TRT (Testosterone replacement therapy)

Vstup od 18 rokov

Re: TRT (Testosterone replacement therapy)

Príspevokod užívateľa M4t3S » 16.07.2019

Tak jsem dostal ráno první včelku nebida. Sestřička to tam poslala během pár vteřin(celé 4ml), takže samotná aplikace ani nestihla začít bolet. Ale od té doby si na tu půlku nemůžu pořádně sednout a docela jí teda cítím. Jestli tohle zažíváte několikrát do týdne, tak jste teda bejci. Neříkám, že to bolí až tak moc, ale že bych se hnal do posilky dělat dřepy, to rozhodně ne :-/
My to nezazivame niekolko krat za tyzden, pretoze nemame sebadestruktivne sklony a tu aplikaciu rozdelime a pustame tam pomalsie a telo si na to zvikne takze to ani necitime. Pripadne ak su prve aplikacie velmi bolestive tak sa bezne pouziva erevit, potom uz neni sanca aby aplikacia bolela. Teda pokial si neni hovado a nerozvrtas si dany sval lebo stale hybes s ihlou :D
Užívateľov profilový obrázok
M4t3S
Dátum registrácie: 14.02.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 14 krát

Príspevokod užívateľa Michal1986 » 19.07.2019

:-/ tak mi přišly výsledky ještě z používání Androgelu:
LH: 0.04(0.5 - 12)
FSH: 0.05(0.5 -12)
Biol. dost. TST: 5.58
SHGB: 20(13 - 71)
PRL: 127(73 - 407)
Est: 0.060(0.040 - 0.162)

tuší někdo, jak mě mohlo TRT "vypnout" i když se evidentně nevstřebává? Nízký TST i na max dávkách gelu - kolem 6 nmol opakovaně. Endokrinoložka říká, že to s gelem nemá nic společného a jdu za měsíc na rezonanci. A spíš taková informační - FSH=0 znamená, že jsem sterilní? Hádám, že jak jednou kleslo LH/FSH na 0, tak co budu na nebidu, tak nestoupne?

Ještě pořád mírně cítím zadek ze včelky a spíš než energii cítím po čtyřech dnech hodně únavu a z přetrénovaní to není. Poslední dobou mě pobolívá ve varlatech.. za dva měsíce se žením a mám moc moc velkou radost, že musím řešit tyhle ****
Michal1986
Dátum registrácie: 13.03.2019
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 19.07.2019

Jakakoliv TRT te vypne (tzn krome tst i lh/fsh).
Androgel je na prd.
Ano, jsi neplodny (momentalne).
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 231 krát

Príspevokod užívateľa finist » 21.07.2019

Jakakoliv TRT te vypne (tzn krome tst i lh/fsh).
Androgel je na prd.
Ano, jsi neplodny (momentalne).
proviron do 50mg denne neznižuje LH / FSH
finist
Dátum registrácie: 30.06.2016
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát

Príspevokod užívateľa Legi74 » 23.07.2019

tuší někdo, jak mě mohlo TRT "vypnout" i když se evidentně nevstřebává? Nízký TST i na max dávkách gelu - kolem 6 nmol opakovaně. Endokrinoložka říká, že to s gelem nemá nic společného a jdu za měsíc na rezonanci. A spíš taková informační - FSH=0 znamená, že jsem sterilní? Hádám, že jak jednou kleslo LH/FSH na 0, tak co budu na nebidu, tak nestoupne?
Ahoj, teda to LH i FSH máš hodně dole, já si dohledal svoje testy z 01/2019 kdy jsem byl po 9-ti měsících na TST + 4 měs. Deka ... a před PCT jsem měl LH 0,62 a FSH 2,6 kdy po HCG a 6-ti týdnech na Clomidu to vyběhlo vše 2,5x nad referenčky. Ale stejně mě to bylo k ničemu když vlastní TST v průběhu následujících měsíců spadl na 5 nmol. Divný že nemáš test v krvi a přitom vypnutý LH i FSH, ale gel jsem nikdy nepoužil, tak nevím jak to funguje.

Někdo řeší plodnost v TRT jen zvýšením HCG, někdo zase vysadí TST úplně a jede HCG, Clomid+E ... rozhodoval bych se individuálně dle výsledků spermiogramu.
Legi74
Dátum registrácie: 13.01.2019
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Luegner » 23.07.2019

Měl jsem hodnoty i 0,01. To ovšem není problém. Stejně tak jsem měl lh i fsh nad normu, ale i tak hladihu tst pod normu....
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 70 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Darty » 23.07.2019

na toto neexistuje ziaden recept, ide o ciste individualnu vec, kde jeden funguje po vysadeni bez Pct inde niekomu ani Pct nepomoze, v urcitych pripadoch este aj uskodi skrz rozhadzanych hormonov, za druhe si musite uvedomit ze aj Pct je v podstate len umelo udrziavany pojem, stale sa jedna len o chemicku stimulaciu hypofyzy, nutenie cez chemicke latky ju pracovat ale aj toto moze byt kontraproduktivne a neucelne, v podstate tie vase Pctcky v tych obrovskych davkach liekov co do seba periete vam mozu uskodit este viac nez ste poskodeny pred samotnou Pct
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 425 krát

