Názor na kúru - priestor na diskusiu

Vstup od 18 rokov

Re: Názor na kúru - priestor na diskusiu

Príspevokod užívateľa Laier1981 » 04.07.2019

Pravda, jsou místa který si v sezóně neumeju...
BTW: dnes jsem zkoušel nově cvik s jednoruckami na biceps tak, že je druhá ruka za zády a činka dělá kladivový pohyb těsně před hrudnikem...
No dostat po prokrvení ruku za záda byl problém, a potom ji vrátit zpět..ufff...
Sou věci který prostě nejdou...třeba rozcvicit dřepy lowbar jen z prázdnou tyčí...ty ruce tam prostě nezmacknu, dokud není závaží...
We can live in a world that we design...
Užívateľov profilový obrázok
Laier1981
Dátum registrácie: 30.04.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 28 krát
Bolo mu ďakované: 35 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 04.07.2019

inak ten cvik je lepšie robiť, tak že druhou rukou sa držíš niečoho napr. operadla lavičky, takže lepšia stabilita a môžeš sa trošku predkloniť a obmedziť zapojenie predných ramien týmpádom a nemáš pri tom taký nápor na spodný chrbát ako keď to robíš bez pridržiavania.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 421 krát

Príspevokod užívateľa silný » 04.07.2019

Toto ináč tiež uprednostňujem a robím už len tak pri jednoručných cvikoch... upažovanie na rameno s držaním o dáky stroj, triceps či už s lanom alebo s Jc za hlavou alebo kickback, Píťahy na chrbát s JC atď... všetko lepšie, izolovanejšie, ked sa niečoho pridržiavam...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 99 krát
Bolo mu ďakované: 599 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 04.07.2019

ja aj kotúče keď odkladám, tak sa niečoho držím :D
Vinnie

Príspevokod užívateľa piterko » 04.07.2019

Toto ináč tiež uprednostňujem a robím už len tak pri jednoručných cvikoch... upažovanie na rameno s držaním o dáky stroj, triceps či už s lanom alebo s Jc za hlavou alebo kickback, Píťahy na chrbát s JC atď... všetko lepšie, izolovanejšie, ked sa niečoho pridržiavam...
mam jednu vychytavocku, vsetky cviky v stoji, ako napr rumanian dl, pritah vc chrbat, militárny pres atp., ze

nohy mas spolu, chodidla vedla seba, koleno/kvadro v dotyku lave s pravim

tymto sa zaroven cvici core, pretoze ked su nohy spolu, razantne pribudnu naroky na stabilizaciu polohy a drzania tela pri prevedeni cviku. je to doslova 2 v 1 a mimoriadne z toho nielen pevnie stred ale hlavne ta nutena stabilizacia polohy vyrazne zvysi kcal vydaj treningu,ta mnohosekundova izomericka kontrakcia pri velkych vahach robi proste svoje

neviem ani na co reagujem ani poriadne, len nie je cvicenie ako cvicenie, nie kazdy tomu rozumie a peitom je to podla mna zakladny element bodybudildingu
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 475 krát
Bolo mu ďakované: 352 krát

Príspevokod užívateľa silný » 04.07.2019

No ja som zase názoru, že keď cvičím určitú svalovú partiu, jebem na všetko ostatné na core, na to či mám trhačky, či opasok, či fúka, či sneží, či sa mi pri tom cicina postaví... proste robím všetko preto, aby som čo najviac odizoloval danú svalovú partiu, ktorú chcem precvičiť a nesústredím sa na nič iné... čiže, ak sa mi na piču budú cvičiť príťahy tak, že budem mať nohy pri sebe a bude ma mátať kadetade do strán tak proste na to jebem a keď budem chcieť odcvičiť a posilniť core dám si ho potom a nie na úkor niečoho iného...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Príspevokod užívateľa piterko » 04.07.2019

dobre tak schvalne, ako komplet odizolujes chrbat v predklone pri pritahoch s VC? no jednoducho ze si zataty = izometria :D ked tam nalozis 160kg a pred kazdym opakovanim to nechas chvilu vysiet v nemennej polohe tak po pusteni cinky ti moze dakto zasiat roundkick do brucha a ty sa len spytas ci mu jebe ze si docvicil prave :D

to drzanie noh nie je absolutne na skodu, sila v trupe sa odzrkadli na silovom posune pri zachovani techniky. janti nezasahujem do cvicenia len vsetci su tu taki, zakrsnuti, zastarali, ,,cvicim staré dobré” a podobne filozofie.. to ja nie som. aj treningy mam uplne inac stavane, solo partie necvicim, ziadne HST-7, mam to uz vymaknute a.......

