Trenbolon

Vstup od 18 rokov

Re: Trenbolon

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 07.05.2019

aha, tak to by ma nenapadlo, mne to prišlo ako priama reakcia na moju správu
som rád, že si sa vrátil
Užívateľov profilový obrázok
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa SpankyCZ » 07.05.2019

Zdar hoši pořád nevím co přesně za kůru bych měl jet, co říkáte na následující kůru co mě napadla? Pořád dokola jsem dával jen Test, Bold, Dbol, Oxy, jednou jsem měl Deku a instantně mi so sejmulo libido atd. prolaktin v oblacích a trvalo mi několik měsíců než se to srovnalo.. (Měl jsem tušim 1:1 tst a deku 400mg.. pak jsem se to snažil zachránit zvýšením tst + caber ale hormony už byli strašně rozházený že jsem musel dát pct a začít znova..)
Takže to už nikdy nechci zažít a tren a mast by byla moje první zkušenost.
Co by jste přidali/upravili ? Jednalo by se o kvalitní objem.
Test E - 400mg/w
Mast E - 400mg/w
Tren E - 300mg/w
+ nejspíš nějaký oral ale nevím ještě jaký.

Pro každý případ mám v zásobě caber,anastrazol,proviron, jen T3 mi zatím chybí.
PS: mám 80kg/172cm, ekto, nízké procento tuku.

Děkuji.
SpankyCZ
Dátum registrácie: 03.06.2018
Poďakoval: 2 krát

Zdar hoši pořád nevím co přesně za kůru bych měl jet, co říkáte na následující kůru co mě napadla? Pořád dokola jsem dával jen Test, Bold, Dbol, Oxy, jednou jsem měl Deku a instantně mi so sejmulo libido atd. prolaktin v oblacích a trvalo mi několik měsíců než se to srovnalo.. (Měl jsem tušim 1:1 tst a deku 400mg.. pak jsem se to snažil zachránit zvýšením tst + caber ale hormony už byli strašně rozházený že jsem musel dát pct a začít znova..)
Takže to už nikdy nechci zažít a tren a mast by byla moje první zkušenost.
Co by jste přidali/upravili ? Jednalo by se o kvalitní objem.
Test E - 400mg/w
Mast E - 400mg/w
Tren E - 300mg/w
+ nejspíš nějaký oral ale nevím ještě jaký.

Pro každý případ mám v zásobě caber,anastrazol,proviron, jen T3 mi zatím chybí.
PS: mám 80kg/172cm, ekto, nízké procento tuku.

Děkuji.
Ak pri Nandro prichádza problém s prolaktínom alebo libidom, tak ľudia ešte do dnes robia tú klasickú chybu, že zvyšujú dávku TST, čo je zlé. Mnohí dokonca ani do cyklu nezaradia inhibitor aromatázy a problém je na svete. Pretože zvýši sa hladina estrogénov, tá spolu s prolaktínom sa iniciujú k väčšej aktivite. Ak dobre vidím, do cyklu si vôbec nepridával DHT a to je problém, prečo si stracal libido a mal sex.problémy. Veľmi jednoducho sa to všetko dalo vyriešiť. Dávky TST si mal nechať rovnaké, do cyklu treba pridať inhibitor aromatázy a DHT, nemal by si problémy s estrogénymi, prolaktínom a ani so sex záležitosťami. Oveľa viac by si aj vyťažil z cyklu. Aj pri Nandro platí to isté čo som pisal pri Trene. Skús hľadať študie, kde by Nandrolon zvyšil prolaktin tak vysoko, že sa z toho poseriem :D Najdeš bude len také, kde je hladina o trošku vyššia alebo také, kde dokonca pri užitý TST je ešte vyšsia ako pri Nandre. Tu problem nastava len v tom, že spojiš dve látky, ktoré zvyšujú prolaktin, lebo aj TST, aj Nan a aj Tren ho zvyšujú, takže ako vždy 1+1 = 3, synergia. Kto neverí, nech hľadá a študuje.

