Názor na kúru - priestor na diskusiu

Vstup od 18 rokov

Re: Názor na kúru - priestor na diskusiu

Príspevokod užívateľa rapsic » 12.12.2018

Tak ale ty rasties aj na 150mg, my potrebujeme viac
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 522 krát

Príspevokod užívateľa pumping7 » 16.12.2018

poprosil by som rady, nazory, tipy na tento cyklus:

-16 tyzdnov
-prvych 20 dni denne 50mg metky
-od zaciatku deca a tst mix, obe po 500mg tyzdenne+pri kazdom vpichu tableta exemestanu, posledne dva tyzdne po 250mg tyzdenne obe
-pct len Menopure 75iu (5x kazde 4 dni), pripadne este clomid ak myslite ze to bude malo

bude to moj 3. cyklus, trenujem cca 8-9 rokov, 186cm, 97-98kg, do 20% tuku, 25 rokov

trochu uvazujem o vymene decy za tren, ale toho sa dost bojim, tak tam by som ho dal max jedno balenie, 400mg tyzdenne na 5 tyzdnov
pripadne natiahnut cyklus zo 16 na 21 tyzdnov, kde po dece dam 5 tyzdnov tren a potok hmg

no som zvedavy co vy na to, za kazdu radu velke vdaka dopredu, pouzivam znacku swiss remedies
BODYBUILDING is my LIFE-STYLE.
pumping7
Dátum registrácie: 19.09.2010
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa jankopan » 16.12.2018

Blbosť
jankopan
Dátum registrácie: 18.03.2017
Poďakoval: 32 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa Soldat12 » 16.12.2018

- Dĺžka cyklu povedzme ok
- pyramídy a nie od začiatku 50mg rozjebe ti to žalúdok hneď
- pri dece a metane uvažuj aj o cabere... Exe mozno zbytočne veľa ... Tst ťahaj aspoň o 2-3 týždne dlhšie ako decu
- hmg som nemal neviem sa k tomu dostatočne vyjadriť
- tren ani neuvažuj na 5 týždňov
- a možno by som zmenil aj úplne cyklus pri 20% tuku by som skôr ťahal most ďalej ak už si on ak nie tak počkaj z
cyklom trošku to zosekaj a vytazis aj viac z kúry ale to je môj názor
Soldat12
Dátum registrácie: 05.01.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 22 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

- pri dece a metane uvažuj aj o cabere... Exe mozno zbytočne veľa ... Tst ťahaj aspoň o 2-3 týždne dlhšie ako decu
- a možno by som zmenil aj úplne cyklus pri 20% tuku by som skôr ťahal most ďalej ak už si on ak nie tak počkaj z
pyramida ok, s tym ratam, len sa mi to nechcelo rozpisovat, ale diky
myslis ze exe je zbytocne silne? anastrozol by som dal radsej lebo je o polovicu lacnejsi
preco tren nie? je to kratko? ....ako nechcem byt za uplneho chuja, ale v jednom videu sa sam grznar vyjadroval ze tren nikdy nie dlhsie ako na 5 tyzdnov, lebo je velmi toxicky, a to ked on, ako hardsypac povie tak preto som myslel, ze max na 5 tyzdnov...
inak pocitovo vie niekto poradit kedy treba caber a kedy AI? kedy je vysoko prolaktin a kedy estrogen, ci sa to da davat sem tam ako prevencia, ze aj ked nie su vedlajsaky sem tam dat caber sem tam exe povedzme? ci nie? ci sa da podla pocitu zistit napr. ze teraz nestoji lebo je vysoko prolaktin a teraz lebo je vysoko estrogen...mozno kokotske otazky, ale zaujima ma to, diky
pumping7

Príspevokod užívateľa Jozko1309 » 16.12.2018

pyramida ok, s tym ratam, len sa mi to nechcelo rozpisovat, ale diky
myslis ze exe je zbytocne silne? anastrozol by som dal radsej lebo je o polovicu lacnejsi
preco tren nie? je to kratko? ....ako nechcem byt za uplneho chuja, ale v jednom videu sa sam grznar vyjadroval ze tren nikdy nie dlhsie ako na 5 tyzdnov, lebo je velmi toxicky, a to ked on, ako hardsypac povie tak preto som myslel, ze max na 5 tyzdnov...
inak pocitovo vie niekto poradit kedy treba caber a kedy AI? kedy je vysoko prolaktin a kedy estrogen, ci sa to da davat sem tam ako prevencia, ze aj ked nie su vedlajsaky sem tam dat caber sem tam exe povedzme? ci nie? ci sa da podla pocitu zistit napr. ze teraz nestoji lebo je vysoko prolaktin a teraz lebo je vysoko estrogen...mozno ***** otazky, ale zaujima ma to, diky
Tak ty radšej na tren ani nepomysli. To ti radím v dobrom.A ohľadom toho grcnara to bola dúfam že irónia.
Jozko1309
Dátum registrácie: 16.05.2016
Poďakoval: 164 krát
Bolo mu ďakované: 37 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 16.12.2018

