TRT (Testosterone replacement therapy)

Vstup od 18 rokov

Re: TRT (Testosterone replacement therapy)

Príspevokod užívateľa nokos » 30.06.2019

A nějaký gel-prášky na zpomalení růstu vlasů na zádech neznáš? To bych potřeboval já :D
Zena my depilovala chrbat skoro som skapal😣
Užívateľov profilový obrázok
nokos
Dátum registrácie: 13.05.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 42 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 30.06.2019

Tak tomu ver, skúšali sme to aj my :D

Vzdal som to, ty si to zvládol hej? Ako ja nemám problém s bolesťou, ale toto bolo čosi iné :D nabudúce nárkoza a tak :D
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 41 krát

Príspevokod užívateľa Michal1986 » 12.07.2019

Zdravím, tak po půl roce na Androgelu(nejvyšší možná dávka 80mg TST v gelu denně) mám TST 6(před měsícem taky, takže to nebude náhoda). A to mě to stojí 100 Eur měsíčně. Urolog mi napsal recept na Nebido a v pondělí jdu na první střelu. Prý to docela bolí. Má někdo s Nebidem zkušenosti? Chtěl bych se zeptat, jestli se ten den dá normálně cvičit a nebo mám dát rest. Nikdy jsem nestřílel ani nesypal, tak netuším, jak to funguje. Zajímavé je, že i po tom půl roce mám spermiogram v pořádku a o HCG doktor vůbec nemluvil a říkal, že to budeme sledovat, ale že by to nemělo být nutné.. je mi 33 a děti bych chtěl až tak za dva roky, jestli vůbec, tak mám snad čas když tak ještě vysadit a nahodit aspoň FSH. A ještě, jak tady má půlka lidí načteno víc, než většina CZ SK endokrinologů - netušíte, jak může "zdravému" člověku spadnout TST během tří let z 20nmol postupně na 14, 10, 8, 6...? :-/
Michal1986
Dátum registrácie: 13.03.2019
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 12.07.2019

Ten gel je ****
Daj si radsej to nebido ,vyjde to lacnejsie a je to efektivnejsie
To staci pichat raz za 2 mesiace tusim a stoji to 10€ ked preplati poistovna
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 517 krát

Príspevokod užívateľa edgarius » 12.07.2019

davas naraz 4ml a ked to picha "dlhorocna" sestra bez kuska citu, tak to boli na 100%
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 48 krát
Bolo mu ďakované: 140 krát

Príspevokod užívateľa Legi74 » 12.07.2019

je mi 33 a děti bych chtěl až tak za dva roky, jestli vůbec, tak mám snad čas když tak ještě vysadit a nahodit aspoň FSH. A ještě, jak tady má půlka lidí načteno víc, než většina CZ SK endokrinologů - netušíte, jak může "zdravému" člověku spadnout TST během tří let z 20nmol postupně na 14, 10, 8, 6...? :-/
AHOJ ... být Tebou, pokud máš spermiogram OK, tak bych si nechal zamrazit vzorek a nemusíš nic řešit až přijde potřeba ... kdo ví co bude za 2-3 roky, co já bych za to dal, tohle udělat před lety!!!
TST může spadnout různě, já prodělal v 27 letech na misi v Africe malárii a rok potom příušnice, a tyhle dvě potvory mě prý napadly varlata a snížila se mi spermiogeneze i tvorba TST, mám následnou hypoplazii (zmenšení) varlat ... a od té doby jsem se plácal na vlastním TST někde v rozmezí 12-17 nmol. a zabil to před časem Nandrolonem, když jsem si chtěl za-léčit klouby a vazy :-/ ... test po PCT 12, po dalších dvou měsících 5.
Legi74
Dátum registrácie: 13.01.2019
Poďakoval: 34 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Za mne INFO z TRT protokolu (50mg TST e3,5d)
Po měsíci na lékárně Sustanon 250, krevní test proveden ráno, těsně před aplikací další střely, tedy po 3,5 dnech = TST 11,98 nmol, Estradiol 37 pmol (40-161) je pod referenčkou.

