TRT (Testosterone replacement therapy)

Vstup od 18 rokov

Re: TRT (Testosterone replacement therapy)

Príspevokod užívateľa RiskMatrix » 18.01.2019

moja ma problem s nahotou takze ma problem aj stym nechat sa lyzat :D fajcit ma vyfajci ale co sa tyka jej naheho tela nieje so sebou spokojna pritom vyzera dost dobre. preto mi nejde do hlavy ze by sa kurvila chapes neda to logiku
Užívateľov profilový obrázok
RiskMatrix
Dátum registrácie: 16.04.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 98 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 18.01.2019

moja ma problem s nahotou takze ma problem aj stym nechat sa lyzat :D fajcit ma vyfajci ale co sa tyka jej naheho tela nieje so sebou spokojna pritom vyzera dost dobre. preto mi nejde do hlavy ze by sa kurvila chapes neda to logiku
načo už toto riešiš.... si sa sťažoval na svoje mega libido a pozri čo sa z toho vykľulo. Konšpiračné teórie.... Chlapi, vy ste horší ako ženské na modrom koníkovi. :-)
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 95 krát
Bolo mu ďakované: 99 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 18.01.2019

Skor ta otazka bola polozena ako na modrom konikovi
"Som ziarlivy co mam robit" este aj v teme trt
Vsak po takejto otazke treba dat hned letrozol obden aby ti stiahlo estro
A ked sa ti nepaci ze sa ti chce jebat a frajerku mas frigidu tak si honcuj klobasku alebo, vysad bez pct alebo zmen frajerku na nymfu, tu ti s tym nik nepomoze, vsak mas tst 10x vyssi ako normalne tak co cakas ze ti niekto napise ale lieky mas uzit aby sa to zrovnalo? Vraj pomaha xanax
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 553 krát

Príspevokod užívateľa RiskMatrix » 18.01.2019

pohode chalani ja som zváladol horšie veci jak vysoky tst :D estro nemozem mat vysoko berem exem polku eday
RiskMatrix
Dátum registrácie: 16.04.2018
Poďakoval: 98 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 18.01.2019

A ked sa ti nepaci ze sa ti chce jebat a frajerku mas frigidu tak si honcuj klobasku alebo, vysad bez pct alebo zmen frajerku na nymfu, tu ti s tym nik nepomoze, vsak mas tst 10x vyssi ako normalne tak co cakas ze ti niekto napise ale lieky mas uzit aby sa to zrovnalo? Vraj pomaha xanax
Alebo ešte skús gumenú Anču. Silný ti s výberom poradí :-)
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 95 krát
Bolo mu ďakované: 99 krát

Príspevokod užívateľa silný » 18.01.2019

Teraz uz s vyberom neni problem, uz tieto move modely vyzeraju ako zive dokonca sa da menit aj parochna alebo ochlepenie, cize ked mas chut na rysavu a riadne chlpatu nie je problem
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 113 krát
Bolo mu ďakované: 664 krát

Príspevokod užívateľa Legi74 » 20.01.2019

Chlapi, je tady někdo na TRT nebo nízkých dávkách TST dlouhodobě, min. 2 roky a déle ... zajímají mě zkušenosti, vedlejšáky, co sledovat při krevních testech a pod ... ;-) díky
Legi74
Dátum registrácie: 13.01.2019
Poďakoval: 38 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 20.01.2019

Najdi si nějakou skupinu na fb, najdeš tam dost infa od lidí co jsou na trt roky.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 234 krát

Príspevokod užívateľa eatclentrenhard » 20.01.2019

co říkáte na tohle? https://www.xyosted.com/hcp
eatclentrenhard
Dátum registrácie: 23.01.2018
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Príspevokod užívateľa eatclentrenhard » 20.01.2019