Cyklus, ktorý si si vybral je dobrý, ak chceš aby to malo viac objemový charakter, musíš pridať hlavne kalórie, vieš prečo ti to píšem ne? Pretože väčšia polovička sypačov, či ide dietny cyklus či objem, ma zhruba rovnaké kalorie, v diete kus uberie a objeme kus pridá :D a neklamte ma, že nie. To ti pišem len preto, aby si z roidov nečakal objem, objem sa robí stravou. Daj si tam na začiatok na rozbeh Metku na 4 týždne, pretože maš tam dlhé estery a bude trvať aspoň 4 aj 5 týždňov, kým sa tie látky rozbehnú. Metka ti vyplní to hluché obdobie. Od začiatku cyklu daj anastrozol ak ho máš a keď ma počúvneš, žiadny caber ti nebude treba, len nerob tie debilné hluposti ľudí, že ešte nie, ešte nie a ešte nie a potom nasadia anastrozol v polke cyklu k nemu caber a tak plaču. Chod anastrozol od začiatku, pretože aj jeho účinok kým sa prejaví na plno, trva to 1 aj 2 týždne.

Na koniec cyklu môžeš pridať nejaké to tabletové DHT, už je na tebe čo vyberieš, ale urob to hlavne tak, aby si mal medzi metkou a dalším orálom, ktorý daš na koniec cyklu pauzu 4 týždne. Kvôli pečeni, ktorá potrebuje regeneráciu, a tú potrebuje aj na to, aby si tabletové roidy vedel aj riadne spracovať a v tele využiť.

A T3 kľudne môžeš dať tiež, ja by som ho asi nasadil spolu s tab. DHT ku koncu cyklu, tam by mi celkom aj pasoval.
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa Tattoo » 07.05.2019

Jsi první clovek co radi 4 tydny pauzu mezi oraly :)
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 57 krát
Bolo mu ďakované: 83 krát

Príspevokod užívateľa mato9511 » 07.05.2019

z mojich skúseností anastrazol šlape ovela ovela skôr ako dva týždne...skôr dni
mato9511
Dátum registrácie: 20.10.2010
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Jsi první clovek co radi 4 tydny pauzu mezi oraly :)
Tak táto vec je stará už určite pekných pár rokov, prvý krát som to postrehol u An...
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Ano, samozrejme, že musí šlapať, už po prvom užití, narážal som na plný účinok, tiež ak si chorý a berieš ANTB, nie si hneď zdravý za 1 deň, nie? Ale trvá určitú dobu kým účinok naberie na obrátkach, to bola moja myšlienka :)
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa rapsic » 07.05.2019

Konkretne anastrozol zvyknu davat uz tyzden pred cyklom presne koli tomuto
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 216 krát
Bolo mu ďakované: 485 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 07.05.2019

Ano, samozrejme, že musí šlapať, už po prvom užití, narážal som na plný účinok, tiež ak si chorý a berieš ANTB, nie si hneď zdravý za 1 deň, nie? Ale trvá určitú dobu kým účinok naberie na obrátkach, to bola moja myšlienka :)

analogia s atb divoka.. kazdopadne, vsetci su tu radi ze poradi a aj rozsiaho ludom, daco urcite vies , len upusti tuto od tychto vyciciavaciek z prstu pripadne prilis subjektivnych sumarizacii . keep working man 👍🏻
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 475 krát
Bolo mu ďakované: 352 krát

Děkuji moc, a ten poměr test:tren je ok ?
SpankyCZ

Príspevokod užívateľa mirutko » 07.05.2019

Ak pri Nandro prichádza problém s prolaktínom alebo libidom, tak ľudia ešte do dnes robia tú klasickú chybu, že zvyšujú dávku TST, čo je zlé. Mnohí dokonca ani do cyklu nezaradia inhibitor aromatázy a problém je na svete. Pretože zvýši sa hladina estrogénov, tá spolu s prolaktínom sa iniciujú k väčšej aktivite. Ak dobre vidím, do cyklu si vôbec nepridával DHT a to je problém, prečo si stracal libido a mal sex.problémy. Veľmi jednoducho sa to všetko dalo vyriešiť. Dávky TST si mal nechať rovnaké, do cyklu treba pridať inhibitor aromatázy a DHT, nemal by si problémy s estrogénymi, prolaktínom a ani so sex záležitosťami.

Túto časť musím zvýrazniť !!! :thumbup:
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 100 krát
Bolo mu ďakované: 409 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 07.05.2019

aky pomer? tst a tren sa neberu v ziadnom pomere, ci ako to myslis? tren ja osobne by som dal ako zaklad na 400mg, rozdiel medzi 300 a 400 je pri trene markantny a na 400mg budu sides prevazne mierne cize asi tak nejak, mas tam tst, Dht a tren a mimo trenu ostatne si daj kolko cches, aj tak to vsetko pri trene zanikne a je to tam len ako zaklad kury
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 413 krát

Okey díky moc všem, ať se daří ;)
SpankyCZ

analogia s atb divoka.. kazdopadne, vsetci su tu radi ze poradi a aj rozsiaho ludom, daco urcite vies , len upusti tuto od tychto vyciciavaciek z prstu pripadne prilis subjektivnych sumarizacii . keep working man 👍🏻
Analogia s ATB bol len veľmi jednoduchý priklad pre človeka, čo je strohé informácie a chcem aby pochopil, o akú myšlienku mi ide a to je ten rozdiel v tom, aký som ja, a aký si ty. Ty nemaš trzpezlivosť a kašleš na to, ja ju mam snažím sa mu to vysvetliť tak, aby tomu pochopil. A myslím si, že tomu porozumel každý.