treba vediet dotiahnut sval do bodu s velkym B, v ktorom sa to lame, kedy dochadza k odcerpaniu glykogenu v potrebnej miere.. a zachovanie symstrie. vobec to nie je lahke. a skrtiace gumy( tromboza)? DAKUJEM ee

pisem si s tebou ale vies ze to pisem obecenstvu ktore ma naucene treningove plany jablonickeho z musclefit a kladie doraz na dacku oxymu slevo obsiahlost trenu v cykle..
piterko

Príspevokod užívateľa silný » 05.07.2019

Jasné, rozumieme sa, ja tu nemám v pláne vyťahovať niake tréningový metódy našich dedov, takže to dajme rovno bokom... určite sa dá pri komplexných cvikoch zapojiť aj core, napr pri takých tlakoch v stoji s VC aj pri tých príťahoch... ja som narážal na to, že keď mám prioritne odcvičiť chrbát, nebudem špekulovať nad tým, ako si tam zapjím ešte brucho, lýtka podobne... osobne radšej ako tlaky v stoji, si dám tlaky v sede, prípadne na smith machine, to isté platí pri chrbáte, nebudem robiť príťahy ala Grznár ale radšej si tam dám váhu, s ktorou sa viem sústrediť na danú svalovú partiu... a keď budem mať v úmysle navýšiť kalorický výdaj tréningu, tak pojdem na crossfit alebo si dám kardio ale pokial je priorita dať svalovej partii stymul na rast, tak nevymýšlam pičoviny ale sústredím sa na podstatné...

edit. ešte aby sem sa nechápali zle, s tým zapojením trupu atď., čo prezentuješ... nie ej to určite na škodu ale berem to len ako bonus a keď tam nieje focus, tie príťahy odcvičiť adekvátne tak sa na to vyjebem a radšej si sadnem na stroj :)
silný

Príspevokod užívateľa piterko » 05.07.2019

to samozrejme, ked cvicis, tak nespekulujes. to sa deje mimo posilky ked pride napad, ze ci by daco neslo spojit len jednoduchou maou upravou zmenou, a bude to zas impulz novy a zmena vnemu v cns, proste tak nase telo funguje.

kto si cvicenie osvojil, vie, ze tak ako potrebuje cvicit velke vahy, velke objemy, tak isto potrebuje cvicit ,,hluposti" a relativne smiesne vahy, dosiahne to co potrebuje.. ale na tuto uroven sa dostane malo kto, tym treba zit, kto nezameni zivotny styl ,vzdy skor ci neskor skrachuje e nedotiahne svoje sny a mokre sny do konca.

ak pojdes na crossfit tak v pravo hore je ,,odhlasit sa" a musim ti jemne oponovat, stojom znožmo, ked to uz mas osvojene, daju sa doladit techniky na maximum, proste vravim, kazdy ma svoju cestu, ako sval podnietit k anabolizmu, ja robim vsetko co mi pride zmyselne alebo zmyselnejsie, i ked najradsej cvicim old school cviky a nezvycajne cviky, a dementi suskaju ako zle to cvicim, a co to vymyslam.. ked dochadza energia, vytiahnem daco s vintage edicie :D cim menej energie, tym archaickejsi cvik.

ja ked vidim niekoho kto evidentne aj pre najvacsieho laika je extra cvicenec, ze cvici nieco co som nevidel, alebo som necvicil, tak nebudem ukazovat aha keket krivy je, ale zopakujem si jeho drzanie a pohyby, nejako najdem konkretny sval ako zatazoval, a ak sa mi to paci, usposobim si to svojej anatomii

Grznar. ved vies.

dnes mi na toto prisiel nejaky pan komentovat, ze zle robim, ze nesmiem mat tak nohy, lebo lebo lebo lebo a nakoniec odisiel smutny odomna. najhorsie je ked ludia nechapu ale aj tak idu do veci ako vyrozumeni
Obrázok
Obrázok
piterko

Príspevokod užívateľa silný » 05.07.2019

Tak o tom žiadna, tiež mám techniky, že ľudia pozerajú, či som jebnutý... ale pýtajú sa a keď pochopia, sú v piči, že to cítiť úplne ináč... :) napríklad na stroji na cicky cvičím chrbát, stroj na laty vôbec nepoužívam tie držadlá ale držím to za konštrukciu, príťahy v sede aka veslovanie cvičím tiež úplne ináč ako je štandard, ešte si pod seba dávam jednoručku aby som mal lepší uhol... takto môžem pokračovať, v podstate veľa cvikov som si prispôsobil tak, ako ja dokážem ten sval najlepšie precítiť a stále to zdokonaľujem a máš pravdu aj mimo tréningu, väčšinou už keď je po a spätne si to analyzujem...
silný

Príspevokod užívateľa Dianabolik » 06.07.2019

Čaute chalani,

Onedlho začínam blast 500mg TST E + 150mg oxym.