Chlapi, je tady někdo na TRT nebo nízkých dávkách TST dlouhodobě, min. 2 roky a déle ... zajímají mě zkušenosti, vedlejšáky, co sledovat při krevních testech a pod ... ;-) díky
Sleduje se většinou krevní obraz, tlak, PSA, lipidový profil, přečti si příbalový leták nebida, máš to tam napsané, co sledovat. Tak 9 měsíců trvá, než se to nějak srovná a ustálí hladina.
eatclentrenhard
Dátum registrácie: 23.01.2018
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Príspevokod užívateľa ebo » 24.01.2019

no dozvedel som sa tu velke hovno za posledne 3-4 strany, aplaus!

co sa tyka LIBIDA a EREKCIE. chlapi, som 13 ak nie uz 14 mes. off. posledne mesiace sa zdalo, ze sa to prebudza, no napokon si zijem "vlnami" ako ste tu zacali opisovat. nesiel som prehnane kury, mam 29r a libido na hupacke
isiel som tren (200mg/w strop) a zjavne platim riadnu dan. nedavno som narazil na toto video o trene: https://www.youtube.com/watch?v=CbSzPwzFVVQ
spomina tam dokonca ludi, ktori idu s TST a aj ked si vsetko strazia maju po trene neprijemne tazkosti s libidom a erekciou.
je to kua neprijemne, posledne tyzdne je to horsie a zacinam byt z toho na nervy. planujem aspon spravit opat testy na tst

o TRT sa zaujimam coraz viac, ale neviem sa dopatrat ake su dlhodobe skusenosti uzivania, kedze TRT by mala byt celozivotna terapia a aj pri nizkych davkach su spominane neziaduce ucinky, ktore sa vekom a dlhodobym uzivanim kopia a zhorsuju - neda sa spoliehat ani na doktorov po mojisch skusenostiach a riesit veci na poslednu chvilu, z toho som uz vyrastol.
ebo
Dátum registrácie: 29.01.2013

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 24.01.2019

Ohledně TRT, zkus si vyhledat na FB nějakou skupinu, ideálně zaměřenou na US.
Jinak o jakých negativech na TRT dávkách mluvíš? Kromě zvýšeného estra a neplodnosti jsem nikdy nezaznamenal, že by někdo měl nějaký jiný problém.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 234 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 24.01.2019

tiež neviem a estro regulovať pri TRT je v podstate jednoduché a lacné a čo sa týka neplodnosti/atrofie vajec, tak raz za x mesiacov zacyklovať HCG a vybavené.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 66 krát
Bolo mu ďakované: 453 krát

Príspevokod užívateľa ebo » 30.01.2019

o TRT sa celkovo zaujimam ake ma nasledky pri dlhodobom uzivani a je tam mnoho rizik, ktore sa velmi zriedkavo spominaju
udajne aj velmi nizke davky TRT sposobuju zvyseny nepriaznivy cholesterol a zvysene cervene krvinky. co ma nepriaznivy vplyv na srdce. a dokonca s TRT aj zuzenie ciev v srdci
v podstate ako tak sledujem, na vsetko sa zabuda, veci sa podcenuju alebo sa nebavime o tom istom. trt ci hrt je dlhodoba cesta.
taktiez substituciou tst pri dlhodobom uzivani mozno vyvolat hypogonadism natrvalo
vyssie spominane problemy sa spominaju velmi okrajovo, ale pri TRT/HRT su naozaj opodstatnene kedze to ma byt dlhodoba teda az celozivotna cesta
samozrejme mladsi jedinci to zvladaju lepsie, ale vek bohuzial pribuda, cas ubieha parabolicky a netreba zabudat na dolezitost rizik a ich manazovanie - zatial som nenasiel nejaky dobry zdroj informacii co by vysvetloval tuto temu

čo sa týka neplodnosti/atrofie vajec, tak raz za x mesiacov zacyklovať HCG a vybavené.
neviem ci hcg v takomto pripade dokaze udrziavat plodnost pri nepretrzitom uzivani TRT. na info co som narazil tak TST vysadzaju aj na 8m a cykluju HCG
Naposledy upravil/-a ebo v 30.01.2019, upravené celkom 1 krát.
ebo
Dátum registrácie: 29.01.2013

Príspevokod užívateľa piterko » 30.01.2019

cas ubieha parabolicky
ako ?
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 545 krát
Bolo mu ďakované: 430 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný