Profily a články & Angel

Vstup od 18 rokov

Profily a články & Angel

Príspevokod užívateľa Angel10 » 04.04.2017

Profily

:arrow: SARMS Ligandrol (LGD-4033) = viewtopic.php?f=7&t=19420#p622616
:arrow: SARMS Andarín (S4) = viewtopic.php?f=7&t=19420#p622617
:arrow: SARMS Testolón (RAD-140) = viewtopic.php?f=7&t=19420#p622619
:arrow: SARMS/AAS YK-11 = viewtopic.php?f=7&t=19420#p622620
:arrow: Stenabolic (SR-9009) = viewtopic.php?f=7&t=19522#p626327
:arrow: Prohormón Halodrol = viewtopic.php?f=35&t=19421#p622623
:arrow: Prohormón Epistan = viewtopic.php?f=35&t=19421#p623408
:arrow: Prohormón Dimetazín = viewtopic.php?f=35&t=19421#p624315
:arrow: Prohormón Trendión (Trenavar) = viewtopic.php?f=35&t=19421#p624315
:arrow: Prohormón/AAS Methylstenbolón (M-sten) = viewtopic.php?f=35&t=19421&p=625987#p625987
:arrow: Sibutramín = viewtopic.php?f=7&t=19538#p626942

Články

:arrow: Intervaly aplikácie rastového hormónu = viewtopic.php?f=7&t=18222&start=30#p625965
:arrow: Epistan a jeho konvertovanie na Pheraplex = viewtopic.php?f=35&t=19421#p625842
:arrow: Oxandrolón tak, ako ste ešte o ňom nečítali = viewtopic.php?f=7&t=19487#p625115
:arrow: Klenbuterol s Inzulínom, áno či nie? = viewtopic.php?f=7&t=19507#p625983
:arrow: Klenbuterol & Salbutamol viewtopic.php?f=7&t=19539&p=627063#p627063
:arrow: Detekčné doby Prohormónov = viewtopic.php?f=35&t=19500
:arrow: Pečeň & Prohormóny = viewtopic.php?f=35&t=19430
:arrow: Pečeň & AAS & Ursosan viewtopic.php?f=7&t=19431#p622861
Články sú len informatívneho charakteru, nikoho nenavádzam na užívanie. Vždy sa poradte so svojím lekárom alebo aj matematikom, obaja Vám povedia, že doping je zlý :D
Angel10
Moderator
Dátum registrácie: 23.02.2017
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 33 krát

Re: Profily a články & Angel

Príspevokod užívateľa Angel10 » 04.04.2017

Priebežne budem informovať o tom ak dám nový článok, hore vždy dám samozrejme aj linky, ak ich bude viac, pekne to rozdelím na AAS, Sarms, RH a podobne, zatial je ich tam málo takže to nechávam v takej podobe.
Články sú len informatívneho charakteru, nikoho nenavádzam na užívanie. Vždy sa poradte so svojím lekárom alebo aj matematikom, obaja Vám povedia, že doping je zlý :D
Angel10
Moderator

Príspevokod užívateľa Angel10 » 05.04.2017

Nový profil = Methylstenbolón = viewtopic.php?f=35&t=19421&p=625987#p625987

Odporúčam prečítať hlavne tým, ktorí dlhodobo rozmýšľajú, čo zaradia do cyklu a nevedia si vybrať, pretože už skúsili "takmer všetko", je to látka ktorá sa predáva ako prohormón, ale pozor je to AAS, ktorý v čase keď sa Superdrol zakázal, mal vyplniť dieru na trhu. V podstate väčšina "starých" sypačov prohormóny v celku prehliada, pretože nevie prijať myšlienku, prečo by mal užívať niečo, čo sa po prijatí ešte len neskôr premení na AAS. Sú zvyknutí na priame užívanie AAS, čo je samozrejme na dlhšiu debatu. Ale v "zozname" prohormónov je množstvo látok ako napr. Methylstenbolón, ktorý je čistým a krásnym AAS ! Je tých látok viac. Táto látka je jedinečná tým, že poskytujú ohromný silový potenciál !
Angel10
Moderator

Príspevokod užívateľa Angel10 » 08.04.2017

Aktualizoval som profil o YK-11, sekciu dávkovanie = viewtopic.php?f=7&t=19420&p=622620#p622620
Angel10
Moderator

Dnes pridám profil Stenabolicu = SR9009, uvediem len tak na začiatok nejaké krátke info

-Prečo sa ale športovci a predovšetkým vrcholoví tak veľmi zaujímajú o túto látku? Pretože im veľmi úspešne pomáha zbaviť sa tuku a zvýšiť vytrvalosť + zároveň má mnoho prospešných zdravotných účinkov! Táto látka sa v podstate v tele naviaže na proteín Rev-Erb a spustí mnoho procesov, už som niektoré spomenul vyššie, ale teraz sa budeme zaujímať o jeho vplyv na:

• zvýšenie mitochondrií vo svaloch = vďaka tomu sa výrazne zvyšuje vytrvalosť a svalová sila, v štúdiach na myšiach bolo dokázané, že mali výdrž vyššiu o 50 % !!!! Čo je viac než brutálne, sledovali sa faktory ako dosiahnutá vzdialenosť ale aj čas. Čo je úžasné pri tejto látke? Tým, že zvyšuje počet markofágov v tele, ktoré som už spomínal, tak tie sa postarajú o odstránenie defektných mitochondrií zo svalov a tie sa nahradia novými !!!