Piš konkrétne, ale verím, že narážaš znovu na prolaktin pri Trene a Nan a TST, nie je to vycuc z prstu ale realita, ver mi, že ako človek pred 40-tkou si uvedomujem, že písať hlúposti je na hanbu, naozaj veľmi veľmi veľmi slušne a bez zlosti či urážania sa, ak si narážal na túto info s prolaktínom, je to len mýtus, ktorým je naplnený internet so starých informácií, pamätáš si dobu, kedy ľudia stále tvrdili, že z trenbolonu budeš močiť krv? stále tomu veríš? Pamätáš si dobu, kedy ľudia tvrdili, že provion v PCT je na to, aby si tvoril viac TST? Stále tomu veríš? Pamätáš s dobu, kedy sa stále tvrdilo, že boldenon je určený len pre veterinarne účely, ale opak je pravdou, pretože bol to normálne roid vyvíjaný pre ľudí, ale jeho vývoj sa ukončil, pretože nevideli v ňom vedci další hlbší význam, a tak sa ho neskôr po určitých rokoch znovu niekto chytil a zaradil ku veterninármym pripravkom? Takto by som mohol pokračovať ďalej, prečo to tak ťažko vnímaš, že niektoré veci boli kedysi veľmi zle vysvetlené a dnes už mame inú dobu? Ak naozaj veríš tomu, že Nandrolón a Trenbolón sú "prolaktonosiči" tak to dokáž, nie mne, ale pre nás pre všetkých. Naozaj fakt pozri si štúdie s TST ktoré sleduju prolaktin a štúdie ktoré sledujú prolaktin pri Nandrolone a uvidíš, že rozdiely sú smiešne. Alebo skús ísť samotný tren po dobu 1 mesiaca ako som šiel ja a daj si spraviť testy, a potom ho vysad, chod samotný tst 2 mesiace a daj si testy a uvidíš, mal som vyšší prolaktin pri samotnom TST, potom si ich spoj dokopy, ako som to spravil ja a budeš mať hladinu prolatiknu tesne nad referenčnou hodnotou :D

Zase tiež nechci odomňa, aby vždy ak niečo napišem, tu mam hadzať linky a odkazy, pretože niečo čo som prečital pred mesiacom, pol rokom, rokom, nebudem hľadať len aby som práve tebe niečo dokazoval. Máš pocit, že malo by pre mňa význam vas tu zavádzať? Načo? A ver, že som aj človek, že ak by si mi dokázal v niečom, čo ja tvrdím, opak, veľmi rád a ochotne to uznám. Nemam problém komunikovať, nemám problém naučiť sa niečo nové, len mam pocit, že akosi fakt zle prijímaš, že niekto môže niečo vedieť a kým si to ty nenaštuduješ alebo ty takú info nemáš, tak automaticky je to hlúposť, skús mi viac veriť a ak nechceš, tak máš vždy možnosť moje vety overiť alebo úplne ignorovať.

Naozaj, ako som ti už pisal, ked si ma nazval gazdom či gadžom, už ani neviem, ja som za slušnú a normálnu debatu, mam dosť rokov na to, aby som vedel ako sa mam správať, tak ver, že budem ten posledný, kto bude teba urážať alebo robiť z teba nedôveryhodný zdroj info ako ty robíš zo mňa.
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa piterko » 07.05.2019

potom mu odkazte dakto ze mi jeho spravy nezobrazuje.. jedna vec je ked napise dakto dlhy neobtazujuci a hlavne zaujimavy prispevok, pripadne hodnotny (ako ja 😜) a je ine pisat o hovnach a polopravdy a vymysly z fyziologie a nastavovat tu chlapcom cykly cez subjektivne skusenosti s posobenim aas na nom.. ze sa vzal z **** a ze je tu pan je mi uplne jedno , ale dristy citat odmietam a celkovo na jeho tvorbu nemam cas a.. ani zaujem
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 475 krát
Bolo mu ďakované: 352 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných