Salbutamol & Klenbuterol

Vstup od 18 rokov

Re: Salbutamol & Klenbuterol

Príspevokod užívateľa Prometheus » 29.05.2019

Čím viac vedlajšakov si prečítaš, tým viac ich budeš mať 😂
Prometheus
Dátum registrácie: 11.05.2019
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 29.05.2019

klen som mal 2x, ,,lepsi genezis" :D ,,vyssi variant" :D , pred prvym cyklom, chalan-nasypavac mi povedal cim menej tuku tym lepsie, nech zacnem klenbou.. druhykrat som splasil ,,čínu" tablety rozne odtiene oranzovej, raz som omylom zdvojil davku a vyklepalo ma, krvny tlak som neveril ani, ... a klenby koniec u mna

da sa nepouzit v priprave a velmi uspesne a pohodlne, klenbuterol je pre extremistov, hroticov, pychopatov, a silných ;)

a potom sme tu my obycajni kkti ktorym sa boklife666 posmieva, ze jemu po polroku sustavneho uzivania stale klen pise, on je ten na lodi a my mame smolu v tomto zivote.

úúúúúú,
Ten čínsky bol mix clenu a kofeínu, a počul som aj iné reči okolo toho, ale sú to reči, tak nepíšem podrobnosti, ale bolo to spravené veľmi zle, preto vravieť na základe takej skúsenosti o clenbuterole, že je to blbosť, mi príde trošku detské, neuražam, je to môj názor, dokážeš to prijať? Názor od človeka, ktorého si nazval papagajom čo má vyfajčiť otca, alebo niečo na matku čo si mi písal v SS! Bez toho aby si mi znovu písal tieto primitívne veci do SS a bavil sa normálne? Píšem to len preto, aby si bral koment ako normálny človek a ak budeš reagovať, reaguj na clenbuterol a nie na papagaja, ktorý môže mať tiež svoj názor a predstav si že aj pravdu. A nevnímaj to ani ako gesto dobra alebo zla. PISEME O CLENBUTEROLE, nie o tebe a ani o mne, vieš to pochopiť že? Tak toto máme hadam ujasnené. Fajn, pokračujem dalej, v tú dobu keď fičal ten čínsky clen som prvý krát počul ako ľudia aj koktali, lebo sa im zasekávala sánka, mimo iného. Bol to fakt shit a ten kto to pustil na trh, by si zaslúžil par faciek. No na druhej strane, vtedy sa z toho ľudia brutálne tešili, že toto je konečne pravý clenbuterol a bolo im ťažké vysvetliť, že opak je pravdou. Potom ked presedlali na real clen, mali pocity, že je to fake :D

Clenba sa bežne užíva aj 12 týždňov nonstop bez prestávky a šlape, ide o to, čo si každý predstavuje pod pojmom šlape, stačí si pozrieť cykly ľudí mimo SR a CR, a ich referencie a skúsenosti. Sám som to neskúšal a ani skúšať nechcem. Čiže nepíšem, že je to správne! Pretože rovnako zastávam názor, že by som už do seba clenbuterol alebo salbutamol nedal, existujú lepšie "náhrady". My sme naučení užívať clenbuterol inak, v čase keď Angel písal články tak zdôrazňoval, že je lepšie dávať prestávky, pridávať taurín a draslik a tak ďalej, to isto všetci poznáte, do prestávok medzi cyklovaním benadryl alebo ketotifen. A takto sa to do dnes traduje. V UK alebo iných krajinách majú na túto vec aj iný pohľad a užívanie clenbuterolu 6 aj 12 týždňov nie je problém. Kto má pravdu? Neriešim a ani riešiť nebudem, lebo je to pre mňa nezaujímavá látka a nemám dôvod si zisťovať, čo je lepšie a čo je horšie. Len som pociťoval za správne napísať, že vycuc z prsta je ho.ne a ty to isto dobre vieš, lebo sám si mi to písal. Tak necucajme, Ok? Opäť bez urážky.

Clenba do prípravy mi príde ako maximálne nevhodná vec, v čase keď človek pchá diuretiká do seba a má užívať ešte aj clen, ktorí má diu účinok, vyčerpávanie draslika a tak ďalej. Toto mi už ozaj príde ako extrémizmus, tak ako aj sám pišeš a dlllllllllllllllllho som už nepočul, aby niekto takú blbosť dával v prípravnej fáze. Jasné, dá sa to tak načasovať, aby sa určité veci neprekrývali, ale je to už ďaleko mimo reality v dnešnej dobe a možno stará škola si bude trvať na svojom. Alebo ľudia, ktorých stará škola pripravuje. No predpokladam, že ak natrafí niekto na teba a budeš ho pripravovať, tak mu clen neodporúčiš, čo je fajn, pretože určite sú lepšie možnosti. Palec hore.
som rád, že si sa vrátil
Užívateľov profilový obrázok
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 41 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 29.05.2019

pocuvaj ma papi. napisal som ti spravu, este jednu. pripominam ,Re: Salbutamol & Klenbuterol"

tam v uvode, kusok po rodicoch pises nieco o cinskej klenbe, predpokladam, ze mas na mysli ine latky okrem klenu alebo salb. uprimne, nikdy som nevidel papiere relevantnych testov pre nas region co to obsahuje, toho casu boli testy pomerne draha a vzacna vec.

