Trenbolon

Vstup od 18 rokov

Re: Trenbolon

Príspevokod užívateľa mirutko » 26.05.2019

grc ako keby ti kocur ejakuloval do ust

Bratku, vedel som, že máš silnú fantáziu a si veľký labužník, ale toto si priklincoval :D
SQUATS SAVE LIVES !
Užívateľov profilový obrázok
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 26.05.2019

takže látky strácajú časom efektivitu ? no čo sa tu nedozviem.
Takže čistění receptorů aby látky fungovalo zase stejně jak na začátku je omyl?
Teoreticky když pojedu tren rok v kuse, tak bude fungovat furt stejně? Nebo jak jsi to myslel? :-)
Kdysi jsem četl jeden článek z ciziny a psali tam, že něco jako čištení receptorů je pičovina, že jak sypeš, tak se ty receptory neustále obnovují sami.. no přišlo mi to jako blbost a dál jsem to tehdy nějak neřešil do hloubky nebo jsem měl roční pauzu..

už ti tu ostatní odpovedali, ale už keď si spomenul to zahraničie, tak videl som thready, kde starší chlapi (40+, teda tí čo už nemajú potrebu ísť bomby, ale len si udržiavať formu) chodia tren štýlom cca 10 mesiacov 200-250mg a 2 mesiace OFF.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 432 krát

Príspevokod užívateľa Peter555 » 26.05.2019

Hgh za svrbí Konto
Peter555
Dátum registrácie: 09.01.2018
Poďakoval: 200 krát
Bolo mu ďakované: 83 krát

Príspevokod užívateľa Peter555 » 26.05.2019

@novacek Hgh za svrbí Konto
Peter555
Dátum registrácie: 09.01.2018
Poďakoval: 200 krát
Bolo mu ďakované: 83 krát

Príspevokod užívateľa worllink4 » 26.05.2019

takže látky strácajú časom efektivitu ? no čo sa tu nedozviem.
Takže čistění receptorů aby látky fungovalo zase stejně jak na začátku je omyl?
Teoreticky když pojedu tren rok v kuse, tak bude fungovat furt stejně? Nebo jak jsi to myslel? :-)
Kdysi jsem četl jeden článek z ciziny a psali tam, že něco jako čištení receptorů je pičovina, že jak sypeš, tak se ty receptory neustále obnovují sami.. no přišlo mi to jako blbost a dál jsem to tehdy nějak neřešil do hloubky nebo jsem měl roční pauzu..

už ti tu ostatní odpovedali, ale už keď si spomenul to zahraničie, tak videl som thready, kde starší chlapi (40+, teda tí čo už nemajú potrebu ísť bomby, ale len si udržiavať formu) chodia tren štýlom cca 10 mesiacov 200-250mg a 2 mesiace OFF.
Ty dva měsíce tam jedou decu jsem četl 😁
worllink4
Dátum registrácie: 16.05.2019
Poďakoval: 11 krát

Príspevokod užívateľa bandolero » 26.05.2019

Ovlivní tren ace nějak negativně kondiční výkon? Četl jsem že se na tom hůř dýchá. Vodu to ale přece nezadrzuje 🤔🤔
bandolero
Dátum registrácie: 02.02.2017
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 26.05.2019

Tam neide o vodu, ale o to, že zvyšuje hladinu červených krviniek, zvyšuje sa aj hladina hemoglobínu, takže nie len že máš vyššiu hladinu červených krviniek, ale sú aj poriadne "napapané", krv je hustejšia a to neide dokopy s akoukoľvek kardio činnsťou. No a k tomu sa zvyšuje aj prostaglandín F2-A, ktorý spôsobuje bronchiálne zúženie. A ak sa toto spojí dokopy, "hustejšia" krv a bronchiálne zúženie, tak môžeš rátať s tým, že sa začneš zadychavať a zhoršuje sa vytrvalostný výkon. Niekto tento problém ma až vo vyšších dávkach, niekto už aj pri nižších, bude to indiviuálne a budeš si musieť nájsť vlastnú hranicu. Viem, že k Trenu sa kvoli tomu pridavá GW1516 a SR9009, a vraj celkom úspešne to vie tento negatívny efekt eliminovať. Ale neskúšal som, čiže neviem potvrdiť.
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 41 krát

Príspevokod užívateľa 028! » 27.05.2019

rapsic ty jsi dnes jedl vtipnou kaši ne? Dlouho jsem se tak nezasmál :') Jinak ty silnější věci na ochranu pečeňe a obličiek užíváte už i jako prevenci?
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 196 krát
Bolo mu ďakované: 44 krát

Príspevokod užívateľa Set-SVK » 01.06.2019

Fluoxy pekne zhrnul ako Tren súvisí so zhoršenou kondičkou. Môžem doplniť, že som k nemu dával Cardarine (GW1516) a prvých 4-5 mesiacov fajn ale potom kondička odišla a vísť ku mne na 5. poschodie po schodoch je maratón.

