Názor na kúru - priestor na diskusiu

Vstup od 18 rokov

Re: Názor na kúru - priestor na diskusiu

Príspevokod užívateľa bazywoah » 05.01.2017

Tak urcite pojedu od 20 a az ucitim ze je to moc tak nezvysim vic
bazywoah
Dátum registrácie: 11.09.2016
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa edgarius » 05.01.2017

ostarin daj ku koncu a potiahni aj do PCT
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
Užívateľov profilový obrázok
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa Adr1an » 07.01.2017

Caute borci chcel by som sa poradit s vami ohladom mojej druhej kury.
Mam 23 rokov 191cm 110kg -BF presne neviem aktualne ale pred 1 kurou to bolo 12,5%

Minuly rok v novembri som skoncil prvy 8w cyklus:

-propik: 1ml e2d

-stan: 40mg ed

-pct: tamox+proviron+salba

Cele aj s pct som to ukoncil zaciatkom decembra. Kura bola fajn ucel splnila siel som hore do kvality

Dalsi cyklus by vyzeral nasledovne:

tst e - 250mg/500mgg e6d (uvazujem skor nad 500mg pri mojej vahe a vzhladom na to ze to bude uz druha kura)
methan - 30mg - 1-5w
proviron - 75mg - 6-11w
stan - 30mg - 12-15w
Pct opat tamoxifen,proviron,salbutamol (kedze mi ostali z predoslej kury, tak ich chcem pouzit) + v tejto kure uz bude asi potrebne zacyklovat aj hcg predpokladam

Moje otazky teda zneju:

1.Bude v poriadku ak zacnem tento cyklus uz teraz koncom januara?
2.Bude tento cyklus vhodny do druhej kury? Alebo sa to da poskladat lepsie s tym ze zacat iba samotnym TST a az potom prejst na methan aby bola vacsia pauza medzi orlamy?
3.Je vhodne tam dat na 3 tyzden ten stanozol, aj ked uz som ho uz bral v predoslej kure? (ostalo mi okolo 60 tabliet, tak ich chcem zakomponovat do kury).

Este by som k tomu povedal ze uvazujem aj nad blast and cruise, viem ze to je lepsie, ale zatial sa na to necitim. Pozorujem ako reaguju jednotlive latky na moje telo a ucim sa zatial.

Budem vdacny za vsetky rady a nazory skusenejsich makacov a vopred velmi pekne dakujem :)
Adr1an
Dátum registrácie: 14.03.2016

Príspevokod užívateľa edgarius » 07.01.2017

urcite daj tych 500mg/w a metan aj 40mg/d... stan na koniec kury je tiez v pohode... inac moze byt, aj ked do PCT by som dal aj nejaky IA
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 07.01.2017

mozes zacat vo februari v pohode
tst daj 500mg/w, metan mas dobre, proviron mas dobre, stanozol daj tak aby si poslednu tabletu daval den/dva ored zacatim PCT, ak pojdes cruise tak ho mizes nechat ako je
do PCT uz k tamoxu pridaj aj Clomid

ja by som tam pridal aspon Boldenon alebo deku, aj ked len 300mg/w ale dal by som ho tam, proste metan a stan neurobia tolko roboty ako deka ci bolde aj ked budu v nizsich davkach
Nekontaktujte ma ohladom nakupu a predaja AAS ani liekov ani inych zakazanych latok, neviem ich zohnat a nechcem ich ani kupit
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016

Príspevokod užívateľa silný » 07.01.2017

ja by som pridal YK-11 :wink: treaz je v móde
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bolo mu ďakované: 21 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 07.01.2017

nikto ten YK-11 tu ešte nešiel okrem Niktoša. takže zatiaľ ani sa nevie aký to má vplyv na hmotu. možno to je niečo, čo má značný vplyv na silu, ale minimálny vplyv na hypertrofiu ako napr. halotestin. taktiež sa nevie nakoľko to je toxické pre pečienku. možno je to úplný masaker a kombinovať to s methanom a stanom je kktina na entú.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 07.01.2017

hlavne je to nezmysel to pchať do 2 hej kury a 3 oraly mi prídu už moc prečo tam nedaš niečo injekčne skor? :) Ten stan by som dal uplne do chuja je to odpad podla mna a dal tam radšej drostanolon alebo boldenon ja by som to dal TST Bolde Metan a Provi ak tak
Tu PCT tiez uprav proviron ti nenahadzuje vlastny testak pridaj na tej PCT čke trošku ako tu edgarko spomínal IA tam daj :)
Pipik88
Dátum registrácie: 29.09.2016

