Sypať či nesypať ! Kto mi odpovie, čo šľachtí ducha viac....

Vstup od 18 rokov

Začal by si opäť s užívaním AAS ?

áno
9
43%
nie
4
19%
pravdepodobne áno
2
10%
pravdepodobne nie
1
5%
začal by som s užívaním AAS ešte skôr
4
19%
začal by som s užívaním AAS neskôr
1
5%

Celkom hlasov: 21

Re: Trenbolon

Príspevokod užívateľa mirutko » 11.02.2019

Feťák je silné pomenovanie. A myslím, že väčšina z nás, čo sme tu a užívame nejaký doping, ale nesúťažíme, tak aj tak sa snažíme robiť všetko tak, ako keby sme sa pripravovali na súťaž. Jasné, že to nie je na 100 % ako keď máš pred sebou určitý deadline, ale robíme to s láskou a ochotou aj niečo obetovať vrámci našich možností. Keď si vezmete do úvahy všetko to, čo robíme na vyše, robíme inak, ako robia bežní ľudia (strava, tréning, regenerácia, vitamíny, režim...) tak neviem teda, ale ja sa naozaj necítim ako feťák :shifty:
proto taky píšu, není to 100% A nebo 100%, ty rozhodně nebudeš patřit do toho extrému co jsem popisoval na konci, já rozhodně nejsem nikdo kdo by tě mohl soudit a už vůbec ti řikat, že jsi tohle nebo tamto, sám každý ví s nejlepším svědomím a vědomím proč bereme AAS a jestli k tomu přizpůsobujeme i náš život

Presne tak ! A preto nemám rád, keď nezainteresovaní začnú moralizovať a hádzať ľudí do jedného vreca. Každý, nech sa stará o seba a robí si poriadok na svojom piesočku
SQUATS SAVE LIVES !
Užívateľov profilový obrázok
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 86 krát
Bolo mu ďakované: 317 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 11.02.2019

Sice uz sme uplne mimo temy
Dokonca cele je to na jednu samotnu temu
Ale tak mne je napriklad jedno kto co kolko kedy ako uziva
Pokial sa to mna nijak netyka nech si kazdy robi co chce
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 196 krát
Bolo mu ďakované: 380 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 11.02.2019

Tak ale vieš, ty plánuješ súťažiť, ty nie si feťák a zasratá mrdka :D
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 86 krát
Bolo mu ďakované: 317 krát

Príspevokod užívateľa mouser » 11.02.2019

každý ať si dělá co chce a jak chce, je to jeho zdraví a jeho život, ale každý na to může zase mít svůj vlastní názor
proto jsem napsal, že to je na dlouhou debatu někde v klidu, tady to nevyřešíme
mouser
Dátum registrácie: 26.05.2017
Poďakoval: 60 krát
Bolo mu ďakované: 15 krát

Tak ale vieš, ty plánuješ súťažiť, ty nie si feťák a zasratá mrdka :D
To len ty si bikina
rapsic

Príspevokod užívateľa silný » 11.02.2019

v to sypanie vsetci zle chápete :) ja to berem ako upgrade... za to mam byť feťák, ze som lepší, silnejší, krajší
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 88 krát
Bolo mu ďakované: 523 krát

Príspevokod užívateľa Jozko1309 » 11.02.2019

Ja zase nechápem tých ktorý súťažia.Hovno s toho majú žiadne prachy ,zdravie viac nakrknute hlavne s extrémnych diét na hranici kolapsu.Vecsinou vedia menej ako my ohľadom sypký ,negativ atd.Pre nás ,,rekreačných" je to životný štýl a trocha tuningu čo je určite zdravšie ako tlačiť telo do 5% bf.Do určitej miery sme závislí ale určite je to lepšie ako sehnit v krčme deň čo deň sejmutý na šrot alebo fetovat dobroty.Tak si trošku pouprav veci ohľadom fetakov.
Jozko1309
Dátum registrácie: 16.05.2016
Poďakoval: 108 krát
Bolo mu ďakované: 22 krát

Príspevokod užívateľa M4t3S » 11.02.2019

Ja skor nechapem borcov, ktory sutazia, formu maju na dva koko.. v sypke su uz x rokov a v roznych extremnych kombinaciach plus do toho casto aj chlascu. Nikdy sa poriadne neumiestnia ale my sme fetaci lebo sypeme pre svoje potesenie pripadne pre lepsi zdravotny stav (ci uz mentalny alebo fyzicky) :D Toto je dost individualny nazor a ludia mali by ste trosku pouvazovat nad tym co pisete. Toto je sice diskusne forum ale nie toho typu aby si tu kazdy presadzoval svoj vlastny nazor a to ani nespominam, ze to je uplne off topic.
M4t3S
Dátum registrácie: 14.02.2016
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

áale, klucí už vědí co já jsem za typ aniž bych to napsal :D

Co jste napsali teď vy dva, tak ty lidi já taky nechápu ;) a kdyby jste si přečetli prostě vše co jsem k tomu řekl, tak mě nemusíte snad házet do tehle směšných pytlů co jste si tu ušili.