Počas celého blastu 50mg provironu.

Budem dávať aj GHRP-6 a Ibutamoren, primárne n zvýšenie RH.

Cyklovat budem 500iu HCG e3d a ku tomu vždy 0,5mg anastrozolu.
(HCG 2 týždne ON, 2 týždne OFF)

Mam otázku, oplatí sa zacyklivat Tren E na prvých 5 týždňov cyklu?
Či to bude mať nejaký význam, pri takom deriváte. Ace nechcem ísť,
Nemám rád časté aplikácie. PCT zatiaľ neriešim.

Ale pre každý prípad budem mat v zálohe Clomid, Exe
a Cabergolin (alebo radšej Cabest?)

Pred kurou idem ešte na hormonálne testy a každý mesiac preventivne
počas blastu..
Dianabolik
Dátum registrácie: 26.01.2016

Príspevokod užívateľa jankopan » 06.07.2019

Pct by si mal mať vyriešenú aj nachystanu v prípade neočakávaných udalostí
jankopan
Dátum registrácie: 18.03.2017
Poďakoval: 27 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 06.07.2019

dobre tak schvalne, ako komplet odizolujes chrbat v predklone pri pritahoch s VC? no jednoducho ze si zataty = izometria :D ked tam nalozis 160kg a pred kazdym opakovanim to nechas chvilu vysiet v nemennej polohe tak po pusteni cinky ti moze dakto zasiat roundkick do brucha a ty sa len spytas ci mu jebe ze si docvicil prave :D
alebo tak že si lahneš bruchom na šikmú lavičku. len ja to môžem robiť bohužiaľ len s jednoručkami, lebo mám dlhé ruky :D každopádne XY ľudí by bolo nepríjemne šokovaných tým koľko dajú takýmto štýlom v rovnaní s klasickou verziou v stoji.
Vinnie

Príspevokod užívateľa jimmy_freak » 16.07.2019

nazdar borci

onedlho koncim objem 33r/181cm/110kg, dostal som sa k cloveku, ktory mi vyskladal nasledovny cyklus s tvrdenim, ze ked to dotiahnem do konca, budem spokojny. mojim cielom je postupne vyrysovat, vyrazne skvaitnit, a nestratit opticky objem. vraj tento cyklus by to mal dokazat a tieze by mal byt vraj z tych ,,zdravsich". vobec sa necitim ako odbornik, mam take znalosti aby som si neublizil a neposkodil, preto by som rad vypocul vase nazory rady a pripomienky. autora som sa spytal, ci by mu vadilo, keby som to tu nechal rozobrat. Povedal ze mozem to poslat kam chcem ze mu nevadi ze sa to bude niekde verejne premielat. nejedna sa o vobec o lacny cyklus ale vraj takyto cyklus ruze prinasa. takze tu to je:

>>>>>>>>>>>

inj:
1-30w tst e 400/w
1-30w bld u 500/w
1-30w mtl e 600/w
1-30w ibu 60mg/d
1-30w rh 4iu/d

oraly:
zbytocne pre tvoj ucel,radsej si daj vzdy vecer pivo

>>>>>>>>>>>

dakujem vsetkym co budu vediet co povedat k veci,
jimmy_freak
Dátum registrácie: 16.07.2019

Príspevokod užívateľa silný » 17.07.2019

Cyklus fakt light, po zdravotnej stránke takmer nezávadný... či budeš spokojný? Pri tom, koľko to bude stáť pochybujem... nehovoriac, že aj to dávkovanie na tvoje rozmery je dosť málo (predpokladám, že BF nebude nejak vysoké...)
čo sa orálov týka... pokiaľ na tom niesi zdravotne nejak zle, nevyhýbal by som sa im... v kúre majú svoje opodstatnenie, dokážu posunúť celkový efekt ešte o niečo vyššie... a pri takejto light kúre, by sa mi tam aspoň dáky ten orál hodil z času na čas...
silný

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: 30predator, mirutko, Romsli a 15 neregistrovaných