podla mna to bol dost lajdacky sfušovaný lokalny produkt, a toho klebuterolu, tam bolo vela vela vela. pred 2r som skusil 3dni po sebe 40mcg balkanu, bolo to citit, teda aspon ja som citil co som ocakval v prvy druhy den, no akoze treti den z cinskych 60mcg, skusil som jest tabletky s najpodobnejsim odtienom :D, aj tak - tlak v zadu na ociach, tlak na spankoch, nutkanie zavriet oci, nutkanie grcat, ruky ako seizomgraf v nagasaki, arytmia, tachykardia, vsetko. odpadavacky. to bolo takych realnych do 200mcg bez rozbehu. meistami si nepamatam ako ma vypinalo v aute, neprijemny zazitok

ty pises o 12 tyzdnoch
v usa som stretol nonstoparov, 60mcg 2on2off 8wON/2wOFF ale nechcel som to pisat verejne lebo

tuto debil boko666 ide 42 tyzdnov klenbuterol s usmevom, dokonca sa na kira odvolal, riesi vyslovene ucinnost a o svoje zdravie chlapec nezakopol este

klenbuterol je pre tych co laduju do poslednej hodiny objem a idu na sutaz na doraz, pokial sa bavime o vyuziti v kulturistike, tam bez klenbuterolu by to bolo asi marne a ta forma by nebola potom na cas s tym ze bude zachovany co najvacsi objem svalov .som presvedceny o funkcnosti klenbuterolu, ale ja ho kazdemu kategoricky zakazujem, tohto roku 2 vynimky sutazne, jeden chcel, druhy musel. no a tou lepsou moznostou je 10% tuk strop v objeme, 8% v údržbe celorocne. menej namahave pre metabolizmus, prirodzenejsie ako prudke diety. atd, atd, ved kazdy tu lize mudre lizanky a vsetci vieme ako to chodi
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 506 krát
Bolo mu ďakované: 387 krát

Príspevokod užívateľa Boklife666 » 29.05.2019

:-D jel jsem ho asi cca 12 týdnu ty šašku, navíc na testech jsem byl a úplně v cajku. Navíc je informací ze všech stran a zkusil jsem to, abych si na to udělal názor. Tady mě všichni příjdou úplně jebnutý, člověk si chce o tom normálně promluvit, asi by to chtělo vysadit hoši. Jediný normální mě tu přijde Fluoxy, který mi normálně poradil a každý se může zmýlit či se dostat ke špatným informacím, ale tady to nemá cenu hrotit, at se tady každý méněcenný idiot do mě pustí aspoň to ukazuje jeho inteligenci a já se tomu tak směji, co jsem potřeboval jsem zjistil. Teď si tu hoňte ego klučíci :D
Jinak jak tu píše v zahraničí je to normální věc tahat takhle clen.
Boklife666
Dátum registrácie: 04.10.2018
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa maxik » 04.07.2019

no tak koncil jsem na 200mcg a stale ziju.. slava :D
az bude cas atd. tak zkusim t3 clen a ibutamoren.. snad to bude fungovat, tak jak ocekavam.. dobre. :D
.
.
.
.
.
pro ty co uvazuji zkusit clen a jeste ho nemeli:

mel jsem clen poprve, zaroven s rad140 a ibutamoren:
clen: 20-200mcg denne (0,5tbl - 5tbl) - kazdy treti den navyseni o 20mcg (0,5tbl)
rad140 + ibutamoren: 20mg denne

abych se priznal, tak jsem mel o sebe docela strach, protoze nekdo mi tu rikal ze jestli si dam 200mcg clenu, tak me to posle pod zem... no nestalo se.. :D
popravde, nebylo to ani tak hrozny jak jsem cekal, byl jsem docela prekvapenej jaky to na me melo ucinky..

