TRT (Testosterone replacement therapy)

Vstup od 18 rokov

Re: TRT (Testosterone replacement therapy)

Príspevokod užívateľa silný » 22.11.2019

No ja som reagoval na to, že tu dakto tvrdil, že ester ovplyvňuje aromatizáciu a gyno...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 118 krát
Bolo mu ďakované: 676 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 22.11.2019

ved cim vecsie mnozstvo testaku sa z esteru uvolni do obehu tym viac ho z aromatizuje, ved to je logicke
a je jedno co aplikujes denne, ci propik alebo dekanoat, casom prides do stavu ze budes mat v obehu rovnake mnozstvo testaku v zavislosti od aplikovanej davky akurat u propiku to dosiahnes skor, co si odchyti aromataza z toho bude estrogen u vyssich davok testaku si toho dokaze nachytat viac
btw. otazka znie ze ak ja jednorazovo dnes strelim 500mg propiku a moj kamos streli 500mg dekanoatu a budeme obaja rovnako geneticky vybaveni, komu viac stupne estrogen? bez casoveho hladiska, kto skonci napokon na vyssej hladine estrogenu? mne sa z propiku uvolni vsetko do dvoch dni aj skor, cize mi bude lietat v jeden moment v obehu velke mnozstvo tst ale aj rychlo sa minie, moj kamos da tu istu davku ale bude sa postupne uvolnovat do obehu a bude trvat tri tyzdne nez sa vycerpa, kto skonci s vyssim estrogenom?
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 132 krát
Bolo mu ďakované: 455 krát

Príspevokod užívateľa Prometheus » 23.11.2019

ved cim vecsie mnozstvo testaku sa z esteru uvolni do obehu tym viac ho z aromatizuje, ved to je logicke
a je jedno co aplikujes denne, ci propik alebo dekanoat, casom prides do stavu ze budes mat v obehu rovnake mnozstvo testaku v zavislosti od aplikovanej davky akurat u propiku to dosiahnes skor, co si odchyti aromataza z toho bude estrogen u vyssich davok testaku si toho dokaze nachytat viac
btw. otazka znie ze ak ja jednorazovo dnes strelim 500mg propiku a moj kamos streli 500mg dekanoatu a budeme obaja rovnako geneticky vybaveni, komu viac stupne estrogen? bez casoveho hladiska, kto skonci napokon na vyssej hladine estrogenu? mne sa z propiku uvolni vsetko do dvoch dni aj skor, cize mi bude lietat v jeden moment v obehu velke mnozstvo tst ale aj rychlo sa minie, moj kamos da tu istu davku ale bude sa postupne uvolnovat do obehu a bude trvat tri tyzdne nez sa vycerpa, kto skonci s vyssim estrogenom?

Ty, nakoľko 500mg propíku obsahuje viac čistého tst ako 500mg deka.
Prometheus
Dátum registrácie: 11.05.2019
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 20 krát

Príspevokod užívateľa ebo » 20.12.2019

Poznate niekoho kto funguje na nebidu? Ako riesi aromatizaciu?
Vsetko ohladom aromatizacie, hcg a podobnych detailov je v nasom zdravotcnitve uplna marnost
ebo
Dátum registrácie: 29.01.2013

Príspevokod užívateľa piterko » 20.12.2019

nepoznam, vsak to je uplne jedno aky ester pojde clovek, ked je to trt davka tak v inej teme edgarius spominal US trt protokol, anas 1mg/w, hcg by som pri 125mg/w asi nesiel sustavne
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 568 krát
Bolo mu ďakované: 448 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 20.12.2019

Poznam osobne
Pod dohladom urologa je -sam mu to navrhol
Takze zalezi na tom na koho natrafis nie o zdravotnictve ako takom
Kazdych 10-12 tyxdnov mu zmeria tst a supne nebido
Mal dlho pod 5 a teraz drzi okolo 16
Bez ia ,hcg,....
Ked povedal doktorovi ze ma male vajca tak mu povedal ze to je v poriadku
V podstate aj je kedze vajcia uz nepotrebujes ked si na trt
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 238 krát
Bolo mu ďakované: 570 krát

Príspevokod užívateľa ebo » 20.12.2019

Hcg mu navrhol urolog?
A aromatizaciu neriesi?
Mera mu iba testak alebo berie na ohlad aj na ine?

Je to utopia, premyslam ako sa chranit, ale moc som toho nedohladal a u nas take ako hcg a IA nepoznaju a nie je zaujem
Cela eu je zahltena nebidom
ebo

Príspevokod užívateľa Darty » 21.12.2019

u nas na slovensku je vyhra uz len to ze ti lekar navrhne nebido :-) hcg a IA na to rovno zabudni, lekari v tomto vobec nemaju znalosti a mam taky pocit ze ani nechcu, 99% ta posle domov z predpisom na viagru
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty

Príspevokod užívateľa rapsic » 21.12.2019

Hcg mu navrhol urolog?
A aromatizaciu neriesi?
Mera mu iba testak alebo berie na ohlad aj na ine?

Je to utopia, premyslam ako sa chranit, ale moc som toho nedohladal a u nas take ako hcg a IA nepoznaju a nie je zaujem
Cela eu je zahltena nebidom
Citaj s porozumenim
Pisem bez ia,hcg a ty sa spytas ci mu hcg navrhol urolog...
rapsic

Príspevokod užívateľa ebo » 21.12.2019

Prehlidol som bez ia a hcg, cize chalan ani len sam za seba hcg a IA popri nebidu neriesi?

Ok, tak podme na to inak. Ako sa najlepsie ubranit aromatizacii

Nebido 1000mg raz za 8t, +250iu hcg raz za 3.5dna ?
Ma vyznam striedat hcg s hmg kvoli snahe zachovat si plodnost?
ebo

hcg aromatizaciu podporuje, aromatizacia sa da riesit iba inhibitormy, co sa tyka plodnosti ta sa znizuje aj pri velmi nizkych davksch testosteroju, pretoze spermie potrebuju na dozrievanie najme funkcny endokrinny system
hmg je zbytocne, hcg je vhodne
Darty

Ved aj samotny tst v peaku bude aromatizovat, do toho hcg, nemam predstavu ako uzivat anastrazol popri nebidu
Preco je hmg zbytocne?
V klinikach sa vraj podava hcg+clomid na podporu alebo obnovu plodnosti, nie je teda hmg lepsia cesta? Chapem, ze clomid je iba kratkodobe riesenie
ebo

Príspevokod užívateľa rapsic » 21.12.2019

Ten chalan ma 45 rokov a ma v **** riesit nejaku aromatizaciu alebo plodnost

Kolko mas rokov ze riesis trt a plodnost zaroven? Vsak si daj zmrazit alebo si urob deti teraz a mozes si sypat
rapsic

a my mame mat odkial predstavu kolko adexu potrebujes, to snad zistis testovanim nie? musis si to vychytat sam
Darty

Dobre teda, kedy je idealne testovat estro po aplikcii nebida? Ten HL je sialeny, 31 dni. Peak cca 1t po aplikacii, k tomu hcg
ebo

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: kobzol, Miha, Terinek a 10 neregistrovaných