Názor na kúru - priestor na diskusiu

Vstup od 18 rokov

Re: Názor na kúru - priestor na diskusiu

Príspevokod užívateľa dyw » 02.07.2019

Ja ho už skúšam nejakú dobu momentálne 50-60mg a pohoda, žiadna bolesť klbov ani nič, trávenie je v piči ale to už dlho... :)
Mdrosta (methyl drostanolone) od magnusu mas odskusany? Treba ho aj vyklesavat ci je pohode ist od zaciatku po koniec napr tych 30-40mg ed
dyw
Dátum registrácie: 17.08.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 14 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 02.07.2019

Áno, má ho aj on aj my ostatní vyskúšaný, väčšinou túto značku sme išli Mdrostu. Netreba vyklesať, dávaj konštantne a keď tak uprav neskôr podľa pocitu...
SQUATS SAVE LIVES !
Užívateľov profilový obrázok
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 447 krát

Nazdar má niekto skúsenosť s testakom acetate ? Je vhodný do objemu ?a na silu

Ktorá značka má v ponuke samotný Tst. acetát ? Pri tesťáku nič také nie je, že do objemu, na silu alebo na kvalitu. Stále je to len tesťák ako základ každého cyklu. Záleží, čo budeš žrať a aké ďalšie preparáty tam pošleš, ale aj tak je to prevažne o žranici
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko

Príspevokod užívateľa henry44 » 02.07.2019

U
Naposledy upravil/-a henry44 v 02.07.2019, upravené celkom 1 krát.
henry44
Dátum registrácie: 11.03.2019
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 02.07.2019

Nazdar má niekto skúsenosť s testakom acetate ? Je vhodný do objemu ?a na silu

Ktorá značka má v ponuke samotný Tst. acetát ? Pri tesťáku nič také nie je, že do objemu, na silu alebo na kvalitu. Stále je to len tesťák ako základ každého cyklu. Záleží, čo budeš žrať a aké ďalšie preparáty tam pošleš, ale aj tak je to prevažne o žranici
ani pri oraloch to nepalti, o vsetko rozhoduje zradlo voda sodik draslik, mozes byt na kamen bezvodny tvrdy na oxyme.

ja viem ze to vies ale tunáka chlapci to nevedia
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 542 krát
Bolo mu ďakované: 430 krát

Chcem ho zaradiť k normálnemu testaku enanthat dva týždne pred súťažou(powerlifting) ( tst acetate alebo suspension)....pôjdem cyklus test,tren,bolde+oraly

Už od viacerých powerlifterov a strongmanov som počul, že Suspension zaraďujú pred tréningom resp. pre súťažou. Otázkou je, do akej miery ti to zvýši výkon a čo od toho očakávať. Treba to vyskúšať, niet nad reálnu skúsenosť....
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko

Príspevokod užívateľa rapsic » 02.07.2019

Pred sutazou sa davaju ine maskrty (mtren,fluoxy)a nie kratky testak
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 553 krát

Príspevokod užívateľa silný » 02.07.2019

Ja ho už skúšam nejakú dobu momentálne 50-60mg a pohoda, žiadna bolesť klbov ani nič, trávenie je v piči ale to už dlho... :)
Mdrosta (methyl drostanolone) od magnusu mas odskusany? Treba ho aj vyklesavat ci je pohode ist od zaciatku po koniec napr tych 30-40mg ed
Mirutko ti odpovedal, viac nemam co dodať :) magnusp 50-60mg, nevyklesavam
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 113 krát
Bolo mu ďakované: 664 krát

Príspevokod užívateľa marek123 » 02.07.2019

Caute.
Co je podla vas efektivnejsie na spalovanie tuku?
16mg salby + 50 mcg t3 rozdelene do dvoch davok rano a vecer (pre-w) alebo
12 mg salby + 75 mcg t3 rozdelene do troch davok rano, na oned, vecer? Dakujem
marek123
Dátum registrácie: 12.03.2013
Poďakoval: 71 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa silný » 02.07.2019

