Vaša skúsenosť s negatívnymi prejavmi steroidov

Vstup od 18 rokov

Ktoré negatíva resp. problémy spojené s užívaním AS, ste sa mali možnosť zažiť na vlastnej koži?

problémy v intímnom živote / problémy so sexom (deca-dick, libido, nestojí mi, problémy s erekciou...)
44
8%
problémy s bradavkami (gyno, výtok z bradaviek, bolesť, citlivosť...)
61
12%
akné
71
14%
problémy pri inj. aplikácii (PIP,opuchy,poslal som to do žily, neprestávajúca bolesť aj po viacerých aplikáciách...)
27
5%
nespavosť
29
6%
depresie, úzkosti, nechutenstvo
26
5%
znížený apetít, nechuť žrať...
24
5%
zvýšený apetít, neutíchajúci hlad...
23
4%
problémy s trávením, hnačky, bolesti žalúdka
18
3%
prostata, ťažkosti pri močení
13
2%
bolesť, atrofia semenníkov
33
6%
agresivita
44
8%
extrémna až nepríjemná vodná retencia
11
2%
bolesť kĺbov, šliach
24
5%
problémy s obličkami (zle výsledky testov - kreatinín, urea...)
5
1%
problémy s pečeňou (zvýšené hodnoty...)
16
3%
vysoký tlak, pulz, problémy so srdcom...
40
8%
hustá krv
14
3%

Celkom hlasov: 523

Re: Vaša skúsenosť s negatívnymi prejavmi steroidov

Príspevokod užívateľa Darty » 17.12.2018

nie chasky ved ono to je enanom cypik ani sustak to nerobia
s esterom ako takym to nemoze mat nic spolocne,mozno by sa dalo uvazovat o niecom takom ak by islo o kratky ester ale jeden z dlhych sposobuje take problemy druhy nie?bullshit
bratku, Dereks to pisal ironicky, samozrejme ze je to cele p.i.c.o.v.i.n.a
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Užívateľov profilový obrázok
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 124 krát
Bolo mu ďakované: 428 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 17.12.2018

nie chasky ved ono to je enanom cypik ani sustak to nerobia
s esterom ako takym to nemoze mat nic spolocne,mozno by sa dalo uvazovat o niecom takom ak by islo o kratky ester ale jeden z dlhych sposobuje take problemy druhy nie?bullshit
bratku, Dereks to pisal ironicky, samozrejme ze je to cele p.i.c.o.v.i.n.a
bratku,nedal uvodzovky a na tomto mudrom fore je tolko pridrbanych otazok ze clovek nemoze vediet co myslia vazne 😂
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 17.12.2018

tak my vieme ze oni vedia ze my vieme :-D nejeduj sa tu na fore a hladaj na sebe miesto kam posles dalsi 1ml winnieho :-)
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 124 krát
Bolo mu ďakované: 428 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 17.12.2018

tak my vieme ze oni vedia ze my vieme :-D nejeduj sa tu na fore a hladaj na sebe miesto kam posles dalsi 1ml winnieho :-)
pice ani nevrav...idem skusit kridielka zajtra
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa Dereks » 18.12.2018

hej to bola irónia :D jasnéže nemôže za to ester tst ako tst... no na tomto fóre sa dočítaš toľko novych vecí ale niektoré by sa mali fakt zapisovať :D
Dereks
Dátum registrácie: 21.09.2016
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 18.12.2018

Predčo si vlastne sami naordinujete xanax? toto už zachádza pridaleko
s odstupom času ti odpoviem. vieš, keď máš chrípku, tak nepotrebuješ ísť k lekárovi, aby ti to potvrdil. rovnaké je to s úzkosťou. človek nemá potuchy čo to je a nevie si to ani predstaviť aj keby si prečítal o tom všetko až kým to nezažije na vlastnej koži a až vtedy to pochopí do slova a do písmena. a nie každý chce mať v záznamoch, že je na niečo také liečený a ak si to vie zohnať za skoro totožnú sumu a nemusí čakať kým sa dočká vyšetrenia, tak nie je o čom.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 64 krát
Bolo mu ďakované: 435 krát

