Trenbolon

Vstup od 18 rokov

Re: Trenbolon

Príspevokod užívateľa Vinnie » 24.05.2019

keby som zo seba vyklopil **** ze z metanu ide vrch a zo stanu nohy, tak odletim na mars, ale ty tlchuba ceska vykrucacia si este dovolis cokolvek prispievat. chore
Nene 🤦‍♂️😂😂😂😂

Tak jsem pročetl celou tudle diskuzi komplet a nechápem, jak někdo může jít první kuru tren a hned 400mmg/w. Já mám pár malých cyklů zasebou a experimentoval jsem s trenom a už citím 200mg/w a kdybych tam šupnul jak tady všichni radí hned 400mg/w, tak mě to namotá jak mladýho šušně v prvním ročníku na stolní vrtačku.. nevím či je to je že mám nějaké speciální značku nebo patřím k těm jedincům, co jím vše šlape i na nízkých dávkách.. 😃
Je to o tom kolik mas cyklu na dane latce za sebou, prvni cykly pocitis i na nizkem davkovani ale cim vice cyklu budes mit za sebou tim budes vetsinou potrebovat vetsi davky, pokud tam nebudou nejake dlouhe pauzy u dotycne latky, taktez rozdil kdyz to tam posles v 90kg nebo ve 110kg
takže látky strácajú časom efektivitu ? no čo sa tu nedozviem.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Užívateľov profilový obrázok
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 432 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 25.05.2019

ved ked z metanu rastie vrch a zo stanu nohy, daco s efektivitou latok je normalne prijemna parada, taka slabsia uvaha, ale nie výkal ako tu eatclenhard pravidelne po sebe zanechava miesto toalety.

ale mozno to hviezdickovy myslel tak ze uz mas pocit ze ti nepise, s cim by mal pravdu, ale bohuzial je to len pocit. vsak ti ktorym vam nepise, dajte vsetko na 50% a pridite povedat :D :D
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 508 krát
Bolo mu ďakované: 389 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 25.05.2019

Pamätám si na článok alebo komentár od Angela, kde presne toto spomenul. Ľudia sa sťažujú, že im prestalo písať, ale až keď to vysadili, zistili, že písalo a až moc dobre
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa silný » 25.05.2019

Tiež to až teraz vidím ako bolo na trene a ako je bez neho...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 25.05.2019

Od Trenu veľa ľudí hlavne čaká zázraky, 10 kg navrch a všetko len čistá hmota :D Ale realita je úplne iná. Je pravda, že sa viaže na AR silnejšie ako TST, ale anabolické účinky neutekajú ďaleko od TST, ale ľudia si presne myslia opak. Prečítajú si nejaký ten profil o Trenbolóne, tak šupnu do cyklu 200 mg Trenu a čakajú bomby :D Nie nadarmo sa vraví, že Tren je pre skúsených borcov, pretože sa predpokladá, že takýto človek už má veľmi silný svalový základ a u neho si Tren nájde perfektné využitie, ale u tých, čo majú problém niečo s telom spraviť bez roiddov a s roidmi často krát nevyzerajú o nič lepšie alebo len o niečo málo lepšie, tak Tren bude sklamanie a presne aj od týchto borcov potom prichádzajú tie hefty o tom, že tak toto bol určite fejk, začnú riešiť farbu Trenu, prečo nie je krvavý ale len oranžový a budú mať pocit, že toho pre nich veľa nespravil. Môj názor je taký, že čím viac máš hmoty a skúseností s roidmi, tým viac vieš oceniť Tren a aj ho efektívne využiť.
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 41 krát

Príspevokod užívateľa ***** » 26.05.2019

ved ked z metanu rastie vrch a zo stanu nohy, daco s efektivitou latok je normalne prijemna parada, taka slabsia uvaha, ale nie výkal ako tu eatclenhard pravidelne po sebe zanechava miesto toalety.