V prvom rade dakujem za vsetky prispevky, som rad ze sa tu ozvali ludia na ktorych nazory som prave cakal :)

No popravde som rozmyslal nad nandrolonom, ale mam v hlave zafixovane este od angela ze nandrolon do 2 kury nepatri :D ... pisal ze kym sa da treba tazit z tychto jednoduchsich veci ... potom do tretej kury uz planujem dat decu urcite ... ale na druhej strane mam tam vela oralov, to je pravda ..zato sa radsej pytam ako by sa to dalo este doladit.
Ten stan som tam vopchal len na 3 tyzdne kvoli tomu ze mam nejaky prebytocny doma :D ale zase vzhladom na svoje zdravie ho samozrejme radsej vynecham ak je to blobst ho tam davat.
Takze keby vyhodim odtial stan a proviron, samotny tst+metan a nic viac bude asi slabota co?
Adr1an

urcite daj tych 500mg/w a metan aj 40mg/d... stan na koniec kury je tiez v pohode... inac moze byt, aj ked do PCT by som dal aj nejaky IA
co by si povedal ze bude vhodnejsie? exemestan+tamox+clomid? alebo vyhodit tamox a dat anastrozol+clomid+hcg? s tym ze hcg samozrejme este pocas cyklu?
Adr1an

proviron urcite nevyhadzuj, ma tam svoje opodstatnenie, namiesto stanu mozes dat mdrostu ale ta je tiez pecienkovy zabijak, alebo tahaj provi az do PCT, ja by som tam 1ml boldenonu tyzdenne ale.urcite pridal

do PCT :
hcg - exemestan + clomid + trosku metky na zaciatku, potom salbu, zinok
Nekontaktujte ma ohladom nakupu a predaja AAS ani liekov ani inych zakazanych latok, neviem ich zohnat a nechcem ich ani kupit
Darty

Príspevokod užívateľa Vinnie » 07.01.2017

V prvom rade dakujem za vsetky prispevky, som rad ze sa tu ozvali ludia na ktorych nazory som prave cakal :)

No popravde som rozmyslal nad nandrolonom, ale mam v hlave zafixovane este od angela ze nandrolon do 2 kury nepatri :D ... pisal ze kym sa da treba tazit z tychto jednoduchsich veci ... potom do tretej kury uz planujem dat decu urcite ... ale na druhej strane mam tam vela oralov, to je pravda ..zato sa radsej pytam ako by sa to dalo este doladit.
Ten stan som tam vopchal len na 3 tyzdne kvoli tomu ze mam nejaky prebytocny doma :D ale zase vzhladom na svoje zdravie ho samozrejme radsej vynecham ak je to blobst ho tam davat.
Takze keby vyhodim odtial stan a proviron, samotny tst+metan a nic viac bude asi slabota co?
čo sa týka toho nandrolonu a angela, tak on písal, že deca nie je vhodná do prvého cyklu, pretože ju treba ťahať dlhšie a prvý cyklus by nemal byť dlhý (takisto boldenon z toho istého dôvodu neodporúčal), keďže človek ešte nevie ako je na tom so schopnosťou zvládať cyklus, zvládnuť PCT po fyzickej a psychickej stránke a či dokáže poriadne nahodiť svoj vlastný testák. na druhej strane NPP je ester s krátkym HL ale aj tak nevhodný pretože nandrolon veľmi silno potláča tvorbu vlastného testosternu a preto je lepšie si to na prvýkrát odskúšať to vyššie spomenuté (PCT a blablabla) na ľahších látkach a ak všetko ok, tak potom sa dá ísť v druhom cykle aj do decy. ak správne spomínam, tak jediné čo odporúčal nechať fakt na neskôr bol tren, lebo tam človek musí mať vopred zmáknuté zvládnutie vedlajších účinkov.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Bolo mu ďakované: 5 krát

angel je naozaj odbornik a aas guru ake ja ti hovorim ze tam kludne mozes dat bolde alebo deku v malej davke ;-)
Darty

Dobre chlapi dakujem vam teda za rady ...dam to vsetko este dokopy do konca mesiaca a pojde sa na to :)
Adr1an

Príspevokod užívateľa Nescafeegold » 12.01.2017

1 - 20 tst cypionat 300mg
1 - 20 bold 600 mg
1 - 8 tren ace 520 mg
8 - 12 provi 50mg
12 - 20 turinabol 60mg
Cau hosi co na to rikate ?:)
Nescafeegold
Dátum registrácie: 11.12.2016

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: John1003, piterko, polysmi, Yahoo [Bot] a 26 neregistrovaných