Salbutamol & Klenbuterol

Vstup od 18 rokov

Re: Salbutamol & Klenbuterol

Príspevokod užívateľa Prometheus » 24.05.2019

Možno je to len výplod chorej hlavy 😀 choď radšej na testy aspoň po piatom dni od zacatia. Ako je clen sa vie vyhrať s arómat ale že po 3 dnoch sa mi nechce veriť.
Prometheus
Dátum registrácie: 11.05.2019
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 24.05.2019

Veľa ľudí má citlivé bradavky počas cyklu, ale aj to neznamená hneď, že je to už začínajúca gynekomastia, skôr normálny jav. Ja aj keď mám hladinu estrogénov zredukovanú, stále mám jednu stranu viac citlivú a vnímam to už ako normálnu vec, vždy hlavne po 24-48 hodinách od aplikácie roidov, potom už je to ok. A ak ide na krvné testy, tak hladina estrogénov je v norme alebo tesne nad normou, čo tiež považujem za dobrý výsledok. Ak si pozriete krvné testy tých ľudí, čo otvorene sa bavia s lekárom o tom, že užívajú roidy, tak im je odporúčané mať E niekde medzi 150-250 ako norma, čiže aj mierne nad limit je to OK, predovšetkým so zdravotného hľadiska (kardiovaskulárne zdravie). Je to tak odporúčané aj pri TRT. A v neposlednej miere E majú tiež veľa iných pozitív, ale to už určite viete, nie sú len nositeľom negatív.

Skôr si myslím, že sa príliš sleduješ, viac kľudu :D alebo naozaj bež na krvné testy a budeš mocť inak uvažovať
som rád, že si sa vrátil
Užívateľov profilový obrázok
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa ***** » 24.05.2019

Veľa ľudí má citlivé bradavky počas cyklu, ale aj to neznamená hneď, že je to už začínajúca gynekomastia, skôr normálny jav. Ja aj keď mám hladinu estrogénov zredukovanú, stále mám jednu stranu viac citlivú a vnímam to už ako normálnu vec, vždy hlavne po 24-48 hodinách od aplikácie roidov, potom už je to ok. A ak ide na krvné testy, tak hladina estrogénov je v norme alebo tesne nad normou, čo tiež považujem za dobrý výsledok. Ak si pozriete krvné testy tých ľudí, čo otvorene sa bavia s lekárom o tom, že užívajú roidy, tak im je odporúčané mať E niekde medzi 150-250 ako norma, čiže aj mierne nad limit je to OK, predovšetkým so zdravotného hľadiska (kardiovaskulárne zdravie). Je to tak odporúčané aj pri TRT. A v neposlednej miere E majú tiež veľa iných pozitív, ale to už určite viete, nie sú len nositeľom negatív.

Skôr si myslím, že sa príliš sleduješ, viac kľudu :D alebo naozaj bež na krvné testy a budeš mocť inak uvažovať
O tom estrogenu by mne to celkem zajimalo, jake napriklad nese pozitiva kdyz je mirne nad normou? Jeden cas jsem to totiz taky stahoval dolu jak o zivot a mam dojem ze par veci to zmenilo trochu k horsimu
Dátum registrácie: 22.05.2019
Poďakoval: 23 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 24.05.2019

Dokážu znižovať zápal vo svaloch, zvyšovať hustotu kostnej denzity, zvýšiť hladinu IGF, podporiť aktivitu LPL, zlepšiť hladinu HDL........... ale bavíme sa o hladine trošku vyššej ako je norma, nie o extrémne vysokej, to už zase bude niesť veľa negatív.

Príliš nízka hladina E a príliš vysoká je zlá, pre naše potreby, keď sa zaujímaš o maximálny rast, je lepšie mať hladinu E trošku vyššiu, tam je dosť dôležitý aj pomer TST k E, ale k tomu je toľko názorov, že jednoznačnú odpoveď nedostaneš
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa Lukas02 » 25.05.2019

Ahojte, dávate niekto aj predtréningovku s clenom ? alebo je to kontraproduktívne?
Lukas02
Dátum registrácie: 02.03.2019
Poďakoval: 10 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 25.05.2019

kontraproduktivne v com ako?
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 413 krát

že clen zvyšuje tepovú frekvenciu alebo zvyšuje bušenie srdca, čo je samozrejme individualne u každeho jedinca, a ked tam pridám predtréningovku či to nebude horšie vplývať na efekt. Proste ide mi o to či je to dobrá kombinácia alebo lepšie "bezpečnejšie ísť bez predtreningovky
Lukas02

Príspevokod užívateľa silný » 25.05.2019

Ja napríklad tam jebem všetko pred TG: predtreningovku, spalovače, pumpy, clen, Mdrostu, všetko čo je momentálne po ruke :) ale clen ma dlhy HL, takže ako predtreningovku na dáke nakopnutie by som od toho vela nečakal...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 99 krát
Bolo mu ďakované: 599 krát

Aha tak to si neviem predstaviť ten pump, ja na metke nemožem nohy niekedy docviť, no každopadne skúsim uvidim dík za rady po tom tvojom kombe ma preiel strach :D
Lukas02

Príspevokod užívateľa Hadhad » 25.05.2019

že clen zvyšuje tepovú frekvenciu alebo zvyšuje bušenie srdca, čo je samozrejme individualne u každeho jedinca, a ked tam pridám predtréningovku či to nebude horšie vplývať na efekt. Proste ide mi o to či je to dobrá kombinácia alebo lepšie "bezpečnejšie ísť bez predtreningovky
Z vlastnej skusenosti ti odporucam 8 mg salbutamolu pred treningom. To pocitis viac hlavne sa budes potit ako kôn

😀
Hadhad
Dátum registrácie: 09.05.2019

Príspevokod užívateľa Tattoo » 25.05.2019

Tak to je snad zaklad, si dat dve salby před treningem, se zeptej silného co jede za kombicka :) A hlavne, dost mym znamym moc salba nedala, coz nechapu. A nekomu se dokonce tresou na ni ruce, coz taktéž nechapu.
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 57 krát
Bolo mu ďakované: 83 krát

Príspevokod užívateľa Prometheus » 25.05.2019

Tak to je snad zaklad, si dat dve salby před treningem, se zeptej silného co jede za kombicka :) A hlavne, dost mym znamym moc salba nedala, coz nechapu. A nekomu se dokonce tresou na ni ruce, coz taktéž nechapu.

Injekčny efedrin z lekarne je iný level, keď sa ti ešte tak pekne priedušky roztiahnú, občas sa aj zabudnem keď cvičím seriu, že asi by som mal dať pauzu 😀
Prometheus

Príspevokod užívateľa Tattoo » 25.05.2019

To uz muzes rovnou pikenko :P
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 57 krát
Bolo mu ďakované: 83 krát

Príspevokod užívateľa Prometheus » 25.05.2019

To uz muzes rovnou pikenko :P
Od Grznára
Prometheus

Príspevokod užívateľa silný » 25.05.2019

však o dva príspevky nad tebou som napísal, čo idem za komba... :crazy: ja že si už s tým fetom prestal :eh:
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 99 krát
Bolo mu ďakované: 599 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Anu a 18 neregistrovaných