• zvýšenie metabolizmu = zatiaľ štúdie naznačujú, že zvýšenie metabolizmu by malo byť kdesi na úrovni 5 % a to aj v čase, keď užívateľ oddychuje ! Týmto spôsobom pomáha
-znížiť hladinu trigliceridov = v štúdiach v priemere o 12 %
-znížiť celkový cholesterol = v štúdiach v priemere o 47 %
-znížiť neesterifikované mastné kyseliny = v štúdiach v priemere o 23 %
-znížiť glukózu v krvi = v štúdiach v priemere o 19 %
-znížiť hladinu inzulínu v krvi = v štúdiach v priemere o 35 %

Profil v priebehu 24 hodín bude vyvesený
Angel10
Moderator

Príspevokod užívateľa Chaskar » 08.04.2017

Nový profil = Methylstenbolón = viewtopic.php?f=35&t=19421&p=625987#p625987

Odporúčam prečítať hlavne tým, ktorí dlhodobo rozmýšľajú, čo zaradia do cyklu a nevedia si vybrať, pretože už skúsili "takmer všetko", je to látka ktorá sa predáva ako prohormón, ale pozor je to AAS, ktorý v čase keď sa Superdrol zakázal, mal vyplniť dieru na trhu. V podstate väčšina "starých" sypačov prohormóny v celku prehliada, pretože nevie prijať myšlienku, prečo by mal užívať niečo, čo sa po prijatí ešte len neskôr premení na AAS. Sú zvyknutí na priame užívanie AAS, čo je samozrejme na dlhšiu debatu. Ale v "zozname" prohormónov je množstvo látok ako napr. Methylstenbolón, ktorý je čistým a krásnym AAS ! Je tých látok viac. Táto látka je jedinečná tým, že poskytujú ohromný silový potenciál !
takze toto moze byt vhodna latka pre mna,hmm mozme vyskusat 8)
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Užívateľov profilový obrázok
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

no ak chceš ísť do sily, tak áno, dávky ťahaj skôr tie vyššie ako nižšie, resp. si urob postupku, od nižších po vyššie, pri prvom cykle zistíš s akou dávkou si bolo spoko a pri druhom ak ho pôjdeš niekedy neskôr už budeš vedieť ako na to, bohužiaľ všetko čo ideš prvý krat je to štýl = pokusov a omylov
Angel10
Moderator

Príspevokod užívateľa tom3 » 08.04.2017

Ahoj, budou casem i clanky ohledne pct atd jako celku, jako za stara?
tom3
Dátum registrácie: 08.04.2017

podľa toho ako sa mi bude dariť, chce to veľa času napisať niečo poriadne, nezdá sa to, ale stravim fakt aj týždeň ak chcem niečo poriadne dať dokopy, nie je problém zobrať profil z nejakého webu a preložiť ho, to máš spravené rýchlo, ale ja to robím inak, načitam si info, hľadám zdroje a tam selektuje, čo sú len vymyslené info alebo domnienky + potom čitam aj logy, dnes by som už konečne chcel dokončiť SR9009 a mam aj rozrobených par dalších článkov, ktoré chcem tiež už doknčiť a tak sa môžem pustiť do niečoho nového
Angel10
Moderator

Príspevokod užívateľa Darty » 08.04.2017

no ale tie profily Exemestanu a Adexu by si mi mohol poslat nech nemusim stale zobrat a otravovat ta cez SS :-D
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa IgorAlojz » 08.04.2017

no ale tie profily Exemestanu a Adexu by si mi mohol poslat nech nemusim stale zobrat a otravovat ta cez SS :-D
cez SS by som chcel aj ja dostať odpoveď na moju správu :D ale asi má vela roboty .. si viem predstaviť kolko ''...'' ho čerpá s vecami ktoré sú tu na fóre už uvedené :cry:
IgorAlojz
Dátum registrácie: 28.08.2016
Poďakoval: 11 krát

cez SS by som chcel aj ja dostať odpoveď na moju správu :D ale asi má vela roboty .. si viem predstaviť kolko ''...'' ho čerpá s vecami ktoré sú tu na fóre už uvedené :cry:
no ale exemestan a adex tu vysvetlene nejsu, sice som si to uz dostudoval inde ale aj tak by ma to potesilo :-D
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty

a čo by si potreboval o nich vedieť?
Angel10
Moderator

akym procesom posobia na estrogen a aromatazu (ako ten e2 znizuju), doteraz som si myslel ze exemestan a adex su si podobne latky a rozdiel je len v ich sile a ja nakoniec zistim ze ono to neni vobec pravda
Darty

Príspevokod užívateľa JulianTanaka » 08.04.2017

Ja by som bol vďačný napr za profil boldaku ,nikde ho neviem nájsť ,ten co bol na skroids
JulianTanaka
Dátum registrácie: 17.02.2017
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: chemik, Google [Bot], piterko, wtfko1994 a 28 neregistrovaných