Brucho

Vstup od 18 rokov

Re: Brucho

Príspevokod užívateľa silný » 18.02.2017

no jasne ze si tucny
:lol: problem solved
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 647 krát

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 18.02.2017

tiez mi to príde že si tučny a zaliaty ja som čakal že tu hodíš formu ako Vojta Koritensky bachor tehličky forma jak svina a ty hodíš toto :D Zosekaj to presne tento problem mal kamarat ale on to mal dane geneticky ze jednoducho bol takyto nafuknuty... On drzal stravu dietu vsetko a sypal T3 HGH clen Tren TST Stan a bol zaliaty a tučny stale... chudak potom sa na to všetko vysral lebo to nemalo cenu...
Pipik88
Dátum registrácie: 29.09.2016
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa PeterBurian » 18.02.2017

No ale má to ešte jeden faktor cca od leta kedy som bol asi tak v polke letneho cyklu sa mi začala frajerka sťažovať že mi začalo zapáchat z úst a toto sa cyklicky opakuje až do dnes , nepomôže ani umytie zubov ani ústna voda , a vravieva mi že jasné ty to sám necitis ale že to smrdí ako hniloba ktorá mi vychádza z vnútra cez krk , že mi proste hnije žalúdok jej veta....Potom mi prichádza celkom do úvahy skúsiť aj ten klistir keď sa nad tým zamýšľam, aj keď to vyprázdňovanie mávam pravidelne a normálne aj keď občas s krvou...
PeterBurian
Dátum registrácie: 10.01.2017

Príspevokod užívateľa miškofriško » 18.02.2017

:lol:
miškofriško
Dátum registrácie: 26.10.2016

aj keď to vyprázdňovanie mávam pravidelne a normálne aj keď občas s krvou...
:shock: tak s tym by som asi daco uz rieisl, tu si skus pozret eset jeden članok http://abrst.pro/rndr/Medicina_Detoxic_ ... AAEjCDn4AA
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

a skúšal si dietu zmeniť stravu a tak? Obmeniť všetko a skusať čo je OK čo je horšie čo ta nafukuje atd atd? Ten smrad nemaš zub nejaky v prdeli? Ja som tak raz mal zubarku a ta mi dodrbala cele zuby... Dala mi plombu na tesaky a pod tym mi zhnil cely zub... takto som prišiel o 2 zuby... a nehal u nej tolke peniaze viac ludí bolo nespokojných vyhorel jej byt auto a potom sa odstahovala... :D
Pipik88

aj keď to vyprázdňovanie mávam pravidelne a normálne aj keď občas s krvou...
:shock: tak s tym by som asi daco uz rieisl, tu si skus pozret eset jeden članok http://abrst.pro/rndr/Medicina_Detoxic_ ... AAEjCDn4AA
Ako bral by som to všetko OK ale ked som na konci videl tu reklamu tak som to vypol :D
Pipik88

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 18.02.2017

Tá krv ma zarazila, ak to nie "len" od hemoroidov, ale krv je priamo v stolici, tak okamžite utekaj k lekárovi.
Pri predpoklade dobrej ústnej hygieny ( medzizubne kefky atď) zápach z úst najčastejšie spôsobuje reflux.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 226 krát

Príspevokod užívateľa coyotitko » 18.02.2017

Môže to byť aj psychikou. Mal som tiež problémy s krvou v stolici aj niekoľko týždňov potom pauza a potom zasa. Tiež ma vkuse nafukovalo ale tam som už zistil co zo stravy mi nerobí dobre, ale pobehal som kopec vyšetrení kde mi zistili akurát tak ho***. Odkedy som odišiel zo Slovenska zmizol stres neriešil som problémy čo vtedy a už sú tomu tri roky a takéto problémy som nemal, sem tam sa ukáže hemoroid ale to keď sa natlacim jak prasa a potom dva dni presedím na záchode. To isté mám psoriázu kde som mával takisto pravidelne problémy a teraz nič.
coyotitko
Dátum registrácie: 25.04.2016

Príspevokod užívateľa coyotitko » 18.02.2017

no jasne ze si tucny
:lol: problem solved
Tiež som čakal nejakú vysekanu postavu a trochu vycnievajuce brucho, ale toto mi príde tiež dosť zaliate ako chalani písali
coyotitko
Dátum registrácie: 25.04.2016