Mám otázku ohľadom Trenu. Mám ho od Swiss a Tren by mal sám o sebe znižovať množstvo kortizolu.
Robí to tak, že blokuje receptory, na ktoré sa má kortizol naviazať (teda funguje ako kortizol antagonist) a kortizol sa v krvy stále nachádza,
alebo priamo blokuje produkciu kortizolu?

Druhá možnosť by mala byť správna ale nechápem prečo mám počas kúry vyššiu hladinu korizolu ako som mal pred začatím (viem, že hladina kortizolu kolíše, ale všetky testy som robil ráno, približne o rovnakej hodine).
Set-SVK
Dátum registrácie: 24.06.2010
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Prometheus » 01.06.2019

Fluoxy pekne zhrnul ako Tren súvisí so zhoršenou kondičkou. Môžem doplniť, že som k nemu dával Cardarine (GW1516) a prvých 4-5 mesiacov fajn ale potom kondička odišla a vísť ku mne na 5. poschodie po schodoch je maratón.

Mám otázku ohľadom Trenu. Mám ho od Swiss a Tren by mal sám o sebe znižovať množstvo kortizolu.
Robí to tak, že blokuje receptory, na ktoré sa má kortizol naviazať (teda funguje ako kortizol antagonist) a kortizol sa v krvy stále nachádza,
alebo priamo blokuje produkciu kortizolu?

Druhá možnosť by mala byť správna ale nechápem prečo mám počas kúry vyššiu hladinu korizolu ako som mal pred začatím (viem, že hladina kortizolu kolíše, ale všetky testy som robil ráno, približne o rovnakej hodine).

Pretože tst ti aromatizuje na estro a estro zase zvyšuje kortizol. To že ho máš v ref hodnote a udrzujes AIckom ešte neznamená že aromatizacia neprebieha.
Prometheus
Dátum registrácie: 11.05.2019
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa Raklo » 01.06.2019

Chlapi, potřebuju poradit. Zanedlouho odjíždím na týden na dovolenou, gear si sebou tahat nechci, ale mám v stacku zrovna Ace. Mám ho před dovolenou pozvolna vyklesat, ze dne na den vysadit, nebo si dopřát v den odjezdu pár ml navíc? Dík
Raklo
Dátum registrácie: 24.06.2018
Bolo mu ďakované: 10 krát

Prometheus to isté som si myslel aj ja, ale estrom to nebude, lebo som si robil krvný rozbor v synlab a ich testy na estrogén nie sú assay senstitive, to znamená, že 19-nor sa v nich javí ako estrogén. Teda jeho hodnota mi vyskočila na 2100 pmol/L.

Zľakol som sa ako môže byť tak vysoko a tak som zaradil anastrazol 1mg každý deň a zrazil som hodnoty na 1500. Tak som pridal a dávaj som 2mg každý deň, ale hodnota neklesala, tak som začal zisťovať a bolo to tými testami.

Pointa je, že pri 2mg (čo je fakt extrém a nikto by to nemal robiť) som dal estrogén na nulu a kortizol je stále hore.

Raklo, vezmi si to sebou. Zatiaľ som si steroidy bral len v rámci Európy a nemal som žiadny problém ale riskol by som to aj do sveta. Aj ihly, tuším keď ostrý predmety nie je dlhší ako 6cm, tak si v pohode. Mal som všetko v príručnej batožine. Vyber si rentgen pri ktorom nesedí nabúchaný pracovník, ten by to to možno zhabal.
Set-SVK
Dátum registrácie: 24.06.2010
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 01.06.2019

Prometheus to isté som si myslel aj ja, ale estrom to nebude, lebo som si robil krvný rozbor v synlab a ich testy na estrogén nie sú assay senstitive, to znamená, že 19-nor sa v nich javí ako estrogén. Teda jeho hodnota mi vyskočila na 2100 pmol/L.
To má zaujíma ako je to možné, promotheus viac krát spomínal, že 19-nor v krvných testoch vie ukázať vysokú hladinu estrogénov. Viete mi dať viac info k tomu?
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Bolo mu ďakované: 41 krát

Fluoxy, riešil som to na fóre T-nation.
https://forums.t-nation.com/t/estradiol ... /256808/12
Set-SVK