Trenbolon

Vstup od 18 rokov

Re: Trenbolon

Príspevokod užívateľa piterko » 11.09.2019

staci trafit lymfaticky system a ides 😎 , tychto par dusivych eventov mam za sebou, vacsinou uz pocas aplikacie citim tlacik alebo pichanie niekde pod hrudnou kostou a v hube ostra alkoholovo-chemicka prichut, strop asi 2 min, keby som nevedel co to je tak asi skapem od paniky
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 583 krát
Bolo mu ďakované: 467 krát

Príspevokod užívateľa capodituticapi » 15.09.2019

Ja som to mal s tst prop, dávam do ramena ,ako som to dal do ramena divno mi šklblo v ramene a pustil som tam 1ml viac to pálilo ako obvykle po vytiahnutý v striekačke krv a do pol minuty v hube divná chuť jak alkohol alebo niečo také a taký kašel reku umrem. Ale teda zapil som to 2 x z vodu a pohode.

tak v tedy som trafil zrejme nejakú žilku
capodituticapi
Dátum registrácie: 15.07.2012
Poďakoval: 3 krát

Príspevokod užívateľa silný » 15.09.2019

Ani si nemusel žilu, preťal si dáku menšiu cievu, žilku a čosi sa dostalo do krvného obehu... keby si to pustil do žily, to by boli asi iné stavy z 1ml :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 684 krát

Príspevokod užívateľa M4t3S » 16.09.2019

Viacero ludi hovorilo, ze Ventolin pomaha. Ja osobne som to vzdy rozkaslal a pohoda, nemal som nikdy az taky hrozny ten kasel.
M4t3S
Dátum registrácie: 14.02.2016
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 15 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 16.09.2019

Viacero ludi hovorilo, ze Ventolin pomaha. Ja osobne som to vzdy rozkaslal a pohoda, nemal som nikdy az taky hrozny ten kasel.
pockaj si ked zakasles tak ze co zakaslanie to reflux, budes si zelat miesto vzduchu doma ventolin 😁😁
piterko

Príspevokod užívateľa ananolicfre4k » 17.09.2019

pockaj si ked zakasles tak ze co zakaslanie to reflux, budes si zelat miesto vzduchu doma ventolin 😁😁
Budem to považovať za odpoveď na moju otázku :-D
ananolicfre4k
Dátum registrácie: 11.08.2019
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 17.09.2019

ja ho tiez nemam a ked to doslo na mna (prvy krat po 6-7r), tak som to spoznal uz pri aplikacii, tak som sa snazil nejako v klude to prekaslat aj ked raz som bol fialovy co som nestihal nadychovat pomedzi :D ale vzdy je to do 2 min u kazdeho a od polky kaslu je mozne vsimat si klesajucu intenzitu kaslu, ak vies hned co sa ti deje tak da to da udtrazit, ked ta to prepadne a netusis tak srzis
mobil a 112 mas natukane :D
piterko

Príspevokod užívateľa Sypacev » 17.09.2019

Na predaj AS môj zdroj je nezvestný . Ďakujem
Sypacev
Dátum registrácie: 26.09.2018

Príspevokod užívateľa Darty » 17.09.2019

Na predaj AS môj zdroj je nezvestný . Ďakujem
a co ma tema Trenbolon spolocne s tvojim zdrojom? jedine ze by bol nezvestny preto lebo ukradol vsetky zasobi Trenu v okoli a zmizol
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 138 krát
Bolo mu ďakované: 477 krát

Príspevokod užívateľa silný » 17.09.2019

Pssst ved sa podelime :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Príspevokod užívateľa piterko » 17.09.2019

tu sa uz len spekuluje, bud absurdne komba aas alebo taketo sakra dotazy
piterko

Príspevokod užívateľa lofie » 11.12.2019

Stalo sa vam ze niekedy pocas kury kde bol tren ste mali agresivne nezastavitelne stikutky? :D
lofie
Dátum registrácie: 27.09.2017

Príspevokod užívateľa silný » 11.12.2019

Nie
silný

Príspevokod užívateľa rapsic » 11.12.2019

Tren-stikutka podobne ako tren-kasel
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 239 krát
Bolo mu ďakované: 576 krát

Príspevokod užívateľa neviem87 » 12.12.2019

no teraz som to v kure mal. ale je mozne az taketo extremy ako som mal ja ? mne sa zacalo stikutat v pondelok vecer a prestal som v piatok. potom na vikend preslo a po vikende som zacal znova. ale to sa bavime o NEPRESTAJNEJ STIKUTKE . a takto to trvalo 2 mesiace ak nie viac. v restike som si objednaval ako dement, telefonoval som ako keby som mal vadu reci, no najradsej som bol asi fakt ticho. treningy obmedzene, skuste benchovat ked sa vam stikuta 10x za sebou v pol sekundovych intervaloch, potom chvila pauza a zas. skoncil som nakoniec na gastro kde mi povedali ze mam silno podrazdeny pazerak , predpisali nolpazu a az to pomohlo, beriem ju uz 3 mesiace
neviem87
Dátum registrácie: 17.08.2016
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: ChrisBeast, Lipton, SEWER a 41 neregistrovaných