Grznar povedal...a ja zo Silnym sme uz roky mrtvy...bububu
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Tak ty radšej na tren ani nepomysli. To ti radím v dobrom.A ohľadom toho grcnara to bola dúfam že irónia.
diky za zmysluplnu odpoved kamo, velmi si mi poradil, som tvojim dlznikom
pumping7

Príspevokod užívateľa Soldat12 » 16.12.2018

Nič v zlom ale ty by si nemal z kúrou počkať kvôli tomu aby si stiahol BF ale preto že vieš úplnú p1cu
Soldat12
Dátum registrácie: 05.01.2015
Poďakoval: 22 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa silný » 16.12.2018

Uz som sa ta raz pytal o akej toxicite pri trene to tocis prosim ta?
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 650 krát

Príspevokod užívateľa Jozko1309 » 16.12.2018

Prepáč.Pri tvojej výške,váhe a bf 20 je treba odmastit inak s formy ohľadom tvojej kúry bude prd.Môze byt?
Jozko1309
Dátum registrácie: 16.05.2016
Poďakoval: 164 krát
Bolo mu ďakované: 37 krát

Prepáč.Pri tvojej výške,váhe a bf 20 je treba odmastit inak s formy ohľadom tvojej kúry bude prd.Môze byt?
dobre pozrel som si ako to vyzera pri roznych percentach tuku....tak mam mozno 16-17% tuku
silny- ako som pisal, toxicitu som myslel silu a mnozstvo vedlajsakov, nemozes predsa porovnavat deku a tren...tu ma len chytas za slovicka, bolo to myslene len tak, ze tren so sebou nesie relativne velke mnozstvo neziaducich ucinkov-zhrnute mnou do jedneho slova=toxicita
len chalani nie v zlom...ale namiesto chytania ma za slovicka a poukazovania na to ze xxx viem, by som ocenil aj odpoved na otazky ...sak dobre som sprosty, ale sa chcem daco naucit predsa
...je mozne vyuzivat caber a povedzme anastrozol ako prevenciu? povedzme jedna tableta anastr. tyzdenne, jedna caberu za dva tyzdne napriklad?....
a preco je kura na xxx? co mam dat inak, preco nie tst a deca na 16 weeks na zaciatku na rozbeh metan?...metan ano rozbehnem a na konci vyklesam, rovnako vyklesam decu aj tst a tst potiahnem o 2 tyzdne viac ako decu...tak to uz neni ok?
pumping7

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 16.12.2018

Není to žádné chytání za slovíčka, jseš úplně mimo.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 232 krát

Príspevokod užívateľa silný » 16.12.2018

silny- ako som pisal, toxicitu som myslel silu a mnozstvo vedlajsakov, nemozes predsa porovnavat deku a tren...tu ma len chytas za slovicka, bolo to myslene len tak, ze tren so sebou nesie relativne velke mnozstvo neziaducich ucinkov-zhrnute mnou do jedneho slova=toxicita
tak ale si debil alebo máš obmedzenú slovnú zásobu alebo kde je problém? vieš čo znamená toxicita? načo to tu slovo pletieš, keď už aj sám vieš, že to s tým nemá nič spoločné? ako môžeš označiť niečo, v tomto prípade vedlajšie účinky trenu slovom toxicita, keď tie velajšie efekty nemajú s toxicitou nič spoločné?
povedz mi teda jeden side effect trenu, ktorý nejako súvisí s toxicitou? a keď už tu porovnávaš tú decu a tren tak v čom je teda ten tren tak rapídne škodlivejší?
osobne radšej pojdem tren ako decu a to aj kvôli tomu, že mám väčšie obavy pri vyššom dávkovaní decy z vedlajších negatívnych efektov ako z trenu a zároveň aj preto, že tren mi dá ďaleko viac ako deca...
neviem odkiaľ čerpáš informácie ale ak len od Grcnára z videí tak potom ok berem, že v tom máš taký pičung (a nemám teraz na mysli len decu a tren...)
...je mozne vyuzivat caber a povedzme anastrozol ako prevenciu? povedzme jedna tableta anastr. tyzdenne, jedna caberu za dva tyzdne napriklad?....
na to aby si dokázal tieto látky v cykle používať ako prevenciu a na prípadne potlačenie sides, musíš mať už nejaké tie skúsenosti a rozoznať, kedy sa jedná o PRL, kedy o Estro a kedy len o jebnutú hlavu, ktorá si kadečo namýšla... neviem či toto zrovna zvládneš, lebo vyzerá, že ani nevieš aký HL tieto látky vôbec majú, nie ešte odhadnúť ako na teba bude účinkovať dajme tomu 1 tab. anastrazolu pri 500 TST a 500 dece... to je niečo, čo sa nedá napísať/ odporučiť... ja ti môžem povedať z vlastnej skúsenosti, že pri taktomto kombe 1 tab. exemestanu E2D, dakto iný napríklad Chaskar, čo nevie ani čo je estro ti povie, že si daj len pol tablety anastrazolu E3D a cicky do studenej vody...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 650 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 16.12.2018

🤣🤣uz som cakal ze ani nenapises nieco srandovne ked sa blizia tie vianoce,no nesklamal si ma 😘
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných