Žádost o radu ( opuch, boule.....)

Vstup od 18 rokov

Žádost o radu ( opuch, boule.....)

Príspevokod užívateľa Chuďas » 14.03.2017

Zdravím pánové, předně se chci omluvit, že tu zakládám dalším podobné téma ALE mám pocit, že v mém případě je ještě pár věcí co v ostatních tématech nebylo...

Ve zkratce jsem idiot, vocas, debil ......... jedu 1. kůru TST mix k tomu stanozol, ve čtvrtek 9.3 před spaním při asi 5.té aplikaci mixu do pravého stehne se mi stala nemilá věc .... napíchnul jsem ASI nerv, tak jsem jehlu z asi cca 1cm hloubky vytáhl následovala proud krve jsem bezmyšlenkovitě ( sypu si popel na hlavu) to poslal cirka o 3cm níže.... přičemž jsem si dal pozor aby se se jehla ničeho nedotkla apod.... každopádně ihned po aplikaci jsem cítil bolest a pulzování..... no nic šel jsem to zaspat. Ráno jsem cítil tlak a místo bylo již docela napuchnuté..... 3tí den večer jsem na radu kamaráda cirka 3 hodiny ledoval,vzal si dva ibalginy a šel si lehnout.... noc nahovno byl jsem úplně mokrej a na základě toho co jsem se zde dočelt jsem vzal do ruky stříkačku a šel to zkusit vytáhnout.... jelikož jsem neměl větší než 0,6 modrou, tak jsem dvě ucpal a povedlo se mi vytáhnout cirka 0,5ml krve s menšíma sraženinama....nyní 5tý den je to pocitově lepší noha mě nebolí, boule je stále ovšem opticky o něco menší a na dotyk nebolí ovšem cítím se "divně buď je to z nervů a nebo se o mě klasicky pokouší teplota..... takže se chci vás zkušených zeptat co s tím dál..... přičemž vás moc žádám o zdržení se nějakejch keců že jsem píča apod protože to sám teď už vím moc dobře a budu po zásluze potrestán :D :D :shock: :lol:

Pro sichr jsem si obstaral antibiotika a jehly s 0,9mm a 1,25mm takže se ptám....
1. mám nahodit ATB už teď a zítra to zkusit širší jehlou vytáhnout znova
2. nechat to do pátku tak jak to teď je a ledovat apod
3. to "nejhorší" sebrat se a jít s tím za mým doktorem (chirurg shodou okolností), kde je mi jasný co bude následovat za mentorskej masakr

Díky moc :roll:
Chuďas
Dátum registrácie: 14.03.2017
Cash on hand: Locked

Re: Žádost o radu ( opuch, boule.....)

Príspevokod užívateľa Darty » 14.03.2017

ak po piatom dni citis zlepsenie tak by som do toho uz nerypal, maximalne to laduj a daj sirokospektralne antibiotika (azytromicin) 3 x 500 podla navodu, nic hrozne sa nedeje
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Užívateľov profilový obrázok
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 129 krát
Bolo mu ďakované: 444 krát

ak po piatom dni citis zlepsenie tak by som do toho uz nerypal, maximalne to laduj a daj sirokospektralne antibiotika (azytromicin) 3 x 500 podla navodu, nic hrozne sa nedeje
Přesně tyto šéfe mám, takže myslíš nasadit už dnes??
Chuďas

Príspevokod užívateľa Mr. Muscle » 14.03.2017

Ty vole tu by len kazdy zo seba vytahoval krv :D Uz nepozerajte dokumenty o sypacoch :D Presne tak nic sa nedeje, ono sa to vstrebe
Nesypem len jem toľko veľa krupice každý deň

SQ - 170kg
BP - 170kg
Mr. Muscle
Dátum registrácie: 17.08.2015
Poďakoval: 56 krát
Bolo mu ďakované: 75 krát

Príspevokod užívateľa Luegner » 14.03.2017

Vydržet a chladit. Nic nepomůže všechna mazadla jsou k h....u. Chce to čas a nude to opět ok
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 71 krát
Bolo mu ďakované: 19 krát
Kontaktovať užívateľa:

Děkuju Vám pánové, budu to tedy chladit a pro sichr tam kopnu od zítra ty ATB..... určitě dám vědět jak to dopadlo tahle celá anabáze ať se z mojí demence ostatní poučí :roll: :roll:

Btw. To vytahování bylo přes 50 na 50... někdo mi řekl ani náhodou druhej že to stejný udělaj na pohotovosti apod....každopádně jako nějakej ten Greg "Valentajn" není mým vzorem :lol: :lol:
Chuďas

Príspevokod užívateľa Darty » 14.03.2017

z teba sa nepoucime, uz tu mame podobneho exota, vsak limited :-D
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 129 krát
Bolo mu ďakované: 444 krát

Príspevokod užívateľa scml » 14.03.2017

:mrgreen:
scml
Dátum registrácie: 23.08.2016
Poďakoval: 77 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa Chuďas » 30.03.2017

Takže pánové mám tu UPDATE.....