Príspevokod užívateľa jankopan » 23.07.2019

:clap:
na toto neexistuje ziaden recept, ide o ciste individualnu vec, kde jeden funguje po vysadeni bez Pct inde niekomu ani Pct nepomoze, v urcitych pripadoch este aj uskodi skrz rozhadzanych hormonov, za druhe si musite uvedomit ze aj Pct je v podstate len umelo udrziavany pojem, stale sa jedna len o chemicku stimulaciu hypofyzy, nutenie cez chemicke latky ju pracovat ale aj toto moze byt kontraproduktivne a neucelne, v podstate tie vase Pctcky v tych obrovskych davkach liekov co do seba periete vam mozu uskodit este viac nez ste poskodeny pred samotnou Pct
Toto si pekne napisal
jankopan
Dátum registrácie: 18.03.2017
Poďakoval: 32 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 23.07.2019

Ja to mozem len potvrdit
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 222 krát
Bolo mu ďakované: 516 krát

Príspevokod užívateľa Michal1986 » 24.07.2019

Ahoj, teda to LH i FSH máš hodně dole, já si dohledal svoje testy z 01/2019 kdy jsem byl po 9-ti měsících na TST + 4 měs. Deka ... a před PCT jsem měl LH 0,62 a FSH 2,6 kdy po HCG a 6-ti týdnech na Clomidu to vyběhlo vše 2,5x nad referenčky. Ale stejně mě to bylo k ničemu když vlastní TST v průběhu následujících měsíců spadl na 5 nmol. Divný že nemáš test v krvi a přitom vypnutý LH i FSH, ale gel jsem nikdy nepoužil, tak nevím jak to funguje.

Někdo řeší plodnost v TRT jen zvýšením HCG, někdo zase vysadí TST úplně a jede HCG, Clomid+E ... rozhodoval bych se individuálně dle výsledků spermiogramu.
A ty jsi na nějaké formě TRT, nebo zvládáš 5 nmol?
Michal1986
Dátum registrácie: 13.03.2019
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa bandolero » 25.07.2019

Co říkáte a doporučíte tomuhle? Muž 48let
Prílohy
received_443571786486669.jpeg
received_443571786486669.jpeg (35.99 KiB) 814 zobrazení
bandolero
Dátum registrácie: 02.02.2017
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa silný » 25.07.2019

Aj keby som ten papier nevidel, by som mu len vzhľadom na vek odporučil len jedno... :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa sitrano » 26.07.2019

Ale je třeba mu taky říct co všechno při to zvýšení se bude dít.... a že se třeba bude muset rozvést, protože bude "kanec" a ojede všechno :-) a rozhodně nebude chtít přestat ani z jedním :-D
Pořád se zlepšuju ;-)
sitrano
Dátum registrácie: 02.07.2017
Poďakoval: 3 krát

Príspevokod užívateľa Legi74 » 30.07.2019

A ty jsi na nějaké formě TRT, nebo zvládáš 5 nmol?
Jsem v TRT, 2x týdně 50mg/Sustanon ... někde výše jsem to už psal. HCG zatím přidávám opatrně, při vyšších dávkách mě na něm vždy vyskákalo ošklivý akné. A střílím tam ještě každých 10 dní B12 (300).
5nmol jsem rozhodně nedával :D mě to šíleně skákalo z 12nmol vždy na 5/6 nmol a ani po pořádný PCT jsem to nedostal výš, a to jsem jel PCT s určitým odstupem 2x za sebou. Jediný výsledek byl, že mě PCT rozházelo a dojebalo krevní testy mnohem víc než AS.
Symptomy LOW TST hodně únava a celkově bez energie, libido i sex-drive jak na houpačce, špatná regenerace, bez chuti cvičit, musel jsem se hodně přemáhat, pumpa minimální.
Vše výše uvedené se v TRT srovnalo během 6-ti. týdnů ;-)
Legi74

Príspevokod užívateľa Legi74 » 30.07.2019

DOTAZ NA ZACHOVÁNÍ SPERMATOGENEZE při substituci TST.
Chlapi, řešil tady reálně někdo zachování plodnosti v MOSTU nebo na TRT, zkrátka na tesťáku? Jak rychle nás to vypne na nulu a jaký je vlastně mechanizmus tohoto vypnutí?
- jaká je rozumná/optimální dávka HCG v TRT pro zachování šance na početí?
- je možné v TRT brát současně malou dávku Clomidu (vliv na FSH), bude to fungovat když je v těle syntetický testosteron?
Legi74

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: BohemianSlav, doNny_ a 24 neregistrovaných