Kiro Markopulos

Kiro Markopulos

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 10.01.2018

14591034_673809896110696_6343130357855944704_n.jpg
14591034_673809896110696_6343130357855944704_n.jpg (44.7 KiB) 735 zobrazení
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 20 krát
Bolo mu ďakované: 154 krát

Re: Salbutamol & Klenbuterol

Príspevokod užívateľa ElmerFudd » 19.01.2018

ked to tu niekedy citam tak sa normalne stracam ,poviem Vam keby som novacik tak som uplne v ****.... clenba sa bere2 dni on 2 off- o 2 prispevky dalej Nie -3 tyzdne On 2 tyzdne off ale treba denerel.. ...potom prisiel kiro a ten povedal ze v USA sa jazdi 2 mesiace ON od 0,2 po 0,6 -nizke davky a slape to a netreba ani denerel tak ako vlastne teda?
a ako je to vlastne so Salbutamolom? teraz len citam ze salbutamol je iba antikatabolicky,uz nie je ani mierne anabolicky a vobec nie tuksplujuci... hlavne ze na starom dobrom fore slapala kazdemu -tuk spalujuco a tu uz nikomu....
ElmerFudd
Dátum registrácie: 27.03.2017
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 19.01.2018

Od Kira som videl zostaneny cyklus a to mi stacilo
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 148 krát
Bolo mu ďakované: 275 krát

Príspevokod užívateľa Tattoo » 19.01.2018

Presne Kiru neposlouchej. Kdysi jsem videl jeho jedno video, kde sedel na svem aute a vypravel a 70% bylo spatne nebo z doslechu...
A vsak primo tady v clanku mas, ze clenba rychle obsazuje receptory(nebo telo se rychle zvyka). A jelikoz ma half 36-48h ci kolik, tak se mi zda 2ON(vzrustem nahoru) pak vysadit, a opakovat je nejlepsi varianta.

Salba je lepsi antikatabolicka latka jako clen, ma MIRNE anabolicke ucinky, snizuje spatny cholesterol a MIRNY spalovac. A skoro zadne nebo zadne negativa.
Oproti clen je prevazne na spalovani, ale vice negativni na srdce. Ale nevim proc to tu pisu, kdyz to mas napsane profesionalne a podrobne v clanku od Angela.
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 45 krát
Bolo mu ďakované: 59 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa piterko » 19.01.2018

kikirko je len kikirikí zaharadny,

tiez som od neho videl len jedno video s nejakym dalsim buzikom v USA ktory sa hra na cecha, kazde sieste slovo PROSTĚ, rozpraval s plnou papulou, hlavne ze ma nagelovane vlasky a vyzera drsne, po tomto kratkom intre sa dostavam k veci, ze rozprava sracky, rozpisy som od neho nevidel a ani nechcem

odpoviem na dotaz elmerfudda

klenba sa chodi rozne, niekto tak, niekto inak, niekto vobec, ako nesutazny by som do klenby nikdy nesiel a ako sutazny tiez nie :D takze ostava na tebe ktory protokolik si zvolis a vyskusas, kazdy ma nieco do seba, nieco je novsie, nieco starsie, nieco setrnejsie, nieco menej, kazdemu sadne nieco ine
výhodou trenu je, že nepotrebuješ budík :D
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 221 krát
Bolo mu ďakované: 151 krát

Príspevokod užívateľa ElmerFudd » 22.01.2018

:) ja to tu pisem hlavne preto ze keby som zaciatocnik tak by som sasam nevyznal lebo kazdy tu pise inak...
s clenbou aj salbou skusenosti mam.... salba mi pisala pri pyramide 0,04-0,12 -3w a tusim tyzden alebo 2 off
clenbu som isiel do 0,08 ? a nic moc...
najlepsia kombinacia yohambine na lacno plus kardio a potom salbutamol...
co sa tyka kira tak som bol aj na jeho seminari...kazdy nech vyzera ako chce to ma netrapi len proste clovek sa tu potom straca a cele zle...
ElmerFudd
Dátum registrácie: 27.03.2017
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 25.01.2018

nechapem co teda potrebujes, ked mas take eso v rukave ako ucast na kirovych seminaroch

uprimne, ten kto sa slobodne zucastni seminaru tohto cloveka s vierou, ze sa dusevne obohati, je pre mna K0K0T s nulami, proste ***** a dve nuly dokopy .. toto svedci o mentalite ludi

o tom bloggerovi svedcia ine veci, niekto si povie ze blbost, detajl, ale podla mna, ked niekto pouka sluzbu, ze ta nasype za odmenu, nemoze napr. pouzivat slovo PROPIONÁTH (on to zrejme pozna s tym H na konci, ale nenasiel som to ani v moldavcine) .. tu v tejto chvili prave pre mna pada opona a viem ze o nic som neprisiel . Obmedzena slovna zasoba, slovo PROSTĚ kazda veta, niekedy kazde suvetie PROSTĚĚĚ ...