Pokud se vám nelíbí slovo feťák, tak dobrá, zkusme drogově závislí? drug addicts? Nemyslím si, že je to TAK radikální názor, když napíšu, že na tomhle fóru bude lidí tohohle typu dost. Pro mě droga není prostě jenom Heroin/Koks.. vnímám drogu i jako alkohol/tabák/léky a hlavně pro mě prostě feťák/závislák neznamená špatný člověk nebo špína. A pokud je to off topic, tak ať to moderátor klidně smaže/přesune.
mouser

Príspevokod užívateľa M4t3S » 11.02.2019

A ako teda rozlisujes fetaka od uzivatela dopingu? :D Podla tvojej logiky mi staci aby som isiel na nejaku amatersku sutaz v napi.. forme ale uz som vazeny obcan a uzivatel dopingu? :D
M4t3S
Dátum registrácie: 14.02.2016
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Ste fetacke zavisle bikiny
rapsic

A ako teda rozlisujes fetaka od uzivatela dopingu? :D Podla tvojej logiky mi staci aby som isiel na nejaku amatersku sutaz v napi.. forme ale uz som vazeny obcan a uzivatel dopingu? :D
"zkusím to popsat ze svého pohledu, možná to bude úsměvné pro někoho, ale pokud sypeš a k tomu držíš jídlo, věnuješ se přípravě, tréninku, suplementaci - řekněme mikroživinám, řešíš kvalitu vitamínů/minerálů jejich správnou kombinaci, progresivně se zlepšuješ a účastníš se soutěží, tak pro mě jsi "uživatel dopingu"

čtení, psaní, počítání :) já se s tebou ani nechci o tom přít, jestli máš jiný názor - měj ho, jenom si aspoň přečti co jsem napsal, než budeš reagovat, co jsi nebo nejsi je tvoje věc ;)
mouser

Príspevokod užívateľa Vinnie » 11.02.2019

"zkusím to popsat ze svého pohledu, možná to bude úsměvné pro někoho, ale pokud sypeš a k tomu držíš jídlo, věnuješ se přípravě, tréninku, suplementaci - řekněme mikroživinám, řešíš kvalitu vitamínů/minerálů jejich správnou kombinaci, progresivně se zlepšuješ a účastníš se soutěží, tak pro mě jsi "uživatel dopingu"
no nie. my tu všetci sypeme, ale na druhej strane žerieme šúlance s makom na obed a náš tréning je že cestou domov z krčmy si dáme 3 série zhybov na pracheri :D
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 53 krát
Bolo mu ďakované: 386 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 11.02.2019

vidim ze hovna sa poriadne lepia na podrazku

komu pride termin ,, sypanie" alebo ,, doping" ako terapeuticke vyuzitie, tak prosim smer liecenie. Myslel som si ze ked na bb fore v aas napisem nazor ze zneuziavanie aas by nemalo byt na inej ako zavodnej urovn, ze nevyvola odveci reakcie typu skynny, gratulujem ti ze si si nasiel cestu ako riesit svoj problem, ale podvrtavas kontext, pretoze rec je o zneuzivani a v BB

ja som povedal svoj nazor a dnes si myslim to iste, kto nesutazi(nezivi sa) tak mu aas k cviceniu nepatria. o tom ked ma niekto slabe ego, komplexy, nevyrovnany zivot a pod som nechcel ani nebudem diskutovat. naco? este raz: doping vsvysledky v BB

dojebavat si zdravie, a byt otrokom aas len z dovodu ze sa mi to paci? dakujem neprosim.
Alebo mam nasrate v hlave a nemam autoritu tak nafuknem trosku velkost nie? zaposobim aj na zeny, okolie odpadne, instagram bude nabliskany. yeeeeeeeeees
ale v konecnom dosledku som len skurveny fetak ktory uz nevie aas vyclenit zo zivota.

nemam dovod vnimat to inak alebo menit nazor na vec. nikoho neodsudzujem, nemoralizujem, vsak ja sam som pre 6 rokmi spravil v mojom ponimani chybu :D ale to nie je dovodom aby som nemohol mat nazor aky mam. sypte si kolko chcete, hlavne nech vam nejebne v palici a sluzi zdravie
bpmvrzsf
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 391 krát
Bolo mu ďakované: 246 krát

Sypať či nesypať ! Kto mi odpovie, čo šľachtí ducha viac....

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 11.02.2019

Nech sa páči, môžete riešiť večnú otázku ....
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 202 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bench, mano83, zlej a 22 neregistrovaných