 09.05.2019
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Prometheus » 28.05.2019

"ku každej 0,4 mg-vej tablete Klenbuterolu je nutné pridať 1 g taurínu"

takze, kdyz budu koncit na 18 mcg, mam davat 4,5g?
nebo to je o te citlivosti takze normalne po gramu?
Ja som bral klen bez taurinu a pohoda, skús a uvidíš, sám si prispôsobiť
Prometheus
Dátum registrácie: 11.05.2019
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa silný » 28.05.2019

Tiež som sa nikdy nesústredil na dáky taurín alebo horčík pri užívaní clenu, max tak v predtreningovke, ak dačo bolo... žiadne problémy nikdy neboli, jedine tak občas daky krč a to clen berem ako Vitamin C pomaly :)
silný

Príspevokod užívateľa piterko » 29.05.2019

klen som mal 2x, ,,lepsi genezis" :D ,,vyssi variant" :D , pred prvym cyklom, chalan-nasypavac mi povedal cim menej tuku tym lepsie, nech zacnem klenbou.. druhykrat som splasil ,,čínu" tablety rozne odtiene oranzovej, raz som omylom zdvojil davku a vyklepalo ma, krvny tlak som neveril ani, ... a klenby koniec u mna

da sa nepouzit v priprave a velmi uspesne a pohodlne, klenbuterol je pre extremistov, hroticov, pychopatov, a silných ;)

a potom sme tu my obycajni kkti ktorym sa boklife666 posmieva, ze jemu po polroku sustavneho uzivania stale klen pise, on je ten na lodi a my mame smolu v tomto zivote.

úúúúúú,
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 475 krát
Bolo mu ďakované: 352 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: majo43 a 14 neregistrovaných