keby mi to chcel niekto vytknut ze velmi bezdovodne hejtim alebo ze ten jeho perfektny prejav je len esteticka chybicka (pre mna je to silne bremeno pri zaradeni cloveka) , tak tento pan Kiro, vela krat vo videach obsiahol kompletnu mnozinu dezinformacii tym ze tvrdil:
a) nepravdu
b) neuplne informacie
c) neoverene informacie

pre mna je to len namachrovany nagelovany frajerik, ktory chce len peniaze a to co robi, nerobi srdcom a nerozumie tomu.

tu davam bombonik , ktory mi predcasom poskytol kolega

Copyright Kiro, (original bez lingvistickej korekcie)
1-8w 500mg TST
a 500mg Bolde a 50mg oxy+clen+t3
8-16w
500mg TST a vysadí se bolde a místo toho je obden
100mg Drostanolone Propionath a 100mb trenu acetátu+ ty spalovače zas a za oxy se vymění 50mg stanolu
12-16w je furt to samé akorát je k tomu ten halotestin 20mg +tamoxifen+proviron

ja vam vsetkym prajem co ho mate radi, drzte sa
piterko

Príspevokod užívateľa mirutko » 25.01.2018

A žije ešte vôbec ? Posledné videá sú tesne pred súťažou, po nej nejak stíchol...
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 56 krát
Bolo mu ďakované: 199 krát

Príspevokod užívateľa mouser » 25.01.2018

A žije ešte vôbec ? Posledné videá sú tesne pred súťažou, po nej nejak stíchol...
bohužel.. žije
mouser
Dátum registrácie: 26.05.2017
Poďakoval: 57 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Kiro Markopulos

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 25.01.2018

Nech sa páči, nech sa rozoberá tú a nie v každej jednej téme.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator

Re: Kiro Markopulos

Príspevokod užívateľa piterko » 25.01.2018

Nech sa páči, nech sa rozoberá tú a nie v každej jednej téme.
to az taku dobru fotku si mu sem musel dat ? on si vobec nezasluzi takuto reklamu. ja myslim ze toto vlakno treba pochovat a moj prispevok vyssie highlightovat

takito ludia si v tomto odvetvi vobec nezasluzia respekt. keby bol len instagramovy pozer na diuretikach celorocne - OK dako prehltnem- ale tento vymlety clovek ide inym (pravdepodobne rovnako vymletym) ordinovat hormony. a tak odborne. sem sa hodi presne toto
:banderas:

na margo jeho formy, tu nejdem komentovat, kazdy kto uz mame nieco odcvicene vieme, kolko obety a discipliny stoji nizkotuke bezvodne telo ALE zeby bol nejak extra pop1cozny, no ja neviem, je to zle divadlo ktore moze nevinnym ublizit, lebo sa namotaju, uveria mu. z kade si budu ludia co mu uveria zaobstaravat doplnky sypavé nemusim rozoberat. takito ludia ako on svojimi postojmi a vyjadreniami a pozami lakaju ludi na sypanie. myslite si co chcete, ale on otvorene niekde pisal ze jeho premena bola o vela steroidoch, otvorene ponuka na IČO zostavenie cyklov, vsade sa pretrca, tak bezvyznamna figurka a tolko fotiek ma.. ludom a hlavne nerozhodnutym a mentalne slabsie vybavenym vznikne spojenie steroidy=cesta=kiro=postava=uspech a idu do toho, A ON NEMA PROBLEM TAKYCHTO POMYLENYCH dilinov nasypat.

ja tuto postavicku uz ignorujem a majte mozog
piterko

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 25.01.2018

Mne tiež nie je sympatický ani nič, len som tu chcel popresuvat príspevky jeho týkajúce sa, nech to nezasiera iné hodotnejsie témy :).
miroslav.kavcak
Moderator

Príspevokod užívateľa Vinnie » 25.01.2018

že vás baví rozoberať týchto neznámych bezvýznamných tragédov. ja ani netuším čo to je za človeka ale vyzerá ako čistá bukvica :D
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 43 krát
Bolo mu ďakované: 280 krát

Príspevokod užívateľa silný » 25.01.2018

Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 71 krát
Bolo mu ďakované: 435 krát

Príspevokod užívateľa bandolero » 25.01.2018

.
Naposledy upravil/-a bandolero v 28.01.2018, upravené celkom 1 krát.
bandolero
Dátum registrácie: 02.02.2017
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Návrat na "Galéria kulturistov, športovcov, fitnessákov (kulturisti, kulturista)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Peter555 a 7 neregistrovaných