16mg salby a 75mcg T3 :)
je to imo úplne jedno, efektivitou to bude viac menej to isté, dáky rozdiel si nemyslím, že by v tom bol cítiť... 12mg salby je nič, to si dávam na jeden hlt predTG :)
čo sa rozdelenia dávok týka, ak chceš byť pedant tak to T3 kludne rozdeľ na 3x počas dňa... Salbu prioritne pred tréningom najväčšiu dávku...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 113 krát
Bolo mu ďakované: 664 krát

Príspevokod užívateľa Skinnyfuck » 02.07.2019

16mg salby a 75mcg T3 :)
je to imo úplne jedno, efektivitou to bude viac menej to isté, dáky rozdiel si nemyslím, že by v tom bol cítiť... 12mg salby je nič, to si dávam na jeden hlt predTG :)
čo sa rozdelenia dávok týka, ak chceš byť pedant tak to T3 kludne rozdeľ na 3x počas dňa... Salbu prioritne pred tréningom najväčšiu dávku...
Vzpominate kdyz jeste dve tabletky salby makaly jak nejlepsi preworkout, ted pet tablet naraz a clovek stejne citi hovno 😄
Skinnyfuck
Dátum registrácie: 20.10.2017
Poďakoval: 27 krát
Bolo mu ďakované: 25 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 02.07.2019

Zdravím, idem už 2,5 mesiaca tst e + bolde a pred vyše 2 tyzdnami som dobral stanozol dal som si od oralov pauzu a rozmyslam či mam isť ešte stanozol do konca kury (chcem potiahnut este 2 max 3 mesiace) alebo by ste odporučili niečo ine.. mdrosta som chcel skusit alebo primobolan z dht derivatov necham si vklude poradiť... oxy teraz v kal. deficite v diete asi by bol k ničomu či? :D... dakujem pekne vopred
ake davky tst bold ?
dlzka cyklu ?
ciel cyklu? (co cakas od toho resp. ci sekas, skvalitnujes, zobjemnuejs,atp.)
po cykle ? (pct/most)

takto to vnimam

stan je vynimocne tragicky pre krvne lipidy, je to hard roid, so stanacom treba vediet, niekedy sa neoplati dat ho vobec, teda ak hladis v cykle na nejaky pomer efektivity/skodlivosti, tak su aj ine cesty ako sa dostat k cielu a stan nepouzit, ale niekedy je nevyhnutny, a myslim si ze je nenahraditelny ziadnym inym. hlavne je znacne podceneny ohladom toxicity a skodlivosti, nechapem preco
- mozes ist stan znova, rovnako ako si siel, alebo tolko kolko psychicky znesies, tj. ked 100mg tak 100mg
- alebo konstantne +10w/10-15mg pre ucinok na SHBG a CNS
- mozes ho ist v kombinacii inj/oral
- celu dennu davku dat pred spanim, alebo pred cvicenim, s obedom alebo na lacno po zonbudenim(je to fuk)

mdrost. podla mna je odlisny od stanu, nepride mi taky ostry ako metan, ale dokaze nejakym sposobom udrzat vodu v podkozi, na tento roid treba disciplinu :) a potom su to bomby. ale to plati o vsetkych aas. mne mdrost robi taku dobru svalovu plnost ked to vykrmim sacharidmi.. v skratke, mdrostan je lepsi v cykle, kde je stravovaci kaloricky rezim v pluse, vysssie sacharidy/nizke tuky, tak tam sa najlepsie prejavi. nejakym sposobom dokaze zvysit glykogenove rezervy.. u velmi vela ludi vyvolava stav letargie, krasne vie dojebat formu, vela ludi trpi zahou/gastro potiazmi
- davky v w 30-40-40-50 , alebo 30-30-40-40, alebo 40-50-...-50, alebo 60-60-60-...-60, vseobecne strop 50mg/d a 4w je to individualne
- keby som citil pri srdiecku, ze mi ten mdrost sedi, a chcem ho ist teda dlhsie, tak by som siel na krv nech viem na com som