+: pozitiva
-: negativa
x: 50/50
*: nezaznamenal jsem

+++ tuk sel viditelne dolu, svaly zustaly netknute
++ ze zacatku se krasne dycha, pocit, jako kdyz jsou plice 3x vetsi, po chvilce si zvyknes
++ kardio me neskutecne bavilo, kdyz ho delas doma a nebo se nestydis, tak mozna budes taky tancovat do rytmu jako v clubu :D
+ sebevedomi slo nahoru (agresivita)
+ clen mi snizil hlad - oproti ibutamorenu
x zvysena agresivita
x buseni srdce + zvyseny tlak (pro nekoho negativum, mne se to libi... asi jsem uchyl.. :D)
- nervozita (po cca 3. tydnu lehce vymizela)
- libido slo trochu dolu
- nesnesitelny hlad po ranu.. (aspon donuti rychle snidat)
- sucho v puse po ranu
-- svalova krec kvuli clenu (taurin pomohl, ale hned prvni den jsem dostal takovou krec do bricha, ze jsem se nemohl 5 minut postavit)
--- klepani rukou (strasne otravny, ale kdyz zacnes klepat nohou, tak ruka prestane.. :D)
* nespavost

jeste ke konci jak jsem byl na vysokych davkach clenu, tak jsem mel tiky napr. v krku, takze mi cukla hlava.. ale to jen parkrat za den...

efekt clenu (navysovani davek, priklad):
20mcg......
1.den: 40mcg (zadne-male zvyeni efektu)
2.den: 40mcg (silne zvyseni efektu - nejhorsi side effects, aspon u me)
3.den: 40mcg (urovnani do normalu)
60mcg......

jestli neni neco jasny nebo se chcete na neco zeptat tak se ptejte tady nebo pm. :)

tl;dl: stoji to za vyzkouseni, ALE pro max. efekt bych to doporucil dat s ibutamorenem a t3, to vyzkousim pozdeji a napisu jak to slo. ;)
maxik
Dátum registrácie: 09.05.2019
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 05.07.2019

/Premazane/
Piterko, tvoje sústavne nadávky tu nebudú tolerované.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 226 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 05.07.2019

ibutamoren co ma pri zrani nuti rozmyslat nad tym co zozeriem hned po dojedeni toho aktualneho sa mi moc rozumna volba na chudnutie nezda
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 05.07.2019

ibutamoren je to najvhodnejsie do diety co existuje. a moje sustavne nadavky (?) tu nebudu nadalej tolerovane, ale do debilna tu vodicku mutit moze alebo priam musi kazdy

nieco som ti pred casom pisal, uz som na to zabudol aj, lebo som to z hlavy skutocne vypustil, co si mi odpisal som z principalneho dovodu ani necital a hned zmazal, som covek ktory pokriveny charakter *ebe z vysoka.

tuto debil navadza na uzivanie klenbuterolu a raduje sa z vysokeho tlaku, pre mna je KOKOTKO, dobre, toto forum je nezmysel
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 506 krát
Bolo mu ďakované: 387 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 05.07.2019

no u mna to neplati ani nahodu
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa maxik » 05.07.2019

ne tlak, ale buseni srdce...
omylem jsem to napsal k tomu

e: z tlaku nikdo radost nema.
maxik
Dátum registrácie: 09.05.2019
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 05.07.2019

Piterko, nejde o to co píšeš, ale že sústavne ľuďom nadávaš a útočis na nich.
Na nikoho nebolo viac sťažností ako na teba, tak to asi o niečom svedčí. Ja sa nebudem prizerať na to, ako každého urážaš. Darmo sa potom hneváš po mojom upozornení na mňa, na fórum , chybu hľadaj v sebe. Ja ta odtiaľ nevyhanam, ani som nikdy neuvažoval o bane, práveže som sa ťa zastal...
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 226 krát

Príspevokod užívateľa Skinnyfuck » 06.07.2019

Piterko, nejde o to co píšeš, ale že sústavne ľuďom nadávaš a útočis na nich.
Na nikoho nebolo viac sťažností ako na teba, tak to asi o niečom svedčí. Ja sa nebudem prizerať na to, ako každého urážaš. Darmo sa potom hneváš po mojom upozornení na mňa, na fórum , chybu hľadaj v sebe. Ja ta odtiaľ nevyhanam, ani som nikdy neuvažoval o bane, práveže som sa ťa zastal...
Sory.omylem sem.ti podekoval. No, je nadavka a nadavka, pokud nekdo zere clen jak lentilky, nebo ho zere aniz by robil formu.na radne zavody je proste curak.a tecka. Boze na trenu snizis kalorie o par set a.do.mesice sez vyrezany jak z kamene, ba to, ze je nekdo vypasene prase a debil zaroven aspon ten Pitierko tady poukaze.
A pokud jsou stiznosti na nadavky a urazky, boze jsme chlapy na gearu, anizte si estrogen holcicky
Skinnyfuck
Dátum registrácie: 20.10.2017
Poďakoval: 27 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: chemik, jules winnfield, Legi74, Raklo a 23 neregistrovaných