Trenbolon

Vstup od 18 rokov

Re: Trenbolon

Príspevokod užívateľa silný » 11.02.2019

pozde, uz snorím, odkial objednať :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 88 krát
Bolo mu ďakované: 523 krát

Príspevokod užívateľa nokos » 12.02.2019

Doplním to ešte... A toto si všetci tí, ktorí si chcete uľahčovať cestu dobre zapamätajte ! Najlepší spalovač je diéta, ničím to nejde nahradiť a ničím obísť. Žiadny spalovač, žiadny steroid, žiadny zázračný prostriedok... Ten si môžeš dať na záver, ak chceš vyladiť posledné nedostatky, zbaviť sa posledného tuku na problémových partiách, ale nie, že si sprasený ako mangalica, nahodíš Clenbu a čakáš zázraky :crazy:
Najlepsi spalovac je HGH a ani nemusis drzat dietu,a ked mas problemove partie kde este ostal tuk tak aplikujes do nich HGH spaluje aj lokalne,este je fajn sibutramine ale trosku hard:)A na trene sa da tiez pekne urobit a nemusis dietu moc silit.
nokos
Dátum registrácie: 13.05.2016
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 33 krát

Príspevokod užívateľa edgarius » 12.02.2019

ano ano, HGH, tren, slin, sibu a dnp je naj kombo - denne 6000kcal+, chudnes tuk, naberas svaly, vsetko parada, za tyzden vypruzkovane brucho a kocky na ramenach, ani cvicit netreba, len to vsetko do seba dat #idetosamo #spalujeme #naberamsvalychudnemtuk #letnuformustacizacatrobitkoncommaja
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 41 krát
Bolo mu ďakované: 121 krát

Príspevokod užívateľa David43 » 12.02.2019

A čo je HGH? 😂
David43
Dátum registrácie: 04.02.2019

Príspevokod užívateľa David43 » 12.02.2019

Už viem
David43
Dátum registrácie: 04.02.2019

Príspevokod užívateľa silný » 12.02.2019

tak prezraď :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 88 krát
Bolo mu ďakované: 523 krát

Príspevokod užívateľa cipo8888 » 12.02.2019

Doplním to ešte... A toto si všetci tí, ktorí si chcete uľahčovať cestu dobre zapamätajte ! Najlepší spalovač je diéta, ničím to nejde nahradiť a ničím obísť. Žiadny spalovač, žiadny steroid, žiadny zázračný prostriedok... Ten si môžeš dať na záver, ak chceš vyladiť posledné nedostatky, zbaviť sa posledného tuku na problémových partiách, ale nie, že si sprasený ako mangalica, nahodíš Clenbu a čakáš zázraky :crazy:
Najlepsi spalovac je HGH a ani nemusis drzat dietu,a ked mas problemove partie kde este ostal tuk tak aplikujes do nich HGH spaluje aj lokalne,este je fajn sibutramine ale trosku hard:)A na trene sa da tiez pekne urobit a nemusis dietu moc silit.
Strava a trening vzdy bola , je aj bude zaklad ... tvrdu dietu a trening nenahradi nic
cipo8888
Dátum registrácie: 24.10.2010
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Strava a trening vzdy bola , je aj bude zaklad ... tvrdu dietu a trening nenahradi nic
Trening suhlasim,a tvrda dieta naco ked ides HGH,ked drzis tvrdu dietu tak je to o hovne,si nervozny,unaveny,,nikdy som to z dietou neprehanal,jem vsetko jasne bielkoviny 2-2,5g na kg vahy,tvrda dieta je pre naturala,ja sa radsej dobre najem,a dam 45 min kardio:)
nokos

ano ano, HGH, tren, slin, sibu a dnp je naj kombo - denne 6000kcal+, chudnes tuk, naberas svaly, vsetko parada, za tyzden vypruzkovane brucho a kocky na ramenach, ani cvicit netreba, len to vsetko do seba dat #idetosamo #spalujeme #naberamsvalychudnemtuk #letnuformustacizacatrobitkoncommaja
Este si zabudol T3 a Clenbu:)
nokos

Príspevokod užívateľa Vinnie » 12.02.2019

v mojom prípade tvrdá dieta = nechutí mi žrať :D a tren podrží všetko tak či tak
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 53 krát
Bolo mu ďakované: 386 krát

Príspevokod užívateľa cipo8888 » 13.02.2019

Ja som sutazny tak to berem inak , HGH som zatial nemal nemam snim skusenost ale planujem do buducna , a s tou nervozitou mas pravdu 😀
cipo8888
Dátum registrácie: 24.10.2010
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa Laier1981 » 18.02.2019

Tak se mi krásně vyhýbal "tren kašel " až sem úplně zapoměl že "něco takoveho" vůbec je...a dnes v klidu střela tst+tren enan pohoda, a při další střele tren ace to byla teda rychta...kašel by mě až tak nevadil, ale to že mi málem žebra propíchnuly šikmý svaly, to byla paráda
We can live in a world that we design...
Laier1981
Dátum registrácie: 30.04.2018
Poďakoval: 17 krát
Bolo mu ďakované: 20 krát

Príspevokod užívateľa 028! » 18.02.2019

A já že když ho nedostal po první střele, už se mi bude vyhýbat :silent:
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014