ale mozno to hviezdickovy myslel tak ze uz mas pocit ze ti nepise, s cim by mal pravdu, ale bohuzial je to len pocit. vsak ti ktorym vam nepise, dajte vsetko na 50% a pridite povedat :D :D
Vicemene to tak mysleno bylo ze jde o dojmovou zalezitost kdy necitis stejny ucinek oproti prvnimu cyklu s urcitou latkou ale i vseobecne, mysleno bylo vice souvislosti
Dátum registrácie: 22.05.2019
Poďakoval: 29 krát

Príspevokod užívateľa 028! » 26.05.2019

Pamätám si na článok alebo komentár od Angela, kde presne toto spomenul. Ľudia sa sťažujú, že im prestalo písať, ale až keď to vysadili, zistili, že písalo a až moc dobre
To je úplně přesné, jak je člověk na tom, tak nevnímá ty pozvolné změny a příjde mu, že se "skoro nic" neděje, ale až po vysazení si uvědomí, jak to parádně vše šlapalo.
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014
Poďakoval: 196 krát
Bolo mu ďakované: 44 krát

Príspevokod užívateľa worllink4 » 26.05.2019

takže látky strácajú časom efektivitu ? no čo sa tu nedozviem.
Takže čistění receptorů aby látky fungovalo zase stejně jak na začátku je omyl?
Teoreticky když pojedu tren rok v kuse, tak bude fungovat furt stejně? Nebo jak jsi to myslel? :-)
Kdysi jsem četl jeden článek z ciziny a psali tam, že něco jako čištení receptorů je pičovina, že jak sypeš, tak se ty receptory neustále obnovují sami.. no přišlo mi to jako blbost a dál jsem to tehdy nějak neřešil do hloubky nebo jsem měl roční pauzu..
worllink4
Dátum registrácie: 16.05.2019
Poďakoval: 11 krát

Príspevokod užívateľa silný » 26.05.2019

No práve celé čistenie receptorov je pičovina...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa edgarius » 26.05.2019

pisali na konikovi,.ze najlepsie cistis receptory MsM kvapkami a savom
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 48 krát
Bolo mu ďakované: 140 krát

Príspevokod užívateľa Prometheus » 26.05.2019

To sú ale koko ti tí HIV pozitívny ľudia čo berú oxymetholon rok v kuse ani len tie receptory si nevedia vyčistiť.
Prometheus
Dátum registrácie: 11.05.2019
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 26.05.2019

Na spinave receptory tu chalaniskov kamarat doktor kazal uzivat clen
Co je kokotina lebo sa maju cistit ajurvedskym protokolom
A.k.a hymalajska sol + homeopatika (3:2)a miesat v roztoku tramalu a nacl (2:1)
Subkutanne 2x denne do podpazusia
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 517 krát

Príspevokod užívateľa Prometheus » 26.05.2019

Na spinave receptory tu chalaniskov kamarat doktor kazal uzivat clen
Co je ***** lebo sa maju cistit ajurvedskym protokolom
A.k.a hymalajska sol + homeopatika (3:2)a miesat v roztoku tramalu a nacl (2:1)
Subkutanne 2x denne do podpazusia
zabudol si na aloe vera
Prometheus
Dátum registrácie: 11.05.2019
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa worllink4 » 26.05.2019

Hádám, že jsem našel velkou chujovinu 😃
Chlapy omlouvám se, ale na netu je spousta článků a boužel mnoho jich je dezinformačních.. 😶

Díky bohu, že existuje tohle forum. Našel jsem tu spoustu super článků a užitečných informací hlavně od angela články 👌👌👌

Jen nemohu dohledat jednu věc. Dohledával jsem rady jak udržet orgány v dobré stavu i počas ASS. Našel jsem super věc jako třeba TUDCA na játra (pečeň). Ale nemohu dohledat něco na obliečku kterou tren hodně zatěžuje. Dohledal jsem max nějaké čaje či někdo zmiňoval Rowatinexle..
worllink4
Dátum registrácie: 16.05.2019
Poďakoval: 11 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 26.05.2019

Rowatinex
Ale ber kapsule lebo ten sirup je grc ako keby ti kocur ejakuloval do ust
S tym nechcem povedat ze sa mi to stalo ale kamarat pocul
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017