MÁM DOTAZ:
- doporučená aplikace Sustanonu od urologa je jedna střela 250mg e/3w ... ideálně co jsem vyčetl, aby nekolísala hladina je e4-5/d, nejlépe pro TRT 2x/w., je možné že i při tomto cyklování dochází k nějakému výraznému kolísání hladiny TST v krvi? Mám při hodnotě 12nmol TST přidat dávkování?
- pořád mě padá Estro, nepoužívám aktuálně žádné IA ani HCG. (04/2019: TST 11,6, E2 84, _ 05/2019: TST 6, E2 113, _ 06/2019: TST 5,24 E2 52, _ 07/2019: TST 12 E2 37) ... nejdřív mě spadl vlastní test. a E2 šel nahoru a teď pořád padá ... nevím co se děje?

Za jakýkoliv podnět, radu děkuji ;-)
Legi74

Príspevokod užívateľa Michal1986 » 12.07.2019

Po měsíci na lékárně Sustanon 250, krevní test proveden ráno, těsně před aplikací další střely, tedy po 3,5 dnech = TST 11,98 nmol, Estradiol 37 pmol (40-161) je pod referenčkou.
já bych řekl, že skoro není rozdíl mezi exo 12nmol a endo 6 :-) Urolog říkal, že cokoliv pod 12 je už smutná písnička a začíná se TRT
Michal1986

já bych řekl, že skoro není rozdíl mezi exo 12nmol a endo 6 :-) Urolog říkal, že cokoliv pod 12 je už smutná písnička a začíná se TRT
Souhlas, zatím ladím ideální dávkování, chtěl bych se dostat a držet někde na 20+ nmol, co nejméně bez side-effect. A protože se cítím nejlíp 1 a 2 den po aplikaci, myslím si že těch 12 je spodek křivky. Na další testy půjdu zase za měsíc, ale den po aplikaci TST, tak potom se uvidí.
Legi74

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 12.07.2019

Tak to je jasny kdyz davas mix.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 232 krát

Príspevokod užívateľa eatclentrenhard » 12.07.2019

Zdravím, tak po půl roce na Androgelu(nejvyšší možná dávka 80mg TST v gelu denně) mám TST 6(před měsícem taky, takže to nebude náhoda). A to mě to stojí 100 Eur měsíčně. Urolog mi napsal recept na Nebido a v pondělí jdu na první střelu. Prý to docela bolí. Má někdo s Nebidem zkušenosti? Chtěl bych se zeptat, jestli se ten den dá normálně cvičit a nebo mám dát rest. Nikdy jsem nestřílel ani nesypal, tak netuším, jak to funguje. Zajímavé je, že i po tom půl roce mám spermiogram v pořádku a o HCG doktor vůbec nemluvil a říkal, že to budeme sledovat, ale že by to nemělo být nutné.. je mi 33 a děti bych chtěl až tak za dva roky, jestli vůbec, tak mám snad čas když tak ještě vysadit a nahodit aspoň FSH. A ještě, jak tady má půlka lidí načteno víc, než většina CZ SK endokrinologů - netušíte, jak může "zdravému" člověku spadnout TST během tří let z 20nmol postupně na 14, 10, 8, 6...? :-/
Bolí to proto, že se toho dává najednou 4 ml. Pokud to tam sestra narve najednou, spíš to bude bolet, než když to tam bude tlačit postupně. Najdi si na netu návod na aplikaci pro zdarvotníky a dej jim to, ať si to před pícháním přečtou. Mělo by se to píchat 2 minuty. I tak to stejně asi bude bolet. Podle toho jak moc, můžeš cvičit.
Vstřebání testu kůží je slabé, takže není překvapení, že to na spermiogram ani na tvoje "well-being" vliv nemělo. Nebido ho mít určitě bude. Měli by tě poučit, že to má na fertilitu vliv, minimálně po dobu co budeš on. Pokud bys chtěl léčbu ukočnit, doktoři ti uričtě PCT jako si píšou kulturisti nasazovat nebudou. Pokud bys chtěl počít, tak bys vysadil, nebido se píchá po 3 měsících, takže tři měsíce dojezd plus minimálně další tři měsíce pokus na obnovu vlastního testu, asi by ti k tomu dali HCG možná spolu s hmg.
Pokud nepjůdeš přímo na nějakou repordukční kliniku nebo adrologovi (ne urologovi), tak s tím doktoři moc zkušensotí nemaj.

