Brucho

Vstup od 18 rokov

Re: Brucho

Príspevokod užívateľa silný » 19.02.2017

uff :shock: no urcite na tom má zasuhlu aj ten stres -> kopec kortizolu... drzim palce no, hadam sa to zlepši... sprav ako mas v plane, riadny detox + vela vela piť...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 647 krát

Príspevokod užívateľa PeterBurian » 19.02.2017

uff :shock: no urcite na tom má zasuhlu aj ten stres -> kopec kortizolu... drzim palce no, hadam sa to zlepši... sprav ako mas v plane, riadny detox + vela vela piť...
Ani mi nevrav , a keď vysadim as a kortizol sa naplno prejaví ja som aj dva mesiace že čau + samozrejme padám rýchlejšie ako som rástol... :( Je toho na mňa fest no, ale tú prácu potrebujem...Hľadal som aj inhibitory kortizolu len žiaľ nič také neexistuje, len tablety na zvýšenie kortizolu...
PeterBurian
Dátum registrácie: 10.01.2017

Príspevokod užívateľa polysmi » 19.02.2017

drzim palce a prajem co najrychlejsie zlepsenie ;)
polysmi
Dátum registrácie: 26.03.2016
Bolo mu ďakované: 9 krát

Príspevokod užívateľa silný » 19.02.2017

Ani mi nevrav , a keď vysadim as a kortizol sa naplno prejaví ja som aj dva mesiace že čau + samozrejme padám rýchlejšie ako som rástol... :( Je toho na mňa fest no, ale tú prácu potrebujem...Hľadal som aj inhibitory kortizolu len žiaľ nič také neexistuje, len tablety na zvýšenie kortizolu...
noo tak o to viac treba sypať :007
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Príspevokod užívateľa pionate » 19.02.2017

ešte k tomu strečingu a hyperlordoze.. neviem či vieš anglicky okrem hyperlordozy čekni ešte anterior pelvic tilt.. tiež je treba brať do uvahy nielen strečing, a posilnenie svalov, ale aj veci v akej polohe spíš, sedíš atd.. nieje to zas tak úplne jednoducho odstrániť..
pionate
Dátum registrácie: 10.11.2016

Príspevokod užívateľa edgarius » 19.02.2017

k tomu zapachu z ust este - mozu to byt aj tzv. mandlove kamene (tonsil stones) - povlak na mandliach sa nabaluje, vznikaju tam loziska stvrdnuteho hlienu, bakterii a pod. casto to zacina nedoliecenym zapalom mandli/bolestou hrdla
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 48 krát
Bolo mu ďakované: 140 krát

Príspevokod užívateľa Leito00 » 20.02.2017

Tiež mam podobný peoblem idem na 1.5m hadicu zo spodu krv seriem ale nie tak ako ty. povedali ze rakovina to nebude ale hemeroidy urcite plus dáky bonus. Stres mam vysoký kortizol je max 600 ja mam cca od 950 do 1150 estrogén som mal 470. Kúpil som si mobivenal tak to trosku pomáha. Viem ze mam vysokú plynatosť lebo mi robil sono a nevideli poriadne na oblicky konečne sa toho potrebujem zbaviť dnes mi vyliezli aj tehličky konečne co ma odfúklo lebo brucho makam stale. Intoleranciu mam na laktózu vysli mi 100 nasobne protilátky takže to nie je sranda ale hrať to neprestanem lebo je jedno ci to žeriem ci nie nafukuje ma takže problem je inde... Krvne boli tiež zle na lepok ale odber zo zaludka to nepotvrdil. Tak uvidime
Leito00
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa edgarius » 20.02.2017

chlapci, a to s takymito problemami normalne sypete? ci len cisto testak?
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius

Normalne sypem bolde 600 tst 600 methan 10mg proviron 75 mg. Ibutamoren som dojedol nedávno. Predtým som šiel 750 tst v kure plus dake komba...... Problem je ze stres mi zhoršil zdravotný stav viac ako čokoľvek iné a mega rapidne. Druhy problem ze nafuknute brucho mi znemožňuje spevnit stred tela a všetky veľké vahy v posilke aj mimo nej si odnáša chrbtica pritom caju ma niest aj brucho...
Leito00

Príspevokod užívateľa edgarius » 20.02.2017

Ja mat taketo problemy, tak sa hodim do mostu a poriesim si to najprv... az potom "nomalna" sypacka
----------
edgarius

Co mi to pomôže ze sa budem citit este viac na hovno a v strese ? Takto ma nieco naplna a riešim to. Výsledky to neovplyvni ked to mam dlhodobejšie so sypkou alebo bez
Leito00

Príspevokod užívateľa Darty » 20.02.2017

stresovy faktor ovplyvni vysledky viac nez cokolvek ostatne mimo stravy
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 122 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa silný » 20.02.2017

co vsetko moze este zhorsit - dojebať stress, ked uz si to spomenul? je mozne, ze sa clovek po dlhsej dobe na stres aj dako adaptuje? akoze praca, zivotny styl etc. sa nezmeni ale jednoducho si telo na to navykne.. lebo ako stres bude stale, len je dolezite skôr prist na to ako sa s nim vyrovnať alebo sa mu prispôsobiť... :D
silný

Príspevokod užívateľa PeterBurian » 23.02.2017

Ahojte :
1, Leito : prakticky identické veci máš , hmm že by nás ten stres fakt tak dával dole... Budem rád ak budeš písať ako si dopadol
2, Nevydržal som to.... Išiel som čisto len bielkoviny , schudol som síce 5 kg ale to aj tak vody o to horšie že z hora teraz za dva dni, čo som vypotil len preto že som prechladol, takže vyzerám ešte smiesnejsie a brucho rovnaké, energia žiadna , tréning o ničom bez sily a ako takej pohody , váhy som.musel dať /2 v konečnom dôsledku aj na to aké stresy mám som zvolil asi peknú somarinu s tou dietou....Takže počkám si aj na leita ako čo on napíše, možno zo srandy skúsim ten klystír doma a idem zas na bežnú stravu s tým že za dva týždne nasadim clenbuterol dám ešte vyše pohybu a uvidím či to padne a keď nepadne budem už zvažovať iné cesty a možnosti
PeterBurian

Príspevokod užívateľa Leito00 » 23.02.2017

Jo rovnake. Preto nie je inhibitor na stres vela veci by to liecilo. Jo o dva tyzdne idem na to a potom počkám na výsledky dufsm nebudú dlho trvať.
Leito00

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: mirutko a 25 neregistrovaných