Re: RE: Re: Brucho

Príspevokod užívateľa bazywoah » 18.02.2017

No ale má to ešte jeden faktor cca od leta kedy som bol asi tak v polke letneho cyklu sa mi začala frajerka sťažovať že mi začalo zapáchat z úst a toto sa cyklicky opakuje až do dnes , nepomôže ani umytie zubov ani ústna voda , a vravieva mi že jasné ty to sám necitis ale že to smrdí ako hniloba ktorá mi vychádza z vnútra cez krk , že mi proste hnije žalúdok jej veta....Potom mi prichádza celkom do úvahy skúsiť aj ten klistir keď sa nad tým zamýšľam, aj keď to vyprázdňovanie mávam pravidelne a normálne aj keď občas s krvou...
Mwm ten sami problem, byl sem na hadici,zanet zaludku a dvanacterniku
bazywoah
Dátum registrácie: 11.09.2016
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa pionate » 18.02.2017

hyperlordoza. svalová disbalancia medzi spinal erectors, predovšetkým spodnou časťou a transverse abdominis. riešenie je vacuum na posilnenie transverse abdominis a strečovať spinal erecters a taktiež hip flexors. časom sa to zlepší. hovorím z vlastnej skúsenosti
myslím, že toto je presne problém všetkých kulturistov, a nie žiadny rasťák a slin..
plus do tých oslabnutých brušákov, sa zamixuje nejaká intolerancia na laktozu či lepok, kvantum stravy a následne schopnosť kontrolovať brušnú dutinu je nulová..
pionate
Dátum registrácie: 10.11.2016

Vela kulturistov zanedbava aj strečing či sa mi to len zda?
Pipik88

a co to s tym ma spoločne? ale ked si vsimnes, vela kulturistov robi strečing pomedzi série, ked je sval napumpovaný...
silný

Príspevokod užívateľa PeterBurian » 18.02.2017

Dobre chalani vďaka za odpovede zhrniem to celé takto :
1, tá krv zo stolice s tým, ze to spôsobuje resp môže spôsobovať stres, pracujem v spoločnosti ktorá obchoduje na burze, tá krv sa až natolko zhoršila že keď som mal biele trenky a prišiel som z práce mal som ich zakrvavené, faktom ale je , že v ten deň kvôli aj môjmu nesprávnemu odhadu sme prišli o 5 cifernú sumu a bolo to až moc hardcore na mňa , vtedy mi bolo tak zle že aj keď som dal kávu tak ma klepalo , odmeral som tlak a 240 vrchný, spodny 100 (čo bolo teda šťastie že len vrchný išiel hore) a tep 120...Takže ako som si prečítal že by to mohlo byť aj následkom stresu tak to nateraz beriem že by to tak mohlo byť (teda dúfam lebo ostatné možnosti sú že fuuu) k tomu nadväzuje že mám sedavu prácu a dnes zhodou okolností som bol s investorom vonku čo často nechodím a prechádzka po pešej zóne k cieľu má dosť prekvapila lebo ma začal bolieť spodný chrbát k tomu sme ešte 20minut debatovali postojačky (čo by zase mohlo naznačovať čo vinnie písal) aj keď som tomu moc neveril lebo hlavne navečer sa chodím prechádzať so psom ale nestojím na mieste , prišlo mi to teda teraz tak že môžem mať naozaj zlé držanie tela a ako sme stáli tak sa to viac-menej prejavilo naplno že spodok chrbta a spodné brušné svaly na tú váhu ktorú mám sú nedostatočne pevné/silne...K tomu zápachu z úst , keď som bol mladší tak som mal problémy s hnisom a toto mám poriesene + väčšinu zubov mám keramiku takže to mi moc nepríde ako možné , tu sa skôr príklonim k refluxu lebo ako som prečítal čo to je tak mi pasuje všetko, navyše sa k tomu pridalo aj pálenie záhy že nad ránom musím dať malox aby som mohol aspon dospat čo sa mi nikdy nestávalo predtým tam mám ale obavy ako tak čítam čo to aké vyšetrenia obnáša že to môže skončiť tými dosť negatívnymi a zlými prípadmi ktorý ostatný spomínali (teda radšej by som bol keby sa vyserem ako by som mal mať nejaké zápaly, na to zas nadväzuje že ten stav mi začal s neželaným rastom brucha nastal v dobe kedy sa priateľka na ten zápach začala sťažovať , to mi zase príde do uplnej zhody že za tym môžu byť zdravotne problémy ..My to príde ako mix všetkého už celé , ale urobím to postupne : na 2 týždne dám vysokobielkovinovu diétu (250g b, do 50g s max, veľa mineralky) + tvrdý tréning (ako stále) + začnem behávať a v netreningovych dňoch precvičovať svaly ktoré vinnie písal, ak nenastane žiadne zlepsenie na vzhľade a miere tak a takisto pokiaľ sa nič čo mi sedí na reflux nezmení (lebo tak malo by sa ) tak nastane ten horší prípad a to že by to mohlo byť niečo z tých závažných problémov zdravotnych, čo by bolo teda pre mňa k.o. ... Čiže dva týždne a dám vedieť posun/pokrok/zmenu a budem/budeme mudrejsi
PeterBurian
Dátum registrácie: 10.01.2017

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: ananolicfre4k, bandolero, mirutko, rapsic, Vinnie a 14 neregistrovaných