oxym, do diety, nizkokcal, pripadne pre exotov do ketozy :D , je uplna šupa, ale chce to velku disciplinu, nic pre sracky. akonahle vybocis z nastavenej linie strava-elektrolyty, tak to nejako zbiera vodu. ked ides na podium tak ta to trapi, tvoj ciel to asi nebude, takze so slusnou obetou by som siel do oxymu. drzi to opticky objem aj v kalorickom minuse, furt je tam sila, ale treba vediet fungovat s pripadnymi hypoglikemickymi prejavmi, nic prijemne ak si kuchar a divas sa cely den v praci na zradlo, a ty mozes len aminace .. a kavicku s aspartamom, s boldenonom to moze byt zataz an kardiovask., najma zvysenei tlaku, neviem o vela ludoch, teda o nikom, kto by nenarazil pri oxyme na gastropotiaze, krvne lipidy taktiez idu do zlych cisel..
- davky v w 150-200-200-250, alebo 200-250-300-350, alebo 100-200-..-200-100, alebo 50-150-300-500; proste aku postupku davkovania si spravis, taku si daj, nech to je niekde v 150-300mg

oxan. viac podobny stanu ako mdrost. pri vhodnom davkovani vie byt uzitocny. tj +1mg/kg telesnej vahy, 100kg = 100mg, ked chces aby ti to splnilo tajnejsie ocakavania, tak treba ist vyssie v davkovani.to co prida je cista hmota, pri 100mg posunie silu aj v cykle s trenom, mne sposoboval slabsi tonus po posilke a nehladiac na stravu som bol jemne splasnuty. ked som ho siel, tak v faze 120mg/d som bol na krv a shbg som nizsie nikdy nemal. a taktiez LDL:HDL pomer dvojnasobny ako pri stane som mal :D slachy ma tak boleli, ze som to ,,konecne" postrehol, pretoze ostatne dhtcka necitim vobec. drahy so slabym ucinkom

tie ostatne co si menoval, nevedno aky mas dlhy cyklus planovany. keby si chcel ,,exotiku", skus epistan, davkovanie ocosi slabsie ako oxan. kazdopadne, treba vediet co robis a nie len tak to do seba nadrdit nezmyselne. daj si na 4w proviron ak si nerozhodny :D, ten mozes seknut kedykolvek ked zacnes iny oral, pripadne to mozes tahat spolu, aspon budes navrety aj z umyvania zubov . je to moj pohlad na vec cele, niekto ti poradi inak, inemu zas bezproblemovo funguju ine veci a pod., silne individualne.

k tomu vsetkemu, ak nemas metabolizmus nastaveny dlhodobo na vlastny nizky body fatt, budes potrebovat kyblik anastrozolu navyse. taktiez, stan je liek na krvnu anemiu, o oxyme je vseobecne zname, ze s boldenonom vyrazne zahustuje krv, cize s tym prichadzaju dalsie problemy, ktorym sa treba venovat. je ich tiez za kyblik a je ich potrebne vychytat. inac skapes
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 542 krát
Bolo mu ďakované: 430 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 03.07.2019

kyblik problemov moze nastat u dakoho co nevie aj len na testosterone, miesat oxy a bolde v lete to chce teda odvahu :-D

inak sa olne stotoznujem s kazdym jednym pismenkom od piterka

ps. : mdrosta mi rozbije travenie do troch dni od startu a do tyzdna si neviem obut topanky skrz sialenej bolesti spodneho chrbta
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 126 krát
Bolo mu ďakované: 441 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 03.07.2019

Ja z nej mozem max 30mg
Ked pridam 40-50 strasne ma bolia slachy aj v klude
Ked dam spat na 30 tak do par dni to vymyzne
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 553 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 03.07.2019

U mňa to isté, čo u D'Artagnana, po 3 dňoch končím s jedlom, pocit plnosti a nevoľnosť, vôbec nepotrebujem jesť :( Treba vyskúšať injekčný Superdrol <3
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Nygo974 a 23 neregistrovaných