Prvně bych chtěl poděkovat za rady, protože jak jsem zjistil psychika umí být ***** sfině :D Otok/opuch po cca týdnu odezněl sám, zůstala jen malá boule, která nehřála a ani nesvědila... nyní je to už 3 týdny a noha je 100%, ale ještě jí dám týden než tam pošlu další...

K té psychice.... ten 8.den co to odeznívalo jsem měl jet na 4 dny do Itálie na hory a jak jsem z toho byl vyšokovanej, tak jsem si normálně den před odjezdem vypěstoval horečku ( protože jsem všude četl kecy jako zápal, horečky, absces.....) když jsem v noci odjel na 2 paralenech a ráno dorazil pod kopec NIC MI NEBYLO.....

Takže závěrem..... CHLADNOU HLAVU, KLID a rozvahu.... a děkuju za pomoc :-)
Chuďas

Príspevokod užívateľa malo_nasypany » 06.09.2017

Zdravím sypači, před pěti dny jsem poslal strelu do gluteus medius.. je to teprv třetí střela do toho místa, jedna byla do stejného, jedna asi o 5 cm niz.. všechno v rozmezí kolem 8 dní od sebe.. no problém je, že asi celkove spatne vstřebává moje tělo olej, pokaždý tam mám 4-5 dní tvrdou bouli..

No tahle poslední střela nevím, jestli nesla do tuku.. mám 2,5 cm modré jehly.. ale udělal se kolem ní nezvyklé velkej otok a doteď tam mám skoro tenisovej míč...

Můžu nějak napomoct vstřebávání? Mám letět zítra na dovču a jsem nějakej unavenej i horečku jsem měl (což jsem měl po mixu i tak), nebo si to mám nechat vyříznout? Všude píšete, že za tak krátkou dobu se absces neudělá, ale tu únava, nechuť k jídlu už mám.. trochu se ten otok snížil den co den, ale ta tvrdá koule zůstává.. mám to napíchnout ať vím, jestli tam je hnis? Nebo to nechat prostě..

Posílám fotku..
http://jyxo.info/uploads/EC/ec7a544388a ... f1c4fc.jpg

jo a mám sustak swiss
malo_nasypany
Dátum registrácie: 16.08.2017
Poďakoval: 3 krát

Príspevokod užívateľa silný » 06.09.2017

nechaj to tak, musí sa to vstrebať, je to imo len reakcia a ak si to aj poslal do tuku to nevadí... mal som niečo podobné keď som išiel bolde+tst v koncentrácii 1ml/500mg - opuch, miesto teplé,... láduj to dačím teplým a masíruj...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 669 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 06.09.2017

reakcia bud na olej,primesy alebo ester,ja som mal po dhb este horsie,polka riti bola raz taka jak druha.zacal by som pouzivat na tvojom mieste erevit 0,5ml ku kazdej aplikacii a bude to v poriadku.nechal ny som to tak pripadne ibalgin krem ono sa to vztrebe!
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Já měl před dvěma lety kůru s AP enan a dělalo mi to podobně, celou kúru si tělo nezvyklo a pořád jsem měl opuchy a boule.. teď to mám zas.. je možný, že nějaký jiný olej jiné značky mi sedne líp? Nebo prostě nejsem steroid material?

Díky moc chlapi za uklidňující odpovědi, snad to bude gut... Na ten erevit kouknu, to by tomu mělo pomoci?
malo_nasypany

Príspevokod užívateľa silný » 06.09.2017

áno erevit vo väčšine prípadoch môže pomôcť... skúšal si aj ine miesta ako zadok bodať?
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 669 krát

Předtím jsem zkoušel parkrat i stehna, podle všech rad a návodů a stejně mi to pokaždé steklo ke koleni, opuch atd.. tak mám teď strach.. ale zkusím po dovoleny, mohlo by to být lepsi jak zadek?
malo_nasypany

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: loktibrada88, mirutko, Rainier a 27 neregistrovaných