Príspevokod užívateľa Seboska » 19.12.2018

insomnia je veľmi ľahko riešitelný problém :D
ono sa to len javi ako lahko riesitelne. mam rozjebanu celu spankovu schemu. pritom nepijem ani kavu ani ine stimulanciá
spanok dlhsi ako 5 hod som uz strasne dlho nemal, ako klamal by som keby som to tvrdil absolutne, 2-3x do mesiaca je to 6, 7 hod., ale

nikdy sa mi nedari spat dlhsie ako 2hod v kuse, vacsinou ma prebudi po 1.5hod, niekedy je to kratsie, 45min a podobne nezmysly. Rozkuskovany spanok.
co je este horsie, ze nezyvnem co je den dlhy, pocit unavy postradam, ale necitim sa uplne do pohody, niekde sa to musi odrazit

zolpiderm - uspi ma, ale aj pri nom plati, ze ma do 2hod prebudi
lexaurin, neurol, rivotril, atarax, tiapridal - ani jeden nezabrani rozkusovanemu spanku. ucinok tych liekov je citelny, ale na ten spanok nemaju dosah
tetrahydro - pomoze navodit spanok, hlavne ked ma prebudi, vtedy mam problem znova zaspat rychlo, jediny pomocnik

urcite to sposobuje minimalnae jedna ak nie aj 2 veci v stacku co idem, ale bohuzial nemozem si uz teraz dovolit skumat hladat a skusat ladit miligramy a timing

tak co, mas nejaky receptik pre mna ?
Zkus si zahulit trávu před spaním na spánek top nic lepšího neznám
Seboska
Dátum registrácie: 16.01.2018
Bank: Locked
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 19.12.2018

insomnia je veľmi ľahko riešitelný problém :D
ono sa to len javi ako lahko riesitelne. mam rozjebanu celu spankovu schemu. pritom nepijem ani kavu ani ine stimulanciá
spanok dlhsi ako 5 hod som uz strasne dlho nemal, ako klamal by som keby som to tvrdil absolutne, 2-3x do mesiaca je to 6, 7 hod., ale

nikdy sa mi nedari spat dlhsie ako 2hod v kuse, vacsinou ma prebudi po 1.5hod, niekedy je to kratsie, 45min a podobne nezmysly. Rozkuskovany spanok.
co je este horsie, ze nezyvnem co je den dlhy, pocit unavy postradam, ale necitim sa uplne do pohody, niekde sa to musi odrazit

zolpiderm - uspi ma, ale aj pri nom plati, ze ma do 2hod prebudi
lexaurin, neurol, rivotril, atarax, tiapridal - ani jeden nezabrani rozkusovanemu spanku. ucinok tych liekov je citelny, ale na ten spanok nemaju dosah
tetrahydro - pomoze navodit spanok, hlavne ked ma prebudi, vtedy mam problem znova zaspat rychlo, jediny pomocnik

urcite to sposobuje minimalnae jedna ak nie aj 2 veci v stacku co idem, ale bohuzial nemozem si uz teraz dovolit skumat hladat a skusat ladit miligramy a timing

tak co, mas nejaky receptik pre mna ?
Zkus si zahulit trávu před spaním na spánek top nic lepšího neznám
nechapem ludi ako ty, co reaguju na prispevky ktore ani len necitaju, ked chces farmit body tak chod do volnej diskusie
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 520 krát
Bolo mu ďakované: 396 krát

Príspevokod užívateľa Nygo974 » 13.01.2019

Máte někdo zkušenosti s úzkosti nebo panickou atakou vyvolanou AS? Nevím jestli je třeba průser v nízkém estrogenu že když mám citlivější bradavky dávám každý den 1mg anastrazolu nebo že dávám každý den parlodel když mám v kuře Tren.. Ted jsem na benzodiazepinu ale z toho mám velký respekt.. Pred mostem kdy jsem měl deku tst stan a metku to bylo v pohodě ale jak jsem dal zase Tren vrátilo se to.. Takže jediná možnost je pct a z toho Budem taky dojebany ale možná min jak mit jebnute stavy a zrat benzodiazepin...Diky moc ✌️
Chlapy dřepuji bez pásku
Nygo974
Dátum registrácie: 23.09.2018
Poďakoval: 33 krát

Príspevokod užívateľa Nygo974 » 13.01.2019

A ještě může být trochu problém v tom že tak půl roku pořádně nespím a teď na trenu vubec ikdyz dám benzodiazepin tak se stejně budim
Chlapy dřepuji bez pásku
Nygo974

Príspevokod užívateľa meow321 » 13.01.2019

Daj si travu
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 117 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 13.01.2019

Možnost je prostě tren nedávat, když ho nezvládáš.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 232 krát

Príspevokod užívateľa O-O » 13.01.2019

Dávám 850mg trenu 3 měsíce a je mi krásně
Most 8 weeks to bude nuda
O-O
Dátum registrácie: 18.11.2018
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa silný » 13.01.2019

Nápodobne :) Tren je zázračná látka len pre vyvolených :D slabých niktošov dojebe, dačo ako symbiote vo Venomovi :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 650 krát

Príspevokod užívateľa Nygo974 » 14.01.2019

Jenže je Tren dával několikrát jednou a celkem dlouho a nikdy mi to žádné problemi nedělalo a najednou mrd 😆asi mi tím chce hlava říct že tělo už Tren nechce nebo nevím jak to brát 😭😃
Chlapy dřepuji bez pásku
Nygo974

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: krokodil511, mirutko, piterko, polysmi a 12 neregistrovaných