S tím padáním testu. Dneska to má spoustu lidí, co za tím je, nikdo neví, spíš jde u každého o to, jak moc to vnímá a omezuje ho to v životě. Jinak po tom nebidu se obvykle nějákých optimálních pocitů doashuje tak po 6-9 měsících. Jenom, abys od toho nečekal hned druhý den zázraky. Jinak na libido a věci okolo toho mají vliv i ostatní hormony, estrogen, poměr volný - vázaný test a konečně i psychická pohoda a žádný stres.

Můj názor na nebido je ten, že jeho jediná výhoda je pro zdravotníky, že to píchaj 4x do roka, ale pro pacienta si myslím je lepší kratší ester jako test cypionát. Bohužel v Evropě je jenom nebido.
eatclentrenhard
Dátum registrácie: 23.01.2018
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Príspevokod užívateľa eatclentrenhard » 12.07.2019

MÁM DOTAZ:
- doporučená aplikace Sustanonu od urologa je jedna střela 250mg e/3w ... ideálně co jsem vyčetl, aby nekolísala hladina je e4-5/d, nejlépe pro TRT 2x/w., je možné že i při tomto cyklování dochází k nějakému výraznému kolísání hladiny TST v krvi? Mám při hodnotě 12nmol TST přidat dávkování?
- pořád mě padá Estro, nepoužívám aktuálně žádné IA ani HCG. (04/2019: TST 11,6, E2 84, _ 05/2019: TST 6, E2 113, _ 06/2019: TST 5,24 E2 52, _ 07/2019: TST 12 E2 37) ... nejdřív mě spadl vlastní test. a E2 šel nahoru a teď pořád padá ... nevím co se děje?

Za jakýkoliv podnět, radu děkuji ;-)
Estro lítá všem, nehledal bych v tom vědu. Sustanon byl sice původně vymyšlený k TRT, ale v praxi to moc nefunguje. Ten dlouhý ester sice udrží hladinu ve spodní částí referenčního rozmezí, ale už není schopen reálně navodit ty účinky spojené s libidem a ty věci okolo, kvůli kterým to člověk bere.
eatclentrenhard
Dátum registrácie: 23.01.2018
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Príspevokod užívateľa Michal1986 » 15.07.2019

Tak jsem dostal ráno první včelku nebida. Sestřička to tam poslala během pár vteřin(celé 4ml), takže samotná aplikace ani nestihla začít bolet. Ale od té doby si na tu půlku nemůžu pořádně sednout a docela jí teda cítím. Jestli tohle zažíváte několikrát do týdne, tak jste teda bejci. Neříkám, že to bolí až tak moc, ale že bych se hnal do posilky dělat dřepy, to rozhodně ne :-/
Michal1986

Príspevokod užívateľa jankopan » 15.07.2019

Počkaj zajtra :D
jankopan
Dátum registrácie: 18.03.2017
Poďakoval: 32 krát

Príspevokod užívateľa Tattoo » 15.07.2019

Tak jsem dostal ráno první včelku nebida. Sestřička to tam poslala během pár vteřin(celé 4ml), takže samotná aplikace ani nestihla začít bolet. Ale od té doby si na tu půlku nemůžu pořádně sednout a docela jí teda cítím. Jestli tohle zažíváte několikrát do týdne, tak jste teda bejci. Neříkám, že to bolí až tak moc, ale že bych se hnal do posilky dělat dřepy, to rozhodně ne :-/
To ještě není v te nejlepší fazi "bolesti" :D Jako moje první dve apky byli takove, ze jsem sel a najednou se mi podlomila noha(stehna), jak kdyby me někdo skopl... :D Btw, po par apkach uz to ani necitis, jenom trosku nechapu, když davaji první apky 4ml, proc to třeba nejak nerozdeli, trosku hardcore :)
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 84 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Beasti, Bing [Bot], capodituticapi a 19 neregistrovaných